/ex-yu/

Đe je konac izdanije

Attached: f71hGbV.png (215x284, 69K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=YO7OlsrFcVs&list=LLU4b5LF2PeeUATIYl1UJL8Q&t=0s&index=11
youtube.com/watch?v=xoHy7Blulo8
youtube.com/watch?v=6PJBetlCIao
youtu.be/n8lGlUlWXbA
youtube.com/watch?v=_CAG62J0p_A
youtu.be/ngOeR5vMg8A
youtube.com/watch?v=P7xAZ4heHmQ
youtube.com/watch?v=LZd-6ylS1i4
youtube.com/watch?v=7M1nZDLdOQg
youtube.com/watch?v=319xuyt3PdQ
index.hr/vijesti/clanak/prosvjedovale-dvije-tisuce-splicana-ne-zele-tesku-mehanizaciju-na-marjanu/2057754.aspx
nedeljnik.rs/politiko/portalnews/najbednija-od-svih-mogucih-manipulacija-reagovanje-nuns-a-i-ndnv-a-povodom-teksta-o-dimitriju-ljoticu-u-politikinom-zabavniku/
youtube.com/watch?v=d933iPDjb5E
youtube.com/watch?v=4tSXgMhynl0
youtu.be/Q2QUngVGxmE
youtube.com/watch?v=561vk7PkyvI
twitter.com/SFWRedditImages

~

Kaficach

youtube.com/watch?v=YO7OlsrFcVs&list=LLU4b5LF2PeeUATIYl1UJL8Q&t=0s&index=11

Attached: 0c2.jpg (728x665, 51K)

Ne mogu ustati jer imam morning wood sramota me od babe

Ti si mili vec odavno u paklu

Koljach

Let's give jannies some work lads make fuck russia threads!


Let's give jannies some work lads make fuck russia threads!

evo me

youtube.com/watch?v=xoHy7Blulo8

postajte kaficu

Attached: IMG_20190120_111856.jpg (3120x4160, 1.21M)

Attached: 20190120_112503.jpg (4128x3096, 3.24M)

Let's give jannies some work lads make fuck russia threads!

Let's give jannies some work lads make fuck russia threads!

Odvratno!

PCOPБ

jebo sam ti majku putinbotovsku

hehe al je tesha juche isprozivao vuchka

Činjenica: kada se tačkasta degenčina pojavi, kvalitet konca padne za 300%

100406365
PCOPБ

Attached: vladimir.jpg (962x641, 97K)

jebo te djitler

jebala te ta mongolcina

100406513
PCOPБ

PCOPБ

Attached: 1531757014052.png (590x381, 271K)

youtube.com/watch?v=6PJBetlCIao

DOBRO JUTRO DOBRI LJUDI I ANIME IZRODI

PAROVI SE POLAKO BUDE I SPREMAJU ZA JOS JEDAN DAN U NAJLUDJUJ VILI NA BALKANU

lakic nikola najveci srbin na svijetu je plivao za casni krst
podsjetimo se jos jednom

youtu.be/n8lGlUlWXbA

pijem kaficu i slusam POSLE RUCKA - Nevidjena frka sa Miroljubom Petrovicem u emisiji o narkomaniji - 16.01.2019

BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

youtube.com/watch?v=_CAG62J0p_A

Nije te dugo bilo

POGLEDAJTE OVU EMOCIJU
youtu.be/ngOeR5vMg8A

ovaj video je postan 100 puta al mali je legenda

dobar izbor, samo mala ti porcija i nema kiselog niceg sa strane

youtube.com/watch?v=P7xAZ4heHmQ
youtube.com/watch?v=P7xAZ4heHmQ
youtube.com/watch?v=P7xAZ4heHmQ

Утeмeљeни игyмaн Paфaилo paзoткpивa кoмyњape.

Kad si u drugoj državi, "frendovi" zaborave da postojiš. Čisto da se zna, dostupan sam (telefon, Viber, WhatsApp, Messenger i još pokoji servis za komunikaciju) ali nisam dostupan da platim cugu navečer. And that's an issue I guess. Čast izuzecima. Kad imamo previše ponosa, briga ili manjak vremena da se javimo samoinicijativno, dobimo kurčinu kad nekaj trebamo od ljudi koji actually imaju samopoštovanja. Remember that. Stupid fake ass bitches.

