/polska/

Nic wam się w życiu nie należy zoomery, zapracujcie sobie edycja

Attached: zECO4aE.jpg (1600x1077, 267K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=w6RX1OjuZ1k
twitter.com/SFWRedditImages

absolutnie bazowana edycja

DOBRA EDYCJA

gówno

nie odrzucaj pytania bo napisal tak a nie inaczej tylko odpowiedz

jakie jest polskie słowo na to

dobra anoni co ja mam teraz robic z racji tego ze zdalem mature? olso jak to wyglada jakby jakis pracodawca chcial na to rzucic okiem? dzwoni do jakies organizacji i mu mowia?

Attached: 1555263251576.jpg (900x900, 114K)

>bądź kurwą
>ruchaj się z murzynami zamiast się uczyć
>przyjdź na /Polskę/ płakać że nie dostałaś się do liceum
>ktoś ci wypomina że było się uczyć zamiast ruchać się z murzynami
>p-przestańcie z tymi strawmanami :(( ja się uczyłam mi się należy :(((

ta tutaj legalna

brak matury to już trochę bieda mówiąc szczerze, jak tego dokonałeś?

idziesz do pracodawcy, pokazujesz mu maturke a on potem dzwoni do twoich nauczycieli i wychowawczyni i pyta jak się sprawowałeś, jaką ocene z zachowania miałeś itp

ta legalna tu postujemy

ale się zesrali

zajebista edycja, tu postujemy

tak, dzwoni i mu mówią

26 lat neet tutaj
witam was dzieci moje, w przeciwieństwie do zoomerów wiem że zasluguje na te życie bo nic nie zrobiłem żeby mieć lepsze

sprawdź w słowniku

jebane zoomerki

kobiety to kurwy

google translate mówi że uprawniona, ale to znaczy coś innego
nie ma słowa jak entitled w polskim

nie sluchaj, nikt nie patrzy na nic

>wojny niteczek

>olso jak to wyglada jakby jakis pracodawca chcial na to rzucic okiem? dzwoni do jakies organizacji i mu mowia?
doslownie nikt tego nie sprawdza.

dlaczego kobiety dostają w chuj pieniędzy za robienie dosłownie niczego? nie mówię już nawet tylko o kurwach, ale nawet o żonach

chciałbym tak wyglądać

ja sprawdzam

t. pracodawca

"uważający że mu się należy bez robienia niczego", proszę używać naszego pięknego języka!

google translate to gówno byle słownik jest lepszy

roszczeniowy, myślą że należy im się

miałem kolegę który nieironicznie mówił że pracodawca patrzy na zachowanie z liceum

chwila moment, to znaczy że mogę sobie sfałszować maturę i nikt tego nigdy nie sprawdzi?

ok dzięki

...

chuj pracodawce obchodzi wasza matura, dopiero teraz się zorientowaliście? ile wy macie lat

trollował cię

dokladnie.

jak sprawdzi to stracisz twarz, a oszustwo tego typu jest przestepstwem. tak samo jak podawanie ze masz studia a nie masz.

nie zesraj się

dobra nawet mnie to nie interesuje w sumie

co mam robic ja sie pytam level 24 siedzialem w domu przez ostatnie 5 lat

to po co ja się kurwa męczyłem ze studiami
dlaczego miałby sprawdzić

>bachor sąsiadki znowu się wydziera na cały głos
dzieci powinno się powybijać

klam w cv

mozesz zaczac od nieoznaczania swoich postow

a co rodzice na to gada?

eh, ciezka sprawa. jak chcesz jakakolwiek prace to znajdziesz i najwyżej powiedz "wink wink, na czarno wczesniej pracowalem". Jak masz prawo jazdy to moglbys cos szukac z dowozem/jako kierowca i to czesto jest lepsza praca. Moze nawet prawko na ciezarowke zrob ale tam ot nie wiem jak rynek wyglada. Jak nie masz zadnych zainteresowan to studia nie pomoga bo same studia nie przygotuja do pracy trzeba cos ogarniac

co to oznaczanie postów?

>ta legalna ta nielegalna
dosłownie tylko prawiczki dają jebanie o to w jakiej nitce postują

to jest wtedy

jak pisze sie tak (daje 2 entery zeby kazdy wiedzial ze to twoj post)

pozdro

nie szukaj dziewnkę na pracy gdy nie jesteś piewen że samotna jest

t. straciłem pracę przez to

jak w wieku 25 lat jeszcze nie pracowałeś to już za późno. nawet nie ma sensu zaczynać bo zaraz i tak by była pora na emeryture

ok

dzięki

pozdro

ludze i w 27 zaczynają

moja pierwsza była w 23, ale niedługo i straciłem bo nie miałem kobiety

A co tam było dokładnie czy możesz napisać jakąś cool story na ten temat?

no anime autyści to prawiczki więc wszystko się zgadza

>straciłem pracę bo nie miałem kobiety

jak?

