/polska/

edycja porannego wstawania do zapierdalania

Attached: 1549702374733.jpg (637x360, 40K)

Other urls found in this thread:

nhentai.net/g/255820/
olx.pl/nieruchomosci/noclegi/gdansk/q-Gdańsk/
gumtree.pl/s-noclegi gdansk/v1q0p1
twitter.com/SFWRedditGifs

kurwa poranne wstawanie to najgorsze co może się człowiekowi przydarzyć
neetujcie póki jeszcze możecie anoni, mówię wam

elo kolego

dosłownie ja w obrazku OPa ale brak promieni słońca powoduje że jeszcze bardziej chce mi się spać

>tug robota w urzędzie

>znowu obudziłeś się przed budzikiem

wstawac

Attached: 1552169387017.jpg (900x1260, 175K)

marcyś jest przeuroczy

Mi 9 u Goldwaya za 2200 jest. Trzeba chyba zacząć zaciskać pasa jeszcze bardziej, żeby i odkładać planowaną normę i do tego odkładać jeszcze na telefonik.

Attached: 1548854306833.png (375x413, 87K)

>chińskie gównofony

Attached: 1535269654282.jpg (600x600, 204K)

mam taki prawie 3 lata i nie narzekam, kupowałem jeszcze jak Xiaomi nie było w Polsce i na chińskim ROMie jest, gierki się nie tną więc tyle mi wystarcza

Attached: 1549527444282.jpg (700x878, 60K)

kawusia wypita, więc czas iść rabotać, miłego dnia Anonki

Attached: 1545984244653.jpg (578x818, 305K)

śniła mi się nono

Attached: __morikubo_nono_idolmaster_cinderella_girls_starlight_stage_and_etc_drawn_by_duke_kimurasun__e801af9 (1000x1414, 2.73M)

nie mogę dojechać do korpo przez strajk rolników

poka

nie

ale nudy

Attached: 1525234430694.png (521x737, 187K)

this is me

nom

Attached: 1548104464294.jpg (605x1000, 76K)

ale dziś pojebana pogoda
dobrze że nie muszę wychodzić z domku

nie jest źle gdyby nie ten wiatr

nhentai.net/g/255820/
chomik x koniarz

>normiehentai

>non-vanilla
degenerat i normita wykryty

w x-komie ma być za 2099zł podobno.

>Kupowanie telefonów za 2k mimo że nie macie życia społecznego
O nie nie

ale nie projektuj siebie na innych

>marne 2k
>"""telefon"""

Attached: 1535099429590.png (530x560, 77K)

prisonek wygląda TAK?

Attached: 20190313_004018.jpg (426x414, 27K)

>Klamanie na internecie
O NIE NIE

Hello
I'm planning to visit Poland (Gdansk) this summer for two months for educational purposes and I want to ask you some questions since I've never been in Poland (im not going to stay and steal your jobs, I'm sorry for our bydlo flooding your cities, don't bully me pls, I'm just a student)
So
1) What are the best resources to search for accommodation? I don't need luxury apartment in historical areas for rich german tourists (like ones that Airbnb shows me), I need some place where I can sleep, cook food and where my laptop and wallet be safe, that's all.
2) How much cost of living is? How much do I need to stay in Gdansk for two months, just rent+food? Currently I have ~1300 USD, is it enough or do I need more?
3) Is it hard to stay in Poland without speaking polish? I speak English more or less well (the school I'm going to teaches in it) and I understand Polish at like 60-80% but I can't speak it at all. Will it be hard to me to do daily stuff like grocery shopping?

Thanks you.

Attached: R14kkDj.png (657x527, 13K)

>oni nie mają najnowszego srajfona xxx wartego wypłatę w korpo
bk

>używanie telefonu
może jeszcze macie kolegów, wykopki?

