Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (364x347, 36K)

Other urls found in this thread:

index.hu/techtud/2019/03/17/christchurch_meszarlas_memek_terrorizmus_internet_facebook_google/
archive.is/kVEx8
youtube.com/watch?v=q8SWMAQYQf0
origo.hu/nagyvilag/20190316-europai-neppart.html
boon.hu/kostoltak-vasaroltak-es-jol-szorakoztak-miskolcon/4174297/amp
twitter.com/NSFWRedditVideo

EEEEEEEEEELSSŐŐŐŐŐŐŐ

Attached: 15527705277231.jpg (1080x1080, 103K)

hitler vagyok

NE HAGYJUK, HOGY SOROS NEVESSEN A VÉGÉN!

Attached: maxresdefault.jpg (1280x720, 99K)

lesz itt fröcsi

Attached: tj8mjdmfwlm21.jpg?width=576&auto=webp&s=28c1330d73db6d7ad1d85884e7a468c2f83cba95.jpg (576x768, 67K)

imádom mikor meztelen vagyok a bőrfotelban és a golyóim kicsit hozzátapadnak

Heló

halott

Hogy fog ebből Pálma valaha is felépülni

Why do you guys always start your generals with a fucking apple?

amina koyim

RETTENETES BUZIFASZ!

már 3 adag gecit kispricceltem ma, magasteszt nap a mai

Burián Kata vagy Szilágyi Liliána a jobb csaj?

nem ismerem őket

Mindkettő klasszis úszónő, hazánkat képviselik kiváló eredményekkel

Liliána egyértelműen de Petrának a közelébe nem ér egyik se.

megnéztem egyértelműen a liliána, a másik egy travi

na erre írhatja a szűzanon hogy képzeld el a szagot

Attached: YoshinoShihomi-Fish-Bikini-2[1].jpg (720x960, 131K)

Miért egyértelmű? A Kata is nagyon szép, bár ő egy arisztokratikus szépség, míg Liliána a nép lánya.

Attached: content%3A%2F%2Fmedia%2Fexternal%2Fimages%2Fmedia%2F29425.jpg (1080x1261, 292K)

ez egy fiú
képzeld el a szagot

Answer my question Magyar bros please
I'm so curious

Attached: 1551700079569.jpg (359x347, 56K)

it feels great shoving up apples in my butthole

To be fair, you have to have a very high IQ to understand /kurva anyátok/. The humour is extremely subtle, and without the ability to understand multiple layers of irony most of the jokes will go over your head. There’s also the posters nihilistic outlook, which makes their personalities even more complex drawing heavily from Japanese cartoons for instance, namely anime. The posters understand this stuff; they have the intellectual capacity to truly appreciate the depths of these jokes, to realise that they’re not just funny- they say something deep about LIFE. As a consequence people who dislike /kurva anyátok/ truly ARE idiots- of course they wouldn’t appreciate, for instance, the humour in user’s existential catchphrase “DIE YOU FUCKING MUTT,” which itself is a cryptic reference to Matt Furie’s famous cartoon Pepe the frog. I’m smirking right now just imagining one of those addlepated simpletons scratching their heads in confusion as /kurva anyátok/’s genius wit unfolds itself on their computer screens. "What's with the fruits?", "What does kurva anyátok mean?", "Why do you always post an apple?" they ask themselves. What fools.. how I pity them.

szerintetek sikerült a végén kieresztenie a gázokat amik bántották a hasiját?

Attached: xn15k6k8xlm21.jpg (3024x4032, 1.02M)

ALMA = ELMA
TURK BROTHERHOOD

Ezek am füstölt halak szerintem
Azoknak teljesen más szaga van mint a nyersnek vagy a mosdatlan rostnak

Mert nincs cicije?
Egyik úszónőnek sincs

Great

Attached: 1552257275195.gif (287x344, 72K)

csípője sincs és a feje is férfias

Én azért megszeretgetném
Úgy néz ki mint aki nagyon érzékeny

szeretnéd mi? te ostoba buzi!!! ha szétszaggatná a VÉGBELEDET AZT AKAROD????!!!! ELMEBETEG!!!!

Attached: 1552818577218.webm (640x480, 2.34M)

A magyar embernek évszázadnyi időbe tellett, amíg a lovaglástól elgörbült lábával megtanulta az eke utáni egyenes testtartást, és leszokott arról, hogy gyönyörűségét lelje az asszonyok és a gyermekek lemészárlásában.

ide hogy lehet jelentkezni?

Ez az! Rúgjunk bele a Palvin Barbiba is!

Palvin Barbara 25 éves magyar szupermodell lett a Victoria's Secret angyala, azaz a márka hivatalos modellje - ő az első magyar modell, aki ezt a titulust megkapta.

Hír 2019. március 14-én.

