I wish rich people would die instantly right now

I wish rich people would die instantly right now

Attached: 4C9A9830-B400-42C7-8004-EC061F98BEAD.jpg (3264x2448, 1.52M)

ty księdzu jebany, księdzem jesteś a wychowawczynie dupczysz

I don’t speak Russian

Tu no se como hay tu calloso osa trapa que se jode bajoel puente por Vojak y esta puta se sienta en la botella de Vanish y llevaron a esta perra borracha alrededor del asentamiento en una carretilla. Sabes de que se trata no me hablaras demasiado porque comes esperma de mi polla tu calloso perdeor, nube embaucado polla sobre tu madre y joder tu padre

widzieliście kurwy ten refleks? To jest kurwa refleks prawdziwego, chudego byka zwinnego, nie jakiegoś spaślaka

Me no speak russkie!!!!

I możemy się walić w pizde gara fighter, wyjebe ci kurwa lewego to nawet sie kurwa cwelu nie skapniesz

Prawym przyciskiem myszki o tu wbijasz do gry o options pa options nie? słuchaj gościu Tibia classic control zaznaczasz, konsolke zaznaczasz tutaj kurwa o jedzenie masz, zakładasz mieczywko jak jesteś rycerzem full atak włączasz tutaj, biegniesz przed siebie utevo lux kurwa sześćset osób? zaraz się kręcę zaraz bo robię poradnik jak grać. Schodzisz kurwa w podziemia, nurkujesz jak Otylia Jędrzejczak do basenu, wpisujesz utevo lux, biegasz cały czas utevo lux, czekasz na 20 many obserwujesz kurwa oponentów, którzy ci biją raty, piszesz do nich ' ty kurwo, to moje expo spierdalaj' O biegniesz dalej zbierasz golda, normalnie masz manę utevo lux, tu podchaczasz... food i ts? napisz na fb elo, lecisz dalej na drabinę wchodzisz prawym do góry. Ty zara normalnie lecisz kurwa przed siebie tu masz oponenta co cię bloczy puszczasz go za kudły lecisz dalej, czekasz na 20 many. Tu oponenty cię gonią biegniesz robisz kurwa wachadło skurwysynowi tak o i piszesz 'chuj ci na kurwe' o tak stajesz i piszesz 'chuj ci na kurwe' i szybko o i szybko dzidę walisz na expo i uciekasz bo cię gonią oponenty i chuj masz 20 many utevo lux uciekasz kurwa przed oponentami, zamykasz kurwa drzwyczki za sobą normalnie lecisz przed siebie o tu chłop ma nick ''rafonixmybro'' piszesz do niego, że ma ci 3 koła za ten nick zrobienie od buta, rozumiesz? Tu szukasz orków jak wyskakuję ork odrazu go walisz na kurwe o tak o pyk pyk oponent zmiażdżony podnosisz kurwa udko z kfc z potwora normalnie lecisz dalej gościu, lecisz nie stoisz cały czas jesteś w ruchu w tibii czaisz? oponentów i utevo lux i robisz medżik level zobacz ja mam kurwa 5 prawie na rycerzu czaisz? A ty kurwa 1 nie możesz wbić.

I hope that’s copypasta, user

What does a polish word that sounds like "prosha" mean? I hear it a lot

Proszę, it means please

It means Prussia

Kurwa ego mać

Get a job you boring faggot

I have a job
Fuckingadkh

when they die, someone young will fill their place and continue to enslave society.

we're not ready to use their money responsibly yet.

soon though

I don't wanna die though...

Attached: image.png (2200x2059, 1.93M)

Give me money

Get a better job faggot.
If you're just a NEET, then get your CDL.
You'll easily make 50k a year.

Man if only google translate was a thing

This is polish btw

pal gumę księdzu jebany