/tr/

t*Rk-KÜRD kardeşliği edisyonu

Attached: 1552141956655.png (1294x1514, 1.11M)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=q8DKQwr2F6c
twitter.com/eczozgurozel/status/1139158586414817280
youtube.com/watch?v=rKNQs63pyro
streamable.com/3my5h
youtube.com/watch?v=qskbme2RL90
youtube.com/watch?v=L64l0SHRmrU
youtube.com/watch?v=mo3bCtAOwH4
youtube.com/watch?v=rsw_3eVa8L0
youtu.be/3q3l04kYwaA
youtu.be/NigyqV2OYaI
twitter.com/insanoglou/status/1139196610058043393?s=21
hepsiburada.com/gakademi-goruntulu-online-egitim-platformu-p-HBV00000CDZEM?magaza=Hepsiburada
youtube.com/watch?v=DPxyCuzFGOQ
twitter.com/SFWRedditVideos

I’m Kurdish with a German passport and I have a German wife

youtube.com/watch?v=q8DKQwr2F6c

meLek gibiler be bırem..

kurmançi zane bıraminnnnnnn

congrats

>I am white

Attached: 1560432563099.jpg (317x267, 12K)

>"""deutsch"""
ja sicher

masallah

Attached: 2023.png (1000x790, 330K)

Ergenler sınava çalışmaya gitti. Bu başlık akmaz.

Ba ba ba sik kafalı Türkolara bak. Gören de kişisel bakımlarına çok önem veriyolar sanır.

Attached: tztL_gon9r2DufZc.webm (480x480, 2.79M)

twitter.com/eczozgurozel/status/1139158586414817280
anlamadım ne demek istedi

That """Kurd""" look like an indian

t. youtube.com/watch?v=rKNQs63pyro

Hava sıcakken blaq metal dinlemeyi hiç sevmiyorum. Belki akşam vakti klima açıkken dinlenilebilir. Bütün mevzunun İskandinavya'da dönmesinin sebebi de bu elbette.

Twit çalma lan.

hp chromebook x2 alınır mı?

Ne çalması olm attığım twitleri buraya yazıyom belki de ne biliyon?

Çünkü twiti atan benim bre gafil.

streamable.com/3my5h

kimin ordusuuu buuu ula t*rrrkkolar

youtube.com/watch?v=qskbme2RL90
pişik reqs ediy DS:FSDF:FSDG:SD:

TSK'yı bile KÜRDler basmış

hiçbir savaş kazanamayan sikik kuvvetlerde böyle bir namussuzluğu anca t*RK PİÇleri yapmıştır

irandan sonra TCye gelsede tüCCar bacılarını sikse şu t*Rklerin

Attached: türk sikik kuvvetleri.jpg (620x310, 120K)

>0-1
uyu
>2-3
geriLLa marşları dinle
>4-5
aniMe izle
>6-7
tüCCartüpünde zaman öldür
>8-9
faP çek
>dubs
yemek hazırla
>trips
özket + canlı yayın

Attached: gay türk.jpg (750x746, 70K)

Living the Turkish dream

Attached: kürdistan vardır.jpg (599x392, 64K)

roll inş özket gelir

roll

0-4 Pişiq posting
5-9 KÜRD posting
dubs SURİ posting

bu benim ordum birazcık yaralı ş*hİTi pek çok kendi karalı

Yaponiyada bir adanı pişik cənnəti adlandırırlar. 22 sakini olan Aoşimada 120 pişik yaşayır.

Pişiklər adaya balıqçı gəmilərindəki siçanlarla mübarizə aparmaq üçün gətirilmişdi. Bundan sonra isə heyvanların sayı artıb və hazırda bu, Aoşimaya turistləri cəlb edən əsas səbəbdir.

Aoşima adasının uzunluğu cəmi bir kilometr yarımdır. Adanı adi turistlər üçün cazibədar adlandırmaq çətindir. Burada restoran, otel və mağazalar yoxdur. Ancaq bu, pişik sevənlər üçün maneə deyil.

Bu arada Aoşimaya üz tutan turistlərin sayı artır və adanın adı "görməli yerlər" siyahılarına əlavə olunur.

