/polska/

edycja /huhu/

Attached: rejmu.png (700x900, 280K)

w koncu normalna edycja

Jeszcze /polska/ nie zginęła, ale zginąć musi

Attached: 1562149181335.jpg (809x1000, 525K)

myślicie, że reimu jest jeszcze dzi*wicą?

baza

za dyche dała dupy

kiszony ryszaaaaard!

Attached: 110.png (554x400, 87K)

róbcie normalną kutaskową

chujowa edycja. albo robicie huhu albo jakąś normalną edycję

Attached: 1544782108423.png (1447x2047, 1.38M)

a nawet jeśli
przecież to nie oznacza że by ją zaczął molestować znienacka
>>nie histeryzuj nikt z dorosłych by tego nie wziął na poważnie
>w którym alternatywnym uniwersum mieszkasz?
w normalnym, za dużo się naczytałeś

to
róbcie normalną /kutaskową/

dawajcie kutaskową edycje

...

zróbcie edycje kutaskową i postujcie w niej kutaski

to dawajcie

postujcie swoje kutaski

szybko zapostujcie swoje kutaski

raczej by było tak:
>wzywają policje bo podejrzewają że user to pedoni
>policja od razu zgarnia anona do aresztu, prokuratora bada sprawę
>dziewczynka jest przesłuchana, inne dzieciaki tez, chuj wie co powiedzą szczególnie jak prokuratura zadaje im tzw. leading questions
>sprawa idzie do mediów
>jako że sprawa medialna to sąd z miejsca przyklepuje 3 miesiące aresztu dla anona
>nawet jak to najlepszy przypadek i nic z tego nie wyjdzie to user i tak ma opinie pedoniego który do tego uciekł przed sprawiedliwością i żyje w strachu przed Sebami-mścicielami
>w gorszym porzypadku dostaje wpis że jest pedoni w papierach i przez reszte życia może popracować najwyżej jako woźny w McDolanie, a i to jak ma szczęście

baza

raczej by było tak:
postuj kutaska

postujcie swoje kutasy natychmiast

szybkooooooo postujcie kutaski

>user chce spotykac sie z 14 latka
>ty pedofilu
>ale z 15 latka juz ok bo prawo pozwala
hipokryzja

Attached: 1564216135440.jpg (640x694, 268K)

albo inni opiekunowie stają po jego stronie bo znają anona i nie chcą go dać psom

nooo

Attached: Untitled1.png (1600x1066, 1.9M)

pedofilu...

ALE JAK TO NIE MOZESZ MYSLEC ZE JEST LADNA BO MA 14 LAT A NIE 15!!!!!

zapomniałeś dodać obrazka z sojakiem

p o s t o w a ć
k u t a s y

>moralność z prawa
ale smrut

albo nie stają po jego stronie bo chcą się pokurwić na atencję w mediach. w każdym razie, sytacja było zbyt niepewna więc wolałem się ewakuowac. może i spanikowałem, ale dzisiaj, będąc 4 lata starszym i mądrzejszym, zrobiłbym to samo

zapostujcie.swoje.kutasy

brzmisz jak ktoś kto zwraca uwagę na same sensacje a nie to co się dzieje w większości przypadków

brzmisz jak ktoś kto nie chce zapostować kutaska

moja mama jest dziennikarką i opowiadało o takich przypadkach od kuchni. uwierz mi, jeśli chodzi o nawet podejrzenie pedofilli, lud najpierw linczuje a potem zadaje pytania, a bagiety podchodzą do nawet najlżejszych podejrzeń mega poważnie

Ale że tylko lustrujesz inny dysk? To to nie jest bakap ale do tego ssd jest równie dobre jak i wirująca rdza. Jak leży gdzieś nie podłączone do kompa i od czasu do czasu tylko klonujesz/imydżujesz/kopiujesz pliki ręcznie to jest to bakap, ale w takiej sytuacji po paru miechach a zwłaszcza paru latach nie podłączenie ssd do prądu możesz stracić dane.

opinia o tzw. czarnoskórych?

Attached: 1565016246156.png (697x8275, 1.99M)

moj ulubiony tag na boru

fajny larp
daj jeszcze o tym że jak masz więcej niż 18 to ona też musi mieć więcej niż 18 i że loli jest nielegalne

tl;dr

>moja mama jest dziennikarką

Attached: survivorship bias.jpg (2006x1500, 304K)

opinia o tzw. kutaskach?

