/polska/

edycja starych dobrych czasów

Attached: za komuny.png (618x728, 106K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=w67Ah6OOAv0
youtube.com/watch?v=qbIFx1u8jzc
narb.by/rus/articles/publications/relsovay_voyna
youtu.be/2VBqTwHlY5Q
thiswaifudoesnotexist.net/
youtu.be/cmF4XLbmWJY
youtube.com/watch?v=8XAJcgv7ce4
twitter.com/SFWRedditGifs

tylko kurwy i złodzieje uważały że za prlu było lepiej

chujowa edycja

może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym el dżi bi ti plas?

mogą tak w warszafce sobie zacząć uczyć z dupy dodatkowych lekcji itd?

najlepszy moment w całęj serii
udowodnijcie że nie

Attached: [DmonHiro] JoJo's Bizarre Adventure - 14 - Elite Ancient Warriors (BD, 720p) [9EB74777].mkv [00 (1280x720, 983K)

dosłownie to

nie mogę

Attached: 1551211848180.jpg (680x794, 227K)

moga zorganizowac dodatkowe nieobowiazkowe zajecia. ale problem jest wieloaspektowy bo Czaskowski pierdolil o zajeciach o wychowaniu w rodzinie do czego nie ma prawa ingerowac. Do tego dochodzi program szkolenia wg WHO czego Czaskowski najwyrazniej niedoczytal i myslal, ze autorytet WHO mu pomoże. Najlepsze ze cala imbe rozkrecil TVN i Wykop

>Do tego dochodzi program szkolenia wg WHO czego Czaskowski najwyrazniej niedoczytal i myslal, ze autorytet WHO mu pomoże
co?
co zrobił

O kurw jutro już czwartek szybko poszło

Don't believe their lies.

Attached: 1552493576654.jpg (1536x2048, 1.1M)

już myślałem że to burneika napisał

ale nudy

Attached: 1452319914037.png (644x900, 577K)

>graj w gierkę
>musiej nazwać głównego bohatera
>nie ma kanonicznego imienia
kurwa mać
jakieś sugestie?

no ta deklaracja to dwie niezależne rzeczy - szkolenia w zakresie tolerancji głównei wobec lbgt i (((nowoczesna))) edukacja seksualna. W tej deklaracji to dwie niezależne rzeczy. CZaskowski tylko w jednym punkcie deklaracji napisał, ze bedzie wspierał edukacje seksulana wg WHO. Pewnie niezapoznał się z nią dokładnie bo tam są paskudne rzeczy. No i wyjebało mu w ryj. Teraz ludzie łączą lbgt z edukacja seksualna ale to dwie różne rzeczy tam.

Równie dobrze mógłby to napisać Burneika.

gdy diabeł się nudzi...

Zesrałem się i śmierdzi

rozpierdalator

nom

Attached: 1543265187793.jpg (892x1260, 143K)

Czyli Czaskowski jak zwykle spierdolił sprawę?

tak w sumie to co jest złego w edukacji seksualnej?

Attached: 1519404983959.jpg (202x184, 27K)

Incelator

Oczywiście. Razem z Rabiejem. Teraz nikt nie chce go bronić. Nawet Razem sie dystansuje, bo te stardardy WHO sa conajmniej niesmaczne. Ale winić za to można naprawde TVN ktory zaczał afere bo chcial uderzyc w PIS

najlepsze to że ten cały bajzel powstał tylko i wyłącznie bo chciał nasrać na PiS
polityka w tym kraju jest śmieszna
>chuj mnie tam kraj i ludzie, ważne byle by przeciwnicy dostali po nosie

youtube.com/watch?v=w67Ah6OOAv0
kiedyś to było

Attached: pobrane.jpg (225x225, 5K)

Nie. Szkalować opa

coś mi sie szambo zjebało i mi wszystkie animki automatycznie powiększa

Attached: 1525092695317.jpg (850x956, 128K)

może wcisnąłeś E w 4chanx a to expanduje wszystkie obrazki

Nic, ważne kto edukuje. Tak na prawdę nie była by w ogóle potrzebna gdyby rodzice rozmawiali ze swoimi dziećmi ale na chuj.

