/ex-yu/

izdanje voz do ponora

Attached: novica.png (581x765, 88K)

Other urls found in this thread:

twitter.com/muki68/
youtube.com/watch?v=7N3hf1gAvxM
youtube.com/watch?v=OOECyf3_zTg
youtu.be/2LTcHH0sxBM
youtube.com/watch?v=p4whQYGvV6Y
youtube.com/watch?v=-J2AK7qynNo
twitter.com/SFWRedditImages

kaficu ovde kaficu onde... kako da odolim?

koja je prava edicija, mamu vam jebem u picku

vidi

Ovo je pravi brt

svi normani vani

mamu vam jebem u picku?

Sace doci norvezanin da sperguje iz barova

evo upravo sam zavrsio sa subotnjom drkicom, zahvaljujem onom hrvatu na sosu

Attached: frf.jpg (640x1136, 91K)

sto su izbrisali konac

ova ce nas jahati narednih 20 godina

kek face zandara

ovaj u sivoj jakni iza je tackasti

zbog one mentolcine iz novog zelanda u op slici

kakvo drama :oooo

slusam INTERVJU: Dragan Jovanović - Tajna društva pripremaju sukobe i treći svetski rat! (14.3.2019)

ova opozicija u srbiji mi djeluje gora od vlasti
isto sranje ka kod nas

slusam tebe na 4cenu kako jedes govna.

preslusho pre neki dan, fino napushio velju abramovicha lolara

Ovaj bosko posmrako pola beogradskog spida nocas

nisu dobri ali definitivno nisu gori

hahaha skabo maestro zapoceo srpski majdan jebote pozvo narod da sutra u 5 do 12 da dodje na vucicevu konferenciju za medije ovo ce biti kino

bice pendrekanja opet dbi

Bpaтиo caм ce из Бeoгpaдa и вeчepao пocлe пyтa. Cнимили cмo eмиcијy нa Бaлкaн инфo a мaтepијaлa ћe бити oкo 2 caтa и 45 минyтa. Cнимaњe јe пoчeлo чaк 2 caтa кacнијe нeгo штo јe плaниpaнo aли cмo ипaк ycпeли. Бићe нeки cлeдeћи пyт зa јoш дyжy eмиcијy. Teшa јe peкao дa вac oбaвecтим дa ћe eмиcијa бити зa нeких 10 дaнa eмитoвaнa. Дa јe кpeнyлo caт вpeмeнa paнијe тpaјaлo би јoш caт вpeмeнa aли ипaк нијe вaжнo јep јe и oвaкo мoјa нaјдyжa eмиcијa дo caдa. Пoздpaв.

vazi lale legendo, slusace se sigurno

ook smeju ti se klinci koji bleje ispred prodavnice dok ti sirotinja kupujes hleb i mleko ;_;

zasto ti se smeju brate

Prepun kafić mornara, bivših i loše muzike, a ja bi radije filozofirao

Attached: 1549698086176.jpg (720x720, 70K)

a j o j grozote 21 veka,
zapravo sloboda izrazavanja je greska kakvi je debili koriste (mislim na balkan info)

Cetinjska 15
Beograd
Srbija
Svet

i pozocija i opozicja puna populista,
u kurcu smo momki

valjda zato sto izgledam kao sirotinja

ma nalupas im samare i cao bato

brateee pridju mi neki likovi i cim sam im reko da sam iz srbije spomenuvse srpski film aaaaaaa

kolko si piva popio

slikaj norvezanke mrale

malo, ovo mi je trece do sad

uh sto sam zapazio jednu crvenokosu sa oblinama al nestade iz vidika dok drugarice s kojima je dosla videh ponovo, verovatno se mrka s nekim

>crvenokosu
*ridju, pardon
prirodna

Daj strimuj tebrex

Kao neko ko je iz udobnosti svog doma pratio veceras situaciju na 4 streama i 2 TV kanala da iznesem sledece zakljucke:

-Hipsteri kojima se smejemo okupljeni oko crvenokose su veceras pokazali muda. Usli su u RTS i koliko toliko su se drzali u klincu sa murijom. Jedan od njih je i dobio batine. Crvenokosa je pokazala zube i time me kupila. Vise cenim njih od ne znam kakvih navijaca/patriota i ostalih keyboard warriora (kao sto sam ja).