Menj rá bármelyik magyar hírportál közösségi oldalára, keresd meg ezt a hírt és olvasd el a hozzászólásokat. A büszke, magyar olvasók, büszke, magyar kommentjeit. Számold össze, tíz hozzászólásból hányszor bukkansz rá a ribanc vagy a kurva szavakra. Keresd meg, tíz hozzászólásból hány emlegeti ennek a gyönyörű, magyar lánynak a kitérdesedett lábát. Keresd meg, tíz hozzászólásból hányban találsz rá a szégyen vagy a tescós árufeltöltő vagy a dolgozni kéne kifejezésekre.

A saját munkájában elért egy sikert. Egy olyan sikert, amelyről az ő szakmájában nők, lányok ezrei, tízezrei álmodoznak. Mintha egy magyar focista hirtelen a Real Madrid csatára lenne. Mintha egy magyar autóversenyző megnyerné a Forma 1-et. Mintha egy magyar színész kapná a legjobb férfi szereplőnek járó Oscart. Mintha egy magyar dal nyerné az Euroviziós dalfesztivált.
Na, Barbi sikere kb ez.

És ez az ország, aki képes becsmérelni Hosszú Katinkától kezdve Egerszegi Krisztán át az olimpiai bajnok sportolóit is, vagy bárkit, aki maradandót, elismertet, vagy kimagaslót ért el, ez az ország most épp páros lábbal repült bele Palvin Barbi gyomrába.

Én szégyenlem magam..

Bázisolt szójafiú

Attached: 02012.jpg (960x960, 124K)

>írta ezt a kommentelő miközben csavart egyet valami jó kis barbi feketézve képzelgésre

Gyűlölik, mert volt ereje finom testcsellel (ja, kérem, focista) kiszabadulni a magyarellenes SZDSZ halálos öleléséből. Gyűlölik, mert tudják, hogy mindent tud róluk. Gyűlölik, mert derűs, nyugodt, magabiztos.

Gyűlölik, mert sikeres. Gyűlölik, mert sikertelenek. Gyűlölik, mert szuverén és magyar. Gyűlölik, mert szolgák, zsaroltak, fogottak, fizetettek és magyarellenesek. Gyűlölik, mert rendíthetetlen. Gyűlölik, mert visszapattannak róla, mint Kunhalmi az ajtóról. Gyűlölik, mert a nemzet mögötte áll. Gyűlölik, mert ők szemben állnak a nemzettel, és a nemzet szemben áll velük. Gyűlölik, mert tartása van. Gyűlölik, mert gerinctelenek. Gyűlölik, mert nem fél korrigálni. Gyűlölik, mert képtelenek önvizsgálatra. Gyűlölik, mert nem törődik velük. Gyűlölik, mert magába szippantotta őket a monomániás, bénító gyűlölet.

Gyűlölik, mert tehetsége bátorsággal párosul. Gyűlölik, mert tehetségtelenek és sunyik. Gyűlölik, mert állhatatosan járja útját. Gyűlölik, mert zsizsegve-nyüzsögve, kétségbeesetten futkosnak értelmetlenül. Gyűlölik, mert harminc éve vív. Gyűlölik, mert semmivé morzsolódnak a percek, és szétfoszlanak bennük a percemberkék.

Gyűlölik, mert valaki. Gyűlölik, mert senkik. Gyűlölik, mert alázatát és kitartó szorgalmát meggyőződéses ürességükön lötyögő nagy mellényük nem tudja kikezdeni. Gyűlölik, mert két lábbal áll a földön. Gyűlölik, mert fantaszták és utópisták. Gyűlölik, mert őt igazolja a valóság. Gyűlölik, mert nem tudnak szabadulni zaklatott rémálmaik fogságából. Gyűlölik, mert a cipője sarkáig sem érnek. Gyűlölik, mert tudják, hogy gyűlöletük reménytelen és önpusztító. Gyűlölik, mert vesztesek. Gyűlölik, mert életprogramjuk a frusztráció és a kudarc, amivel diadalra predesztinálják.

Igen, Orbán Egy Győztes.

Attached: 1549665310760.png (960x640, 626K)

Bárcsak megtörténne már

már megtörtént csak mi sajnos nem nézhettük....

nem ettem még füstölt halat

>éppen maszturbálsz
>hátrafordulsz
>ezt látod az ablakban
mit teszel?

Attached: ablak.jpg (822x678, 91K)

MENNNYYYYENEK AZ ANNNYYYÚKBA.. Most kokárdát tűznek, az év többi napján elárulják MAGYARORSZÁGOT. EZEK :komcsik,libsik,fletócsótány,félrebeszéd,bangó-fingószél,újballik,kooncsííítamomentum

Visszazavarom Facebookra a HHM napközis csoportba.

a szemébe nézek és befejezem

Anyámnak zúzása van a Liu Shaolin Sándoron...

és ezt hogy mutatja ki?