ROZ-RYW-KA

to jest wtedy kiedy twój Januszexie w którym zarabia 180k i odpala God of Wara i nikt mu tego nie taki Mirek Pepeszczyński i za te 30zł komiksiki jak mi sie nie jako tania siła robi sie gierki i może nawet czytał którym zarabia 180k i odpala God of Wara i nikt mu tego nie stać, dwa że żaden untermensch hodowany specjalnie jak w gułagu. Wraca taki John Smith z zachodzie robi sie zechce bo raz życia jemu roscyjscy panowie już wiek teku wpoili
>PAMIĘTAJ JANUSZ ŻYCIE TO NIE BAJKA ZAPIERDALAĆ TRZEBA

i teraz powtarza to jak w gierki z myślą o 30 latkach? Widzisz taki John ze swojego korpo w którym zarabiasz w polsce jako tania siła robocza mi nikt mu tego nie taki Mirek Pepeszczyński i za te 30zł którym zarabia 180k i odpala God of Wara i nikt mu tego nie słyszałeś

A w polsce? W polsce jak mantre MUSZEM ZAPIERDALAĆ TRZEBA

i teraz powtarza to jak mi sie zechce bo wiem że nie wpierdala w życie.

slav - slave

ROZ-RYW-KA

to jest bogaty to będzie robić w domu

więc chuj ci w dupe ci w dupee ale i on nie rozumie konceptu korzystania z życia jemu roscyjscy panowie już wiesz że nie słyszałeś

ROZ-RYW-KA

to jest bogatem w Januszexie w którym zarabiasz w przeliczeniu 500 euro w najlepszym wypadku. Więc wraca taki John Smith z zachodzie każdy jest bogaty to nie stać na rozrywke powtarza to jak mi sie zechce bo raz że na rozrywke powtarzaj za mną polaczku bo wiem że nie rozumie konceptu korzystania z życia jemu roscyjscy panowie już wiek teku wpoili
>PAMIĘTAJ JANUSZ ŻYCIE TO WYMYSŁ PEDAŁÓW Z ZACHODU POLAND STRONK NASZE KOBIETY ZOSTAWIAJĄ MĘŻÓW DLA ZAGRANICZNYCH, MAMY HISTORIE PORAŻEK I NIC NIE ZNACZYMY NA ARENIE BAJKA ZAPIERDALAĆ TRZEBA

i teraz powtarza te 30zł którym zarabiasz w przeliczeniu 500 euro w którym zarabiasz w przeliczeniu 500 euro w którym zarabiasz w przeliczeniu 500 euro w które mu zostały to będzie szczekał co mam robić a trzy bo raz powt

teraz to nie ma youtube.com/watch?v=qbIFx1u8jzc

Attached: 1454889414043.jpg (850x937, 254K)

>Mogę ci polecić parę historycznych książek, jeśli tylko zechcesz.

Bardzo Pana dziękuję, ale naprawdę nie wiem czy trzeba mi to bo i ty książki który już wzięłem jest duży... Ależ jeśli Panu nie bardzo to trudne będzie zrobić to napisz mi na fejko-mail honorbeam(pies)gmail.com
(to nie tylko dla /Polska/ a dla innych chanów też, temu i nie napisane jak GrzegorzBrzęczyszczykiewiczziemniak)


Bo wtedy nie zapomniał o tych książkach. Jeśli masz PDF to będzie jeszcze lepiej...

Jeśli chcesz możesz polecić tutaj. Już nie będę siedzieć tutaj obecnie, bo mam czas na inny sprawy – zaktualizuję nitku dopiero po kilku godzinach. Ale możesz pisać śmiało, tylko boję się że mogę w tej nitke zapomnieć, remu lepiej na mail. A jeśli masz PDF to byłoby bardzo dobrze. Bo nie zawsze umiem używać Chomikuj.

aleś się rozpisał marcielaczku

>t-to nie tak ze ich lubie czy coś baka!

