Cpp from beginning

hi Jow Forums
what are the best ways to learn cpp from the beginning? I'm on technology uni right now on 1st sem and basically our lecturer teaches us about things that nobody even uses anymore.
what sites do you recommend? any other tips for a newfag in this matter? what did you regret not doing or doing while being a noob in it which could hold you back in the future?

Attached: xThuW1RYIF3C2RFvA4.gif (500x500, 857K)

learncpp.com

>basically our lecturer teaches us about things that nobody even uses anymore
you need to understand those base concepts to understand programming.
>what sites do you recommend?
picking up almost any C++ book up when you're done learning about C, not before you do

as a matter of fact, don't start with C++ as it'll give you terrible coding habits

Attached: Photo 02-12-2016, 19 44 49.jpg (630x630, 54K)

Nevermind I figured it out.

foff, im op here

okay, so basically, just go with whatever i find

Attached: 3ae.jpg (298x261, 19K)

swoja droga uwielbiam to jak zarzuce tu randomowego papieza i zawsze sie ktos znajdzie kto mi tez odpowie takim

...

Po pierwsze, masz ty rozum i godność człowieka? A po drugie sprawdź kurs Zelenta z Pasja informatyki. Jest całkiem dobry

Nikt Cië tu nie chce bömer rachku karalushku, wracaj do Biaľka.

A Tour of C++(2018) and then Effective Modern C++

You have to make an extra effort not to learn shitty old C++98 style programming. It's harder than it sounds and many books and websites still teach you horrible practices.

A good starting point is only use new/delete when you have a very good reason too. Otherwise there are almost always superior options.

op here, slyszalem jak ktos tam kiedys narzekal na zelenta, ze przestarzale metody. na ile w tym prawdy?

thanks, ill check this out

Learn C.
Then learn how the CPP things can make coding comfier.

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .

naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

fajny fred


spierdalaj

Pure CPP fags will read this post and start fucking raging

that's going to be fun to watch

ciebie stara nie chciala dlatego taki ulomny jestes

Kursy zelenta są paćką c++ przeplatane gównianymi żartami z motywacyjną gadką

czyli w sumie wiecej w tym bazowania na wyrobionej opinii niz rzeczywiscie lepszej jakosci?

Žart jest na tobie, samicanon tukej. B^3
POSTULUJË W ELFICKIM PLEDZIE!

Kup sobie "Opus Magnum C++ 11" Jerzego Grębosza

Programming: Principles and Practice Using C++ by Bjarne Stroustrup, the inventor of C++. It's made for noobs. Find it on libgen.io

Actual good advice, that's rare.
C is the lowest common denominator of the programming world, so you'll need it sooner or later, so why not pick it up while all you do is learn all the time. Once you start working you'll have to juggle a lot and won't have as much time. K&R is good, give it a try.

>Pure CPP
Putting those two words in the same sentence, are you a retard?