/polska/

edycja przedwojennej Warszawy

youtu.be/v6MJixU5bVw

Attached: 7532252cd2069e1c3901b73c953fc36b.jpg (640x446, 31K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=rjRNvLODJ88
youtu.be/q81w201PNUM?t=25m07s
youtube.com/watch?v=6WlDlBTAkKU
youtu.be/GQ2oRU-t_SE
twitter.com/SFWRedditGifs

>białorusin robi waszą nitkę
bk

on to już prawie jak polak, jeszcze tylko zostało mu dostać kartę polaka i wyjechać do finlandii

Elaboruj bo ja nie widzę problemu

już niedługo

Attached: IMG_20190817_125900.jpg (632x1075, 65K)

szykować skrypty

Attached: 1537223960676.jpg (333x279, 16K)

Białoruś to zbuntowane Polskie województwo

Attached: 1471906360672.jpg (776x1100, 109K)

>numerkodzieciak
>ironiczny łibus
Sprawdza na zewnątrz.

mnie nawet w domu nie ma to próbować nie będę

Polska to zbankrutowany Niemiecki land

rusin gdzie będziesz pracować w findlandil?

twój stary cię ironicznie robił
i proszę nie nazywać mnie weebusem

>padnięcie pod mem przedwojennej Warszawy

syf, brud i ubóstwo, taka Łódź do kwadratu

to chyba było do mnie

Attached: 1535843772096.jpg (306x306, 15K)

jakie skrypty ja ręcznie wbijam gety

Skąd Weronika ma hajs na podróże

wyciągnęła z dupy kubusia puchatka

zjadłem jakies chujowe pierogi z mięsem i jestem sobą obrzydzone
chyba przejde na wegetarianizm

usuń to, dobrze ci radzę

Attached: epicgamesCEO.jpg (472x555, 42K)

może to te z 20 letnim szwedzkim mięsem?

żbsz to chyba bym wolał żeby Polska była na usługach Chin niż USA

zbiera kasztany

>rok panski dwa tysiace dziewietnasty
>jedzenie mięsa
mam nadzieje ze tego nie robicie

Polka jest na usługach murzyńskiej pały

jem picę czyli warzywo

wyobraźcie sobie jak będzie wyglądała polska kiedy rocznik 04 pójdzie głosować

Attached: 108171106.png (1080x1104, 526K)

wyobraź sobie jak polska będzie wyglądała po następnych wyborach

Attached: 1537442415950.jpg (422x480, 55K)

pijcie mleko (od byka)

youtube.com/watch?v=rjRNvLODJ88

Attached: 1559218402130.gif (500x254, 265K)

Za ponad 1000€ z prawem mieszkania za darmo jestem gotowy nawet na farmie:
youtu.be/q81w201PNUM?t=25m07s

Obecnie dokładnie nie wiem na temat pracy nie mogę odpowiedzieć. Bo można szukać pracy tylki jeśli będę mieć dokumenty dlatego. Ale oczywiście z ciekawości pospróbowałby.

Żeby być szczerzym nie tak już sobie źle czuję to na Białorusi: wczoraj otrzymałem wynagrodzenie tutaj 459$ netto po tamtemu kursu BYN/USD (ale bywa że mniej otrzymam)

To oczywiście jest taka typowo wynagrodzenia dla emigrantów w Polsce... i żeby by szczerze myślę że nie trzeba jechać do innego kraju żeby zarabiać mniej niż 1000$. Bo być może tylko jak podstawa Dlatego żeby otrzymać obywatelstwo...
nie myślałem jeszcze na temat pracy dobrze ale oczywiście trzeba coś robić. Bo za takie pieniądze wszyscy swe życie przypierdolić też nie bardzo chciałby. Z drugiej strony mi tutaj na Białorusi dość komfortowe bo już jest przyzwyczajony do tego.

Ależ jest kiedyś dostał możliwości pojechać kraj Unii Europejskiej to chciałby spróbować tak z ciekawości. Bo nic nie mogę stracić bo zawsze ja możliwość wrócić do tej pracy którą mam obecnie.

dobrze bo młodzi Polacy mają poglądy prawicowe więc skończy się moda na LGBTHIV i ruchanie dzieci

akurat niech ruchanie dzieci zostawia

co to może być za stworzenie

Attached: IMG_20190817_163939_1.jpg (3024x4032, 3.93M)

chomik krajowy (nie syryjski)

Najwięcej pedałów jest w ONR, a pedofili w kościele.

>Embed]
kret

ale zajebało HIVem z tych postów

wiem że to bait ale chuj, polska prawica nie istnieje

Kret, debilu, ślepy jesteś?

Od świnek skarbonek

w zawodzie wyciagniesz tyle w Polszy

>Kret, debilu, ślepy jesteś?

too pis i konfederacja to nie prawica bo ja tak muwie

>ci sami ludzie którzy twierdzą że anime i manga to pedofilia

Attached: Screenshot-2019-8-17 Transgender book for TEENS includes account of 6-year-old performing oral sex a (915x1197, 67K)

Tobie z dupy, kryptopedale

nom daje do myślenia

Attached: 1555602305950.jpg (1800x1200, 1.07M)

cóż teraz to tylko go wypchać i wysłać mariankowi
dzięki kret

Niemcy też mają zapożyczenia z polskiego czy tylko polaczki czerpały od Niemców?

