/tr/

fırtına vadisi edişın

Attached: rize.jpg (800x600, 114K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=frFN3eeC9Mk
youtube.com/watch?v=SNE2oCZH_4k
youtube.com/watch?v=37-WR-SyTxs
youtu.be/ZkW-K5RQdzo
youtube.com/watch?v=hivlpvgBnZI
itopya.com/kendinemuzisyen-9416-intel-i5-9400f-msi-gtx-1660-armor-6g-oc-8gb-ram-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/
youtube.com/watch?v=U5_TLULXnhI
youtube.com/watch?v=YsVBQTUlvUA
youtube.com/watch?v=l_wZ5mFlBDU
youtube.com/watch?v=qchPLaiKocI
youtube.com/watch?v=T8TAZcNkTCM
youtube.com/watch?v=gjjZhvPYa7U
youtube.com/watch?v=Pf_si60K9nM
youtube.com/watch?v=-cVHgfANvAc
youtube.com/watch?v=PSNjjBafyNQ
twitter.com/SFWRedditVideos

first comment

Attached: 1555190141251.jpg (1000x800, 61K)

Tünaydın anonlar.

Attached: 56508736_10215262636573236_5627309259805949952_n.jpg (960x540, 35K)

Dün akşam aklıma iğrenç bi fikir geldi
Azerbaycanda çok böyle gangster-kriminal şarkılar var. Bende onları İngilizceye çevirip qeyf alayım
Kocayine amma gangster tarzı
Hangi programlarla ben videoya yazı ata bilirim?
Example olarak
youtube.com/watch?v=frFN3eeC9Mk

tün eski türkçe'de akşam, gece demektir user; siksok kelime türeten kesim bunu da eline yüzüne bulaştırmış, tünü öğlen manasına gelecek şekilde kullanmaya başlamıştır. bu kullanım yanlış oluyor, günaydın de geç.

Attached: Screenshot_20190415_141132_org.mozilla.firefox.png (910x217, 9K)

i̇şin gücün yok mudur qardaş?

İşimin amk
Nefret ediyorum işimden amk

niye, ne iş yapıyorsun knk?

Hotel auditing
EY Auditing Company

Video editing programlarını arat internetten user, aşağı yukarı hepsi bu işi yapar. Camtasia öneririm ben, bu iş için yeter.

Kulağa sıkıcı geliyor bayağı, kontrol mü yapıyorsunuz sadece?

bir meme cevap değil, değil mi? hayır yani ey'de çalışıp bu kadar siksok işlerle uğraşman ilginç. neden nefret ediyorsun, maaşın ortalamanın üstünde olmalı.

k*rtlerin kaldığı yerlere girmek nasıl?

>thread gece ayakta öğlen arşivde

Gerçekten düşündürüyor.

>İstanbul'da seçimler yenilenmez xocam

Attached: Screenshot_20190415-152551~2.png (1074x916, 126K)

götleri yiyosa iptal etsinler

Kahvaltidan sonra yeniden uyumusum, yeni kalktim, haplarimi ictim, mayismaya devam

dinlerken adrenalin patlaması yaşatıp mekan tarama hissi uyandıran müzikler atın

Bir kac Hotline Miami muzikleri vardi dur bi arayayim.

buldum

youtube.com/watch?v=SNE2oCZH_4k

youtube.com/watch?v=37-WR-SyTxs

Düzeltiğin için çok sağol user.

gayming harici windowsla uğraşılır mı??

youtu.be/ZkW-K5RQdzo

Uğraşılır.

niye?

gaymer değilim şarZı uzun giden kaliteli laptop lazım NEDEN macbook almayayım? açıklayın

Eğitilmezsin.

Bizede alırsan kararını destekleriz

Dolar 5.80
Ülkede ekonomik kriz var diyoruz da..

Vallaa ben Antalya’da kriz mriz görmedim. Lokantalar, cafeler hınca hınç dolu. Lara caddesindeki lüks lokantaların önünde lüks arabalar jeepler fink atıyor. Herkes yeyip içiyor. Anlamadım bu işi ben.

uykum var ya

Reisin yüzüne noolmuş böyle yavv????

Attached: IMG_20190415_161503.jpg (800x500, 55K)

O çirkinliği artik tam dışa yansımis

kuranı sikerimi yırtıp çöpe atmayı seviyorum moruQ

arkadaş allah sikoyrum diye k*Ran diye bişey verdi tabiki ertesi gün ishalli bokumu silip yırtıp çöpe attım :DD

Attached: kuranı.jpg (960x1280, 142K)

oldukça yerleşmiş ve alhaplı!

egit moruQ

10 dakika içerisinde üst üste 2 tabu birden yıkmak yasak

hava çok güzel kızlar cıvıl cıvıl insanlar işinde gücünde hayat akıyor
izlemekten yoruldum bende bir parçası olmak istiyorum ama kendimi yeterli hissetmiyorum

kuranı sikerim lmao

hava bok gibi kızlar oRRRRRosbu xdd

bu devirde kuran islam mı domaltılır aQQQQ normi piÇlerini domaltın

kes ULAN m*slo pixie

Camileri keraneye çevireceğimiz günler yakındır.

