/polska/

Edycja niedzielna

Attached: anime_mary_jesus.jpg (1009x1427, 469K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=cKF2GjRAUtE
desuarchive.org/int/thread/104846541
exhentai.org/g/979684/5e85b28646/
twitter.com/NSFWRedditImage

Do you love Japan?

*sip*

Attached: 50082645_n.jpg (640x800, 70K)

Attached: poland_vs_japan_7.png (1000x1000, 1.09M)

nie mam powodu by wstawać rano z łóżka

Attached: 1561042182928.jpg (492x382, 43K)

Wacham się między metodą samobójstwa.
Myslałem albo o powieszeniu się na drzewie, ale pewnie gałąź by pękła, albo o podcięciu żył. Jakies rady, strony, itd? Nie chcę pierdolenia typu "nie rób tego". Chcę zimnej i konkretnej porady

klamka i linka. Ale ogolnie nie rob tego

klamki nie mam, myslałem że cos doradzicie odnosnie cięcia żył, albo jakis tabletek

(nie chciałbym aby skończyło się to płukaniem żołądka). żyły w sumie byłbym w stanie ciąć, tylko nie wiem jaka jest najlepsza metoda, bo to się chyba powinno pod ciepłą wodą, żeby skóra była miękka

>odnosnie cięcia żył,
jestes pizda i nie dasz rady
> albo jakis tabletek
doslownie zerowa skutecznosc. Poz tym mietoda dla pizd

nie rób tego
idź się lecz

nie wiem, nie znam się

Attached: 1562724707306.jpg (1000x1350, 1.08M)

dałbym dałbym więcej wiary we mnie

linka, pociag albo wieżowiec. Nie innego nie ma sensu

jesteś zbyt ciotowaty żeby spróbować się wyleczyć z choroby psychicznej a myślisz że z samobójstwem dasz radę?

to nie jest choroba psychiczna debilu

>pociąg
nie chce robic komus problemu
>wieżowiec
nie chce robic atencji, wolałbym smierc w samotnosci

chęci samobójcze to z definicji zaburzenie psychiczne

Looking for some Polish drinking songs

to linka albo most

chyba jednak spróbuję z żyłami

youtube.com/watch?v=cKF2GjRAUtE

>nie szukam atencji
>dziabne żylaka
no tak

czemu chcesz sie zabic smutny anonie?

Attached: 1558725006482.gif (499x276, 463K)

mieszkam sam. moje zwłoki odnajda za kilka miesiecy jak się bedą rozkładac i będzie jebało że hej. dobra, sorki za zawracanie dupy

strimuj jak sie bedziesz rozkladal

popijam sobie energetyki z rana a wy co robicie?

Attached: 1563029960963.png (252x355, 278K)

ide zaraz do sklepu po monsterka

im not Polish but you made 6 of my drunk coworkers happy

>do sklepu

Attached: sklep.jpg (1024x692, 239K)

do magazina

po czarny ruskie

Attached: 1549804694116581999.jpg (453x604, 40K)

Attached: IMG_5177.jpg (600x400, 239K)

>dla Rosjan sklep = cmentarz
patrzcie co komunizm robi ludziom z mózgu

znowu miałem mokry sen o jebaniu w dupę moją koleżankę z grupy

ja o ludziach których znam nie myślę w sposób seksualny

no ja zakładam że o niej myślę w ten sposób bo to jedyna dziewczyna która sama do mnie piszę żeby zapytać jak tam leci

absolutny stan francji

Attached: 5d289599488c7ba1648b4567.jpg (790x444, 103K)

tak sobię siedzę i myślę że jeżeli nie bierzesz udziału w wyścigu o cipę to życie jest proste i dlatego nie mam motywacji by poprawić swoje życie

Attached: 1561090197808.png (800x473, 65K)

myślałeś o mieniu sexu

when this happen in Poland?

planet of the apes

thats clearly france

no o to mi chodzi, mam mokre sny o niej bo jest miła dla mnie i odpala mi się spermiarz w mózgu

its the same here but with ukrainians

wierzycie w los, ze jezeli cos wam jest pisane to sie w koncu wydarzy i nie macie na to wplywu?

