/polska/

edycja palenia lucky starów

Attached: Konachan.com - 9575 blue_hair cat_smile green_eyes izumi_konata long_hair lucky_star.jpg (1920x1200, 359K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=uokqVmwAARg
twitter.com/NSFWRedditImage

ANIME

Attached: 1559740524296.gif (540x405, 478K)

anibe...

Attached: 1558405628681.jpg (1448x2047, 416K)

ale szpetny pieprzyk

spoko, jutro tez zapostuje
urlop 2 tygodnie to mam czas
bazowany czarny czlowiek ROZPIERDALA moegowno

Attached: laughing nigger.gif (466x250, 994K)

dobrze ze sploneli

Attached: 1441212396367.png (166x204, 29K)

anikukuryku

Attached: 1556100198069.jpg (1280x720, 113K)

bazowany rozpierdalacz anime

Attached: 1542723651472.png (799x1242, 747K)

dosłownie jedyne studio które zatrudnia ludzi na etat i płaci od godziny a podejmowane przez nie projekty to zawsze jakies lowkey glupotki o słodkich dziewczynkach więc presja w pracy zero

rozjebane kurwa ogniem

2D women are NOT important.

austria is even less so

Attached: 1533522120958.jpg (960x960, 74K)

czy studio w bielsku-białej od bolka i lolka spłonęło kiedyś? Czy polskie anime jednak stoi o wiele wyżej od chińskiego animeszamanizmu?
reksio>szczęśliwy stary

Attached: 1560490080192.png (832x960, 647K)

women maybe not, but girls are of the highest importance

Attached: 1555330278123.gif (408x462, 403K)

dosłownie atak konkurencji żeby dalej mogli januszować na animatorach

Attached: 00cf0954188bb6bf2f184124a827af42570b613f4015509b3c3ba7fc222779fe.jpg (400x314, 35K)

Jak widzę qt dziewczynkę to mnie boli że nie mgę się z nią pobawić
Znacie to uczucie? O co chodzi

wychowywać ci się chce

dobra, czas do domku

Attached: 1557108729062.png (637x837, 693K)

zastanawiam się nad tą historią z plagiatem, Kyoani wydawało LNki i organizowało konkursy na nowe serie, to mógł być ktoś związany z tym

myslicie ze jak wysle cv do kyoani na staż to mnie wezmą? Bo mnie do comarchu nie wzieli

czemu tylko dziewczynki a chłopcy już nie?
i czemu mi się tak podobają z wyglądu

napisz ze masz kurs przecipożarowy

to zależy czy masz szkolenia bhp

mi się zdaje że to jest związane z nie byciem pedałem

w szkole jak bylem to bylo kilka alarmów i wyszedłem w budynku zamiast zostać
liczy sie?
a jak nie mam? Mozna to na udemy zrobić?

ale pedalstwo to orientacja seksualna
co ma seksualność do wychowywania dzieci

nie mam pojęcia ale mam tak samo jak pedon

tam mozesz

youtube.com/watch?v=uokqVmwAARg
youtube.com/watch?v=uokqVmwAARg
youtube.com/watch?v=uokqVmwAARg
ufff nie moge sie doczekac

nie ma nic lepszego niż jak ci ktoś zapakuje nabrzmiałego kutasa w dupsko

Ale bym sobie wychował córkę na tombojkę zakochaną w ojcu (mnie) i patrzył jak jakiś fagas z technikum mi ja sprowadza na złą drogę bo sąsiedzi plotkowali że spędzam za dużo czasu z córką i to podejrzane więc matka ją zaczęła uczyć (((kobiecości))) a ja zamykałem się w garażu żeby nie patrzeć jak mi córkę rujnują a życie to nie anime i nie wróciła do mnie z własnej woli tylko pobiegła za bolidem młoda głupia