>jak w wieku 25 lat jeszcze nie pracowałeś to już za późno. nawet nie ma sensu zaczynać bo zaraz i tak by była pora na emeryture
U Norwegowie to chyba pora na studia

Ja pierwszy raz to poszedłem na staż do Comarchu jak miałem 23 lata. Kto z Comarchu tutaj? Taka piękna polska firma!

wyższy poziom bykowego

Już kilka razy pisałem o tym. Zakochałem się w kobietę już mającej rodzinę. Miałem uciekać, czego i zrobiłem.

Można było szybko szukać innej, ale się nie udało.

kot siostrze zdechł

iść go zakopać czy czekać, pokazać jej i zakopać?

no elo, współpracujemy z komarchem here
to prawda, że tam sami studenci pracują bo są tańsi i przez to jest takie zabugowane te oprogramowanie?

Jak mogles prace stracic przez brak kobiety?

uwazaj bo sie zesra jak za dlugo bedzie lezal

ah kolejny mamusikarz
dobry gust masz bolszewiku

wyruchaj go a potem zrób z niego zupę
ale na oczach siostry
potem wyruchaj siostrę

kot czy siostra

user w szafie siostry

Tak, wchodzi Janusz i mówi: proszę 3 ciężarówki studentów w tym roku. Straszny kod, zero testów, stara technologia, stary proces. Dobre na pierwszą pracę ale słaba firma.

>user
murzyn*

kot bo mu zwieracze puszczą, siostra tez moze, nie wiem

kto się nigdy nie zeszczał/zesrał w szkole niech pierwszy rzuci kamień

*rzuca*

ale tak w ławce?

Devirginized with my knife
The first and last
Your life's only romance
My knife's jammed in your ass
As you die you orgasm

*rzuca*

ja tez chcialem do komarchu ale juz po tescie mi mailowo kazali wypierdalac i sie wiecej nie pokazywac

youtube.com/watch?v=w6RX1OjuZ1k

ja myślałem że ma lat jak ja
i nie jestem bolszewikiem

jak nawet do komarchu nie chcieli przyjąć to mam dla ciebie złą wiadomość

Attached: 1558924634039.jpg (960x717, 625K)

wypraszam sobie, bylo 8 chętnych na jedno miejsce

test w comarchu nie sprawdza zadnej wiedzy i jest kompletnie losowy. pytania sa kompletnie z dupy w stylu "jakie parametry przyjmuje metoda taka i taka z biblioteki standardowej java". No nie wiem kurwa, prosze dac mi dokumentacje bo moze sa tam jakies paramtery co ich nie pamietam.

dosłownie to. W lepszej firmie napisalem dobrze test i poszedlem o rozmowe a w komarchu test zesrałem bo pytania dosłownie z całej dziedziny informatyki

>Researchers at the University of Rochester NY conducted the pressing study on how much a man would be willing to spend on a woman based on the color she was wearing. In one experiment, researchers asked: “Imagine that you are going on a date with this woman and have $100 in your wallet. How much would you be willing to spend on your date?” Men were then shown pictures of the exact same women wearing different colors. The woman in red was more likely to get a fancier date, it turned out (you win again, Jessica Rabbit!).

a co oni tam w notatniku piszą, że muszą pamiętać wszystkie metody z ponad 4000 klas?

no już napisałem

wsio po Burchajewu (on mówi że mając brak kobiety będzie trudnie zrobić karierę i tak dalej)

kazdy dostaje losowe pytania z bazy. sa one kompletnie z dupy a niektore sa bledne i nie da sie na nie odpowiedzieć.

t. byly pracownik

Debil
Inteligent

co było pierwsze wafelki torcikowe czy pryncypałki

comarch

a jak napiszesz test dobrze to potem masz rozmowe o prace w comarchu czy juz cie biora od reki?

ruski paszoł na chuj kurwa

No naprawdę czy już mógłbym pracować na pracy gdzie polski potrzebny jest.. ważnie pytanie

ej ale czy produkty comarchu nie są napisane w c# i clarionie?
czemu pytania z javy?

od ręki, oni przyjmują 300 studentów rocznie, nie są w stanie przeprowadzić rozmów

obsługa klienta etc. - raczej nie
rozmawianie ze współpracownikami - raczej tak

>brat 7 lat starszy w dużym korpo na wysokiej pozycji załatwił mi praktyki
>dostałem się bez wysiłku na miejsce o które bije się 15 osób
Tak to się robi

na budowę idź pamiętaj że kątówka to DIAKSA to pomyślą że polak jesteś

moim zdaniem tak. Jak piszesz swobodnie to wystarczy. Ale tak z ruskimi pracowalem to wszyscy woleli angielski.

ja pierdole. No gdyby chociaż te pytania nie były tak zjebane

dlaczego kobiety to najbardziej uprzywilejowana grupa społeczna na ziemii?