/ex-yu/

Ross izdanje

Attached: 1.jpg (500x375, 21K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=SVantxygNuQ
youtube.com/watch?v=g-UZmv5xU10
youtube.com/watch?v=DKyT8x9oq3Q
youtube.com/watch?v=hTVMZ-Yerj0
youtube.com/watch?v=Py6eSV5BesM
youtube.com/watch?v=EJ7P3j40GXA
rutube.ru/video/9414a75256928c2868972cdfa46ed32d/
youtube.com/watch?v=eN_UodanbWE
littlesunboy.com/
youtube.com/watch?v=IXAKMVX6IC4
twitter.com/NSFWRedditVideo

bilo je eksju-a, bilo i biće

tri moreta

Retardirana edicija
>ros
jebo te on kakve veze ima sa ex-yu

i tako će i ostati

Russ>Ross

Attached: 4564564565.jpg (1920x1080, 405K)

Attached: Greater_or_Integral_Yugoslavia.png (606x570, 17K)

Vau, ljudi najviše vole stvari u kojima je najbolji,
go figure.

aide okupacia v murtvia exyu

ajmo zumeru natrag u onu rijaliti rupu ako ne znaš za rosspostanje

ja sam crnogorac

ovo

ko staa

Hello our Jow Forumsernational friend! I see you're interested in discussion about us with us, so I'm gonna give you a headstart of what /ex-yu/ really is.
This is a schizophrenic general with schizophrenic characters who complete this /ex-yu/ imaginarium, how it's used to be called.
First one is a Dotboi, he is about 40 years old, posts here and on /vg/, /v/ frequently and he loves to throw tantrums at Serbs (he's writing in Serbian Cyrillic, under a Serbian flag, but there are claims that he's Ustasha, at least ideologically). His favorite catchphrase is "Get sick of cancer".
Monkeyboy from Montenegro, is Dotboi's ex-love interest, he is in his early 20's, worked in the US as a cashier mostly through Work And Travel program, and he's animefag.
NoFearBoi is a 30+ year old schizo from Belgrade, he unironically shills reality shows, ruling party and president of Serbia. His name literally means a boi who doesnt fear, but in reality he suffers from agoraphobia and he's scared to go out therefore he posts on /ex-yu/ all the time. People claim he has at least 20 different personas posting here.
Shitboi is a Serbian guy who baits people with unpopular opinions, pretending to be a hungarian, croat, muslim, even gypsy. People claim he is in so called Shitgang, together with Dotboi, Monkeyboi and Dominique.
Dominique Magnifique is a Croatian teenage autist. He has many personas but Dominique is his main one, but when he tries to be serious he wears his Domagoy coat. His spams are the most effective because when his schizophrenia kicks in, everybody leaves the thread.
Herzest is a 20-something schizo croat from Bosnia and Herzegovina, his name means Herzegovina+incest, because obvious reasons. He is famous for changing personas from minute to minute, for being butthurt towards Serbs but being generous at the same time, and for his samefagging monologues.
These are the most famous ones, but not the only ones, welcome to /ex-yu/!

ovde smo momci

mjauuuuuuu
youtube.com/watch?v=SVantxygNuQ

>NoFearBoi

Attached: 1535398071170.png (710x577, 44K)

dvoumim se trenutacno

Bulgar coming through

V ogledaloto li se gledash pak?

Trovach

Phoebe or Ursula?

trinaest moreta, 2 (dzhva) oceana :3

мoми...
мoмци...
aнимe ...

Attached: 1548223556210.gif (527x296, 1.61M)

Attached: 1476022674193.png (1335x656, 364K)

we're up btw you lazy bums

Attached: pasulj.jpg (1920x1080, 276K)

nisu ni trst ni gorica koji su slovenski gradovi bili italijanski ali sada jesu,kao i slovenski dijelovi julijske krajine
mislim da bi zapad ostavio te gradove sloveniji da komunistička država nije bila u pitanju koja ih je tražila i koja je tad bila izrazito pro-staljinistički nastrojena
da je tad trajao razdor između tita i staljina zapad bi te gradove mogućno i dao jugoslaviji kao nagradu za okretanje leđa staljinu
ovako,ako je spor između zapadne i komunističke zemlje logično je da će zapadna država imati prednost u ostvarenju svog cilja,što se na kraju uistinu i desilo
ni srijem nije bio srbija do avnoja ako ćemo već tako

covjek iz naroda vidi se
jede sa plasticne tacne ko i ostali

>mogućno
kek

smrdi na aparatima
youtube.com/watch?v=g-UZmv5xU10

serem se na religiju
serem se na crkvu

vrissnuh na ovaj post

BAZIRAN
A
S
E
D

Attached: 1528505117065.jpg (480x440, 15K)

još da postaš išta iole dobrog, bilo bi nešto od toga...