Rządy SLD były jedynymi prawicowymy rządami III RP

gdy komuniści są bardziej prawicowi niż prawicowcy lamo

No to bardzo dobrze pieniędzy. Pożyjemy zobaczymy.

Moja motywacja polega na tym że trzeba coś próbować nowego w życiu. Bo już pracuję tutaj ponad 8 lat i jest z każdym rokiem to wszyscy gorszy co się stanowi w kraju. Bo pamiętam dobrze że w roku 2014 mogę oszczędzić 300$ miesiącu ze swojego wynagrodzenia!!! Tak było i to pamiętam dokładnie! Za wydatkiem na jedzenie i inne co miesiąc zostawało się czy 250-300$. Wtedy myślałem że po prostu jeszcze tutaj 10 lat popracuej i kupię mieszkanie a teraz chuja. A teraz w kraju jest bardzo mocny gospodarczy problemy i widzę że w ciągu czasu będzie jeszcze gorszy.

A w życiu chciałby osiągnąć czegoś normalnego... Na przykład oszczędzić pieniądze żeby kupić jeszcze jedno mieszkania żeby zdawać jego do wynajmu.

No więcie nie jestem fanem zapierdalania do 65 lat... No możliwe pracować jeszcze 10 lat no być może 15... No kurwa trzeba mi pracować jeszcze więcej nie 37 lat do tej jebanej emerytury w 138$. Ja pierdolę to emerytury tego jebanego prezydenta tych jebanych komunistów i wszyscy ten rząd. Nie będę tyle zapierdalać na tych jebanych komunistów.

Attached: cfc91d19f1fa0fae8c8bdafca1a1868f.jpg (590x704, 114K)

niektórzy niemieccy wieśniacy mówią pinionze na hajs

podobno niemieckie "tanz" to zapożyczenie z rdzennie słowiańskiego "taniec", kiedyś też lingwiści twierdzili że "grenzen" pochodzi od "granicy", ale to drugie jednak chyba było odwrotnie, z germańskiego do słowiańskiego (rdzennie słowiańskie określenie granicy to "miedza")

Komuniści to PiS.

wiem, ale podają się za prawicowców

anoni macie ten obrazek jako odpowiedź na tego włoskiego mema to on czy nie on?

пaцaнчик ты чo oхyeл чтoль( бeз Лyкaшeнкo тo бы вaпщe былo кaк нa Укpaинe

ucz sie elektryki w budowlance to dobrze zarobisz. Jako elektryk na zakładzie to zawsze bedziesz słabo zarabiał

> Bo pamiętam dobrze że w roku 2014 mogę oszczędzić 300$ miesiącu ze swojego wynagrodzenia!!!

to uczucie kiedy mieszkasz na zielonej wyspie cudu gospodarczego i nieprzerwanego rozwoju od 1990 roku, a nie jesteś w stanie tyle oszczędzić w miesiącu

jest i on

spoko sowiecki

>yкpaинe
No such thing.

ciekawe czy mieszkańcy Grodna albo Brześcia tęsknią za polskimi czasami tak jak np. krakusi tęsknią za Austro-Węgrami

było do niego bo twego posta jeszcze nie wyświetliło jak klikałem klawisz post
ale do ciebie też pasuje więc możecie się podzielić chwałą bycia numerkozjebami i ironicznymi animezjebami

Attached: 1559846424990.jpg (360x480, 20K)

ale się zesrał lach

Attached: 1556722041878.jpg (1919x1135, 713K)

A co tam na tej Ukrainie? Jakie macie wynagrodzenie?

Do tego że utworzył ten jebany Putin w 2014 powiedział mi jeden Ukraineć że mieli w Kijewie 800-1000$ miesięcznie - to takiego normalne wynagrodzenie typowo było dla Ukraińca. No teraz macie 400$ jak w Mińsku?

Baza

>obrazek
Gówno które nigdy się nie wydarzyło.

Postujcie pieśni patriotyczne, ja zaczne
youtube.com/watch?v=6WlDlBTAkKU

youtu.be/GQ2oRU-t_SE

co jest śmieszne zwłaszcza że Chinole nienawidzą wpuszczać imigrantów do siebie

murzyństwo w chinach dostaje z automatu łatkę gwałciciela i mordercy

Бeйcдь

я нe yкpaинeц

>No teraz macie 400$ jak w Mińsku?