Ok

youtube.com/watch?v=LZd-6ylS1i4
Sećam se kad sam uzeo ovaj duks sa slikom albuma, doneo Ajzi do kola dole na Paliluli beše ne sećam se
Dobar lik, sad ću da preslušam ceo album

Doziveo sam isto. Mada drugovi su kurac cak i kad ste u istoj drzavi. Cemu uopste sluze sem da pijete?
Inace, jel vozi neko motor ovde ili se razume u iste treba mi preporuka za nesto jeftino a dobro.

Kako mozes da slusas ovog depresivca?

Nisam preslušao album od druge srednje kad sam uzeo i duks. Iskreno je odličan album, prepun emocija mojne da si takav

hurr durr niko me ne voli ljudi su me izdali

razbolite se od raka reperi

hurr js sm beli črnac hurr streljam ljudje hurr ook ni gf hurr

Zaobišao je kapije muzičke industrije i plasirao svoju muziku online dok niko iz industrije nije imao pojma šta tačno da radi sa internetom, Soulja Boy je nekada hteo all the smoke a sada traži sav kredit za sve novitete koje je dao hip-hop kulturi. Iako je lista njegovih zahteva više neuverljiva nego Prodigy-eva rang lista stvari na koje je uticao (P na svojoj listi tvrdi da je prvi koristio plastične čaše za Henny ili da su svi kopirali način na koji savija bandanu), Soulja Boy ne cap-uje kada traži da stavimo respek na njegovo ime.

Big Draco je prvi reper koji je koristio socijalne mreže da bi gurao svoj brend i pritom to monetizovao u $$$, a osećaj koji je Big Soulja imao za marketing i samopromociju pretvorio je njegovo digitalno prisustvo u ugovore sa najvećim lejbelima. Primere iz današnjice gde izdavačke kuće prvo gledaju foloving i broj vjueva na socijalnim mrežama artista za koje su zaintresovani – počeo je od Soulja Boy-a 2007-e i kada ljudi kažu daje ovo bilo neminovno i da bi se svakako desilo – to verovatno i jeste istina, ali niko ne koristi ovaj izgovor za prve gengsta repere kao N.W.A. (bilo je još više NEMINOVNO da bi se gengsta rep desio) ili za prve Black Power izvođače kao Public Enemy.

Attached: souljaboy5.jpg (1400x933, 144K)

Osim što je bio viralan i memeičan pre nego što su ovi pojmovi zavladali rep landscape-om, veliki Soulja Boy je često bio i najbolji A&R i rep pronalazač, i uz Gucci Mane-a niko ne može da parira njegov skil da oseti kada je nešto spremno da zameni stari rep poredak. Svoje skauting talente najviše je koristio kako bi apsorbovao swag sveže-dolazećih repera, pa u dugoj listi onih koji su dozvolili da se očeše o njihov talenat spadaju i: Gucci Mane i Shawty Lo („Gucci Bandana“ i „Whats Hannenin„), Lil B („Pretty Boy Swag“ + čitav Souljin „cooking“ period iz 2010-e), Wiz Khalifa („Weed & Shoes“), cloud rap žanr („The World Need Change“), Chief Keef („Fashion“), DG Yola (iz Yolinog ATL hita „Aint Gonna Let Up“ je diskutabilno uzeo tropical drams za svoj najveći hit), Fabo D4L (ušao u igru obučen kao on) a da ne spominjemo što je svoje ime promenio u Draco, iste nedelje kada je ovaj termin za oružje postao viralniji nego jebena slika jajeta i izraz „bebo“.

U sledećih 10 tačaka ispitaćemo tvrdnje koje Big Draco iznosi ovih dana u najluđem press-run-u ikada i proveriti da li najveći swagger-jacker ikada može biti istovremeno i influenser i da li to što rano prepozna stil koji će postati dominantan u hip-hopu, znači i da sam može da otkrije reperima potok swag-a iz kojeg će da se poje.

zašto je sarajevo najgori glavni grad na balkanu

Ne može biti gori od B*ograda.

Napravio je Lil Pump-a


Ok, postoji ovaj snimak na internetu i kada ga gledam pretpostavljam da mogu da osetim kako su se ljudi osećali 1965-e kada su okupljeni ispred TV-a gledali Nil Armostronga i „ovo je mali korak za čoveka“ govor. To je video od pre 8 do 10 godina na kojem je Soulja Boy koji na svom nastupu preach-uje kako je možda baš u tom momentu u sali prisutan sledeći rep superstar i tako daje publici veću motivaciju nego onaj smrdljivi govor od Steve Jobbs-a za studente Harvarda.