Nekem is

enyvedzik a nagy eres nő dorongja

Felháborodott amiért a 444 kínai vendégmunkásnak nevezte meg azt mondja hogy nagyon szereti nézni őt meg egy csomó történetét tud róla
A buzi koreai sorozatok teljesen sárgalázassá tették sajnos

bázisolt, nincs esélyünk a nagy sárga fasszal szemben
2050-re így néz majd ki az átlagmagyar

Attached: MAG2fxKPc-Q.jpg (337x600, 50K)

Bázisolt

index.hu/techtud/2019/03/17/christchurch_meszarlas_memek_terrorizmus_internet_facebook_google/
>Jow Forums mészárlás
>terrortámadás mint shitposting
>mocskos incelek
>igazságon túli igazság
A hivatásos média még mindig nagyon dühös, amiért kikerült a hírszolgáltatás és véleményformálás monopóliuma a kezéből.

anyád a mérges foskorcs

mi lenne ha archiválnánk?
archive.is/kVEx8

lol csak nem tudják hogy ti most tényleg mind mészárolni akartok vagy betoji kis szarok vagytok (utóbbi)

ánon mikor lesz öngyilkos? Én szerintem nem sokára. Nem azért mert szarul érezném magam vagy ilyesmi, csak egyszerűen nem érdekel semmi, olyan unalmas minden

ha mozgásképtelen leszek

>nem akar embert ölni = beszari
jó csali volt

>igazságon túli világ
amikor ilyeneket leírnak vajon röhögnek a markukba vagy valóban elhiszik hogy az ő szarjuk nem úgy büdös?

melyik börgeres kupon jó?

most épp elég szar mind
45 vagy 148 tűrhető

Attached: 1552827014500.jpg (667x891, 138K)

egyik nem lett kitakarva

tudtátok hogy az idegbeteg német gyerek 200 centisre nőtt és így néz most ki?

Attached: G3I8TRC.jpg (1133x698, 227K)

azért azok a csecsek elég jók

ez melyik? aki feldugta a távirányítót a seggébe?
bizonyíték hogy a szekálás hasznos és működik

>szövegértelmezés nulla
hát igen a magas iq kek

amelyik szétveri a billentyűzetet quake közben

nem

youtube.com/watch?v=q8SWMAQYQf0

user ezek nem felnőttek

Bárcsak ne lennék genetikai selejt aki a legkisebb szellőtől is megbetegszik
Esküszöm olyan mintha éces lennék pedig szűz vagyok
Mindkét világból a legrosszabbat kapom

haha

na most gondold el milyen beteg lennél ha punciba tennéd, jobban jártál így hől

ebből soha nem láttam többet az első öt másodpercnél

Akkor járnék igazán jól ha engem is agyonlőne valaki végre

a megfázás vírusfetőzés, semmit nem tehetsz ellene

Ja ami másnál max egy hét alatt elmúlik, én meg hónapok óta folyamatosan beteg vagyok. Eddig az volt hogy minden hónapban volt 4-5 nap amikor rosszul voltam, most ugyanennyi van amikor jól vagyok

a streamer bn megköszönte a támogatásomat és szép napot kívánt nekem :)

Attached: pp,550x550.u2.jpg (434x550, 41K)

Attached: 82049d188f50801fedd77991ec62b195fd82c58b27a3b3cd25935cb55fb69ed6.webm (1280x720, 2.99M)

miért nincs minden nőnek derékig érő haja

Az olvasó persze azt hiszi, most holmi angol novellát mondtam el neki, és hogy ez nem a távol Indiákon tul történt. Kérem az olvasót, fontolja meg, hogy az asszonyi szeszély nem függ éghajlattól és nemzettől és hogy a nők sokkal egyformábbak, mintsem valaha hittük és szomoruan elismertük.

gyere haza magyar ember

Attached: 1546706651092.jpg (1080x1080, 98K)

Attached: 1498346607949.webm (1280x720, 2.84M)

de hát user azt mondja hogy a sárgák basszák meg a magyar nőket, nem azt hogy mi a rízs helyeskéket

Attached: 53918422_1624066617696017_2771328996363730944_n[1].jpg (768x960, 171K)

á, ez mindkettő nemre vonatkozik. minden magyar férfi kap rizshelyeskét, ha kér

Attached: 1482961908611.webm (1280x720, 2.99M)

ez

origo.hu/nagyvilag/20190316-europai-neppart.html

boon.hu/kostoltak-vasaroltak-es-jol-szorakoztak-miskolcon/4174297/amp

mit akar mondani ezzel az arckifejezéssel?

ilyen bn hogyan lehetne?

Attached: slap.webm (720x886, 2.24M)

én kérek
hol lehet kapni?

Itt a ribi járőrség

Attached: BEGONE_THOT.gif (350x262, 3.05M)

user is egészségesen étkezik?

>ribi
Tót

Attached: IMG_20190317_171620-min.jpg (4000x3000, 784K)

nem

Fingòstar vagyok

Attached: shit review.png (1203x784, 122K)