/polska/

edycja fotograficzna

Attached: 1565352447207.jpg (1326x1857, 322K)

Na chuja se zagłosujcie

widze user, ze

Bo śniło mi się chore gówno

nie, ponieważ

że co? zapowietrzyłeś się?

Która partia popiera loli?

>111713885
zielony tekst prosze

>oferta pracy
>wymagania: stalowe nerwy

Attached: 1545492383795.jpg (400x386, 37K)

Attached: menel w za małym garniturze.jpg (676x689, 54K)

nacislem Post przez przypadek XDDD

Ah, to zrozumiałe.

opowiedz

EHEHE NIEKTÓRE POLACZKI NIEIRONICZNIE NA NAS ZA TO ZAGŁOSUJĄ

kurwa

>zalety:
>elastyczne godziny pracy
Nigdy nie przestanie mnie to bawić.

co to znaczy popierać loli

Jakieś analne zapinanie owłosionych dzieci, po tym wale nawet jak depresja wchodzi żeby nie śnić o czymś podobnym

Połowa polaków tęskni za komuną. Tylko twierdzi, że jej nie lubi, nie dla tego, że nie lubi tego ustroju tylko dlatego, że nie podobali im się przywódcy (powiązania z zbrodniami itd.), podejście do religii i wielki brat ze wschodu. Poza tym komuna im w zasadzie pasowała.

PiS oferuje powrót do komuny ze zmienionymi tymi elementami w otoczce martyrologicznej.

Mamy po prostu ewenement, większość ma poglądy raczej lewicowe, połączone z uznaniem tradycyjnych wartości w wydaniu nacjonalistycznym. Ludzie są przekonani, że dlatego, że nie lubili PZPRu to oznacza, że muszą być prawicom. Nie dociera do nich, że są po prostu konkurencją wewnątrz zbliżonego światopoglądu.

Sukces PiSu polega też na porażce starej lewicy, która kojarzy się ludziom głównie z tym co w PZPR było złe separując je od tego za czym tęsknią. To przypisali PiSowi.

a co to niby oznacza
że do ciebie dzwonią o drugiej w nocy żebyś przyjedżał?

nic nie przebije dynamicznego zespołu

spoko onetowy

bylo kurwa

>Jakieś analne zapinanie owłosionych dzieci
o kurwa

Attached: 1542831017384.jpg (421x421, 62K)

na konfederacje oczywiscie

nie forsuj

No że loli popierają.

Attached: 1569329541595.jpg (936x1000, 295K)

na konfederacje oczywiscie

co to znaczy
że otwierają żłobki i przedszola dla małych dzieci? o chuj ci chodzi

Słuchaj anekdot:

Rusin przejechał do konsułata na taksówkę. Długie gadam z ludźmi w kolejce. Potem 3 minuty opowiadam pani o tym jak Kocham Polskę... Na frazę "bo jeszcze z czasów kiedy byłem dzieckiem zawsze marzyłam o tym żeby mieszkać w kraju demokratycznym i wolnym". Pani od razu z uśmiechem pyta a w jakim kraju chcieliś mieszkać we Francji, Niemczech, Czechach?

Rozumiem że podobno na to że z mego wstępa wszyscie jest jasne... Cie, chciałbym mieszkać tylko w Polsce bo wartości obcych krajów dla mnie jest nierozumiany...


Pani od razu pyta o tym a co to jest taki "polskie wartości"? No powiedziała że to chodzi o patriotyzmie o miłości do swojej Ojczyzny, wartościach tradycyjnychi klasycznych. O tym że Polska jest dla Polaków...

I tutaj zaczęła się piekła. Pani powiedziała że Polska nie tylko dla Polaka, tylko. dla wszyscych bo jesteśmy bardzo otwarci i że nawet dla flagów tęczowych też otwarci jest bo jest by było by Polska . A jeśli by była dla Polaków to nie siedział by tutaj...