-Ruku na srce murija je odradila profesionalno, nije im se videla ona mrznja u ocima kakve sam vidjao godinama ranije, nisu tukli puno sto je cudo za Srbiju. U jednoj npr Spaniji bi murija iskrivila pendreke po ledjima protestanata. Videlo se i da je njima neprijatno sta rade. Vukli su za noge, kulirali su situaciju koliko toliko, mada verujem da je bilo izolovanih incidenata.

-Bosko postaje pravi lider. Pokazao najveca muda. Drzao se za galender od stepenica, ne mrda nigde. Svi govori ispred na megafonu su bili njegovi. Jeremic, Borko, Djilas i ostali svi se okupljaju oko njega, vidi se da je alfa u kriznim siutacijama. Nesto ne mogu da zamislim Borka i Jeremica da budu u takvom klincu sa murijom.

-Ona 2 lika u belim fantomkama su zesci degeni. Jos su poneli motornu testeru. Neka im neko kaze da samo unose nemir svojom pojavom i kontra efekat. Jako puno privlace losu paznju.

-Lepo je bilo videti pevanje Boze Pravde i Oj Kosovo, malo patriotskog naboja nije na odmet.

daj postaj video masakra na Novom Zelandu

Nije lako ni tiraninu a kamoli dusi blagorodnoj

kakva je drustvena atmosfera trenutno u srbiji? jel se osjeca nekakav naboj u zraku ili ce ovo splasnut kao i zuti prsluci u francuskoj?

da ti stavim sargarepicu?

praktichna zhena dbi mrk

Traju ovi protesti vec tri meseca, nema nam pomoci dok ne skinemo ove sa vlasti.

Ne slusaj ove krezave Vucicevce tj. sendvicare, sve retard do retarda, mama im dobija platu u SNS pa laju na 4chanu

Ovaj lik je razotkrio sajt za vladine botove i gomilu toga twitter.com/muki68/

Na kraju ga sredili

stavim ti nabreklu kitu mamari u buljaru
hvala na informacijama brt, nadam se da ce se preokrenut nešto u srbiji

Lmao taj tip je masivni šizofrenik

>Ne slusaj ove krezave Vucicevce tj. sendvicare, sve retard do retarda, mama im dobija platu u SNS pa laju na 4chanu
isti kurac ko u hrvatskoj znaci samo zamjeni SNS sa HDZ

Kod nas su i vlast i opozicija ekonomski levicari i populist a na obe strane gomila komunjara i nazbola
Niko ne sme da dereguliše privredu i privatizuje državna preduzeća

kod nas su vlast i oporba kriminalci i kupljeni
hrvatska je marionetska drzava dbi
ameronjemacki protektorat
hdz boli kurac oni se fino caste a narod je premutav da to shvati i stalno bira iste debile

Vucicu gotov si

>oporba
sta kolinda i co rade pogresno, ja sam mislio da je vama fino jbt

>ja sam iz Bihoca, bolan

Attached: 1552678023866.jpg (1080x1334, 77K)

pravosudje je katastrofa ali bukvalno
kolinda nema ovlasti za nista osim trkeljati a ove koji imaju (plenkovic i kompanija) su teski jazavci i briselski rogonje
kaj mislis zasto svi koji mogu bjeze na zapad?

>Banovani komentari na serbia strong video

zatvorio kocayine komentara da mu ne sjebu video bzvz

ajmo nitare
youtube.com/watch?v=7N3hf1gAvxM

je l' se iko sjeca ove meme

Attached: inace mi bosanci smo ljudi.png (214x209, 53K)

ja ne dbi

bas sam juce razmisljao o njoj brate

youtube.com/watch?v=OOECyf3_zTg

youtu.be/2LTcHH0sxBM

Ajmo novi meme

sa jedne strane vucic, vulin, dacic, sa druge sergej trifunovic, studenti filozofskog kojima roditelji placaju stan u beogradu i jebeni sevdah bejbi. prosto da pozeli covek zrak smrti iz kosmosa da zbrise sve

kako se ne bi secao ove legende jarane

Isto dbi
Srbiji treba neoliberalna uprava

isti kurac kao i u srb cini mi se, politicki kriminal se vise uopce ne sankcionira jer je pravosude u potpunom kolapsu, doslovno mozes krast svima pred ocima samo ako u retoriku uvedes malo jeftinog domoljublja, mediji su potpuno režimski (hrt) a ako nisu onda im je jedina svrha potpuno zaglupljivanje nacije (index), najrelevantije teme su iz 41'-45' i tako

pa upravo to imas, neoliberalnu kolonijalnu upravu

ove budale sto dolaze na proteste sa fantomkama da se kurce treba tuci.

