/polska/

edycja wypierdalac pedaly

Attached: 1547128177128.jpg (250x241, 8K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/axyKdW1eahw
youtu.be/JEh7N_y-2R4
pl.wikipedia.org/wiki/Żelazna_Dama_(film)
twitter.com/NSFWRedditGif

baza i czerwień

wiadomo za kogo
youtu.be/axyKdW1eahw

Attached: Horsegodgif.gif (454x271, 1.76M)

Ej cwele.

krindż

peeedaaałyyy

Czytam komentarze do filmiku i jestem bardzo wzruszony: youtu.be/JEh7N_y-2R4
Bo Polacy w komentażach oglądają ukraiński filmik. Wiele pozytywnych komentarzy ... Nie do końca rozumiem relacje Polaków i Ukraińców. Jak scharakteryzować swoje nastawienie do Ukraińców? Kiedyś myślałem, że wszystkie negatywne były związane z Stepanem Banderem, jego organizacją i okropnymi konsekwencjami Wołynia. Oprócz smutnej historii Wołynia, czy nadal istnieją negatywne cechy Ukraińców, których Polacy nie lubią?

Muszę powiedzieć, że niewiele wiem o Wołyniu. Oglądałem film (nakręcone przez Wojciecha Smarzowskiego w 2016 roku)
i byłem zły. Film jest przerażający. Nie rozumiem, dlaczego to zrobić. Polacy w komentarzach to życzliwi ludzie, piszą jak pluszowy miś. Dlaczego zabijam takich ludzi z takim okrucieństwem, którego nie rozumiem ... Wiesz więcej o Wołyniu niż ja: co według ciebie jest powodem, dla którego zrobili to Ukraińcy?

Martwię się także nastawieniem Polaków do następujących narodów: Rosjan, Litwinów, Łotyszy, Niemców i Białorusinów. O ile mi wiadomo, Rosjanie zrobili dla Polaków wiele złych rzeczy (bo czytałem książkę Polska w niewoli 1945 1989). Niemcy też mordowali Polaków. O ile mi wiadomo, Polacy nie lubią Litwinów, ale nie znam powodów ...
Jeśli nie jest to dla ciebie trudne, sprzeciwiaj się postawie Polaków wobec tych narodów. Przy okazji, o ile wiem, Białorusini nigdy nie walczyli z Polakami. Wiele z naszych osad było częścią Polski.

Attached: Screenshot_2019-01-10-20-41-13.png (1440x2560, 834K)

Japoneczki

Attached: DwjTkHYU0AAqgzY.jpg (1500x1000, 260K)

dobra edycja

Opinie na temat kolorowych Soplic?
Pije czarną pożeczkę teraz i jest ok, ale ja mam gówniany smak do alkoholi bo pije tylko tanie żeby się szybko upić
amen

Attached: 1530469313730.jpg (800x1200, 115K)

praktycznie sie zjeżdżają tutaj bo im uczelnie płacą tysiaka na miesiąc, a za te pieniądze żyją w warszawce nie widząc uczelni na oczy
ogólnie kombinuja jak mogą

jak wódka to tylko czysta

nikt tu nic do białorusinów nie ma, białoruś to jeden z niewielu narodów które możemy nazwać historycznymi sojusznikami
do niemców i ruskich młodsze pokolenie raczej też nic nie ma
litwini wkurwiają swoją litwinizacją polskich imion i ogólnie kiepskim traktowaniem polaków na litwie
a o łotyszach to większośc polaków chyba nawet nie słyszała, przeciętny janusz nawet nie wie gdzie łotwa jest

a tak właśnie o Tobie myślałem, że Cię dawno nie było

Attached: 1546956117160.jpg (609x503, 71K)

>uczelnie płacą tysiaka na miesiąc
okej kurwa z jakiej racji

>przeciętny janusz nawet nie wie gdzie łotwa jest
nie no bez przesady, za blisko leżą

orzechowa z mlekiem bardzo smaczna była ale to się raczej wolno pije

Wczoraj biały, biały welon...
Jutro białe, białe włosy...