Pani pokazała mnie mój Rusiński passport i powiedziała że Polakiem nie jestem trzeba mnie pomyśleć o tym co tutaj powiedział bo mam wschodnii akcent i będę miał problemy w Polsce.

Potem powiedziała żeby wyszedł i poczekał kiedy wyjdzie 2 ludzi.

I tutaj zaczęł się ten anekdot bardzo krótki: --Jakie święto religijne jest obchodzone w twojej rodzinie? (No tak naprawdę żadnej nie jest obchodzony bo rodziny to w ogóle nie mam)
-Tylko Boże Narodzenie i Wigilij... A jak świętujesz Wigilii.
(nie świętuję bo mam w chuj chujowe życie z depresją dlatego nic nie robię)
-No tak nie znam bo na prawdę nie świętuje...

Długa terada o to że to jest najbardziej poważnie święto w Polsce jakiego trzeba wiedzieć nawet tym kto nie jest wierzący. Musisz znać, dla tego karty nie dostaniesz.

-Tak może mnie Pani zapisać na inną datą?
-Jesteście zapisany na dzisiaj.
-Proszę do e-konsulata.
-Dobrze to oznacza że nie jestem miło widziany w Polsce.
-Pan może myśleć co chce. Nie wiesz co to znaczy Wigiliij.

DEEEEEEEEEEEEEEEBIIIIIIIIIIIIIIIIIIL

nie znam co to e wigilia

Skandynawki są pi...

Attached: twitter.jpg (900x556, 94K)

co to znaczy popierać loli

zjebales. Chuj, zapiszesz sie jeszcze raz

czekaj czyli za rok możesz dopiero?

Formalne można zarejestrować od 4 października. Ale najprawdopodobniej wszyscy będzie zajętie.

chyba nie. Ale pewnie kolejka jest

probuj do skutku.

>Dobrze to oznacza że nie jestem miło widziany w Polsce.
>-Pan może myśleć co chce. Nie wiesz co to znaczy Wigiliij.
bazowana pani konsul

No to naprawdę chciałbym powiedzieć że dobrze rozumiem na ile wyglądam idyotem tym tylko teraz.

Bardzo wiele ludzi jak i już jest posiadaczem Karty Polaka bo dzisiaj te karty otrzymali myli język polski gorszy od mego.

Ale nikt z nich nie pierdolił o tym patriotyzmie po prostu powiedział świętach z konspektu.

to chyba tylko pracownik

no i co kurwa rusin? trzeba było pierdolić o wielkiej bolzdze kurwa? XD gnije
a taki tęczowy lgbt wejdzie na luzie do konsulatu powie ze w sumie wyjebane w historie ale u nas nie biją pedałów to chce przyjechać

mowiłem ci zebys nie odpierdalał i nie przez język dostaniesz w pizde. Naucz sie na pamieć i pojdz jeszcze raz.

>i że nawet dla flagów tęczowych też otwarci jest bo jest by było by Polska
Gadanie dla samego gadania
Ale jakbyś jej o Białymstoku wspomniał to by takiego wkurwa złapała że by się zapadła w sobie, a czarna dziura z lewackiej antymaterii by kurwa ten konsulat wchłonęła i wypluła do prehistorii

Ale "Polska dla Polaków" to zwrot utożsamiany raczej z nacjonalizmem a nie patriotyzmem, łyknęła haczyk i to jej wystarczyło

>od razu z uśmiechem pyta a w jakim kraju chcieliś mieszkać we Francji, Niemczech, Czechach
Ale jędza z niej

to

nie dostales przez jebana wigilie a nie jezyk

Attached: 1565072656531.gif (325x235, 1.59M)

>>od razu z uśmiechem pyta a w jakim kraju chcieliś mieszkać we Francji, Niemczech, Czechach
ale to prawda lol

Niby tak, ale gada muh musisz być patriotą, znać, obchodzić polskie święta a sama sra na swój kraj z zagranicy

Nie dostał przez lewacką propagandę

to też

Założę sie że gdyby nie potknięcie z "Polska dla Polaków" to dalej by mu odpuściła

gdzie tam. NIe wierze. Wyjebal sie pewnie tez na innych rzeczach. Oni tam dużo odrzucają i szukaja pretekstu

>Co ważne, jeżeli pracownik odmówi wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych w sytuacji, gdy zachodzą ustawowe przesłanki dopuszczalności takiej pracy, zachowanie takie może stanowić podstawę odpowiedzialności dyscyplinarnej i rozwiązania umowy o pracę.

