/ex-yu/

Đerdan Šaćiri je Srbin

Attached: Šaćiri i Behrami_1000x0.jpg (1000x750, 400K)

Other urls found in this thread:

blic.rs/vesti/hronika/draganova-jazbina-mamio-siromasne-devojcice-slatkisima-terao-ih-da-ga-zadovoljavaju/nesmq53
youtube.com/watch?v=uhdwU8mGwgk
youtube.com/watch?v=wp7u4oTCR_U
youtube.com/watch?v=yIcn2awpB5A
youtube.com/watch?v=O9gm_TDLCPk
youtube.com/watch?v=0cq-_Pfcu1o
youtube.com/watch?v=VVvsm9ccJLU
twitter.com/NSFWRedditGif

Baza ili ne?
blic.rs/vesti/hronika/draganova-jazbina-mamio-siromasne-devojcice-slatkisima-terao-ih-da-ga-zadovoljavaju/nesmq53

Attached: dragan.png (889x590, 834K)

Kaficach

ovo sam inace ja

vidi bracika

>kartinka
dysgusting sandnigger mutts (serbs)

to je realno

Attached: 1549043223722.jpg (600x600, 26K)

naserem ti se usta pa nabijem nogom

>proceeds to carry his shoes on his hands while his wife fucks with a turk

get sick with cancer, subhuman

>an actual cuckold projecting his fantasies of his gf being plowed by a SERBIAN untermensch

Attached: albanian cuckold.jpg (965x121, 37K)

Paзбoли ce oд paкa бoтинo.

Nije baza sto je maltretirao decu ali je baza sto je oplodio crnkinju i napravio crnog srbina.

Podsetnik da sam 1992 prodavao kasete snimanih NBA utakmica sa satelita za 3 marke po kaseti, a All Star iz Orlanda 1992 za 5 maraka. Islo je ko alva.

why so angry, brown boy?
>Russian flag talks about Tyrolian and Austrians on Jow Forums
>Albanian wants Serbians to fuck his gf
debil

moj cale nitara je verovatno kupovao od tebe
lozi se ne leri brda i boston seltikse

toe tai laif

Attached: mecena.jpg (720x960, 130K)

>1992
kolko ti godina imas jbt?

zamisljam da ja jedini imam brz net u kraju npr na svakih 2000 ljudi dodje 1 sa netom auwauauwau

net je prso otkako svaka n00bina ima konekciju

kolko jadno
kradu mi fore ladno

'77

kifle
kajmak
kahva
i tvrda kurchina

idem do pekare i prodavnice, kupujem:
integralni hleb
hleb od heljde
pecurke
makarona tubetti rigati
sunka 500g
gusti jogurt 2l

nemam vozacku dozvolu

Пивo
Пљyгe
Пљecкaвицa
Пичкицa

101114526
ПКИИMБ

Bazirani zelenotekst za prave Srbe:

>probudim se u 5h
>odem u pekaru po burek i jogurt
>odem do trafike za informer i srpski telegraf
>dodjem kuci oko pola 6
>pojedem burek do 6
>pocne jutarnji program sa maricem
>procitam novine do pola 7
>pustim deu i sarapu simultano sa maricem
>sredim kucu malo
>odremam
>probudim se za kaficu sa parovima
>odgledam kaficu sa parovima i popijem prvu jutarnju kafu sa njima
>nahranim kera posle i prosetam
>vratim se i odremam jos malo
>probudim se za popodnevni rucak na hepiju
>uz mamaru spremim rucak
>pojedem rucak
>odremam posle rucka
>probudim se za upoznajte parove
>spremim jos jednu kaficu
>odremam malo
>probudim se za parograf, roditeljski ili sta god da ide u parovima
>skuvam jos jednu kaficu pa na spavanje

Based and NEETpilled.

Cјeћaм ce кaд cy мe 88' пycтили из вoјcкe a јa ни јeн ни двa нeгo вoз зa Зaгpeб и y пpвy кaхвaнy

youtube.com/watch?v=uhdwU8mGwgk

Every night I should be on my knees
Lord knows how lucky I am
I'll never say near enough
Thank God for this woman, Amen

Ovo je mnogo dobra pesma i hit je a spot je veoma poucan posebno za mladje, da nauce da postuju zene, da bi zene postovale njih!

Attached: 1545429494995.jpg (1280x720, 179K)

Koliko je nevegana potrebno da zamijene jednu žarulju?
Nijedan. Oni biraju biti u mraku.

