/ex-yu/

Edicija Dare Bubamare

Attached: Dara Bubamara, River_290717_RAS foto Ana Paunkovic005_1000x0.jpg (1000x1502, 770K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=D9SDjJROyYs
youtube.com/watch?v=BKGZc1QZBxA
twitter.com/NSFWRedditImage

pa šta ako sam incel

The literal hookers I fucked don't dress like that. The trashier the woman, the more she flirts, the less she fucks; it's always about the attention, always.

Pricaj srpski bate ne razumem te nista.

Attached: Screenshot_20190313-141931_Instagram (1).jpg (422x750, 32K)

Zelim da izgubim nevinost sa njom

Whoever invented Google translate should be shot. This shit's gonna suck for another decade until proper AI.

Attached: Screenshot_20190314_103557.png (825x337, 62K)

znam jednog kom je oduzela, fudbaler siptar iz subotice kome je menadzer njen bivsi muz, zaboravio sam ime

Tsuuuuu

Attached: maxresdefault.jpg (1280x720, 113K)

a uslov je samo da budes fudbaler?

Ma nije, ali voli njih najvise, pre nekoliko godina su je drndali Filip Kostic i Dusan Tadic naizmenicno, pa su jedan drugog drukali kod zena.

pa sta je uslov onda, ili se jebe sa svakim ko je ispod 25

nes jebat

zasto mediji shilluju it poslove, nacija inovacija itd? realno nijedna zemlja na svetu ne zivi od it-a i it vredi realno kurcu gledano uopsteno.

znam samo pitam iz znatizelje jel mogucr da je tolika kurva dbi

nije kurva jer ne radi to za pare vec voli kitu vise nego leba da jede

Ovaj "norvezanin" je najjaci ex-yu poster trenutno bukvalno je najjaci influenser.

Kurčevi...gej seks...anime...

najkomfornije mesto za zivot

Attached: da.png (777x552, 47K)

i ovaj kvadratni deo

Attached: ddd.png (597x487, 34K)

>Budalice
Sigurno si ti od tamo hehara lolara

ne hihi ja sam
>strgach

Pozdrav dragi prijatelji.

Predloženo je da dođe do velikog okupljanja srpskih gengova i stvaranja Komisije.

Komisija je vrhovno telo srpske ex-yu mafije i na njoj bi trebalo da se okupe predstavnici svih srpskih gengova sa Jow Forums tako reći.

Pozvani su:

Azgang, Lagang, 6teengang, Shitgang, Dijasporagang, Doomgang, Rijalitigeng i SNSgang.

Ciljevi Komisije bi bili međusobno nenapadanje i očuvanje srpskog korpusa na Jow Forums, širenje na druge tredove i bordove, kreiranje jasnog srpskog Jow Forums identiteta, raspodela vremenskih perioda kada će koji gang delovati da se interesi ne bi poklapali, iznude, otmice, gepekovanja.

ovo je odlicna pricha a moze li nogfgang da udje?

Može.

Jel ustvari iko radio onaj test na koji se lože Amerikanci? Baš me zanimaju rezultati

vrhunska ideja vidi se su Srbi jedini drzavotvoran i mafijotvoran narod na balkanu
>siptari
siptari su samo ogranak italijanske mafije i nebitni su u sustini
bilo bi dobro da se napravi discord i da se tu svako taguje kom gengu pripada pa da raspravimo sve nesuglasice koje imamo mi srpski int posteri
ovo moze biti groundbreaking prica i drago mi je da se neko setio to da uradi

želim bit nitara opet

Neću namerno da kažem kom gangu pripadam ali sam namerno pozvao par gangova za koje se očekivano zna da će odbiti. Želimo da se vidi ko je vera a ko nevera od srpskih postera.

Svejedno, srpska Jow Forums mafija i Komisija će postojati i vremenom preovladati, to je sasvim jasno jer imamo sve resurse, inteligenciju, snagu, moć i vreme.

neironicno sam hajpovan za ovo

Attached: 1540580447310.png (1027x731, 987K)

sta sa nezavisnim kandidatima koji ne pripadaju nijednom gengu?

Alo kurvo

Attached: IMG_20190314_115842.jpg (556x1024, 76K)

tu ne vlada zakon države, tu vlada zakon jačeg
mlade bosanke bivaju otimane i silovane od srba a srbi klati u snu od bosanaca

imaj seks

De ste braćo moja

I ove današnje osnovnoškolke su već za jebat

Prijavljen miliciji

...

...