>polskie media teraz zaczną pisać o anime
o nie nie nie nie

japońskie studio animacji Kjoto Animejszyn znane wśród młodzieży z produkcji seriali animowanych takich jak Melancholia Charuchi Suzumyji

9/10 ze napisza ze to studio robiące kreskówki

i chcesz wychowywać dzieci? i ci się bardzo podobają fizycznie?

dajcie mi chuja do dupy

>kjoani, znany na calym swiecie producent JEBANEGO GOWNA splonelo zywcem lol

Attached: 1556015574392.png (625x682, 125K)

chcę
to już zależy bo zwykle nie

>O-ONI NIE ROBIA KRESKÓWEK
>O-ONI ROBIA ANIME, ZNAJ ROZNICE GADŻINIE ;)))))
ja pierdole

debilu

> Pożar studia animacji w Japonii. Wielu zabitych i rannych [WIDEO]
> Kyoto Animation, lepiej znane jako KyoAni, zostało założone w 1981 roku jako studio produkcji animacji i komiksów. Znane jest z megahitowych historii o licealistkach, w tym „Lucky Star”, „K-On!” i „Haruhi Suzumiya”.

>to już zależy bo zwykle nie
rozwiń

>Kyoto Animation to jedno z najsłynniejszych studiów animacji na świecie. Zostało założone w 1981 roku. Studio jest znane z popularnych seriali takich jak "Euphonium", "Sound!", "Free!" czy "Swimming w Iwatobi".
Wybiórcza myli tytuły oczywiście, WP to kopiuje słowo w słowo
>Wyprodukowało seriale takie jak m.in. "Melancholia Haruhi Suzumiyi", "K-On!" czy "Lucky Star".
co ciekawe gazeta.pl też należące do Agory już robi to lepiej
>Kyoto Animation, lepiej znane jako KyoAni, znane jest z hitowych historii o licealistkach, w tym "Lucky Star", "K-On!" i "Haruhi Suzumiya".
TVN mówi o klasyce
>Znane jest z megahitowych historii o licealistkach, w tym "Lucky Star", "K-On!" i "Haruhi Suzumiya"
RMF kopiuje TVN ale dodaje mega-, TVP robi to samo
>Powstało w 1981 roku. Studio stoi za takimi produkcjami anime jak "Sound! Euphonium", "A Silent Voice" i "Violet Evergarden".
Rzeczpospolita podaje poprawne tytuły i ma dobry gust
>Studio Kyoto Animation, które zostało założone w 1981 roku, produkuje filmy i seriale animowane. Ich najsłynniejsze produkcje, to: „Full Metal Panic", „K-On", „Violet Evergarden: The Movie", oraz „Clannad"
Fakt pamięta o FMP i Clannadzie, baza

poprawka, patrząc po godzinach publikacji Fakt skopiował Wprost

Sram na to. Chuj mnie obchodzi co pisza polskie media o anime gównie i chuj mnie obchodzi anime gówno. Jebie mnie ze nie wyjdzie nowe moje ulubione anime bo nie jestem taki zjebany zeby je ogladac i nim sie podniecac. Co mnie obchodzi to to ze ludzie tam stracili życie i zdrowie bo jestem kurwa człowiekiem a nie smieciem weebem. Tak samo bym płakał gdyby był pożar w afryce, ale was to tylko obchodzi bo
>muh zrobili moje ulubione anime
dosłownie co 2 post srajacy sie ze smutku to jest
>nie bedzie juz 2 sezonu mojego ulbionego anime?!?!?!
obrzydliwi jestescie

