/ex-yu/

Gospodar Šišmiša izdanje

Attached: fire.jpg (463x591, 275K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=lC09x-DCyRI
logs.omegle.com/1a79639b782716d2
youtube.com/watch?v=Cg5-GBB4P5Y
youtube.com/watch?v=6BLlGlYvtWE
twitter.com/NSFWRedditImage

Attached: 1525630829060.webm (1088x1088, 1.47M)

koja sam ja dobricina upravo sam utjesio djevojku koju ismijavaju u srednjoj

youtube.com/watch?v=lC09x-DCyRI

Attached: elon-musk-joe-rogan-blunt-1536341297-640x428.jpg (640x428, 54K)

ti si institucija, tak trea majstore! (bez sarkazma)

Postaj njene slike i kako si je utješio?

hvala
logs.omegle.com/1a79639b782716d2

pitaj ju da ti slika tabane kao hvala

evo citam i dalje ne vjerujem koji sam bog

početak ti je očaj teški al sredina i pogotovo kraj su ispali dobri, svaka čast momčino!

>w o a h koji bog reko je klinki od 16 da ce sve bit u redu umjesto da ju kontaktira i pojebe
htjela je tvoj dik a ti tu ko neki Coldsteel, cringe brate

Attached: wMXqm8b_1zw4TucTPWKAmqJtio8zwfzDWeLm51u2uT4.gif (500x275, 365K)

>haha zene su boginje
>to majstore haha utjesi ju
Krindzam žešće na tvoje postove

Žalim te.

zahvaljujem
>on nije pretpostavio da je debela i da je ismijavaju zbog toga
low iq detektiran

Nisam to ni primjetio zmaju odlično zapažanje!

btw trebao si joj reći da se uhoda u zajebanciju i da se bori vatrom protiv vatre jer će ju ovako još više jebat ako ne počne grist kako to obično i biva.

zene su zakon

to je bio prvi plan ali mozda ima spor mozak kao pa ju pojedu
sljedeca jedina opcija joj je ignoriranje

>on nije čabi čejser
debele najbolje jebu debilu

i postat vreća za udaranje u razredu punom napaljenih tinejdžera s raznim oscilacijama hormona? i nije neki savjet ako mene pitaš, al ajmo se nadat da će se prebacit na nekog drugog jadnika.

chad hahah jebo vas pas glupe

Za incelcuge smrdljive iz proslog threada,obrisite spermu pacenici,necete jebat nikad pozz

Attached: 20181125_001619.jpg (4608x3456, 3.36M)

heh sad vec se i ja brinem
trebao sam uzeti broj i ostati u kontaktu vjerujem da bi uz nase savjete i kontrolu nad njezinim zivotom postala uspjesna

a jebiga no use in crying over spilled milk kako englezi kažu

odvratno!

haha u pravu si i dobra sala btw(pokraj puta)

Loudpack Zone
Yesterday at 13:30 ·
Nastavljamo sa woke kontentom dok traje mesec davanja cveća afričkoj dijaspori u Americi i lansiramo se nazad do najpanafrikanskog rep albuma svih vremena: dead prez - Lets Get Free. Posle GOAT rep intro-a u kom pripadnik Uhuru pokreta donosi najdeep spoken word -folklornu priču sa metaforom za crnu zajednicu o vuku koji liže nož zabijen u led ne shvatajući da pije svoju krv i da se samoubija - sledi bukvalno jedina stvar ikada koja me je naterala da poželim da sam rođen u motherland-u i nosim dashiki. M1 i Stick.man su baš bili spremni za revoluciju, sigurno bih jahao njima da sutra krene Helter Skelter, beli čovek je svakako đavo.

(Also, koliko je neverovatno da su crni rasisti koji su posle koncerata pružali ruku svih fanovima osim belcima, na MTV-u imali ogroman hit ("Hip-Hop"). To što su krekeri svakih sat vremena gledali spot sa linijom i "I'm down for runnin' up on them crackers in they city hall" je nadoknadilo makar 0.01 patnje koju crnci trpe od kada su gradili Belu Kuću. I to na bit koji je maltene antimuzika, praktično kao noise koji je doneo PE sa "Public Enemy Number One", i guess da je poetska pravda u trijumfu zvuka koji nekada nije bio svrstavan u muzičke vrednosti jer nema melodiju i ne može da se odsvira na gitari)

youtube.com/watch?v=Cg5-GBB4P5Y

Attached: 91JKQb68-UL._SY355_.jpg (355x355, 46K)

>ustase preuzmu lokal
>dobra zajebancija, sale posalice, rijesavanje picki, savjeti, zezanje itd.
fakat smo bazirani

kad ste najveci normani

26kv inace

>hrvati
>dobri posteri
izabrati jedno
autizam reditorskog nizeg stupnja

ne lupaj me u isti koš sa sobom smeće jedno

>ta široka ramena
cecnuh na tebe i tvog transića

je l Bosanko metalko onaj dugolasi vitki lijaba iz Bihaća?

ovde smo momci
gstream.club/match/Los-Angeles-Lakers-vs-Philadelphia-76ers

Attached: bobe.jpg (740x493, 73K)

zar nije iz tuzle?