Attached: kolya.jpg (512x288, 40K)

Gonbul pişik arıqlamaq üçün üzür

Əgər bir pişik gonbuldursa və özünü güclə daşıyırsa, nə etməlidir? Əlbəttə ki, üzgüçülüklə məşğul olmalıdır.

Charile İngiltərənin cənub qərbindəki hidroterapiya hovuzunda arıqlayan ilk pişik kimi tarixə düşəcək.

Attached: 160802121922_fat_cat_640x360_bbc_nocredit.jpg (640x360, 26K)

Didnt sultan ban ur asses back when that coup happened
Or are you all paid actors sponsored by the grand vizir?
Dont try to lie to me, i see trough lies

i banned your mothers ass 9 months before u born D:SFS:DFDSG:FDSG:DF:

İİ sikmişsin kılıç artığını

>avoids question in the cringiest way
That was enough janitzar, i see the sultan pays you nice to pretend to be one of the boys

eyw piŞiGim kerçektende sikmişim

İ FUCKED YOR MOM BOY BOY MY HODJA;))

youtube.com/watch?v=L64l0SHRmrU
ikibey prank videoları çekmeye başlamış

>hava sıcakken Dawn - Slaughtersun (Crown of the Triarchy) dinlememek
vaxx...

Attached: Caller of the kara boğa.jpg (213x320, 11K)

Neonaziler göreve.

bekaretimi üç yıllık kira bedeli karşılığında ev sahibime verdim

>laz uşakları
Her Karadenizlinin kendine Laz demesi kadar utanç verici bir şey var mı?

benden borç para isteyenlere bonoyla borç vermeyi+zamanında ödenmeyen bonoları mafyaya kırdırmayı+borçlu şerefsizlerin topuğuna sıktırmayı seviyorum moruQ

youtube.com/watch?v=mo3bCtAOwH4

hocam yine gerçekleri TAM açıklamış. Eşcinsellerin VG sporunda bu kadar sık görülmesinin sebeplerinden biri.

vücut geliştirme homoseksüellerin ve gizli homoseksüellerin çılgıncasına, dünyada başka aktivite kalmamışçasına, yarınlar yokmuşçasına yaptığı bir aktivitedir. aynada kendi poposuna bakarak mastürbasyon yapan tipler birbirlerine ruj önerir gibi, ped önerir gibi protein tozu vs öneriyor. cinsel kimliğini gizleyip bastıran bu tipler gerçek birer ruh hastası.

arkadaşların peşini bırakmasın istersen borç al, arkadaşın kalsın istemezsen borç ver demişler

>i'm white
KAR-

kemalist laikçi beyaz balık etli sarışın gf’inle kadıköy moda’da yürüyorsun arkanızdan gelen bu adam sevgilini kalçasından tutup kaldırıyor ve “offf yavrum götün ellerime tam oturdu” diyor ne yap?

Attached: C91DEBA0-033E-419E-979B-EDA314D456D1.jpg (450x598, 22K)

patates dinine inanmayı, bir dakikalığına karanlıkta oturmayı ve gulu gulu dansı yapmayı seviyorum.

t*Rk PİÇlerinden benden fazla nefret eden varmıdır acaba

sikini yala

bende

ben de!

Karnını doyuruyorsunuz, yine de oy vermiyorlar

Tabii ki var.

Attached: 2019.06.08-13-46-00.png (788x992, 671K)

ağustos ayı'nda ziyaret edip, 2,5 saat kuyruk beklediğimiz müze. sonucunda da içeride bir sürü meryem ve bebek isa resmi görmek güzel olmadı. venüsün doğuşu apayrı bir deneyim, ona bir şey demiyorum, ama kendisinden neredeyse 3-4 kat küçük olan roma'daki galleria borghese içerisinde barındırdığı apollo ve defne, aeneas,_anchises ve ascanius gibi muhteşem gian lorenzo bernini heykelleriyle çok daha fazla tatmin etmişti. böyle olunca da akılda "academia galerisine mi gideydik" sorusu kaldı.