Attached: 52532850_1051872838338025_7479323544665456640_n.jpg (495x960, 57K)

baza

youtube.com/watch?v=DKyT8x9oq3Q

NOVO

youtube.com/watch?v=hTVMZ-Yerj0

Janez Gruber

youtube.com/watch?v=Py6eSV5BesM

Srbi garant

Штa ce oнo нa Динapи cјaји ?! Кoлинди Гpaбap Китapoвић cлoвo U нa глaви!

okosnica ex-yua su uvek bile domace pesme koje se ne slusaju ovako ali uz koje se umire u vecernjim satima

youtube.com/watch?v=EJ7P3j40GXA

SAMO JE BITNO DA GORI

Zasto dalmatinci i purgeri mrze jedne druge?

kako se zove ovo jebeno sranje od zanra? neki rap-pop? jebem ti vrijeme kad vise ni cajke ne valjaju

pop-folk ja bih tako okarakterisao

Zato sto nogomet

jer su obje strane nesnošljivi debili

marjanovicka upravo mraleee

dalmatinci su iritantni, stalno vicu i imaju oko 10 bodova nizi iq.

tachk

Kako ste večeras?

pa ono klasika

evo mazim vam se sa kevama dok serem smrdima u usta kao vazda

Attached: 1487973173026.jpg (352x338, 108K)

ova ustaska gmazina sa niskim celom je bukvalno opsednuta srbijom i srbima lol

šta je ovo s fašizmom kod nas u zadnje vrime?

objasni

>u zadnje vrime
mislis oduvijek

čitaj naše vijesti

vidi tko se javlja

>vidi tko se javlja
pojasni

što se praviš glup odjednom

Odmaram i gledam sta cu pojest,veoma komfi dbi

Radit za valentinovo ce biti veoma depresivno momci

Attached: Screenshot_20190209-233235_Instagram.jpg (1080x2220, 476K)

pa ne pravim se glup, pojasni na koji nacin je srbija, inace drzava sa najvecim procentom manjina na balkanu, fasisticka?

crkni smrdine i u rupu skapaj kriv si sto si ziv

usro sam ti se usta zelimire

prd

naravno da ce crvat gasiti projektor nakon ovoga lolara

nemoj me jebat imate problema sa četnicima u jednakoj mjeri kao mi s ustašlukom

Ma jok. Vuchi je govno, Šešelj je prodano govno, Dveri su prodana govna itd. Ekstermističke grupe nemaju ni 1% podrške, najveći je bio SRS dok se Šešelj nije prodao

>nemoj me jebat imate problema sa četnicima
ne, nemamo

>u jednakoj mjeri kao mi s ustašlukom
da li to ponovo izjedacavas cetnike sa ustasama lol, klasicna komunisticka doktrina koju ponavljate kao papagaji u nedogled a i sami se gadite propagande istih

ekstremisti su jednaka govna kako god okreneš

>jednaka
ne ide kako god okrenes, sve strane su cinile zlocine ali ustase su bile daleko najgora skupina divljaka
strpati ih u isti kos sa cetnicima koji pre svega su bili heterogeni pokret je licemerno

>ross
jebeni crvati prave najgore konce

NAJJACI ZAJEDNICKI NASTUP IKADA
rutube.ru/video/9414a75256928c2868972cdfa46ed32d/
2 HIMNE NASE GENERACIJE

Ovo je nesto najbaziranije ikada. Bukvalno flossujem sada sam od sebe.

Attached: mgid_ao_image_logotv.jpg (1440x810, 149K)

razbolite se od raka pedercine

NOVO NOVO NOVO

youtube.com/watch?v=eN_UodanbWE

youtube.com/watch?v=eN_UodanbWE

youtube.com/watch?v=eN_UodanbWE

DISSTRACK NA STEFIX!!!

klinci su do jaja sve nove forice su pokazali

rsorb

Attached: Screenshot (1).png (835x117, 16K)

Da pojasnim da ne mora da se ponavlja stalno.
1. Seselj je mema. Ekstremna desnica je mema. Velika Srbija je mema. Vucic je radikalski otpad koji se prodao za pare. Cak se prica da Seselj radi za Vucica. Znaci tu od patriJota leba nema, sve prodane duse.
2. Srbi su izuzetni anti-fasisti, anti-fasizam je prakticno deo naseg sadasnjeg identiteta. Kako su dosli bili Sloba i ostali na vlast? Tako sto su plasili narod da ce Hrvati ponovo da kolju srpski narod kad se odcepe. To je dakle bila reakcija, "samo-odbrana". Nema veze sa fasizmom iz perspektive naroda.
3. Cetnici i ustase se NE MOGU UPOREDJIVATI. Cetnici su bili podeljene gerilske bande koje su se znale i medjusobno ubijati (sa razlogom se kaze da je WW2 bio civilni rat kod nas). Dakle nisu radili svi zajedno, niti su svi ubijali Hrvate. Ustase su bile organizovane, dobijali su naredbe iz jebenog drzavnog vrha, svi su radili zajedno.