>najsłynniejsze produkcje
>Violet Evergarden
co

>Studio Kyoto Animation, które zostało założone w 1981 roku, produkuje filmy i seriale animowane. Ich najsłynniejsze produkcje, to: „Full Metal Panic", „K-On", „Violet Evergarden: The Movie", oraz „Clannad". Do tej pory nie wiadomo, co z nowych produkcji spłonęło w pożarze.
>Studio Kyoto Animation, znane też jako KyoAni, założone zostało w 1981 roku. Wyprodukowało wiele popularnych w Kraju Kwitnąej Wiśni seriale, między innymi "Melancholia Haruhi Suzumiyi", "K-On!" i "Lucky Star". Śledczy badają, czy filmy te mogły mieć jakikolwiek związek z działniami podpalacza.
>Kyoto Animation to jedno z najbardziej uznanych studiów animacji na świecie, założone w 1981 roku w Uji w Kioto. Studio jest znane z popularnych serii takich jak "Sound!", "Euphonium", "Free!" czy "Swimming w Iwatobi".
>Kyoto Animation, lepiej znane jako KyoAni, zostało założone w 1981 roku jako studio produkcji animacji i komiksów. Znane jest z megahitowych historii o licealistkach, w tym "Lucky Star", "K-On!" i "Haruhi Suzumiya".

no ale boisz sie prawdy wymyślasz przecież napisali że fabryka kreskówek i bajek dla dzieci bo sie nie znają na japońskiej sztuce, nie to co ja :)

VEG jest już klasykiem, handluj z tym

>młodziezy
onienienie

kurwa uprzedził mnie
ide oglądać megahitowe historie o licealistkach

gdyby byli zwykłymi ludźmi to by wszyscy mieli wyjebane, ludzi to obchodzi bo ci ludzie coś dla nich znaczą

>C-CO?! Ludzie pracujacy w korporacjach, zarbiajacy 10 razy tyle co ja I MAJACY ZYCIE SOCJALNE nie znaja sie na japonskich kreskówkach i jakie anime jest nabardziej popularne na forum o gównie?!
dosłownie wasza reakcja
rozepchajcie se

zapostujcie swoje kutaski

>g-gdyby byli zwyklymi ludzmi
byli zwyklymi ludzmi pedale weebowy. Zwykli ludzie umarli a ciebie obchodzi tylko czy 2 sezon twojego anime wyjdzie.

drugi sezon kurwa nigdy

Attached: 1488709975558.jpg (707x1000, 120K)

nie jestem weebem debilu
po prostu kurwa stwierdzam fakt

>lato w pełni

zobaczycie przyjdzie ruski zacznie postować anime żeby się włączyć w rozmowę

Attached: 1490473589166.gif (500x281, 1.51M)

i dobrze

Attached: 1480440498793.png (667x723, 562K)

wyobraźcie sobie podobny pożar cdprojekt i co by się działo wtedy w Polsce

>bardziej go obchodzi ze w tvnie nazwali jego ulubioną forme sztuki kreskówką niż to ze zmarlo 30 osob paląc sie dosłownie żywcem
kurwa wygląd weebow smieci
ja pierdole jak ja sie wami brzydze

jeśli PIS zaoferuje pomoc w robieniu animek tak jak to zrobili z katedrą Notre Dame będą mieli mój głos na jesieni

>>bardziej go obchodzi ze w tvnie nazwali jego ulubioną forme sztuki kreskówką niż to ze zmarlo 30 osob paląc sie dosłownie żywcem
kogo cytujesz

sapek by mial beke

Attached: file.png (427x600, 377K)

chuj mnie to zamknąć mordy
w ciągu waszej zjebanej dyskusji zmarły tysiące milion razy bardziej wartościowych osób

mam nadzieję że studiu odpowiedzialnemu za huhu nic się nie stało

Attached: 1540728098385.jpg (1536x2048, 421K)

no nie bo on byłby głównym podejrzanym

jakby pis zorganizował firme do tworzenia anime i szukal darmowych pracowników to niedosc ze bym na nich zagłosował to bym był pierwszym który sie zglosi do darmowej pracy
no ale tylko w japonii tak mozna

obciągne kutas

>chuj tam gierka dajta mnie 5 dych na piwo będzie dobrze
>COOO ZMIENILI MOJE GÓWNO O KTÓRYM NIKT NIE SŁYSZAŁ W POPULARNĄ SERIĘ?
>ZŁODZIEJE JEBANE