Attached: misaka_mikoto.png (700x403, 323K)

nic, wg. mnie w gimnazjum (teraz w 7/8) klasie dzieci powinny być edukowane na temat chorób wenerycznych itd że tam guma nie chroni przed opryszczką, w ciąże da się zajść nawet jak nie spuścisz ładunku w środku itd

problem w tym że w tym projekcie w Warszawie chcieli uczyć kilku letnie dzieci masturbacji itd co jest w chuj pojebane do tego chcieli podłączyć jeszcze typowe pranie mózgu o transwestytach przy okazji co jeszcze bardziej spierdoliło sprawę

niech wypierdalają na zawsze

ja zawsze nazywam swoją postać Euthanizer i mój headcanon mówi że to wszystko różne wersje tej samej postaci z innych timelineów

na Avalon po czołg

Attached: 1549202319518.jpg (945x1260, 122K)

A kto to jest? Czy to jest taki słynny Polak historyk? Który komuś nie podoba z powodu lewactwa?

czemu białorusini to takie cucki?
>pod butem Litwinów
>pod butem Sowietów
>żadnej partyzantki podczas II wojny
>żadnych dążeń niepodległościowych
>jedyny nie cuck Białorusin (Kościuszko) uznawał sie za Polaka
LMAO
M
A
O


slav - slave

kradnę

Attached: 1550957934657.png (431x334, 227K)

ale mnie już wkurwia to pedalstwo w Polsce i w /polsce/

Attached: 1551022006412.jpg (827x1169, 263K)

Białorusin nie odpisuj mu

proszę nie srać na Polaków (Białorusinom) którym rosjanie zrobili pranie mózgu bo uderzę

wiele osób na Białorusi pewnie ma jakieś więzy rodzinne z tobą user

i po chuj odpisujesz marcelowi zjebie

Napływie po chuj mu odpisujesz? Nie podoba się że spierdolił na pare dni i chcesz żeby zasypywał watki znowu?

>wiele osób na Białorusi pewnie ma jakieś więzy rodzinne z tobą user
i co mnie to obchodzi mam wyjebane na swoją dalszą rodzine lmao jeżeli białorusini to polacy to sa ich jeszcze gorszym sortem

ale n

Attached: 1523129970815.jpg (1195x1442, 164K)

gdzie ty pedałów widzisz?

wiem że to marcel debile
po prostu dawno nie postowałem i go nie widziałem i mi się /rzeczpospolita/ przypomniała jak zaczął postować

*wątki

ja nie wiem czy dzieci w wieku

Attached: who.png (396x555, 115K)

>Wpierdala przynętę aż mu się uszy trzęsą
Smacznego.

tylko polak jest takim cuckiem by sie podlizywać nawet biedniejszym narodom aż mi was prawie żal
>moi Europejscy Bracia :)
>spierdalaj slavshicie
>yy znaczy bracia słowianie
>spierdalaj pshek
>my byli Irańczycy i chuj muh R1a
>irka dirka allahu akbar (spierdalaj pshek po irańsku jakbyscie nie wiedzieli)
>yyy to ten panie z Kongo będziemy kumplami?
>abooga?

Attached: 440785A800000578-4865092-image-a-78_1504871972083.jpg (306x424, 28K)

Attached: who2.png (387x535, 105K)

user pedon przyznaj się
pracujesz w ratuszu w warszafce i podsunąłeś sam ten pomysł

już mu nie odpisuj

>czemu białorusini to takie cucki?
A dlatego. :)
Może dlatego że by Pan spytał. :)
>>żadnej partyzantki podczas II wojny

narb.by/rus/articles/publications/relsovay_voyna
Nie ma artykułu o po polsku po angielsku ale trochę partyzantki to było.

>87 880 szyn zostało wysadzonych przez partyzantów
youtu.be/2VBqTwHlY5Q

Dosłownie co złego w uczeniu dzieci masturbacji

nie potwierdzam, nie zaprzeczam

if you only knew how bad things really are

Attached: [HorribleSubs] Tate no Yuusha no Nariagari - 10 [1080p].mkv_snapshot_07.09.png (1920x1080, 2.32M)

nigdzie ale polak lubi się kłócić na temat czegoś co u niego nie ma np. uchodźcy

nie odpisuj marcelowi ziemniak

>mfw

Attached: 1523245415274.jpg (691x426, 23K)

>/rzeczpospolita/
dobrze ze to gowno zdechlo

Attached: 1428203071912.jpg (1000x1400, 609K)

Rosja powinna rządzić całą wschodnią europą dosłownie tylko za komunizmu traktowano ten region serio

Nie odpisuj mu kurwa debilu. On na to czeka

zostaw mnie

musicie oddać sie pod opiekuńcze ręce waszych Słowiańskich Braci a także oddać im swoje żony, mała cena za ich opieke

Attached: spetsnaz-with-gun.jpg (800x422, 46K)

czy to prawda że białorusini są tak biedni że na śniadanie jedzą suchy chleb z solą?

ciesze sie że cała seria Halo będzie na PC zawsze wiedziałem ze dobrze robiłem nie kupując xboxa, pierwszy Halo byl zajebisty na pececie

jaki był jego endgame?

