/polska/

edycja dobranocna

Attached: 1526617183968.jpg (1280x720, 75K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=9_ceBAchLcI
youtube.com/watch?v=_H1aw0WdaFg
twitter.com/AnonBabble

Dlaczego nie lezycie teraz w lozku z gf nie pijecie szampana i nie karmicie sie nawzajem truskawakami.

Postanowiłem pograć roleplaya zamiast blobować i na razie taki jest progress. Bolesław II zginął w wojnie o Nową Marchię. Na szczęście zdążył się urodzić jeden syn. Bolesław III rządzi od 5 roku życia. Córka jest królową Jerozolimy.

Attached: 1.png (549x765, 833K)

Idę się kąpać, a potem spać. Życzę wam aby śniły się wam animki itp

Attached: 1519583862984.png (983x949, 554K)

nie interesuj się

Robię podobnie ale z bf

prawdziwy fakt: matryce maków dokładniej odwzorowują kolory i mają sens dla grafików

bo jestem samotną kurwą bez prawdziwych przyjaciół, charakteru, zainteresowań i podstawowych umiejętności życiowych i społecznych.

>Córka jest królową Jerozolimy.
judeopolonia

bo to corny i cringe

nie lubie truskawek

bo jest zima i nie ma jeszcze truskawek

eeehhhhhhh staram sie nie walic

Attached: __ara_han_sakra_devanam_and_yama_raja_drawn_by_hua_ge_pi__sample-aaea730765b745c347a8a03ea93ab274.jp (850x2380, 380K)

przegrywać czasem to normalna rzecz

przegrana uczy nas dużo, np że wygrywać jest o wiele fajniej

bo składamy kompa

BTW jak ktoś jeszcze nie próbował - ten nowy system krucjat jest zajebisty. Wreszcie opłaca się brać w nich udział. Wreszcie wiadomo kto dostanie tron po wygranej i dodatkowo można zarobić kupę kasy.

przegrywać zawsze to nienormalna rzecz

Robicie już wiosenne porządki?

Attached: 1549902922295.jpg (914x545, 147K)

Troche wypilem i imi sie niedobrze rogi
ps captcja nie to chuj

Niedawno kupiłem ck2, ale to wszystko dlla mnie starsznie zagmatwane, jak w to się nauczyc grać?

nom to jebać białe kobiety japoneczki.jpg btw

Attached: 1546467213797.webm (540x960, 2.94M)

graj wiecej i naucz sie co robia przyciski

dobranoc chujki

Attached: 231159.jpg (1000x750, 136K)

jaki jest dobry kraj na początek? Taki żeby wszystko było łatwo i cacy

po prostu bądź sobą

pa

Attached: 1550021897027.png (595x772, 206K)

Skończyłem właśnie grac w nowe rozszerzenie do civ6 i nawet fajne

papa

Attached: __original_drawn_by_mogu_kanikama_mgmg__62bf3ca30bcf531a3c3ad3eedc586e24.png (700x600, 393K)

wiekszosc ludzi mowi zeby zagrac w irlandii ale ja zawsze polecam HRE

Jakiś mały katolicki kraj feudalny w bezpiecznej lokacji w 1066 chyba będzie najlepszy na start. Może Bretania?

Happy Valentine’s Day you polski bastards.

tobie też!

wzajemnie Nigel

nawzajem
to chyba irlandią, tylko angolów będę miał na głowie

jeszcze mu herbaty zróbcie

on bi trans spotka sie dzis z mlodym chlopakiem .szczuplym,16-30l,z penisem min 19cm,na zabawe m m,oral,69,onanizm,zabawa akc erotycznymi,ktory lubi klimaty trans,sexi ciuszki,spotkanko dzis w godz rannych mam lokum ,kontakt emjl,tel,sms,mozliwy maly sponsoring dla mlodego 16-20l

hehe bazowany pan zagraniczniak :) dałeś nam pan atencji, to masz pan tutaj 5000 (you)sów bo my polaczki som :) poddańcza rasa :)

on bi trans w sexi damskich ciuszkach boodystocking,stringi,sztuczny biust,biustonosz,peruka dla mlodego bi 16-25l,szczuplego,z penisem pow,19cm,chetnie niedepilowany,na zabawe m m,oral,onanizm,lubiacy klimaty trans,sexi ciuszki,spotkanko chetnie w godz.przedpoludniowych,mam akc erotyczne do zabawy,strapon,sztuczna cipka.wibratory,ty akt,uni,pas,mam loku opoke centrum kont tel,sms,emjl