Hava burada b*k gibi afedrsin

>hava çok güzel

Attached: Screenshot_20190415-171238~2.png (1080x1366, 117K)

niye qnq

>şu anki yıl
>ar*p ay tanrısının dinine tapmak

Niyesi mi var amk?

askere alındığında nereye gideceğini seçme şansın var mı ? öyle komando falan gibi birliğe alınıp değilde sadece sıradan bir asker olarak doğuya gitme şansı ?

Doktorsan var, onda da askeriyenin sınavında derece yapman lazım.

Diğerleri random atanıyor diye biliyorum.

taptığımı nerden çıkarttın? normi piÇleri müslolardan daha büyük sorun

çekmecemde bir sürü hamam böceği var gece karanlık olunca dışarıya çıkıyorlar masa ve klavyedeki kırıntıları falan yemek için. su olarak ta koyduğum soğuk içeceklerdeki bardağın terini içiyorlar

1-2 oyun oynamak için gayming laptop alınır mı??

ula gitmeyin bitsin zorla götürmüyolar artık ne mal adamsınız valla bu t*Rk PİÇleri salak dünyanın en akıllı adamı einstein bile askerden kaçmak için vatandaşlıktan çıkmış(tam bir GERİLLA)

zorla götürürseler çarşıda kaçarsınız bu kadar basit t*Rk malları

Ama onun için yakabileceğimiz bir yer yok user.
Çok istiyorsan evdeki av tüfeğini vereyim git iki üç tane avla.

Var tabii ben Bodrum'da yapmıştım mesela.

normi piÇlerininde kendi çaplarında değer yargıları var sosyal medyada göt yakılabilir

Hava nasıldır orada bilemem ama burada bok. Yeterlilik diye bir durum yok user; zaten herkese yeterli olman da mümkün değil bir insan olarak, herkesin beklentileri farklı. Herhangi bir aklı başında dostun veya tanıdığın var mı? Onunla konuşmayı dene bunu. Sana bu konuda yardım etmek isterim fakat tanımadığım birisine yardım edeyim derken yanlış bir şey yapmakta istemem.

Unutma: Manyak, psikopat ya da son derece karaktersiz bir insan değilsen toplumda yerim yok diye düşünme, gel gör ki bu saydıklarımın bile toplumda fazlasıyla yeri var. Elinden geleni yap ve uyumlu olduğun yerlerde bulun, comfort alanından biraz uzaklaşmayı dene ve böylece belki zamanla kendini de keşfedersin daha iyi bir şekilde.

>hava çok güzel

İstanbul'da yaşamıyorsun galiba

bana yardım et qnq

Bi hava durumundan ne çıkarımlar yaptın amk.

otobüse (OBEZ) binmeyi + 2 kişilik yer kaplamayı + hamileye dahil yer vermemeyi + son ses kulaklık açıp ŞEHİTLER ÖLDÜ VATAN BÖLÜNDÜ dinlemeyi + otobüse binen zarbo abinin zorla yanıma oturmasını (ittirerek obezi) + ishalli bok silerken tuvalet kağıdı yapışmış götümün yanmasını ve tırsmayı + mardinli serseriyi değiştirmek için ileriye basmayı + telefonun YAKINDA YAKINDA neşidine geçmesini seviyorum moruQ

batı tc de hava bok gibi ŞANLI KÜRDİSTANIMDA çiçeklet açıyor morUq

otobüste yıllardır kimseye yer vermiyom moruQ kimsede 1 sikim diyemiyor en son 30luk hıyarın teki sesi titreye titreye c-camı az kapatır mısın çocugum hasta diyodu xddd

Yalan söyleme oç

Attached: Ekran Alıntısı.png (618x453, 20K)

Allxh, ay tanrısı değildi fakat Islam literatüründe "putperestlik" olarak geçen inançtaki ana tanrı ile aynı isme sahip, hatta Lât, Menat ve Uzza da mitolojideki ana tanrının kızlarının adları.

Allxh, Kur'ân denilen illet ile tekrar lanetini indirmeye uğradığında dünyaya aptal arapları daha rahat kandırmak için eski tanrıların ismini çalıyor.