ale ty swojej spermy nie gloryfikuj dobra

Attached: stfu.webm (720x404, 720K)

nic nie zrozumiałem z twojego wysrywu cymbale

jakby było tuhu robione to powierzyłbym to tylko kjoani

Attached: 1563316269530.jpg (1500x1500, 191K)

prrrrrrruk

Attached: poszło.gif (480x368, 2.57M)

dosłownie ja

Attached: 1563456578049.jpg (1520x1327, 147K)

>Prokuratorzy stanu Massachusetts twierdzą, że są zmuszeni wycofać kryminalne oskarżenie pod adresem byłej gwiazdy serialu "House of Cards" Kevina Spacey'ego o molestowanie seksualne 18-letniego mężczyzny.

zrobił to czy nie?

chuja bys powierzył cwelu POLSKI XD
kurwa co ty mozesz powierzac? Wszyscy sraja na twoja opinie smieciu hahaha
kurwa gówno bys powierzył do swojej polackiej mordy cwelu takie ma znaczenie to co ty sobie myslisz pedałku
nigdy anime nie kupiles nigdy kurwa mangi nie kupiles
do chuja sie przyczyniles a powierzać chcesz
ja pierdole dlatego polakow nienawidze

na 100% ale bylo mowic od razu a nie czekac 50 lat

>rozmawiają o anime?
>czas rozluźnić zwieracze

dobrze że zdechły ryżojady pierdolone kitajce
mam nadzieje że im nasrają na groby jeszcze, o ile kitajce w ogóle mają groby, pewnie wpierdalają zwłoki zmarłych

oczywiście że nie jak w każdej historii z #MeToo

kompletne rozpierdalanie anime kiedy

Attached: 1562922903020.jpg (766x1084, 582K)

>pedałku
zawsze mi staje jak ktoś tak do mnie mówi

zjechalem na lewo w telefonie i nawet nie ma na głównej stronie z informacjami tego pożaru wiec chuja sie sracie
jutro pewnie nawet o tym nie beda gadać polskie media

>McLaren rozbity na Wale Miedzeszyńskim. Tył auta za milion złotych skasowany

sie wyklepie?

było w tvp info w serwisie o 15-ej

kto z wrocławia chętny na benzynową wizytę w cdprojekt jutro?

Attached: 1560332772552.jpg (922x640, 63K)

chuj im w dupe jak ja rozbiłem passata to nikt nie napisał ile mnie to kosztowało

>wypadek w warszawie
>mclaren i porsche zderzyły się jadąc 5 pasmową estakadą
>wypadek poza warszawą
>audi trójka rocznik 1992 do kasacji po zderzeniu z krową na skrzyżowaniu ulicy błotnej z piaskową

post zgloszony na policje
pozdrawiam

OBUDŹ SIĘ KURWA SAMURAJU, MAMY ANIMKI DO SPALENIA

anoni czy tylko ja mam tak chujowy podpis jak przychodzi kurier z tym ekranem dotykowym czy wam też zawsze chujowo wychodzi?

ja ogólnie chujowo piszę

PŁONIE
HA

załatwię benzynę za pół ceny

Attached: IMG_20190718_080111.jpg (1024x768, 78K)

ej a diesla też załatwisz?

wiecie jak pojebaną śmiercią jest śmierć przez spalenie? nieironicznie mam nadzieję że prędzej się udusili niż płonęli żywcem

nie ma Boga

Attached: 1533321455464.jpg (720x719, 239K)

brb piszę petycję do Kurskiego żeby zreaktywował studio w Bielskobiałej i zrobił polskie anime

ja nienajgorzej, ale jak próbuje tym długopisikiem po ekranie nazwisko wpisać to kurwicy dostaje, wychodzi pismo dziesieciolatka