>postuje na Jow Forums zeby nie miec interakcji z ludzmi z innych krajow :))))

moral onanizm

jak polacy postujom w innych generałach to dostają 1 (you) albo 0 :)
ale jak zagarniczni postujom w moim generale to 5 (you)sów dostają z automata :) bo my tyle kompleksów mamy i się cieszymy jak pan z zachodu powie że jestesmy fajni :)
ale hehe to dlatego bo to jest Jow Forums czyli deska międzynarodowa ;)

Polonia nondum perdita est!

Ja spadam. Widzimy się jutro.

Attached: 1541707375416.jpg (1450x2048, 259K)

witam wszystkich, z chęcią wylizę Twoje buty, stopy, rowa, całe spocone ciało. spije sperme i piss prosto z kutasa. możliwe też inne zabawy. ja 33 170 55. Ty najlepiej szczupły przed 50 ale rozważe każde spotkanie

... bo jestem polakiem :)

to ale nieironicznie

19/182/65/17 Na teraz! Błagam o szybkie napisanie, młody cwel da się wyruchać jak ostatnia szmata, teraz, mam lokum, 100% dyskrecji. Wszystko prócz SCAT, wyliże spocone jaja, rowa, zniucham buty, gumiaki, soksy, pragne być szmacony i cwelony do upadłego, głębokie gardło szczanie, pierdzenie, spijanie spermy, wszystko dosłownie wszystko, jestem w stanie obciągać nawet i 10 osobom, pragnę teraz, jak masz kolegów, śmiało ich zabierz, chętnie obsłużę każdego niezależnie od wieku, młodzi, tatusie, misie, dziadziusie, wszystko dosłownie wszystko, niczego teraz tak nie chcę jak kutasa. Masz moje zdjęcie dziury którą możesz wypierdolić ostro i bez ograniczeń, (na mailu, mogę podesłać) dla mnie nie ma limitów. Jesli piszesz maila napisz od razu czego chcesz, tylko konkrety, błagam szybko!

dobranoc

Attached: __akagi_taihou_and_taihou_azur_lane_drawn_by_mctom__sample-db572dd3145b460208d0717fcfef3ea2.jpg (850x1070, 112K)

Jak się można zgubić na Błatniej no debil

kurwa gupie zagraniczniaki zasrywajom nitke nie mam miejsca na moje pedalskie anonse i inne jakże cudowne posty

piękny strawman :)

ewww
>żółtej fevery

mam malego kutasa

ja tez mam 14cm user

mam dużego kutasa

lubie lizac piescic stopy w skarpetkach i bez Moge takze ssac ci palke final do ust chce piescic jezykiem jajka rowek moze byc tez piss do ust i na twarz chce mieć robione palcowki mam lokum jestem ulegly w analu pasyw

no wypierdolicie już z tymi chujowymi postami czy mam znowu zgwałcić wasze stare

ja mam 16cm

ja tez mam 15cm user

youtube.com/watch?v=9_ceBAchLcI

>graj w ck2 cały dzień
>uznaj że i tak to pierdolnie i wyjeb sejwa
dzień co dzień dzień po dniu

Attached: 1538900861212.jpg (700x1000, 342K)