isto kod nas samo jos vucic deluje protiv interesa naroda toliko ekstremno:
postavio lezbacu za premijera
pokusava da prizna kosovo vec im je fakticki dao sve osim potpisa a i to bi da sme
smanjio plate i penzije ekonomija unistena
doveo blera za savetnika
2 gej parade godisnje
mladi beze iz srbije ko od kuge
brojne afere babic ubio zenu nikom nista itd
ubistva na ulicama i obracuni klanova dok ministar nesa slina kaze da je sve pod kontrolom
ministar odbrane ide na vojnu obuku 15 dana nije sluzio vojni rok jer je proglasen nesposobnim a sad se osposobio
prodaje sve zivo strancima a ljudi rade ko robovi za crkavicu
obesmislio parlament
medijski mrak i ispiranje mozga 24h na tvu, kupio ili sklonio sve pojedince i televizije koje mu nisu po volji
ide po srbiji u kampanju buducnost srbije a za njim 200 autobusa sendicara da mu aplaudiraju

znaci jedan opsti haos ludilo koje je moglo da dodje samo iz uma psihopate razumem da je izdajnik ali bas ovoliko umobolan, a dok nije dosao na vlast pricao sve suprotno
opozicija je izdajnicka ali bar nije toliko umobolna ne kazem da je podrzavam daleko od toga

poserem se na brozov grob

Kakav je to neoliberalizmam kad ti je 70% privrede pod kontrolom drzave

takav u kojem moze sve ako se "dogovori"

ne seri

dok je Tito bio ziv gradovi u Jugoslaviji su cvijetali. Pa krv ti jebem samo u mom gradu je bilo 8 ogromnih fabrika a danas nema ni JEDNA! Rade samo kladionice a narod kopa po kontejnerima

To je crony capitalism ne bilo kakav liberalizam
Sve je regulisano do zla boga

>The next blow was delivered by the Turks. In January 1768, about 50 thousand troops began to gather in Bosnia and Albania . They were blocked by a 2,000-strong detachment led by Stephen the Small, who occupied the mountain pass at the Ostrog monastery in the narrow valley of the Moraci River . The detachment was broken, Stephen himself was again forced to flee, and hid in one of the mountain monasteries for 9 months. Later, however, the war began to acquire an adverse character for the Ottomans, and on September 24 of that year the invaders were dealt a very sensitive defeat. After that, Russia entered the war, and to avoid dispersal of forces, the Sultan ordered the withdrawal of troops from Montenegro.

>The Ottoman Empire was afraid of a Russian tsar in the Balkans. In May 1768, the sultan ordered an expedition to Montenegro. A few months later, 50,000 Ottoman soldiers were sent to capture Šćepan Mali but were decisively defeated 10-20 km south of Cetinje (The Battle of Ostroški Klanac).

which of these is true?

Probably none
Monteniggers are massive mythomaniacs

regulisan je moj kurac tebra, ne budi naivan, ovo ti je laissez-faire jer je sama drzava privatizovana

d u d l
u
d
l

Babunu jedan sve je regulisano bas iz tog razloga, tržište kontrolisu ljudi bliski vlasti

>iskreni novopeder
>lazljivi novopederi

poserem ti se u usta

ovakva postina nema ni jedan (You) pa vama cudno sto jedete govna

imao sam seks sa zivotinjama

a eto da je bila neka druga vlast ne bi se gradilo nista u poslijeratnom stanju

jebali su me u sve 3 rupe

vrati se u bosnu, bosanchugo, inace ubi se staropedercino

ocjenite mi novu zenu

s njom cu uci u sledecu novu godinu

Attached: fatima.jpg (1000x1525, 190K)

ovo je dobra prica
youtube.com/watch?v=p4whQYGvV6Y
iz ovog su nicale memare

Sta se to desilo u bg?
Nisam bio kuci od bozica.

Attached: c5.jpg (750x698, 41K)

mjau
chaturbate /kittycat_1/

uf brate jel devica?

deno podemonio hahahhahaha

Attached: Screenshot (51).png (201x471, 157K)

odo spati

Attached: 1523133094417.jpg (472x357, 13K)

Attached: 1520342536004.jpg (614x464, 24K)

mitar subotic dbi
youtube.com/watch?v=-J2AK7qynNo

di je bazirani norvezanin

Jebe