19
195
jebo sam
gledam anime

that's a man, baby

dobro veče, X-U

Attached: 813555_lelouch-lamperouge-wallpaper.jpg (1920x1080, 174K)

sta ima novo u zivotu na selu?

ima ih više, onaj iz tuzle ne posta više čini mi se
a ja pričam o onom koji kadikad postne svoju sliku

evo ih izasli su iz rupa AJDE OBJAVI RIJALITI OBJAVI ONU DJECU OBJAVI VUCICA DA VAM MAMU JEBEM TURSKU U PICKU GNOJNU

Attached: rezrez.jpg (408x569, 104K)

>Code Gayass

Attached: 15.gif (400x227, 37K)

sve sem anime dijela je laž, crve

101362942
seething

e ovo se valja pogledati debei

na tog sam i ja mislio
ma ne znam a iskreno me nesto i zaboli kurac

javi brate kad bobi udje, mrzi me da gledam ove chamuge

Attached: 22f.jpg (704x400, 48K)

AAAAJMOOOOO

Kao i svake nedelje od 21h, na programu srećne televizije, pratite IZBACIVANJE!

Nominovani za izbacivanje su: Aleksandra Tasić Coka, Nikola Lakić, Ivania Bajić, Marijana Marković, Aleksandar Požgaj, Sulejman Spaho, Vladimir Savić Meda.

Tenzija raste, prekaljeni rijaliti igrači su na korak od ispadanja, a neko od njih šestoro je najslabija karika.

Attached: Izbacivanje.jpg (750x450, 86K)

pa igra brate malopre zakuco lol

Attached: bob.jpg (587x386, 70K)

e ovo se čekalo
high iq post bato!

Svi ovamo
youtube.com/watch?v=6BLlGlYvtWE
youtube.com/watch?v=6BLlGlYvtWE
youtube.com/watch?v=6BLlGlYvtWE
dajte opkladu ko ispada veceras? po meni ispada spaho

Attached: maticna ploca.jpg (576x768, 99K)

e OVO se cekalo, hvala bato!

wtf sad nisam najveci navijac la klipersa vec najveci navijac filadelvije sedamdesetsest

zna se kako će završit

Attached: lance win dance.webm (1280x720, 836K)

sutra se nalazim sa malom, jedva čekam

bas me proganja to sto nemam gf
jede me usamljenost
volio bih da barem imam jednog prijatelja bliskog

slike ili larpujes

s obzirom da te brine ne radiš ama baš ništa da to promijeniš na bolje

gledaj anime o prijateljstvu

Attached: 1548934617882.jpg (1280x720, 104K)

Ping Pong je odličan, dobar odabir.

Attached: pingpong.jpg (1100x618, 112K)

U ocajanju sam odigro ovaj tiket veceras...bukvalno sam prekinuo radnicu u ciscenju lokala lol

Attached: caj za macke.png (682x337, 19K)

gdje si jarane da dođem

zapravo nije tako
samo mi se jos nije posrecilo

T. Sve pristavi nejebi

Podsjetnik da ako niste jebali do 16e necete nikad

vidite ovo pa onda ovoE sad pazi ovo

Slađana Petrović nije štedela Elvina Kadrića.

-Nisam očekivala da će tako biti ove sezone, njeno zaljubljivanje i sve to. Elvin je jedno hladnokrvno stvorenje, što je bezveze jer je mlad i ima sve pred sobom, gleda samo sebe. On nema nikakvih emocija, preko Izabele je išao kroz rijaliti. Bilo mi je sve jasno, ispostavilo se kao i uvek da je majka uvek u pravu- rekla je Slađa.

-On je nebitan u našim životima, kad si bio bolestan trčala je i negovala te. Manipulisao si sa njom, udaljila se od mene. Nemoj o moj ćerki preda mnom. Majka te je čak udaljila od porodice, jer te nije htela zbog tvog očuha! Ne može niko da me odvoji od moje dece, kao što je tvoju majku jedan k***c odvojio od njenog deteta!- bila je jasna ona i dodala da neće trpeti da je neko ponižava.