Ako nešto treba da te naježi to je ovaj snimak. Naravno, sve dobija elemente nadrealnog jer je u prvom redu devetogodišni Lil Pump i verovatno se može uhvatiti tačan trenutak kada je Draco posejao seme uspeha i usadio ideju o čoveku većem od života koju će autor „Gucci Gang“-a da primi i da run-uje sa njome sve dok ne „eeeskeetiiiit“-uje celu turn-up populaciju na svetu. Negde na ovom snimku mali Lil Pump shvata da jedini način da ga okolina ne gleda kao da je ušao u Ameriku sa karavanom punim imigranata spremnih da siluju i otimaju poslove – jeste da postane poznati reper.


youtube.com/watch?v=7M1nZDLdOQg

ALI ovo nije jedini razlog zbog kog je Draco zaslužan za postojanje Lil Pump-ove karijere, postoji čak direktnija veza. Big Soulja je prvi uspostavio dominaciju na nečemu što je danas poznato kao Soundcloud, odnosno na preteči najpopularnijeg sajta za repere sa tetovažama na faci – na Soundclicku, gde su njegove pesme kao „Doo Doo Head“ o ribama kojima smrdi iz usta dostizale rekordne brojke slušaoca. Prvi reper koji je stekao slavu na internetu je na neki način tatica svim današnjim Soundcloud reperima – između ostalog i jer nije došao do A&R-ova i direktora velikih muzičkih kuća zato što je imao gotivan demo ili zato što je bio popularan u late lounge klubovima na Open Mic večerima ili jer je debeli beli smrad iz kancelarije osetio da ima novog J-Kwona u šaci. Soulja Boy je bio prvi artist kojeg su lejbeli zapazili jer je već imao formiranu publiku i personu, što je način na koji bukvalno svi današnji reperi, pa i Lil Pump dobijaju ugovor.

Ima svakako sličnosti i u tome što su oba artista, Soulja u nekadašnje a Pump u današnje vreme posmatrani su kao glavni krivci za „zaglupljivane“ i uništavanje žanra. Kao da žanr koju su osnovale siromašne manjine u nedostatku pravih instrumenata, hobija i poštenog školovanja ima ikakve standarde.

Attached: on-my-way-to-a-boy-scout-camp-i-met-lil-pump-he-was-high-as-fuck-and-thought-l-was-in-the-military-u (640x1004, 58K)

Otkrio Lil B-a i dao mu reč „swag“

Te daleke 2009-e, BASEDGOD je podsticao nove struje u repu i postajao najpopularniji MC na internetu još od kada je Paul Wall zamenio repovanje za montiranje zlatnih grill-ova. DODUŠE ovo je bilo doba kada su internet i pravi život i dalje bili dva veoma zasebna pojma, udaljeni svetlosnim godinama, ali su rep publikacije i sajtovi velikom većinom izveštavali o tvorcu BasedWorlda – najlegendarnijeg izmišljenog mesta u repu. Do kraja godine već je imao i svoju najbolju pesmu, himnu clod rap-a „Im God„, što znači da ga je Soulja Boy pokupio tek kada je postalo očigledno da je Lil B na ivici da postane ogroman. Lil B je inicijaciju za rep slavu stekao u SODMG-u, a Soulja je prvi od velikih rep zvezda koji je imao hrabrost da se upusti u saradnju sa reperom koji je šokirao puriste jednako kao tradicionaliste jednako kao gengsta rep fanove, jer je sebe nazivao malom princezom, kučkom i „faggot“-om koji nosi uske pantalone i sve kučke su mu na kiti iz razloga što izgleda kao Ellen DeGeneres ili prosto iz razloga što izgleda kao hrišćanski Spasilac čovečanstva – Isus Hrist.

Naravno da i ovoga puta Soulja koristi saradnju kako bi osvežio svoj prevaziđeni stil, možda i najbesramnije u karijeri – preuzima Lil B-ev shtick šokantnog repovanja apsurdnih nebuloznih linija koje autor izbacuje iz glave brže nego što može da ih smesti u smisao ili kontekst. Na hitu iz 2010-e, pesmi „Pretty Boy Swag“ Soulja Boy uzima na sebe Basedgod-ov „girls on my dick cause i look like ___“ fazon, a izdaje i čitav „Cooking Soulja Boy“ tape, žestoko inspirisan Lil B-evim „cooking dance“-om (za najgori primer bajta poslušati „Kim Kardashian“ pesmu gde je mimikraja otišla do kraja BasedWorlda ili „My Playa“ gde izgleda kao prijatelj koji loše kopira fore: „hoes suck my dick ’cause I like video games“.