Attached: 0547.png (2337x3454, 3.24M)

>How much cost of living is? How much do I need to stay in Gdansk for two months, just rent+food? Currently I have ~1300 USD, is it enough or do I need more?
AHAHAHAHA
You'll need to ZAPIERDALAĆ some more before leaving Ukraine

>projekcje na 4chanie
>NA internecie
jajks

jakoś muszę się kontaktować z babcią i mamą

a jak wyobrażasz sobie słuchanie muzyki i przeglądanie internetu poza domem

>Nieznanie tej frazy
>Bycie nowociotą
O nie nie

>rodzina chce go znać
wypierdalaj

Attached: __morikubo_nono_idolmaster_cinderella_girls_and_etc_drawn_by_naga_u__550076b62389ef4b910f5ebb59c6b41 (600x800, 454K)

kurwa debilu

mam telefon zeby pisac z bf na diskordzie

Attached: 1547777691395.png (850x1241, 1.85M)

nie pogrążaj się

>) What are the best resources to search for accommodation?
olx.pl/nieruchomosci/noclegi/gdansk/q-Gdańsk/
gumtree.pl/s-noclegi gdansk/v1q0p1
>2) How much cost of living is? How much do I need to stay in Gdansk for two months, just rent+food?
more than enough. Food is cheap here. 100 euro a month is enough for one person
>3) Is it hard to stay in Poland without speaking polish?
People in than region aremore ok with ukrainians so polish+ukrainian+english is enough to survive. If you have contact with Poles and you are not retarded (we both know you are) you will be speaking polish in 6 months

Piecze wykopka

o to to to

Thanks you!

Attached: images.jpg (225x225, 8K)

>another hohols here
God why? We were the good guys

Attached: ukraincy_w_polske.jpg (1483x770, 452K)

Look for keywords like noclegi, stancje, pokoje do wynajęcia.

As I said I'm not going to stay in Poland. I will be there for only two months for studying and then I'll leave.

you always say that

Attached: crying.jpg (448x545, 75K)

C O M M E N C I N G

Attached: Protoss_Dragoon.jpg (350x333, 31K)

>for educational purposes
xdddd

I'm sorry, I know you guys upset because our village bydlo coming to your country and I know how shit those people are. But my purposes are strongly educational.

You are not so bad desu at least compared to our bydlo that left to UK. Just vaccinate yourself

podpisalem wlasnie jakis papierek z administracji i chyba mam teraz przejebane

THERE'S NO HIV VACCINE XDDDDD

nie czytałeś co podpisujesz?

Uwaga. On cos podpisal. Nie rozmawiamy z nim bo nas w cos wjebie

o chuj chodzi tym brytyjczykom
czego oni chcą w związku z brexitem?

czytalem i gadam tej babce ze halo cos chyba nie tak a ona ze nie to nie ma znaczenia i mam podpisac a zbyt beta i podpisalem

ale o co chodzi

chcieli brexit i dobry deal. Sam zdobyli brexit ale chuja wyszlo z dobrym dilem

jakies oswiadczenie ze falszywe zeznania odnosnie posiadanego psa a ona ze nie to tylko zeby administracja wiedziala ze tutaj jest pies a podpisalem jako posiadacz psa chociaz nim nie jestem

to kup sobie psa

no mam psa ale nie wiem czy matka poprzednio nie podpisala ze nie mamy zeby uniknac oplat i teraz tak jakby ja wzialem wine na siebie za te falszywe zeznania

chcieli umowę w której wszystko dostawali a nic nie dawali od siebie to się nie ma co dziwić że jest teraz burdel

no to go zabij

dobra mama powiedziala ze jednak mamy go zarejestrowanego i placimy za niego od 4 lat juz
dostalismy tez jakis papierek ze zalegly czynsz od paru miesiecy na 3 tysiace zlotych ale mama placila to pewnie zjebali cos te niekompetente chuje i trzeba sie teraz bedzie szlajac i klocic

fajnie szpitalny

jak znaleźć lochę która będzie chciała się ruchać bez gumy i nie zarazi mnie jakimś syfem?

w szkole średniej miałeś szansę, teraz pewnie ciężko

zaczalem sobie wyobrazac jak rozpierdalam administracje na sprawie sadowej

ale zagrywki z ace attorney nie zadziałają w prawdziwym sądzie głupolku

musza zadzialac bo nie chce siedziec w pierdlu 3 lata (tyle pisalo ze grozi za takie cos)

o kurwa xD

czesc jestem wykopek jestem tymu nowy

szukasz bf?