AHAHAHAHA, to nie tak goyim. Polska nie jest dla Polaków, tylko dla banderowców, czarnuchów i brudasów. Tu popełniłeś błąd. Polin nigdy nie będzie i nie był dla Polaków. Nawet w zasranej II RP.

debil sam sie zezłomował
>polska dla polaków
>le belarus fejs
sam sie pozbawiłeś karty polaka robaka elo

>polska dla polaków!
>dlatego mnie wpuście, ruskiego!
żadne lewactwo, po prostu zauważyła że debil z niego i pierdoli od rzeczy i się podlizuje

A o opłatkach chociaż wiesz?

to
od razu zauważyła cyrk a nie jakieś kurwa przynależność polityczna od razu

slav-slave

>ucz się o kraju z forum dla zgorzkniałych prawiczków
>miej zdziwko że karyna z biura cie upierdala

POLSKA DLA POLAKÓW, DLA PRZEKRĘTÓW I BYDLAKÓW

kurwa nie wierze jak można nie mieć na tyle samoświadomości że będąc białorusinem starającym się o kartę polaka mówisz w konsulacie że polska dla polaków
ona na tym etapie powinna powiedzieć ok to dziękujemy panu do widzenia

śliczna niska ukrainka z tłustym dupskiem zapytała mnie o drogę i się uśmiechnęła i powiedziała z akcentem
>dzionkuje
aż mi ciepło na serduszku teraz

czemu się chociaż o świętach trochę nie nauczyłeś

Wykorzystała cię do swoich celów, a ty jeszcze się cieszysz i warujesz.

trzeba było powiedzieć polska dla polaków

no kurwa rusin to ty nie wiesz? trzeba było powiedzieć takie coś
>kurwa psheki jebane mój dziadek mordował waszych na wołyniu a ja będę robił to samo
wtedy karta polaka od ręki i grażyna w konsulacie nastawia cipsko bo polack=cuck polacuck

>HURR BOLZGA DLA BOLAGÓW TO ZUO

Wypierdalać na wykop jak chcecie lewackiej propagandy, zjeby.

no debilem jesteś
polska dla polaków to jest źle widziane wśród kobiet, a i jak facet by był to tylko przypominasz że nie powinien cię wpuszczać bo nie jesteś przecież polakiem
a że się o świętach nic nie wykułeś to aż nie mogę uwierzyć

nie o to chodzi debilu

>>HURR BOLZGA DLA BOLAGÓW TO ZUO
kogo cytujesz

jeszcze w sreberku? toż wszyscy mu mówili żeby tak nie pierdolił w konsulacie, ale debil wiedział lepiej
choć może i tak by mu odpuściła gdyby później nie zjebał
no chyba że męczyła dalej tylko żeby fałszywe nadzieje robić, chuj pizdę wie

polsza dla paljaków
u mienia karticzka paljaka niet

debil

>p0lka w konsulacie
o nie nie nie nie nie
pewnie każdego mokebe wpuszcza i jeszcze mu daje dupy w biurze

tooo gupia polka daje mumbie a mi nie

anglia dla polaków

Attached: soyboy4.jpg (532x640, 45K)

To jest jego wersja, że za to go ujebała. A ujebała bo za drobne oczywiste rzeczy pewnie

Nie ma dowodów na to że konsulat wiedział o Białymstoku

to ale nieironicznie
kobiety powinny mieć zakaz pracowania z imigracją

śmiechłem i sam się tym zdziwiłem
no na pewno nie pomogło jeśli rzeczywiście aż o tym taką tyradę walnęła