poczucie że nie ma się na nic wpływu w swoim życiu to jeden z objawów depresji

wedlug kalkulatora powinienem dziennie spozywac 110g bialka

jajecznica z 4 jajek ma 20g bialka
100g piersi z kurczaka to jakies 25g bialka i musze jeszcze zjesc 2.5x tyle biala w tym dniu
przeciez to pierdolnac idzie tak jesc codziennie

zycie mutanta wymaga

debilu wiesz że istnieje coś takiego jak szejki proteinowe prawda
kup sobie paczkę proszku z allegro i masz
dosłownie celem tych proszków jest uzupełnienie białka kiedy nie możesz samym jedzeniem uzupełnić

kupuj proszki goju

mam cie

Attached: jew_drug.jpg (352x432, 121K)

nie płacz w takim razie że nie jesz wystarczająco białka jak protein szejków nie chcesz pić

zjeść 400g kuraka dziennie to taki problem? beka z szkielecików

double down

jeszcze odpisz na post sprzed dziesięciu godzin

no ciezko jest ;(

jaki nerwowy. Weź tabletke.

pamiętacie jak kiedyś się jakiś katol zesrał na widok tego obrazka

niby czemu, bardzo ladny obrazek
t. katol z katolickiej rodziny

desuarchive.org/int/thread/104846541

płacz dalej szkielecie
tymczasem ja jadę na siłkę robić 120kg martwy ciąg po czym dupnę sobie monsterka i szejka

nie potrzebujemy 1.5g bialka na kg masy ciala

zostalo to wielokrotnie udowodnione, ze 0.5g bialka absolutnie wystarcza dla zdrowia i normalnego funkcjonowania

takze twoje zydowskie koncerny suplementow zarabiaja wlasnie na niewiedzy i naiwnosci takich jak ty. wpierdalaj dalej swoje odpady w proszku

Cute. CUTE

>dawanie jebania o cokolwiek innego niż skuteczność metody
tak naprawdę nie chcesz się zabić, więc przestań pierdolić

Attached: 1490466451446.jpg (1280x720, 257K)

mam ochotę pograć w coś na padzie ale nie mam pomysłu w co, może jakiś emulator ps2 czy coś?

shenmue

nie lubię japońskich gier

Exit bag

w poniedziałek rodzina jedzie do babci a ja przez kilka dni zostaje żeby pilnować zwierzątek domowych dopóki brat nie wróci z wakacji
nieironicznie myślę żeby zamówić roksę do domu i prawictwo stracić
anonki co z roksy korzystały, jak powiem że jestem prawiczkiem to będzie przypał czy roksa powie ok, rozdziewiczę cię
t. 23 lata

do roksy lepiej iść niż zamawiać do domu i lepiej nic nie mówić, jeżeli jest dobra to sama się dostosuje do sytuacji

nie rozumiem

Walenie konia >>>>>>>>> walenie konia tyle że w szparze jakiejś kreatury

prawię każda ma w ogłoszeniu że albo do hotelu albo do klienta przyjeżdża
istnieją w ogóle hotele gdzie na 2-3 godziny można pokój wynająć?

jeżeli nigdy nie ruchał to zdecydowanie warto choć raz iść na roksę bo ogólnie to prawda ale póki samemu nie poruchasz to tego nie wiesz

to jakieś dziwne te roksy bo przynajmniej tutaj większość przyjmuje u siebie
>2-3 godziny
nie oszukuj się za pierwszym razem godzina to naprawdę dużo czasu i tak takie hotele na pewno istnieją

wiem że nie będę ruchał przez 2-3 godziny ale mi chodzi o to żeby bez stresu spotkać się, umyć się i bez pośpiechu uprawiać seks
no i większość ogłoszeń które są u mnie w mieście ma napisane że dojazd albo hotel