Replying to @itsalovelyday2
Ne zaman

Aziz Adil Beğ

youtube.com/watch?v=rsw_3eVa8L0

Reis'in ortalıkta görünmemesi, Binali'nin debate isteği, Damat'ın medyasında Noble'ın önplana çıkarılması... Bunların hepsi zarar kurtarma hesabı. Sürpriz olur mu olur ama İstanbul'u gözden çıkarmışlar.

youtu.be/3q3l04kYwaA

haydin özket

Conqueror Old'layız. "Ekrem İmamoğlu'nun Pontus ithamından rahatsız olması ondaki içkin Türk-İslamcı gericiliğin dışavurumudur. Böyle adamlarla mevzileri ilerletemeyiz." diyor.

41/50 yaptım

youtu.be/NigyqV2OYaI

reroll

ekşiposting yetmedi twitposting de türedi. daha ne kadar düşeceksiniz amk çocukları?

Ulan portakal ortaya bi laf attın verdin iktidarın eline topu oynayıp duruyorlar neymiş it demiş ulan aylardır burda rumlara alenen hain imamogluna ve destekleyicilerine terörist dediler gündem etmedin rezil herif

Hepsi de bok gibi.

twitter.com/insanoglou/status/1139196610058043393?s=21

tam azına layik

kahkaha attım hanginiz bu? polise yollayam biraz da polis gülsün

ananda bok gibi karıydı ama parasını verdiği için siktim yinede

niye yandınız

benim abi polise yollama sakın abi babam duyarsa beni evden kovar

taam yollamıyom kerata

shakiranın göbüşünü öpmek isterdim desu

niye yandın t*Rko PİÇ çok beğeniyorsan y*LLah t*RK çanlarına burası Jow Forums koçum

Sayın cumhurbaşkanım

Attached: d.jpg (400x429, 35K)

umarım ananı plajda götten sikerler sonra da deep throatla boğarlar

haluk levent abim kürt ve aleviyim erzurum dolaylarında sikecek amcık bulamıyorum acaba ahbap olarak bana karı bulur musunuz???

karşınızdaki kız burçlara inanıyorsa siz de inanacaksınız inanmıyorsa siz de inanmayacaksınız. bi erkeğin burçlarla ilişkisi bundan öteye geçmemeli

eti puf mahmut olayı ilk çıktığından twitterda haluk levente şikayet ediyolardı 12 yaşındaki suri çocugu izmirliler o geldi aklıma :ASFDSF:SDFsdfSDF:

ne mal adamlarsınız amk...

joke: burç
broke: iq, sol/sağ beyin, çoklu zekâ
yoke: mbti
BESPOKE: SOSYONİK

"Yok ben daha okunası sitelerde takılıyorum, Quora filan"

Attached: D89WJFqXUAAB3Xm.jpg (1299x353, 40K)

???????
hepsiburada.com/gakademi-goruntulu-online-egitim-platformu-p-HBV00000CDZEM?magaza=Hepsiburada

laptopun yanında bunu niye hediye verdiler???

Alfa erkek olarak söylüyorum.. göt meme temalı tivit atan kızlar cazip değil. Biz onları başka gözle görüyoruz(ne gözle olduğunu açabilirim). kalbimize ve + libidomuza hitap eden siz ağırlığını koruyan, kişilik sahibi kızlarsınız. Lütfen onlara benzemeye çalışmayınız. Lütfen!

bazlamalı

bu bana da geldi amq t*Rkolar quorayı da siktiler v*llaxi

youtube.com/watch?v=DPxyCuzFGOQ

What did you guys think of the Kings and Generals episode on the 1974 Cyprus war?

>Lgbti Pedofilidir
wall*xi merkezli

İ thought your mothers pusy

>kendini alfa ilan etmek

Attached: 02.jpg (384x384, 16K)

question about quality of life in turkey, is it bad? I know that your GDP per capita actually decreased by 3k$ in the last 5 years, bit when I look at it with purchasing power parity it doesn't feel like it affected your daily life that much. I know from friends that most foreign goods are usually much mroe expensive than local by large scale but have you guys still seen any improvement or the scary looking news was real?

akıyo ama yavaş akıyo

eat my yarrak

i buy your mothers pussy my hodja :DDDDDDD

rude