Attached: lil-b-and-soulja-boy-on-set-of-his-music-video-with-lil-b-for-30-thousand-M7PDPR.jpg (1300x956, 165K)

Lil B se danas smatra ocem „swag“-a, ali je Soulja u svom Breakfast Club intervu-u od pre neki dan izneo tvrdnje kako je Lil B od njega čuo ovaj izraz, što posle našeg istraživanja zaista ima uporište u realnosti. Vratimo se u 2007-u, kada Soulja Boy izdaje pesmu koja se zove „Swag“ – gde ponavlja reč skoro 100 puta i koja je delimično bazirana na liniji iz „Dunn Dunn“ od Shorty Lo-a. Prva verzija ove reči je već tada bila popularna i korišćena kao nov simbol rep arogancije i stava i čitav crop jedne generacija repera kao Juelz Santana i Paul Wall bili su smatani za „repere sa swagger-om“, tako da je istina da je Soulja Boy prvi overuse-ovao reč i približio je onom značenju koje će Lil B konačno da definiše kada restartuje izraz.

Soulja Boy je prvi koristio reč na taj način da ona više ne znači samo da si classy i lepo obučen, već kao termin koji možeš da uključiš kada se probudiš i isključiš kada ideš da spavaš – ali je Lil B od nje stvorio nešto što može da ima smisao kojigod da ti poželiš. Mogao si da se oklizneš i padneš na dupe pred svima i da vikneš „swag“ kako bi umekšao blam, mogao si da je dodaš uz uvredu nekoj ribi na „suck my dick“ i tako ublažiš koliko si ogorčen, mogao si da tvrdiš da imaš swag čak iako si beskućnik. Ostaće zabeleženo da Soulja Boy svoju tvrdnju može da potkrepi Lil B-evim tvitom iz 2018-e gde Basedgod pošteno daje kredit Soulja Boy-u kao inspiratoru i kao godfather-u swag-a od kojeg je dobio ideju za korišćenje izraza. Prema tome, ovo će dobiti ocenu kao – istina.

Attached: lilb.png (490x319, 45K)

Хвaлa ти бaзиpaни Фикcoнe!

Bio sam nekad kao ti dok nisam saznao da je cela ta prica jos od 80ih jevrejski psyop.

samo ghostemane dbi dbi

youtube.com/watch?v=319xuyt3PdQ

ne znam da li je jevrejski skroz na skroz ali nista nije slucajno to svakako!

Attached: screen_shot_2018-08-29_at_10.31.48_am.png (750x420, 267K)

Da li je ex-yu konacno izrastao u reperski tred?

Trovach

>index.hr/vijesti/clanak/prosvjedovale-dvije-tisuce-splicana-ne-zele-tesku-mehanizaciju-na-marjanu/2057754.aspx

>država opljačkana
>narod raseljen
>doslovno sve u kurčini
>e znan mrate ajmo napravit prosvjed zbog mediteranskih potkornjaka pa na kavu i cigaret na rivu se žalit šta neman posla osin picigina
>ae
>oš na kuzmu i shaka zulu i krešu bengalku večeras u kocke

Dalmatince treba poklati a Dalmaciju pokloniti Italiji. Cijeli život sam mislio da je Pavelić bio glupan, ali se ispostavilo da je bio ispred svog a i našeg vremena.

>politikin zabavnik velicao ljotica
nedeljnik.rs/politiko/portalnews/najbednija-od-svih-mogucih-manipulacija-reagovanje-nuns-a-i-ndnv-a-povodom-teksta-o-dimitriju-ljoticu-u-politikinom-zabavniku/

hahaha

Pranje Nedica i Ljotica u zadnjih par godina sluzi samo da bi se oprao izdajnik Vucic. Ironicno je to sto su fanovi te dvojice listom protiv Vucica sto govori dosta o inteligenciji tih ljudi.

Srbi! Borite se protiv anglosaksonskog ZLA svuda i uvek!

svako normalan se slaze

Za koga navijate u Parovima? Ja za Mastora jer je neironicno jedini koji valja ko covek tamo.

