Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 49K)

Other urls found in this thread:

24.hu/elet-stilus/2019/02/11/szex-szeretkezes-csalodas-duh-naszut
reddit.com/r/AmItheAsshole/comments/anyom1/aita_newlywed_husband_32m_wanted_to_wait_til/
en.wikipedia.org/wiki/Exposure_therapy
twitter.com/NSFWRedditVideo

Durr herr Kurva Antioch

pun-szi, pun-pu-pun-szi

hitler vagyok

én is

nem hal meg

szar az élet

Tesik hogy tetszett az évértékelő?
Én imádtam! És ez a 7 pont! Valami csodálatos!

Attached: 1504713559396.gif (400x493, 321K)

Minden politikus csak egy karakterszinész. Aki szavaz az 99% hülye, akinek nincs pénze és egész nap nézi a majomparádét amit müvelnek az meg Down kór szintű kretén. Megérdemli a nyomorúságát.
Régen amikor nem volt mit enni, meg szarrá volt bombázva a város akkor igen a mindennapi embernek számított milyen retorikára voksol. Most tele az üzlet étellel és épül gyár meg ház a jelenlegi vezetőtől függetlenül. Tellik vagy sem, az a te bajod.
És zárásképp, Torgyán I miss you

Attached: rs_1024x759-170929142200-1024.obama-bush-clinton-presidents-cup.ct.092917.jpg (1024x759, 105K)

tény: a rostiknak a nagy fasz kell
24.hu/elet-stilus/2019/02/11/szex-szeretkezes-csalodas-duh-naszut

Miért ilyen halott most a fonál? Valamikor hétvégén is megtelik kettő

I eat apples everyday. Im vegan

bannoltak két spammolós korcsot

remélem a 2 dagi, aki 2 hete a házi kenőmájas miatt őrjöngött, azóta kijött és vett valamennyit

nem vagyok dagi kötsög

Tell me about this thread, why does he have that apple?

Melyiket? Mert van több is, van a feketézve, a csapda és az animu postás is

Sőt, ott van még a keringő postázó

és vettél?
milyen volt?

hozattam öcsémmel, elmegy, gyulai jobb

To be fair, you have to have a very high IQ to understand /kurva anyátok/. The humour is extremely subtle, and without the ability to understand multiple layers of irony most of the jokes will go over your head. There’s also the posters nihilistic outlook, which makes their personalities even more complex drawing heavily from Japanese cartoons for instance, namely anime. The posters understand this stuff; they have the intellectual capacity to truly appreciate the depths of these jokes, to realise that they’re not just funny- they say something deep about LIFE. As a consequence people who dislike /kurva anyátok/ truly ARE idiots- of course they wouldn’t appreciate, for instance, the humour in user’s existential catchphrase “DIE YOU FUCKING MUTT,” which itself is a cryptic reference to Matt Furie’s famous cartoon Pepe the frog. I’m smirking right now just imagining one of those addlepated simpletons scratching their heads in confusion as /kurva anyátok/’s genius wit unfolds itself on their computer screens. "What's with the fruits?", "What does kurva anyátok mean?", "Why do you always post an apple?" they ask themselves. What fools.. how I pity them.

To be fair, you have to have a very high IQ to understand /kurva anyátok/. The humour is extremely subtle, and without the ability to understand multiple layers of irony most of the jokes will go over your head. There’s also the posters nihilistic outlook, which makes their personalities even more complex drawing heavily from Japanese cartoons for instance, namely anime. The posters understand this stuff; they have the intellectual capacity to truly appreciate the depths of these jokes, to realise that they’re not just funny- they say something deep about LIFE. As a consequence people who dislike /kurva anyátok/ truly ARE idiots- of course they wouldn’t appreciate, for instance, the humour in user’s existential catchphrase “DIE YOU FUCKING MUTT,” which itself is a cryptic reference to Matt Furie’s famous cartoon Pepe the frog. I’m smirking right now just imagining one of those addlepated simpletons scratching their heads in confusion as /kurva anyátok/’s genius wit unfolds itself on their computer screens. "What's with the fruits?", "What does kurva anyátok mean?", "Why do you always post an apple?" they ask themselves. What fools.. how I pity them.

lól

Melyk Debreceni szoftdev?
Melyk van a Pázmány Péteren?
Melyk dolgozik a 24.hu-nál?
Miután bicskát akarnak vágni a szemembe meg oláh geciztek kiváncsivá váltam.

Eljött az anime ideje.

Attached: 1534211332459.jpg (1080x1080, 1.41M)

Kibaszottul gyűlölöm Verrasztó Dávidot

Engem az érdekel, hogy az erdélyi magyar akinek az apja, nagyszülei mindkét ágon magyar állampolgárok voltak miért oláh geci és meri az illető ezt felvállalni a valóságban is?

az a bogi kanija?

El lehet húzni őrjöngeni máshova senkit nem érdekelsz

?
?

ne válaszolgassatok már neki korcsok

De ez megint a skizo?

Mit nehéz megérteni?

te vagy a hacker kinek neve Jow Forums?

Ja

Mármint a buzi?

Igen.

Ja

hogy miért kérdezel tőlem ilyeneket

>nézem redditet
>op kurvára nem írja mekkora a csávó fasza

Csak felvettem, nem szólásszabadság van ugyebár?

akkor rólam is tudz?

Azaz, de mindjárt mondja, hogy huawei telefonról postázol

miért kelsz ilyen későn mostanában?

Áááá én egy skizó vagyok.

szerintetek röfiropit egészségesebb enni mint csipszet?