Ta sprzedaje jakieś gówno, CO! JEBAĆ TWOJE OSTROGI

Attached: t.jpg (892x666, 75K)

ale w tym nie ma nic seksualnego, tlyko ty tak widzisz
ile jest podobnych przypadków o których media się nawet nie dowiadują?

raczej nie mam żadnych specjalnych reakcji, bo to nie moje dzieci, i ogólnie w dupie mam

ale czasem dzieci potrafią być śmieszne i robić śmieszne rzeczy, i wtedy jest śmiesznie

np. raz jak byłem z siostrą w parku yoyogi w tokyo (postowałem tu wtedy z japońską flagą), tam było dużo ludzi z dziećmi, no i oczywiście one są o wiele bardziej kawaii niż te nasze. bawiła się tam grupka takich maluchów ledwo chodzących na nogach, a my tak siedzieliśmy przez 10 minut gapiąc się na nie, śmiejąc się z rzeczy, które robiły. jedna dziewczynka z trudem podnosiła piłkę i próbując ją rzucić do dziecka obok, niezręcznie rzuciła nią ponad siebie i piłka spadła jej na głowę, a na jej twarzy było widać jak próbuje ogarnąć co się właśnie stało; inny chłopiec nagle stanął po środku i się jakby "zawiesił", gapiąc się gdzieś daleko; trójka innych wyglądała jakby dyskutowała coś bardzo ważnego między sobą, co wyglądało komicznie, bo ledwo potrafiły mówić; jeszcze inne zaczęło obracać się wokół własnej osi, itd. w pobliżu siedział japończyk, który zobaczył jak się gapimy, i też zaczął się gapić i śmiać

ogólnie to chciałbym mieć własne dzieci kiedyś, postarałbym się zrobić lepszą robotę niż moi rodzice

zpstjc swj ktsk

>postarałbym się zrobić lepszą robotę niż moi rodzice
to kurwa, ale nie dla anona rodzina, nawet zaadoptować nie dadzą bo zaraz będzie hurr durr pedofil

zapostujcie kutaski

Attached: cb2f6455a7fbaa11e5606da1db32e0e2.jpg (500x500, 47K)

post your dick

ktoś inny też mógł to tak widzieć
media sie dowiadują o wszystkim, jak moja mame jeszcze pracowała w zawodzie dostawała co rano maila od rzeczników prasowych wszystkich instytucji od prokuratury i policji do zarządu dróg i autostrad gdzie zwięźle pisali o wszystkim co się u nich wydarzyło przez ostatni dzień. dlatego wiedziała co się dzieje nawet ze sprawami o których nie pisała. stąd wiem że te 3 miesiące w areszcie to spędzisz jakbym cię pokazał palcem na ulicy i powiedział że jesteś pedofilem bez żadnych dowodów, a co dopiero jak coś więcej może być na rzeczy.

user jesteś zajebisty

Oi, como vai?

Attached: 1557515988318.jpg (600x800, 374K)

don't post the rabbit

Attached: 1534914138688.png (2044x3320, 2.8M)

Tudo bem amigo, estou um bocado aborrecido e o general italiano não está a ser muito interessante hoje, por isso estou aqui

Attached: sample_a4ed06286e7df4de73eab9bbe26f2afe.png (850x566, 733K)

>nawet zaadoptować nie dadzą bo zaraz będzie hurr durr pedofil
nie zesraj sie
nie dadzą bo nie dają dzieci samotnikom tylko parą
jakbyś miał gf pedonkę to by ci dali

Zawsze jak śpiewam hymn to sarkastycznie akcentuje "jeszcze"

To.
Jako dziesięciolatek dryhumpowałem raz siorkę, ona głupia nie wiedząc jeszcze chyba co to gwałt powiedziała rodzicom że ją chciałem zgwałcić bodajże (nie chciałem bynajmniej, sam jeszcze chuja wiedziałem o seksie dlatego dryhumpowałem jak zwierzę zamiast pomacać czy cóś), ale oni zupełnie nie uwierzyli.

Normalni ludzie nie wierzą bez żadnych podstaw że inni ich zdaniem normalny ludzie zrobili coś nienormalnego.

(Zresztą dobrze bo by jej jeszcze jakąś traumę zrobili biorąc do psychologa, a tak to się rozeszło po kościach, dzisiaj nawet mam dobrą relację z siostrą, sama mnie tuli albo oplata nóżkami moje nogi jak na kanapie siedzę itp.)

Why can't I post the rabbit?