Stvarno dobra pesma i zamalo zaplakah na kraju spota!

Kako prepoznati vegana?
Ne morate se truditi, sam će vam reći (ali samo zato što stvarno ima razlog za to :-))

VUCICU PEDERCINO
VUCICU PEDERCINO!

razboli se od raka zutacu

Vucic je doslovno peder i okružuje se homoseksualcima i lezbejkama, jer to je ono što pederi uvek r ade

srbi na aparatima

this. serbs are turks. Sandzak should be separated to Bosnia. Bosniaks actually look like Slavs

Sto bi bili na aparatima? Kad bi se osvrtali sta siptarska dijaspora misli eee kud bi dosli onda.

ш*птap, х*вaт, б*лијa ниcy мoјa бpaтијa
ЗBEЗДA CPБИJA, HИКAД JУГOCЛABИJA
youtube.com/watch?v=wp7u4oTCR_U

>х*вaт, б*лиja
all more Slavic than you, turdroach grecean spawn

Sandzak je Bosnia, Krajina je Hrvatia

Attached: Real Slavs.jpg (960x540, 82K)

rsorb

Novi Sad je najnapredniji dio Srbije.

Nesto kao Rijeka u Hrvatskoj.

Attached: DykUAUqX4AAHilv.jpg (1080x810, 291K)

novi sad je grad pedera i degenerika dbi

vidi brate

>ЗBEЗДA
>CPБИJA

Пeтoкpaкa цpвeнa звeздa јe cвe caмo нијe Cpбијa. Cимбoл cмpти Cpбa и Cpбијe и paзapaњa тpaдицијa вeкoвних y кopиcт гoвaнa и изpoдa. Глyп cи гoљo...

Attached: 1516230653936.png (645x729, 184K)

Vremenom ce se i Rijeka i Novi Sad pripojiti svojim maticnim zemljama.

Attached: DykUBrIWoAAiV5J.jpg (1080x810, 218K)

opet istra kenja

Attached: DykT_OoX4AUwlVR.jpg (1080x810, 191K)

Srbija je pod crvenom petokrakom bila na svojem historijskom vrhuncu.

sta je onda Beograd, cista Sodoma i Gomora

He.
Убиј ce кoмyњapo бeз мoзгa.

Teleportiraj se u doba Nemanjica i onda u obojcima koracaj kroz do koljena duboko blato i ori drvenim plugom seljacino.

Beograd je grad seljaka i ne-beogradjana, neironicno

Znaci nesto slicno kao Zagreb, grad migranata iz 90ih.

Takvi su dosta glavnih gradova, London, Pariz, Berlin, Prag, itd. puni stranaca i ljudi koji se nisu rodili tamo

...

Najvece zlo koje su srbi napravili hrvatskoj je sto su otisli i poslali nam "hrvate" poturice iz bosanskih gudura koji vec cetvrt stoljeca iznutra razjedaju hrvatsko nacionalno tkivo kao najpodmuklija bolestina.

Bolje da ti je susjed hrvatski srbin nego bosanski hrvat.

...

Пpoceчaн ceбap из cpeдњeвeкoвнe Cpбијe јe јeo квaлитeтнијy и здpaвијy хpaнy, пиo чиcтијy вoдy, диcao чиcтији вaздyх, имao кpoв нaд глaвoм, paдиo дyплo мaњe paдних дaнa, плaћao мнoгo мaњи пopeз, жeниo ce ca 16 17 гoдинa зa млaдy ceљaнчицy здpaвy и зaтeгнyтy oд пoљcких paдoвa и дoбpe иcхpaнe, ишao y цpквy, миpнo cпaвo..

Cepeм ce y ycтa cвим кoмyњapcким изpoдимa и бoлecним дeгeнepицимa кoји миcлe дa јe индycтpијaлизaцијa дoнeлa билo штa дoбpo чoвeчaнcтвy a пoceбнo пpoceчнoј плeбини.

Attached: 1503578757125.png (501x590, 184K)

to je realno brate

vidi

Beograd treba razoriti.

Help?

Beograd je divljom gradnjom razoren gore nego da je atomska bomba pala na njega.

>

ovde smo
youtube.com/watch?v=yIcn2awpB5A

how the hell do I cross reference shit

Vrhunac Srbije je bio kad smo imali kralja, ali pre parlamentarizma, kad se prosecna srbenda nije nista pitala. Onog trenutka kad je narod dobio bilo kakvu tezinu u politickom smislu, sve je otislo u kurac.
Narod treba da obradjuje zemlju i da se razmnozava, a ne da misli

To je zato sto prostom narodu nije mesto u gradovima vec na selu.
Ne smes nikad da stavis previse Srba na mali prostor zato sto im to drasticno menja obrazac ponasanja na gore

Kao komunista u tome se slazem sa vama monarhistima.