To mozesz juz wypierdalac

znowu chce mi sie walić a nie mam do czego

ja to bym chciał chłopczyka tylko dla mnie do kochania

Attached: 1506194809114.gif (500x362, 121K)

Wiecie czarnuchy co jest zabawne? Siedze w środkowych Niemczech od 4 miesiecy, nauczyłem sie języka na poziomie kali żryć kali pić, dostałem właśnie robotę w sramdonaldzie na pół etatu, w wolnym czasie bede dalej dymał kurs języka który niemiecki urząd dał mi za friko.

Będę zarabiał więcej 2x wiecej niż zarabiałem w Polsce na pełen etat, a miałem pensję uznawaną za "sporo" powyżej minimalnej.

Podatki sa takie same jak w Polsce, procentowo. Ubezpieczenie kosztuje 20% wiecej (W ZuSie płaciłem 450 zł sam sie ubezpieczajac, teraz podniesli do 500, niemieckie kosztuje 150-180 euro) Benzyna też (wczoraj tankowałem, 1.31 euro za litr) Jedzenie kosztuje tyle samo, często mniej.

Pracując w Macu na pełen etat zarabiałbym dość żeby samodzielnie wynająć trzypokojowe mieszkanie, utrzymać samochód i jeszcze zostałoby mi potem ze 300 euro żeby odłożyć.

Jak tam, czarnuchy? Jak sie głosuje dalej na PisPO?

prisonka sobie weź

on zajęty już jest umu

>pol etatu
>w maku
>duzo yuro
no tak

no i ile dostajesz w tym maku

a ja ruchałem ci starą elo mordo

Nie zachęcaj mnie bo też wypierdole i się to źle dla mnie skończy

było się pospieszyć szpitalny

czemu zakładasz że źle?

Bo nie jestem na tyle samodzielny

to byś się nauczył oesu -.-

To jest klu mojego postu, lamusie, że bede jebał najgorszą robotę jaka jest dostępna, o połowę czasu mniej za minimalna pensje i jakimś cudem zarobie 2x wiecej niż w Polsce

9.5 ojrosa za godzinę. Mieszkam w małej wsi, obok mnie polak kucharz wynajmuje cały dwupiętrowy budynek za 400 ojro, w Szczecinie kawalerki za to nie wynajmiesz


W Polsce dentysta mi na NFZ zrujnował mi zęby, potem bałem sie chodzić i zawsze buliłem prywatnie, tutaj kanałówka trwa 15 min, a znieczulenia nawet nie byłem świadom. W Lolsce kłuli mnie dwa razy i zawsze bolało i tak. Co jest kurwa z tym hajsem, gdzie to sie w Polsce podziewa, aż mnie łeb boli jak o tym myślę

boze odprdl se typqu -,-

no to zostań w gnij sobie w tym kurwidołku będzie więcej niemieckich kibli do czyszczenia za gruby hajs dla mnie -.-

>Co jest kurwa z tym hajsem, gdzie to sie w Polsce podziewa, aż mnie łeb boli jak o tym myślę
Wraca do Niemiec żeby u was było tak dobrze

Marcel stwierdził, że śmierć komunistom; dlatego teraz razem z Więziennym planują zamach na Kaworu.

ciekawe po czyjej stronie stanie szymborski

>, tutaj kanałówka trwa 15 min
debilu

fajnie orbiter marcela i wieziennego

nie ćwiczyłem wczoraj a nadal bolą mnie ramiona