>USA. Nauczycielka uprawiała seks z 13-letnim uczniem. Została skazana na 20 lat więzienia
>Brittany Zamora uprawiała seks z 13-latkiem, a jego młodszego kolegę zmuszała do patrzenia na to. Kobieta przekonywała w sądzie, że jest dobrym człowiekiem, który popełnił błąd. Została jednak skazana na 20 lat więzienia.
>Była nauczycielka została w piątek skazana na najniższy wymiar kary - 20 lat więzienia za wielokrotny seks z 13-letnim chłopcem, jednym ze swoich uczniów. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów - aktów seksualnych z nieletnim, usiłowania molestowania i nieobyczajnych czynów w miejscu publicznym. Drugi z zarzutów dotyczy sytuacja, kiedy Zamora namówiła młodszego, 11-letniego kolegę swojej ofiary, by został w sali i obserwował stosunek seksualny.
> aresztowania doszło w marcu 2018 roku, kiedy rodzice 13-letniego wówczas chłopca odkryli, że Zamora uprawia seks z ich synem. Stało się tak dzięki aplikacji monitorującej jego telefon komórkowy. Aplikacja wykryła, że w wiadomościach chłopca coraz częściej pojawia się słowo "seks" i zaalarmowała o tym rodziców.
>Rodzice chłopca znaleźli w jego telefonie wiadomości od 27-letniej kobiety, a także jej nagie zdjęcia. "Chcę cię codziennie, bez limitu" - pisała do 13-latka. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że "flirt" zaczął się na czacie klasowym, a później do spotkań Zamory z chłopcem dochodziło od 1 lutego do 8 marca. Seks z chłopcem miała uprawiać co najmniej trzy razy

>dosłowne 3D kurwy
nie jesteście poważni

Attached: 1519345926654.png (542x540, 391K)

a i przy okazji jak dojdę w 30 sekund to jak kupiłem sobie godzinę ona poczeka 10-15 min aż mi znowu stanie prawda?

niekoniecznie musisz to uzgodnić przez telefon zanim się umówisz niektóre kurwy tylko do pierwszego spustu chcą ale jeżeli się dogadasz to tak zazwyczaj w godzince przynajmniej 2 razy poruchasz

chuj mnie to?

o kurwa serio? czyli nie dość że płace jej za to że mogę ją jebać przez godzinę to szmata sobie pójdzie po 5 minutach?
i ona oczekuje że jej zapłacę za pełną godzinę? ja myślałem że jak ja jej nie powiem żeby sobie poszła wcześniej to całą godzinę zostaje

Ona nie ma taksometru w pizdzie

no niestety serio, nie możesz zakładać niczego z góry tylko dokładnie dopytaj przez telefon co chcesz i czego oczekujesz i jak przyjdzie to drugi raz dopytaj dla pewności jeżeli coś będzie nie halo to za drzwi i nie płacisz takiej

znalazłem stary folder z reakcyjnymi z polski, stary to znaczy z tamtego roku chyba

Attached: 1448218039328.jpg (961x775, 131K)

>tak, mhm kupuje pan godzinę
>o i przy okazji wychodzę po 5 minutach
super
a czy często się zgadzają zostać całą godzinę? bo szczerze jak zamówię to pewnie zapytam ją że nawet jak dojdę szybko to oczekuje że zostanie pełną godzinę

>a czy często się zgadzają zostać całą godzinę?
zawsze to akurat nie problem, bardziej właśnie chodzi o to czy chcesz fbg czy wiele spustów, czy zgadza się na anal i takie tam

co to jest za chore gówno

Attached: 1554135151027.gif (457x640, 2.32M)

dlatego nie rucham

>fbg
co to
>wiele spustów
no pewnie z 2-3 razy będę w stanie zaruchać
>anal
zwykła wanilia seks, żadnych perwersji

fbg znaczy francuz bez gumy, szczególnie tańsze roksy nie chcą robić loda bez gumy i trzeba to ustalić wcześniej

nowokurwiu

Attached: 1343158508549.jpg (730x1206, 237K)

БЯЗБOЖHИКИ ЁБAHЫE PЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

Attached: 15613605000540.png (704x528, 556K)

delet

Attached: 1558820695817.jpg (453x532, 86K)

nie

Attached: 1463745041798.jpg (585x944, 259K)

o nawet galerię znalazłem
exhentai.org/g/979684/5e85b28646/
>1 gwiazdka
o nie nie nie

Attached: 1447145282614.png (547x333, 198K)

ale tu wieje chujem, nawet rok temu było tu lepiej

Attached: 1542123282395.jpg (1334x750, 833K)

Bazowy op

a gdyby tak zamiast wydawać kasę na roksę jakąś starszą Panią jako FWB sobie znaleźć? ostatnio w autobusie widziałem takiego fajnego milfa, a starsze Panie podobno lubią młodych którzy do nich zarywają bo podobno mało kto im uwagi zwraca