Attached: sample_f1f39e17443a4a2a304eff842eac893b.png (850x600, 674K)

zgadzam się ale ty też byłeś wtedy dzieckiem więc to co innego

polonês general não é interessante nem, also post rabbit to upset this fag

Attached: 1538480254351.png (595x845, 668K)

we have a strict policy against posting whores

Attached: 1552182937120.png (800x600, 294K)

Toż właśnie ta ewakuacja byłaby koronnym argumentem gdyby coś koleżankom ściemniła i ploty dotarły do kadry.
Trza było nigdy nie być sam na sam i może jeszcze kiedyś to w żart obrócić żeby każdy wiedział że ona ciebie lubi ale ty jă nie przesadnie.

eu gosto, é comfy e calmo como o vosso país, e têm 2hus

but I don't want to upset anyone

Attached: __inaba_tewi_and_reisen_udongein_inaba_touhou_drawn_by_shan__sample-95654817d9f2a21850970a1dbf781afe (850x764, 120K)

>but I don't want to upset anyone
I'm joking you retard. post whatever you desire to post

jest różnica pomiędzy tym jak twoi rodzice podeszli do tego co jedno małe dziecko powiedziało o tym co zrobiło ich drugie małe dziecko, a tym jak państwowe instytucje potraktują podejrzenie o tym że pełnoletni opiekun na obozie pedofiluje nieletnią na tymże obozie. debilu.

but you're posting Reisen?

Attached: sample_98580227f987b2b39409f92819214496.jpg (850x1040, 318K)

zapostujcie swoje kutasy

Dają ale tylko kobietom.
t. przyszywana ciocia (samotna of śmierci męża 30 lat temu) prowadzi rodzinę zastępczą

she's pure
and a better bun overall

Attached: 1538286669406.jpg (850x1235, 156K)

nigdy nie byłem z nią sam na sam, a wykurwiłem w chyba trzecim dniu obozu. jakoś mi sie nie uśmiechało spędzić kolejnych 11 dni chodząc na skorupkach jajek i ciągle myśląc o alibi albo o tym co smarkula może odjebac bo sobie coś ujebała, sorry.

você acha é confortável porque você não entender de nós

Attached: 1564130961722.jpg (1500x1414, 309K)

postujcie swoje cipki

kutaski zapostujcie

but Reisen became an earth rabbit, she's the exact opposite of pure and is only good for her sex appeal, the only unironically pure buns are Seiran and Ringo friend

Attached: 58356709_p1_master1200.jpg (800x536, 279K)

fuck the moonies
I don't care about them

cipki zapostujcie

Ale na obozie zawsze jest się w grupie, więc nawet nie ma skąd mieć podejrzeń. Zresztą chyba w co drugim opiekunie/opiekunce ktoś się podkochuje, więc to trochę igły z widły robisz.

po prostu nie bądź ciotą

czy ćpaliście kiedyś coś?

Attached: 1565892071378.jpg (738x1138, 626K)

kutaska

życie d-.-b

zostala mi ostatnia bletka

miłość bracie

zapostuj kutasek

anoni korzystaliście kiedyś z interpals?

nie

powiem ci jak zapostujesz kutasa

talvez, mas eu gosto do que entendo

the moonies are nice!

Attached: __inaba_tewi_reisen_reisen_udongein_inaba_ringo_and_seiran_touhou_drawn_by_guwinomi__sample-d607991a (850x362, 85K)

Ja nie mam nic do tego że zwiałeś, bo posrałeś się o nic więc tak na serio bez znaczenia, po prostu w tej jednej na milion szansie że zadyma by z tego była to twoje zachowanie nie poprawiłoby twojej sytuacji, zwłaszcza jakby wyszło na jaw że skłamałeś dlaczego musisz wracać.

dobra próba panie oficerze

troche zielska, ale ostatecznie nie lubie
koka jest w sztos, czujesz sie jak krol swiata, scarface to nie przesada
mdma jest spoko jak bierzesz z dziewczyna do jebania. raz wzialem ze znajomymi przed clubraidem to mnie wyrzucili z klubu bo za bardzo odpierdalalem
metamfetamina raz, gowno, mialem chujowy trip i tydzien do siebie do chodzilem z drgawek

postujcie swoich starych

Jutro chyba pojadę do Krakowa. Coś ciekawego można zobaczyć?

nie bo sa rozpoznawalni

nie bo są w rządzie

wziąłem blister jakiegoś ssri gówna kiedyś i nie było fajnie

Attached: 1550963826149.jpg (600x800, 226K)

zapostujcie kutaski

obu?

>siedzimy tu z ćpunami