Attached: rofiweb[1].png (666x460, 302K)

mert egy semmirekellő víb

Hagylak benneteket rohadni a picsába, úgyis mind csak szójataknyok vagytok és minimálbéren fogtok rohadni egy garzonba egy kövér kreol hisztis nővel max.

az van, de mástól érdeklődj

Sokkal. Alig van benne szénhidrát viszont sok a fehérje meg a zsír, napi kettőt megeszem

szevasz te oláh cigány, ne pofázz többet magyarul használd az ork nyelvet inkább

ez hol van? nem találom

reddit.com/r/AmItheAsshole/comments/anyom1/aita_newlywed_husband_32m_wanted_to_wait_til/

csak beletekertem és az egyik kommentelő azt írja, hogy OP írta valahol, hogy 1.25" (csak kommentben)

>They said an inch and a quarter
Who are they?

buzi vagy, faszokat szopol

tudod...
hátha nem she-ként kell utalni rá

talán azért hívnak oláh cigánynak mert egy idegesítő fasz vagy

hú akkor én is enni fogom

user nézi a True Detective-et?
szerintem jó, eddig csak egy krindzs négerezést láttam benne

Attached: 1548679198786.jpg (1920x2160, 1021K)

Attached: 1540998972753.jpg (1920x3197, 680K)

haha mikropénisz mémnökök kirobbantva a faszba

most ha felcsinálom a bnt ahogy vityus szeretné és elhúzunk a gyerekekkel akkor is jár támogatás?

Attached: 1549834156672.jpg (657x635, 39K)

gondolom csak akkor, ha előbb veszed fel a támogatást

Ha egy gyermeket nem szeret a falu, akkor a gyermek felfogja gyújtani a falut, hogy érezze a melegét.

nem

looool soros kirobbantva a faszba

Attached: bd099080f8775fe0db2ebe77e78003abc98736e1.png (1500x800, 549K)

KAF

Ez péterfi?

Ez coelho

ez optimális?

Attached: HoarseOddballLaughingthrush.webm (640x800, 1.12M)

Ez egy dagadt nigger sajnos

dagi

Mit lehet olyankor csinálni hogyha folyton kínoz a szorongás, de főleg estére már elviselhetetlen, viszont reggel meg délután 3 között annyira nem vészes? És este mindig elhatározod hogy felhívod a pszihiátert időpontot kérni, mert ezt nem bírod tovább, de másnap reggel jobban vagy és nem tudod magad rávenni hogy megtedd a hívást? mindig úgy érzem hogy nem illendő ilyennel zavarni egy orvost, meg mi van ha elzavar a pszihiáter amúgyis a picsába hogy nem reálisak a problémáim? De estére már annyira taccsra vagyok hogy hajlandó lennék megtenni a hívást csak akkor már nincsenek ott

hívd fel reggel

Attached: 1541325963843.gif (540x304, 810K)

Ezzel jogosan felhívhatod a pszichiátert, más semmiségekkel megy és azokat sem zavarják el. Lehet pszichológussal jobban járjnál, mert a pszichiáter felírja a gyógyszert aztán szarik a fejedre.

szólíthatna masszának

te is egyszerű vagy mint egy faék baszod

Egy és ugyanaz

Lehet az övé is de most épp a Szilágyi Lili meg a Burián Kata körül legyeskedik ez a primitív alpári csanád.

Attached: PX.jpg (475x1199, 117K)

lábkorcsok kafolva

ja nem neki másik van, csak irigy vagy valld be nyugodtan, én is savat öntenék minden hejjespasi arcába

szegény dobson, mi lehet vele

Én egy koszos oláh cigány vagyok aki rivotrilt szed mielőtt bíróságon vagyok vagy valamit tárgyalok, hogy az illetőt ne döngöljem a földbe szokás szerint de van amikor direkt kihagyom mert muszály aggresszív legyek. 1 órát zsibbaszt aztán egész napra hat, a diazepam 5 vagy 6 órát zsibbaszt de nem fogsz tudni vele vezetni mint az alkohol után a clonazepamal megy ha megszoktad. De majd orvos jobban elmondja.
Amúgy ez volt nálam is amikor nem voltam párkapcsolatban, ha anyád nem szeretett igazán és apád asszondta "Csináld vagy pancser vagy!" van egy olyasmi a háttérben, hogy ""meg kell feleljek az embereknek"" és követ mint a kísértet és azért ráz a frász a plázában a tömegben.
Van egy emilyenség
en.wikipedia.org/wiki/Exposure_therapy
Lépcsőzetesen teszed nyomás alá magad, hogy megszokdjad a napi hülyeséget. 1 lépés előre és sose lépsz hátra, ha nehéz ott állsz és várod amíg megszokod, aztán még egy lépés előre.
Ezzel csinálnak a rendőrből rendőrt és a katonából katonát. Nem így hívják de távlatból így nézz ki apám szerint is aki volt rendőr, most jogász.
Ugye nem baj, hogy magyarul írok mert egy oláh geci cigány fos vagyok a sok középsulis Pannonisztáni Übermensch közt.

Ja de nem csak az hogy hejjespasi hanem látszik rajta hogy egy igazi szarházi surmó

ki akartam menni ebédelni de érik egy kaksi is
viszont ha elmegyek szarni lehet hogy elfogy a menü mert girosztál van

szarj a girosztálba

akkor SZARJ BE BAZDMEG

Ez feka bölcselet.

Attached: DYT7VzsW4AAmL0c.jpg (1200x1122, 109K)

Amúgy még csak nem is hejjespasi csak jó teste van meg egy gátlástalan féreg amit imádnak a rostik

ÓÓÓÓÓ MASSZA SPRICCELNI FOGOK

Attached: 1549392770067.jpg (404x600, 76K)

Kéne enni PUNCIKÁT

ezt hangosan olvastam fel az irodában véletlenül, szerencsére egyedül voltam

seggler vagyok

koygav reltih

korcs

Elmeroggyant szerencsétlen