Attached: 434033_h_ls.jpg (685x480, 41K)

jel ovako izgleda prosecna Bosanchuga?

Attached: Capture.jpg (1274x666, 62K)

zanima me kakva mu je zena

Marbelja samo

Pesma je ekstra. Poslala sam je bivsem suprugu I njegovoj mami. Cekam odg. Mada sumnjam da ce reci nesto. Mamin sin je oterao decu i mene zbog mame. Tako da mogu samo usima da se pokriju I cute!
youtube.com/watch?v=d933iPDjb5E

Kako je jebeno žalosna ova banana republika, vi koliko god mislili da ste unaprijed svjesni pojma nemate...

pa kazhe
youtube.com/watch?v=4tSXgMhynl0

ma svi smo jad i beda, ceo balkan treba razoriti

Attached: Screenshot_20190120-154523.png (1080x1920, 1.57M)

dobra reddit kopipasta

hitler je bio u pravu mi smo podljudi i insekti, ne zaslužujemo da živimo na istom kontinentu kao šveđani, nemci, francuzi itd

ma da se ja pitam ja bi istrebijo sve ljude

Koja je ustvari poenta što nastavljamo dalje, da bismo se uposlili negdje gdje će nam biti u nijansama bolje, snovi mi nikad nisu bili toliko sitnjičavi i materijalistički da bi mi ih mogla udovoljiti neka nordijska zemlja sa kojom nemam ništa zajedničko a sama egzistencija mi se svodi na borbu takve vrste, za komad hljeba

koja je uopste poenta ovakvog razmisljanja cemu to vodi i koga boli kurac

youtu.be/Q2QUngVGxmE

Tko ne slusa zuti 80s pop mrs s boarda

Attached: Screenshot_20190120-135711_Instagram.jpg (1440x2960, 1.25M)

Attached: Screenshot_20190120-155515.png (1080x1920, 1.23M)

>arrive at airport

>qt bosnian tourist (from bosnia) starts talking to me. seems like we get on the same bus

>talks about how she's a film graduate and visiting her dutch female friend

>true waifu material

>arrive at train station. we both part ways

>forgot to ask her number

gde je pickasta zivotinja

Jebo sam ti majku kurvu kuju ovcu pederu.

ubij se

kjo nuk është shumë miqësore

Hm
Try searching for her on the official Facebook page of the Academy of Fine Arts in Sarajevo

I hope everyone in your family dies of cancer.

jebo te djitler

fuck you albobitch

Serem ti se usta.

ne znam brate treba nam neka ozbiljna promena sve koji su nas pokrali i sjebali na streljanje ali narod je previše mekan, sjeban i pacifiran za tako nešto. Ovako će se nastaviti još dugo dugo vremena

Hrvatska i Brazil od 18:00 igraju u Lanxess Areni u Kolnu prvi dvoboj drugog kruga Svjetskog rukometnog prvenstva 2019.

U 18:00 IMA DA SE SVI NACRTATE PRED TELEVIZORE KO NE GLEDA NIJE HRVAT

a ju ka ngritur nëna juaj në këtë mënyrë?

uf koja hajpara

ajmo bazzé RTL televizija 18:00

Više ni ne postoji svrha tomu težiti jer smo na prelomu epohe koja naznačava pad Zapadnog svijeta, kojem iako na najgori mogući način i dalje pripadamo, za tri generacije novopočetak začinjemo kao crnci koji i jesmo, što moj sami narod nestaje ne žalim jer mi je ionako samo pridonio najgore

youtube.com/watch?v=561vk7PkyvI

Attached: 1541121086585.jpg (250x206, 7K)

ubij se vlone bugarska pedofilcino

Hrvatska rukometna reprezentacija protiv Brazila (početak u 18:00) otvara drugi krug Svjetskog rukometnog prvenstva 2019.

Nakon perfektne prve faze i pet pobjeda u pet utakmica pred Kaubojima su još tri okršaja u drugom krugu, a dvije pobjede u te tri utakmice vode ih u polufinale.

Brazil danas, Njemačka u ponedjeljak i Francuska u srijedu - takav je program Hrvatske u Lanxess Areni u Kolnu.

Protiv Brazilaca je Hrvatska apsolutni favorit i sve osim pobjede izabranika Line Červara bila bi velika senzacija, bez obzira što je suparnik najugodnije iznenađenje ove svjetske smotre.

Please talk in human language in this general, thanks.

kuromet haha