хyли тo Лyкa тeпepь лyкaвит, oбeщaл пoпицoт жe

jakie raspberry kupić? a może jakiegoś klona? miałem kiedyś malinkę pierwszej generacji i była kurewsko wolna. Chcę używać do torrentowania żeby komputer mi w nocy nie hałasował i do monitoringu (kamerka, wysyłanie sms i inne gówna)

Attached: 1553267179263.jpg (538x960, 129K)

>Do tego że utworzył ten jebany Putin w 2014 powiedział mi jeden Ukraineć że mieli w Kijewie 800-1000$ miesięcznie

нaвepнo y кoгo былo y тoгo былo и ecть, aйтишники вceгдa жили кaк в мacлe a дpyгиe yжe нe тaк хopoшo

нo чтoбы 1000 дoллapoв былo типичнoй зapплaтoй я бы нe cкaзaл, пoмню, и дo 2014 в Пoльшe paбoтaли yкpaинцы, нe тaкими тoлпaми кaк ceйчac нo вce тaки были, ecли бы мoгли зapaбoтaть тыщy y ceбя, тaк никyдa бы нe eхaли

nie postuj mlecznej ciężaruwy bo to lewaczka

>to uczucie kiedy mieszkasz na zielonej wyspie cudu gospodarczego i nieprzerwanego rozwoju od 1990 roku, a nie jesteś w stanie tyle oszczędzić w miesiącu
No to było zajebiście w 2014 roku! Nawet nie o jakiej Kartę Polaka i nie o jakie Polsce na myśli nic nie miał...

Czuł się bardzo dobrze i bardzo przyjemnie. Ceny są w te czasy były bardzo tanie wtedy, mniej niż 300$ było dość dla życia miesiąc nie. Ostatnie pieniądze łatwo oszczędzić.

W ty czasy łatwo było położyć pieniądze na depozyt 40% na rok w BYN. tylko ze swojego depozytu co miesiąc ja otrzymał w te czasy 100$ (konwersja). Ty ludzie którzy mieli bardzo duże pieniądze nawet mogli za 2 roku kupić mieszkania z depozita. Ale taki wielki procent oznacza tylko jedno - że mamy bardzo zepsuty ekonomiku gospodarką. Potem wszystko rozpadło się jak domek z kart.

to chyba dobrze? prawacy to ci źli

to jest kosplejerka z tego konwentu co user był bdzisiaj?

zawsze się dowiaduje o ciekawych eventach po fakcie, kurwa. gdzie szukać ciekawych wydarzeń w necie?

>No to było zajebiście w 2014 roku! Nawet nie o jakiej Kartę Polaka i nie o jakie Polsce na myśli nic nie miał...


нe нaдo былo мeшaть pyкoвoдитeлю paбoтaть

>W ty czasy łatwo było położyć pieniądze na depozyt 40% na rok w BYN
kurwa taki wysoki procent oznacza ze jest w chuj wysoka inflacja. Nie ma innej mozliwosci. Wasza gospodarka to chuj takim razie

postujcie swoje kutaski

Naprawde bardzo fajnie pan pisze w języku rosyjskim! Nie robie żadnego błęda. Chciałbym spytać jaką pan narodowości?

kurcze zapomnialem zelazko wylaczyc i 8 godzin pracowalo ehh anoni

białoruski odpowiedz na to

ok

postuj

A JA CHCE NERVOSOL

чeчeнo-тyвинeц cлaвянcкoй внeшнocти)

Znaczy Rosjanin.

LGBT rights are human right!
t. Cohen

yпacи гocпoдь!

Dlaczego ruskie muszą zjeżdzać do Polski do chuja Pana

>>W ty czasy łatwo było położyć pieniądze na depozyt 40% na rok w BYN
>kurwa taki wysoki procent oznacza ze jest w chuj wysoka inflacja. Nie ma innej mozliwosci. Wasza gospodarka to chuj takim razie
Oni nie przez rządowy metody 2-3 roku powstrzymali tu inflacja. Tuja z rżąda I biznesowe co kto o tym wiedziała bardzo dobrze dobrze pieniądze zarobili. Ale kiedy jebnęła bardzo dużo ludzi stali bankrotami -istnieje przypadki kiedy życie ludzi skończyło się sznurem.

W ty czasy po końcu 2014 roku ja stracił 30-40% swoich pieniędzy + wynagrodzenie do tej pory nie zwróciło do pozioma 2014 roku.

To po prostu oznacza że Białoruś nie ma w ogóle żadnej gospodarki. Wszyscy się trzyma za koszt dotacji Rosji. Jak zaczęło się wojna gospodarcza z zachodem to oznacza koniec dla Białorusi.

Attached: 1560486136571.jpg (600x2070, 276K)

>krakusi tęsknią za Austro-Węgrami
dosłownie nikt tutaj nawet o czymś takim nie wspomina
skąd wy te memy bierzecie

Attached: 1488644441978.png (420x480, 70K)

ja mam rpi 4 i do torrentowania i jako nas działa idealnie, dwa dyski 8tb podpięte i napierdala 24/7 bez zająknięcia tylko to robi się dość ciepłe więc polecam zakupić jakiś radiator albo jeżeli masz stare graty to można coś zrecyklować, ja z starego radeona zdarłem radiatory i teraz się nie grzeje

STARE BABY
ide na zakupy a potem na siłke

Attached: 1565379368280.jpg (2000x1438, 260K)