pewnie bycie biednym niepolakiem

>orzechowa z mlekiem
no i rzygam kurwa

jestem cały czas tylko często nie mam czasu postować i przegapiam początek nitki

bagatelizujesz ignorancję starszego pokolenia januszy, dla których po rozpadzie zssr każdy z byłych sowjeckich republik z reguły był "ruskim"

orzechowa nawet dobra ale tak zeby sie najebac to wole czysta z sokiem

co Ty pierdolisz, to tylko tym co mają zaakceptowany wniosek o azyl/mają kartę polaka. Tacy zwyczajni Ukraińcy co sobie przyjeżdżają studiować, to bulą koło 1000 cebul za semestr na dziennych studiach jak wszystkie inne zagraniczniaki.

może i tak, ale ciężko mi w to uwierzyć

>nie widząc uczelni na oczy

czy jest tradycja nauczyć obcokrajowca zadarmo? Nie może być tak, że uczą tych, którzy nie chcą się uczyć ... Prawdopodobnie studiowanie w Polsce jest trudne a głupi nie zrobi.

>Prawdopodobnie studiowanie w Polsce jest trudne
xD

akurat zawsze ukraincy pierwsi odpadają na studiach

>bagatelizujesz ignorancję starszego pokolenia januszy
to, raz matce pokazywałem mapę europy, to wiedziała tylko które Polska i Rosja. Nawet nie umiała wskazać Niemiec i mi się pytała czy Czechy to NRD.

Attached: 1544038019656.png (1148x1388, 1.43M)

czy to prawda że laski co palą są łatwe?
wystarczy że podejtę do takiej na ulicy i zrzucę stuleje?

Attached: 1498797446583.gif (230x336, 2.51M)

powiedz mi chociaż, że jesteś ze wsi

...

Ależ polakie kiedyś miał ale granicę z Łotwam. Z tego powodu i pytałem. Bo byli sąsiadami...

Attached: 1547054306163-int.jpg (768x832, 210K)

>Martwię się także nastawieniem Polaków do następujących narodów: Rosjan, Litwinów, Łotyszy, Niemców i Białorusinów.
>Rosjan
DO samych Rosjan ok. NIe przepadamy za Moskwą
>Litwinów
głupie litewskie chuje
>Łotyszy
Wiekszosc Polaków nie wie gdzie jest Łotwa a gdzie Estonia i jaka jest różnica
>Niemców
nie lubimy ogólnie. Zwłąszcza ludzi.
>Białorusinów
Chyba najbardziej lubiani sposrod wymienionych

byli sąsiadami 100 lat temu debilu

nom, tylko to było strasznie dawno temu

nie raczej nie
znaczy się napewno są jakieś łatwe które palą ale nie jest to raczej reguła

jestem, ale matka normalnie ma maturę i to na piątki same zdaną (51 lat), ojciec (65) to wsiok po podstawówce, a by opierdolił mapkę Europy lepiej niż niejeden Jow Forumsfag, więc nie sądzę aby była w tym jakaś zależność.

teraz pali co druga licealistka, albo i więcej, obrzydliwe żbsz

kurwa

Attached: 1528139669081.jpg (250x250, 27K)

nie miło
ale racje masz cholernie dawno to było

A co chodzi o tych ukraińcach?

Attached: 1547126340896-int.jpg (604x276, 21K)

>pierwszy odcinek jest podwójny
ojojoj dobra baja się zapowiada

Attached: [HorribleSubs] Tate no Yuusha no Nariagari - 01 [720p].mkv_snapshot_00.04.png (1280x720, 441K)

to flaga ukraińskiej armii powstańczej
mordercy i gwałciciele

jest

Raczej chodzi o tym że 60 lat temu mordowali Ukraińcy Polaków... To będzie zapamiętane za 100 lat. Interesowały mnie historyczne bitwy z Łotyszami. Albo nawet ludobójstwo

nic mi nie wiadomo na ten temat, jak już mamy cokolwiek o łotyszach to to że o ich tereny sie w kółko biliśmy z ruskimi i szwedami

jako takich wojen z łotwą chyba nie mieliśmy.
za to marszałek Józef Piłsudzki ukradł połowe Litwy pod pretekstem obrony mniejszości polskiej