-Ko si ti da se ja tebe dokazujem?-Upitao je Elvin očigledno uzdrman.

Attached: SLAĐA-26.jpg (750x450, 59K)

zao mi je anone ali je vec gotovo

Attached: 1540513578294.png (2766x982, 335K)

e citaj ovo sad

Elvin nije ćutao na Slađine reči.

-Sklanjao sam je iz kuće, jer je Slađa trovala. Pričala joj je samo o novcu, i kako treba da se skoncentriše na zaradu, a ne na osećanja. Sa vama trebaju čelični živci i videćeš kad izađemo da si pogrešila i da nisi u pravu. Očekivao sam od tebe da popričaš sa mnom jedan na jedan, nisam dete!- rekao je Elvin.
-Ma, idi bre! Izabeli treba ljubav, a ne hladnoća! Nećete se nikada pomiriti dok sam ja ovde, a Izabela leti iz kuće ako se to desi- kazala je Slađa.

-Izabelu bih sutra oženio! Krivim Slađu za sve, provociraš i diraš nerve. Dobro da je ona ostala normalna sa tobom!- Dodao je on.

Attached: ELVIN1-10.jpg (750x450, 76K)

bratonće, vidi

sarajevo

s djevojkom ili? mlad si, ima vremena.

Dnevni podsjetnik da je vecina ljudi jebala no ne zele ustogljene krave tik od 30. sa dve mačke

ko te jebe turčine

Moracu da odem cas kolima da odvezem tetku kuci pa ne mogu da vas obavestavam o novostima iz Vile, ali kad se vratim za nekih sat vremena, SVE CU DA NADOKNADIM! Vidimo se.

da
nadam se da je tako anone
nemoj me lagat molim te

BLACKED.

Attached: 1549831574991.png (439x434, 287K)

gade mise zene koje imaju internet

jebo ti pas mater majmune retardirani

ne lažem ti i tako stvarno je, ne vjeruj ostalim depresivcima koji će ti srat o tome kako je srednja vrhunac života i onda sve na gore i te budalaštine jer pojma nemaju.

Attached: Code Geass Lelouch of the Rebellion - 06 - The Stolen Mask.mkv_snapshot_17.48.jpg (1920x1080, 209K)

haha jesi ga
jebeni žohari ogavni

ovo jebote

koja smorcina od konca cim se nakupi vise od 1 crvata

ja imam psa. šta bih uradio da budem srećan kao on makar na jedan dan...

Žalim ja tebe smećaru reditorski, nigdje se ne možeš uklopiti. Ovdje svaki tvoj post iskače u oko i ljudi te ignoriraju ili ismijavaju. Sa normanima isto ne možeš se uklopiti jer si preveliki "nerd" pa te i oni odjebavaju. Sojadinko si koji uvijek ispadne prijatelj ženama, muškarci te odjebavaju. I na kraju još povrh svega moja crijeva i šupak, zajedno sa tvojim ustima i jednjakom tvore takoreći brzu cestu za hranu koju procesuira moj želudac do tvog želudca. Iliti po zdravo seljački moja govna ispadaju direktno iz moje guzice tebi u usta normane pogani.

Koje proseravanje, nemas pojma o zivotu, mozda si negde citao o zivljenju ali ti nisi ziveo ocigledno realan zivot.

ja nemam ni kuceta ni maceta

gasi projektor jadniče drogirani

ti kao jesi jel

Attached: sprzz.jpg (830x553, 156K)

cec

Koje proseravanje, nemas pojma o zivotu, mozda si negde citao o zivljenju ali ti nisi ziveo ocigledno realan zivot.

ja imam sestru

ja nemam ni medu ni zeku

Koje proseravanje, nemas pojma o zivotu, mozda si negde citao o zivljenju ali ti nisi ziveo ocigledno realan zivot.

wtf

jedva cekam da dodju taksista i tackasti da nam opisu realan zivot

sere mi se ali neironično

Dabogda ti se seme zatrlo ako ne gledas reality show programe.

Attached: 10486-face-with-tears-of-joy.png (512x512, 17K)

ja nemam ni pande ni Wakande.

Attached: THP3d05SFhdRvLOKLs2gqUFz0THCvIe10gufubJGDV2XdWQOGjgCmk-Xv-oy3g6MlD_uOCDIvI9DQA_ZKQL3UOBcWmijixSLcoFo (400x225, 75K)