Jel sad jasno?

Attached: Ja sam Crnogorac.jpg (531x706, 82K)

Attached: wik26qm8qzf21.jpg (600x889, 259K)

groknuo sam
vuk draskovic tj. njegov politicki put je paradigma srpskih nacionalista, za njim cedajovanovic a sutra bosko obradovic, sreca pa uvek ima somova koji ce se upecati na tu foru

Najebali smo a tek ćemo najebati.

>otvoreno pricaju o "velikosrpskoj vladi i sklapanju ugovora sa 'talijanima" a nisu svesni da je ta ista vlada bila pod pritiskom i nije mogla da ispuni njihove zahteve bez rata sa italijom u kojem bi izgubila sve ono sto je dobila na kraju
>hrvati i dan danas zbog ovoga veruju da smo im mi "prodali" dalmaciju namerno da bi islo u na njihovu stetu
svi hrvati su isti kada smo u pitanju mi, bilo da su sa levog ili desnog spektruma, uvek smo im mi krivi a u stvari smo im najvise doprineli i prolili krv da imaju onakvu zemlju kakvu imaju danas... e moji glupi srbi, za kakve ste se vi borili...

>Pobjeda Austro-Ugarske bila bi katastrofa za sve narode Austro-Ugarske, izuzev Nijemce i Mađare. Rasap Austro-Ugarske pak bila bi katastrofa za sve narode Monarhije uključujući čak i Nijemce i Mađare. Za nas Hrvate bit će jedina sreća ako bude Austro-Ugarska potpuno poražena, ali da nakon toga ostane na okupu.

>„Zajedno sa Slovencima želimo i hoćemo do kraja izgraditi svoju narodnu demokratsku državu Hrvatsku. U toj će hrvatskoj državi naša braća Srbi imati sva ona prava, koja i mi. Budu li se Srbi protivili ovoj hrvatskoj državi, nastojat ćemo iz svih sila, da ju oživotvorimo i bez njih, pače i protiv njih, jer smo uvjereni, da bez jedinstva sa svim Slovencima i bez cjelokupnosti povijestne hrvatsko-bosansko-dalmatinske trojednice nema hrvatskomu narodu ni obstanka, a kamoli napretka...“

fakat smo budale

hindsight 20/20

pa dobro na greškama se uči

ajde sto smo se oglusili na njihove ocigledne crvene zastavice, ali jebeno nismo poslusali i nase najvece vojskovodje koje su nas i proklele sto to radimo:

>Iz svega sto sam čuo i video ja sam duboko zažalio što smo se mi na silu Boga obmanjivali nekakvom idejom bratstva i zajednice… Svi oni jednako misle, to je svet za sebe, ma sa kakvim predlogom da se pojaviš... stvar je propala...
>Ništa se ne može zajaziti, ničim što bi joj se ponudilo.
>Ja sam sa tim načisto. Dvoje nam kao neminovno predstoji: potpuno se otcepiti od njih, dati im državu, nezavisnu samoupravnu, pa neka lome glavu kako znaju, a drugo je, upravo prvo, da u zemlji zavedemo vojnu upravu za dvadeset godina i da se zemlja sva baci na privredno i ekonomsko podizanje, daleko od svih političkih uticaja. Ako to ne može, onda se otcepiti, dati im njihovu državu.
>Granice će biti gde ih mi povučemo, a mi ćemo ih povući ne onde gde naše ambicije izbijaju na površinu, nego onde gde istorija i etnografija kažu; gde kaže jezik i običaji, tradicija i najzad gde se sam narod po slobodnoj volji opredeli, pa će biti i pravo i Bogu drago.
>A Italijani? Neka im je sa srećom. Neka se oni Hrvatima usreće. Ja sam duboko uveren da se mi njima nećemo usrećiti... Ti su ljudi svi odreda, prozirni kao časa, nezajažljivi i u toliko meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi.
>Ne zaboravite Visočanstvo, moje reči. Ako ovako ne postupite siguran sam da ćete se ljuto kajati.

maloumniku sa plebbit forama, vidi iznad i pomiri se sa tim da smo jebeno retardirani narod

>postoje anoni koji ga ne bi jebali
littlesunboy.com/

Toliko sam se jako posrao da mi je čmar natekao

pazi da ne dobijes hemoroide, ovo ti ozbiljno kazem

novo
youtube.com/watch?v=IXAKMVX6IC4

budi prvi koji puca

ovaj lik je krindžara teška, u onom jednom snimku sedi sa ljudima i pije kafu i priča o reptilima koji upravljaju svetom dok oni izgledaju skroz pogubljeno i zbunjeno, ne mogu više da ga gledam

kino

ne večeras

Attached: 1549912879996.png (1795x1795, 878K)

Imao sam proliv