>połowe
>jedno miasto przy granicy

ale ze mnie spermiarz

to nie był duży kraj

niemiło i to bardzo

Attached: 1546889712007.jpg (523x544, 69K)

co wowiczku?

no czyli połowę xD

polacy krótko współpracowali z łotyszami w bitwie pod dyneburgiem i wygrali
potem polacy chcieli sobie dyneburg zagarnąć zważywszy na to że wiele osób tam to byli polacy ale w końcu nic z tego nie wyszło

do dzisiaj jest tam kilka osób polskiego pochodzenia, tylko że są w pełni zrusyfikowani i w domach mówią po rosyjsku
np. dombrovskis, dosyć ważny łotyski polityk na arenia międzynarodowej, jest pochodzenia polskiego
dombrovskis - dąbrowski

w dwudziestoleciu polska miała jaja, nie to co teraz

to dwie flagi. Ukrainska i banderowska

dobra tylko pamiętaj gnój przerzucić

jakie piwo lubicie?

Attached: 1537045041649.jpg (1393x2047, 355K)

to nie był pretekst, ich naprawdę trzeba było bronić
poza tym litwini przed powstaniem sejneńskim naruszyli linię demarkacyjną, i logistycznie wspierali wojsko radzieckie
rozumiem czemu mieli i dalej mają o to ból dupy, ale polacy mielu tu po części rację

z polski pinta robi najlepsze

To samo robie dzisiaj Putin z Ukrainą. Chyba studie u Piłsudskiego.

Czy nie było u pana Józefa przezwisko? Np pl.wikipedia.org/wiki/Żelazna_Dama_(film)

I czy jest pan Piłsudski dla narodu polskiego bohaterzem bo zrobił Cud nad Wisłą?

Attached: 1042d746a28531b0561e1af6aee76d13.jpg (636x455, 67K)

dobra a jak było z tym zaolziem? bo nadal słowacy mają ból dupy że razem z hitlerem ich rozebraliśmy, ale to oni chyba nam najpierw podpierdolili jak my sie broniliśmy przed ruskimi

gnój się wyrzuca, a nie przerzuca i nie mam żadnych zwierząt, żeby mieć od czego gnój wyrzucać

jest raczej uważany bo niepodległość i ogarniał państwo

>słowacy

nie będę się kłócił, to ty jesteś specem od wsiostwa tutaj. To słaby z ciebie gospodarz jak zwierząt nie masz.

o dziwo właśnie oni a nie pepiki

>I czy jest pan Piłsudski dla narodu polskiego bohaterzem bo zrobił Cud nad Wisłą?
nie tylko
wielu dobrze o nim myśli bo obalił demokracje która w polsce nie działała (mało kto pamięta o więzieniu i katowaniu wrogów politycznych) dzięki czemu państwo jakoś zaczęło funkcjonować
no i jeszcze dochodzi to że Józef był prostym człowiekiem i wysławiał się w prosty sposób (czasem wulgarny) i zapadł ludziom w pamięć jako dobry wódz

>I czy jest pan Piłsudski dla narodu polskiego bohaterzem bo zrobił Cud nad Wisłą?
mniej wiecej. I potem trzymał za ryj hołotę. Ale ja wolę Dmowskiego, bo Pilsudski byl za multikulti, a Dmowski wiedzial, ze to rak

było większościowo zamieszkałe przez polaków, a w połowie rozdzielone prowizoryczną granicą
czechosłowakom bardzo zależało na tutejszej linii kolejowej, która łączyła i zresztą nadal łączy morawy ze słowacją
polacy podpisali umowę o tym ze nie będą tam przeprowadzali wyborów do sejmu aż nie zostanie ustalona ostateczna granica międza polską i czechosłowacją
marszałek piłsudski i tak nakazał wybory przeprowadzić
czechosłowacy wypowiedzieli wojnę, którą szbyko wygrali (bo walczyło 15k czechosłowackich żołnierzy przeciwko 4k polskim) i zajęli tereny nawet poza zaolziem, czyli poza terenami o które był spór
w końcu niemcy im powiedzieli że mają się od polski odpierodlić, i wtedy wojna się skończyła
tylko że zagarnęli jeszcze większy kawałek zamieszkałych przez polaków ziem, po przesunęli granicę dalej na południe po wojnie, i jeszcze większa liczba polaków znalazła się w ich granicach

gdyby piłsudski nie zrobił wyborów to nie mieliby pretekstu żeby wypowiedzieć wojnę, ale zagarnęli w końcu jeszcze więcej niż mieli przed wojną

ale wiesz słowacja była państwem marionetkowym niemiec

>on myśli że na wsi są zwierzęta jakieś
typie widać że mieszczuch jesteś jak jest jedna krowa we wsi to dobrze

Gdyby żył do 1 września 1939 r., czy by się zmienił?