ja restartuje po 20 minutach grania

28 letni, niegrzeczny, bez lokum.Poznam doświadczonego Mastera/ów który mnie nauczy dyscypliny.Będzie tresować, wykorzystywać, gwałcić, torturować i robić ze mną co będzie chciał.Znęcać się psychicznie, fizycznie i wyzywać.Moją niewyparzoną gębę trzeba zatkać.Kneble, taśma, cuchnące soxy. Ty jesteś Panem a ja mam jedyne prawo milczeć i robić co mi każesz. Spanking, chłosta, cbt, plucie, tickling, pissing, sutki, electro, edging, breath control, wosk. Oral, anal (bez fistingu). Face fuck, deep throat, Wąchanie sneaków, brudnych soxów, stóp oraz lizaaanie (mam obsesje na punkcie Vansów).Zniewolenie, więzienie.12-24+ godz.sesje.Zdrowie najważniejsze.Bez żadnego sp.onsorin.gu.Stały układ.Szukam też do stałego związku. Ja 179/86/16 trochę brzucha (zrzucam), totalny laik, 1szy raz.Zdrowy,zadbany. Na 1szym spotkaniu shaving. A ty szczupły, max 30 lat.Nie palący normalny zdrowy. Zadbany Sneakerboy, skate, dres.Bez ładnych panów i metali.Podczas szmacenia zimny, bezwzględny, sadystyczny.

jednak musze wjebać twojej matce

postuję z kompa po upgrade

Attached: 1548272114844.jpg (1400x1800, 969K)

Problem z ck2 jest taki, że jak ogarniesz
mechanike to gra jest po prostu za łatwa i
kończy się wywoływaniem wojny światowej co
minute żeby podbić kawałek jakiejś gówno ziemi

kto ten wiersz napisał

słucham se piosenki o szpitalniaczku

te sojusze obronne sie z miesjca wyjebuje
ogólnie ogarniam, ale te mechaniki dla pogan co charlememe dodało to już nie

Attached: 1543010560607.jpg (750x1200, 355K)

chce szpitalniaczka by ssać mu siusiaczka

przecież to on ssie siusiaczki

w imieniu moim i bliskich jebać żydów wszystkich

Attached: 1547151404305.jpg (800x774, 188K)

xDDD

Attached: 1535496058083.png (1355x212, 11K)

Za mało polubień pod filmikami o multikulti i lgbt

youtube.com/watch?v=_H1aw0WdaFg

>They believed that masturbation was a gift from God, and you should do it all the time, wherever and whenever the cult members wanted.

>In order to stay close to God while they were doing this, members were encouraged to think about having sex with Jesus when they masturbated.

Skisłem.
Ktoś powinien rysować taką mangę gdzie wszystkie typowo mangowe oczekiwania by się nie spełniały.

Attached: 1541805584615.png (261x230, 119K)

no i to, prosze panstwa, jest wspanialy post

postujcie swoje czerwone flagi
>jest informatykiem
>bez powodu wtrąca tekst o swoim byłym/byłej

pisze "skislem" albo sra na le hehe witaminki
od razu widac ze wykopek

>traci zainteresowani kiedy dowiaduje się że jesteś prawiczkiem

nie chcesz kaworu to ja sobie go wezmę

ZOBACZYYYY JAK JAK

ja zauważyłem że raczej maja fantazje ruchać prawiczków

>dlugie włosy
>nieproszony tekst o tym jaka religia jest bez sensu
>mówienie że było sie na poziomie magistra przy zaczynaniu studiów
niby cute boj ale jakąś fedora zajeżdża nw czy ruchać

>pisanie wkbr na początku zdania
wkbr i tak was kocham

Pedale

>mówienie że było sie na poziomie magistra przy zaczynaniu studiów
co

kiedy sie nauczycie że /polska/ to gejowska nitka a do pierdolenia o polityczce i o tym jak byscie chcieli by na was splunęła Maryna macie wykop?

poka

walę konia bo rucham?

w każdym bądź razie

ej anoni od thc nk o chuj chodzi
>brat debil co chwile leje wrzątek do termoforu bo mu zimno najwidoczniej
>idz do pokoju zauwaz ze ma jebane okno otwarte
>co ty kurwa robisz? lezy pol nagi w lozku z otwartym oknem i co chwile te jebane worki na termofor odnowa wrzatkiem zalewa
>bo mi goronco- bo pale papierosa i zeby sie wietrzylo


nk ktory tzw. narkotyk ma taki wplyw na czlowieka i jego temperatury albo ktora choroba

NIE DLA PSA KURWA
dla pana to

polska

no dajesz incelu

co to znaczy ze sie mowi ze sie bylo na poziomie magistra przy zaczynaniu studiow

NIE
DLA
ŚMIECIA
TO

pokazuj pizdeczko