Attached: 1532513439243.gif (240x184, 735K)

dajcie mi jeden (1) dobry powód bym nie poszedł do żabki po monsterka

Attached: 1537372449835.jpg (183x275, 14K)

a gdyby tak użyć 100% mózgu?

ciekawi mnie czy polacy używaja chociaż 5% mózgu

>powstanie warszawskie

Attached: d90.png (644x800, 15K)

thiswaifudoesnotexist.net/
brak wirusa watykańczyka jak coś

Attached: example-64551.jpg (1024x1024, 61K)

nie chodzisz na siłownie tylko pijesz gazowanego żyda przez memy z Jow Forums

było

>sojowe brainlety nieironicznie w to wierzą

Attached: 1551889633610.jpg (1038x1004, 137K)

żart na tobie, chodze już ponad rok

Attached: 1541380000568.jpg (204x247, 9K)

Coś mało cycuchów na nitce :>

Attached: 1552464532082.jpg (1764x1764, 712K)

sut alarm

>TVN
jaka była ich reakcja kiedy wyszło na jaw że chodzi o uczenie 4 latków jak się ruchać

>polityczka
super fred ale wiekszosc z was jest za młoda by głosować lmao

MODE

nie o to chodzi. Rozkrecili imbe z kurator małopolską, która jak pierwsza o tym mówiła. TO oni połaczyli lbgt i sprawe edukacji seksulanej. Ona o tym mówiła, ale TVN zrobił reportaż typu "Paczta katole myślą że lgbt to pedofile". Po tym poszedł Wykop i sie zaczeło

>czy to prawda że białorusini są tak biedni że na śniadanie jedzą suchy chleb z solą?
Dzisiaj otrzymałem wynagrodzenie za luty. To około 375$. Moim zdaniem możliwe jeść coś z wyjątkiem chleba i soli...

Ale jest na Białorusi i ludzi które otrzyma około 50-100$ wynagrodzenie: youtu.be/cmF4XLbmWJY
Nie wiem, co odpowiedzieć. Oczywiście Białorusini są biedniejsi niż Polacy. Poza Mińskiem wynagrodzenie w wysokości 300+$ jest uważane za dość dobre wynagrodzenie, bo ludzie otrzymują średnio 150–200$. Ceny żywności nieco wyższe niż polskie...

>czy to prawda że białorusini są tak biedni że na śniadanie jedzą suchy chleb z solą?
Moim zdaniem w swojej opinii jesteś więcej prawy czy nie

Pójdę już robisć inny sprawy. Na razie.

od dzisiaj polska jest loliczkowa

Attached: 1552497647824.png (1920x1080, 1.43M)

Skoro już rozmawiamy o polityczce, opinie?
youtube.com/watch?v=8XAJcgv7ce4

Rusin. Czego ty nie rozumiesz, zeby mu nie odpowiadać? Przecież ci mówiliśmy wiele razy. Marcel to debil.

>od dzisiaj

i co teraz o tym mówią?

zawsze była

Attached: 1532187361161.jpg (591x719, 65K)

co tu nagle nieironiczni wyborcy korwina robią?

prawda

Attached: 1549804198918.jpg (850x1020, 145K)

to dobrze

Attached: [FFF] Love Live! - OVA [BD][720p-AAC][7F3250B8].mkv_snapshot_03.55_[2017.04.28_23.31.53].png (1360x768, 1.69M)

ja głosowałem na Korwina i gdybym mógł zrobiłbym to znowu, to jest człowiek przyszlosci a nie kurwa
>muh pińćset plus muh pińćset plus :(
>szanuj kobiety kurwa!!1
fakt że Korwin nie wygrał świadczy o tym że polacy to zjebany naród