Attached: 2bc29fb0de9b4947d50114c58e746415.jpg (493x600, 83K)

ej euras ty kiedyś pisałeś że zainwestowałeś w krypto. nadal trzymasz czy sprzedałeś?

to już było po tym jak zabralismy ziemie

>lubienie piwa
>mm tak mati smakuje jak gówno ale po prostu musisz się przyzwyczaić

toooo tylko kolka

nie smakuje jak gówno

i co? Wszyscy od tej krowy mleko na zmianę pijecie?

>picie gazowanego cukrowego żyda

euras zdechł debilu trzymam go w piwnicy

uważaj bo ci wyżre wszystkie przetwory i zimioki

/paszki/

Attached: 1547137630731.gif (498x280, 2.56M)

>nie miej charakteru, stylu albo pasji
>dziw sie ze nikt nie daje jebania i musze zakladac vpn aby miec inna flage aby sie wyroznic

instant gnicie und zezuncja

kurwa co jest z wami nie tak?

co kurwa? Przecież zależy od tego na co kto jest nastawiony, jedni mają chów zwierząt inni mają uprawy.

Attached: 1542567592256.jpg (1283x1077, 259K)

Oglądam Always Sunny po raz n-ty i tak myśle że jest bardzo podobmy do Świata wed. Kiepskich kiedy jeszcze był dobry
W drugim sezonie jest taki odcinek w którym woda wycieka z rury i robi plamie na ścianie, a ta plama wygląda jak Maryja więc gang eksploatuje bande moherów żeby zarobić mnóstwo kasy. Kiepscy mieli dokładnie taki sam odcinek gdzieś na początku.

spierdalaj piwo smakuje dobrze, nprawda niby jest bardziej gorzkie niż herbatka albo jakiś soczek ale i tak hest bardzo dobre, zwłąszcza jak w lato poćwiczysz albo się narobisz.
Może jesteś za młody i twoje kubki smakowe muszą się jeszcze rozwinąć, ja tak miałem z miętą jak byłem młodszy, nienawidziłem wszystkiego miętowego a po kilku latach mi zasmakowała
Albo spróbuj ze sokiem albo innej marki

mój bracie z innej matki

Attached: knkBvND.jpg (1915x1526, 413K)

/udka/

Attached: 6163468.gif (815x810, 3.85M)

zalezy jakie piwerka zbsz, sa szczyny i sa dobre piwerka np lomzynskie chmielowe i ostatnio pilem jakies ciemne piwo tez zajebiste

dobra, cicho już z tą wiejską gadką, tak was wkręcałem wsioki

zimne oczywiście
czasem jakaś ipa jak mam ochotę
Namysłów i perła to mój wybór jeśli chodzi o piwa średnio półkowe
jeśli mowa o jakichś szczochach to biorę kustosza o smaku tequili bo tam tyle nawalili tego smaku że nie czuć piwa (na szczęście)
kraftów nie pije bo to meme i drożyzna

jaki jest najlepszy okres świata według kiep?

Polska wieś siedzi jeszcze w XIX wieku, najgorzej jak się staki wiesniak do komputera dorwie wtedy trzeba go znosić

to brzydko, że tak robisz

Attached: [Doki] Non Non Biyori - 09 (1920x1080 Hi10P BD FLAC) [EF4101C0].mkv_snapshot_13.24.png (1118x1080, 1.31M)

koźlak amber dobre w chuj

>spotify has stopped working
>muzyczka nadal gra
o ty kurwo kłamliwa

do 100 odcinka

brzydkie to wy macie ryje

widzę że nie tolka ja sie dałem nabrać na ten mem