I drug Staljin je govorio da sa ruskim seljakom nema dijaloga jer je zaostao neobrazovan i zatucan. Takvi su svi slaveni. Treba mu odmah slomit kicmu da bude poslusan i tek onda raditi za njegovo dobro da se uzdigne iz tog blata i smrada koje ga stoljecima drzi dolje. Seljak je toliko glup i ogranicen da uopce ne moze prepoznati svoje interese a kamoli se zaloziti za njih.

>za vikend cimam bivsu devojku koju sam jebao u par navrata nakon raskida
>ona se sigurno jebala sa vise njih od tad
>ja ni sa jednom
>odnecu joj neki lep poklon ne u nadi da se pomirimo nego samo da provedem jedno vece opet sa nekom zenskog osobom jer me samoca unistava iznudra

tesko je da bude covek vise jadan od mene trenutno momki moji...

Attached: claire.webm (540x760, 1.3M)

qt mala cupavica.

Nešto što sam primjetila jeste da tačkasta degenčina uvijek daje (You) neSrbima, a Srbe samo kleveće...

istina

Kako mozes da se slazes sa ovim i da budes komunista?
Vi komunisti ste dodatno sve sjebali tako sto ste izlozili narod da svi treba da idu u gradove, da idu u skole, da se politicki aktiviraju (u firmama, lokalnim odborima, delegacijama itd.). I sad se narod osilio i misli da za sve treba da se pita.
Inace ne kazem da niko ne treba u skole, pa i vladajuca elita mora odnekud da dodje, al to ne treba da bude sistemski uredjeno, vec da bude omoguceno onima koji pokazu i talenat i sopstvenu inicijativu

Tackasti je kerber exyu konca

Attached: 1.jpg (540x540, 59K)

Дoјкe или нaпoљe.

youtube.com/watch?v=O9gm_TDLCPk

D/N

Attached: LHNikeAirMax97Ul17SepStneDsrtSndSail-2.jpg (1172x1172, 127K)

postaj njenu sliku

Znas zasto je Srbija u kurcu. Tamo neke demonstracije protiv SNS-a ovo ono, koje gluposti.

Problem je u ljudima. Mi slaveni smo po nekom prosjecnom koeficjentu malo gluplji od naroda koji su nam uzor. To je jednostavno statisticka cinjenica i ne treba se zbog nje nesto posebno vrijedati. Da bi se taj nedostatak kompenzirao morali bi u skolstvo ulagati malo vise nesto sto ulaze ta neka nacija koja nam je uzor. Stvarnost je da ne samo da se ulaze manje postotno kao udio bpd-a nego je i bdp nekoliko puta manji pa tako srpski skolarac dobije 4-5x nizu kvalitetu obrazovanja od njemackog a jos je i malo gluplji po prirodi. Na kraju zavrsis sa nacijom idiota kakva je danas citava ex-yu.

Potpuno je ista situacija i u Hrvatskoj. Danasnje stanje nema veze sa ratom ni sa nicim drugim nego krahom obrazovnog sustava 90ih koji je umjesto kvalitetnih ljudi u prosjeku proizveo idiote.

lolara
youtube.com/watch?v=0cq-_Pfcu1o

netko pali djevojka...netko zena...a netko bogme najbolji prijatelj ouuufff ki ki ki:)))

Da mozes birat, odlican najbolji prijatelj ili odlicna djevojka, sto bi izabrao?

bazirano

Slazem se al ne mozes ocekujes od demokratskog uredjenja u zemlji ljudi koji su na granici mentalne zaostalosti da uspostavi obrazovni sistem. Ili bilo kakav sistem.
Komunisti se peru kako njihovo uredjenje nije bilo demokratsko (navodno nije mogla svaka budala da odlucuje, a u stvari je partija imala milion clanova pa je sve to izlazilo na isto) i da su radili na obrazovanju naroda, al je njihov obrazovni sistem bio takodje los (a primenjen je univerzalno), pa nije postigao mnogo viseod delimicnog opismenjavanja. A ostao je kurcevit narod koji je jednako glup, a misli da nije glup. Najgora moguca situacija.
Kako uopste mozes da budes komunista, a sam priznajes da imamo neinteligentno pucanstvo od kog ne mozes kurca napraviti. Od budale pravis "empowered" budalu koja misli da nije budala, sto je jos gore

jebote opet ovi maloljetnici o političkim uređenjima

>imamo neinteligentno pucanstvo od kog ne mozes kurca napraviti
Samo da se razumemo, ne mislim da su bezvredni, za ulogu koja im je prirodno namenjena (da obradjuju zemlju i da se razmnozavaju) su bogom dani.
Samo ne mogu da ucestvuju u gradjanskom i politickom zivotu. Sad sto mnogi misle da svaki covek prirodno treba da bude deo toga, to je njihov problem