>smrdi opet pokusavaju da stvore Veliku Smrdiju
Hehehhe bas me zanima kako ce se to zavrsiti
>Kosovo i Vojvodina su napustili server

Attached: images (1).jpg (228x221, 9K)

mili mili mili cija
mili mili mili cija
mili mili mili cija
miliiiiiiiiiiIIiIiIiIiiIiIiiIiiciJiJIJjaaaaaaaaaaaaaaaa

de si brt nije te dugo bilo

Igram DMC5 dan noc brt

Attached: Caidychen.full.1428879.jpg (1200x1696, 968K)

baza

NOVO NOVO NOVO

youtube.com/watch?v=D9SDjJROyYs

youtube.com/watch?v=D9SDjJROyYs

youtube.com/watch?v=D9SDjJROyYs

ovo je dobra priča

vi ste ozbiljna firma i mislim da bi trebalo da dovodite ozbiljne goste da cujemo nesto pametno

Attached: 1552531361215.webm (269x480, 1.73M)

Devojka mi konstantno signalizira u zadnje vreme da uce da se udaje
A nema trika sa 27 da se zenim

postaj njenu sliku

Ovo mi je mala

Attached: IMG_20190312_234558.jpg (900x1200, 124K)

Attached: 18119113_1422556564457360_3411330585868703661_n.jpg (960x960, 53K)

lazes pederu, nisam vala toliki novopeder da ne znam da je ona dolazila ovde nekada

>A nema trika sa 27 da se zenim
a kad bi ti? sa 37?

>taj mladez
jesi li ga lizao

Oko 33-35

a koliko ona ima godina? i vidi

23, 24 ove godine

moja maika je vec bila trudna u 22. a moj otac je ozenio odma cim je to saznao u 31.

Ova moja pije tablete ali se bojim da ce da prestane sa razlogom da zatrudni da bi je zenio

fuj, kazi joj da batali to, sto je samo ne karas tokom neplodnih dana umesto da se kljuka tim otrovima

Jebemo se tipa 4-6x nedeljno ona je nekad vise napaljenija od mene
Ona pije to na svoju ruku, i onako mi se često desi da ga vadim iz navike

opaaa legla kintica na rachun hehehe ma samo jebi nitare bajo moj

gadna je
ova je zgodna
krinndz si tebra, to kaj cujem porucuje da izmedju vas nema poverenja niti odgovornosti

to bre care, sad mozes da kupis salamu, a tvoj gazda novi auto

solidan skicofrenijum danas, samo tako nastavite momci

Pa u pravu si matori imam mindset ko sa 20

sacu ja neku chupricu da smislim da malo zachinimo tred dbi

pa kako bi onda da se zenite? jel bar tvoja devojka malo razumnija od tebe il je u istom modu

nemam gazdu guzobolko ja sam frilenser

e OVO se cekalo, hvala bato!

ma ti si kurac na biciklu, mogu kupim i tebe i tu kutuju na kojoj programiras programe

čim se baviš, kakav je market

legendica, jutros preslusao sa babom dok smo sadili rotkvice, sargarepe i crveni luk u basti

ma mozes samo da mi pljunes pod prozor

bavim se elektrikom, dobar je market

Ja sam reko da ne bi, ona oce

a koliko ste vec zajedno?

budi bar posten i raskini da je ne zavlacis

Od 2015

Brate mozda bi je i zenio ali ne jos jebote ne znam gde zuri u picku materinu
Volim ja nju ali oladi jebote

droljetina plitka to nije niti 4 godine još!

sad razumem zasto oce da je zenis
poslusaj ono sto ti je hrvat reko

to ti je jako glupo razmisljanje
u cem ti je uopce onda razlika jel se ozenis il ne? dojde ti na isto a njoj je stalo do toga
jel se bojis il kaj

>ženit nekog nakon ~3 godine

Attached: a8dacfc63b1609263aa7c11975b4ba1599c614486715ee9f418eab65b0c961a2.jpg (1024x617, 123K)

Attached: Screenshot (51).png (201x471, 157K)

meni bi realno dosadila i posle godinu dana, a vec 4 i vise godina se jebavati s nekom bez ikakvog napretka na veci nivo je besmisleno

crvenotabletirajte me o ovom posteru

jajara

ja sam malo vise religiozan, pa ne znam jel sam morti glup i ne kuzim kako to danas mladi rade, al jbt to mi isto ko i tebi zvuci idiotski, zivis stalno s nekim i sve to, vec 4 leta ko da ju zavlaci

bratina nasa, lud ko metak

ne razumijem koji dio kod ovog procesa osiguravanja da neće doći do raskida braka u jednom trenutku vama nije jasan

gle, ak si ti retardiran i neodgovoran brak bu ti se raspal ovak i onak kaj god da napravis

nedostaje mi ispovestiposter

znaci tebi treba 4 godine da shvatis kakva je neko osoba i da "osiguras" to da se nece dogoditi raskid braka? lolara

turbo cutara

Attached: croatian and italian soldiers.jpg (728x485, 201K)

hvala braci rusima od srca za svu pirateriju, ali realno da nije njih ja ne znam sta bih radio

youtube.com/watch?v=BKGZc1QZBxA

Da strah me dbi

odakle skidas

a cega to tocno? iovak i onak idete da zivite zajedno, u vezi ste, to ne menja nikaj
uostalom to ti je jedino bitno ak oces se zenit u pravoslavnom hramu, ak si sekularan boli te kurac za zenidbu, to je ionak sam retardirani drzavni papir
ja skidam sa skidroreloaded otkad su sjebali piratbay (uglavnom rarbg i codex crackovi)