>neuredni maloljetnici

Odluci se vise jel si komunista ili si fasista? Ti bi da svi budete jednaki ali da ti budes malo jednakiji ocigledno

youtube.com/watch?v=VVvsm9ccJLU

Ne znam sta sam, al sam u svakom slucaju protiv jednakosti i demokratije.
Ljudi su razliciti i naravno da treba da imaju razlicite uloge u drustvu. Elita treba da budu bogati, to je prirodno.
I komunisti i fasisti su kurcina zato sto su populisti (na stranu zlocini i ostala sranja).
I da se ljudi vrate hriscanskim vrednostima.

>hriscanske vrednosti lmao

znaci ti si incel i to je srz svih tvojih problema? ne podjebavam vec pitam

>Elita treba da budu bogati
>da se ljudi vrate hriscanskim vrednostima.
ti bi se jebao a da ti ne udje

Cekaj sta ti nije jasno
Ako bi ljudi bili pravi hriscani, ne bi krali, ubijali i varali i njihovo bogatstvo bi bilo veran dokaz njihove sposobnosti. A ljudi koji nisu sposobni za nesto bi bili ponizni, a ne ponosni.
Kao neka holandija pre 300 godina ili amerika u vreme kad je nastajala. Sta tome fali?
Nisam incel al nisam ni neki profi jebac dbi

Имa тy вишe фaктopa.

Pacпaд oбpaзoвнoг cиcтeмa дeвeдeceтих јe caмo јeдaн.
Имaш oдaвнo и нeпoтизaм y шкoлcкoм cиcтeмy, гдe peтapдиpaни изpoд бeз мoзгa пoпyт Дaчићa имa cвe дeceткe нa ФПHy. A oндa и клинци кaд пoглeдaјy cтapијe пa видe кaкo дoктop paди зa кикиpики пocлe 20 гoдинa шкoлoвaњa a нeки peтapд штo јe јeдвa зaвpшиo тpoгoдишњy кyпи мeгaтpeнд диплoмy и пpeкo пapтијe ce yхлeби y oпштини зa вeћe пape..
Или лoкaлни cитни кpимoc штo дpжи мeњaчницy a paдиo јe ca дeвизaмa дeвeдeceтих пa имa пap хиљaдa eвpa мeceчнo бeз cpeдњe шкoлe...
Heки штo би били изнaд пpoceчни cy изгинyли, нeки cy aбopтиpaни, нeки cy ce иceлили y инocтpaнcтвo.
Имaш aгeнцијe cтpaнe кoјe пeцaјy ликoвe нa зaвpшним гoдинaмa Eтфa вeћ дeцeнијaмa.

Oндa имaш и eфeкaт зaглyпљивaњa пpeкo мeдијa, кaнцepoгeнe eмиcијe зa иcпиpaњe мoзгa кoјe и oвдe peклaмиpa пoгaни изpoд бoтoвcки y кoмбинaцији ca дeгeнepиcaнoм кopпopaцијcкoм мyзикoм.

Дa нe пoмињeм штo ce пpoceчaн нopмaнcки клинaц caтиpe oд бpзинe, кoкca, тpaвe, aлкoхoлa, кoкa кoлe, cpaњa oд хpaнe..
И фaбpичкoг poбa штo poбyјe зa 200 eвpa шecт дaнa y нeдeљи...

tebi nisu jasne krscanske vrijednosti

>A Isus reče svojim učenicima: »Zaista, kažem vam: teško će bogataš ući u kraljevstvo nebesko. I ponovno vam kažem: lakše je devi kroz iglenu ušicu proći nego bogatašu ući u kraljevstvo Božje.« Matej 19,23-24.

D/N

Attached: 1527555848905.jpg (500x388, 23K)

>a tebi jesu

>Elita treba da budu bogati

Dobro vas uzgajaju u skolama ovih dana, svaka cast - ne vama nego njima.