Kısacası; Allxh ismi eski arap baş tanrısının ismi ama İslam'ın godoş tanrısı onun ismini çalıyor.

Bu arada ay tanrısı benim bildiğim Sin. Hatta meşhur Yasin sûresi, ay tanrısı olan Sin'e bir sesleniş olabilir diyecek kadar ileriye gidebilirim.

Anti-Abrahamic Çete atmıştır bu reply'i.

Now, where is your god?
Does he hear your prayers?
Does he even care for you?
His silence speaks loud and clear

youtube.com/watch?v=hivlpvgBnZI

Attached: 1458744878364.gif (500x691, 1.27M)

ben doğuya gitmekten bahsediyorum yoksa öyle bir şey olmadığını biliyorum. doğu için istisna olabilir sandım
teşekkür ederim çok incesin
marmara ve ege arası bir yerdeyim ve insanları çok nezih. üstelik yazın sıcak olmasına rağmen aşırı rüzgarlı olduğu için sadece cam açarak ferah bir yaz geçirebilirsin

tam geRilLA
bugün TAM sınava gircem sınıfa çıkarken merdivende üç beş t*Rko PİÇi oturuyordu pardon dedim pardon haha falan güldü dedim istiyorsan anNNanı sikeyim oRrrosbu çocuğu dedim kalkıp indiler merdivenden obez olmayı seviyorum moruQ 1.60 lık t*Rko bakir incel PİÇleri anasını siktimin t*RK köpekleri

bu t*Rko PİÇlerine bir daha insanlık yapmayacağım bugün boşluğuma geldi anasını siktimin t*RK köpekleri

Attached: kolum.jpg (640x640, 43K)

Ne alaka user Anonoğlu? Hava bok gibi diyip hava muhabbetini bıraktım, kalan söylediklerim de kendi yaşadıklarımdan çıkarımlar.

Dediklerimi bir düşün user, kendini tanımakla ve hayatına biraz değişiklik katmak ile başla. Çok klişe laflar bunlar haklısın ama ne yazık ki işler böyle yürüyor, köşeli laflar ile bir yere gidilmez eğer kendimi toplamak istiyorsan.

Kendini tanıdıkça ve hayatına biraz değişiklik karınca "teorik olarak" ne yapmak istediğini bilecek ve o doğrultuda ilerleyeceksin. Ama bunlar hep teori vs. user, lütfen varsa bir dostun ya da güvendiğin onlarla konuş.

dostum yok güvendiğim kimsede yok

17inch gaming laptop alınır mı?

Alınır.

gayming laptop alınır mac alınmaz
neden????

Alınmaz.

1070li laptoplar 10k dan başlıyor 2 oyun oynamak için niye bu kadar domalayım?

Ben manyak veya psikopat olduğumu düşünmüyorum, sadece çok ağır otistim, doktora falan gitsem anında asperger teşhisi koyarlar bana o derece, bir çok insan benim çok kaba ve agresif bir şekilde konuştuğumu söyledi ki ben asla bir kişiye, özellikle arkadaşım/yakınım olarak gördüğüm biriyle öyle konuşmam, insanlara ne dediğimi gözden geçirmiyorum ama kaba olduğumu sanmıyorum(kendimi tekrarlıyorum şu an btw). Zaman zaman da biraz tepkisiz olduğum söyleniyor, ve benim bu tepkisizliğim, kırıcı ve ihmalkar olarak algılıyor bazılarınca. Gene bu benim bilerek yaptığım bir davranış değil, sadece davranışlarımın ve tepkilerimin farkına varmakta güçlük çekiyorum, hayatım boyunca bir sosyal çevre içerisinde olduğum halde hala bazı durumlarda nasıl davranılacağını bilmiyorum, mesela biriyle restoranda oturduğumda karşımdaki kişiyle konuşmuyorum, sadece yemeğimi yiyorum. Karşımdaki kişi bana eblek eblek bakıyor, sanki yanlış bir şey yapmışım gibi, ya da onu siklemiyormuşum gibi.. Bu durumda ne yapmam gerekirdi ki? Anlamıyorum

/rant

ps al rahatla amk.

Şunu al da sus amk.

Attached: pc.png (1160x764, 69K)

Asperger teşhisi koyamazlar çünkü artık öyle bir şey yok.

sosyal çevren pembe götlü ibnelerden oluşuyor qnq sorunun bu

Al aq bu sistemden daha ucuzunu bulamazsın, bi 8gb ram bi tane de hdd tak oldu bitti

itopya.com/kendinemuzisyen-9416-intel-i5-9400f-msi-gtx-1660-armor-6g-oc-8gb-ram-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/

Arkadaş çevrem, Türkiye'nin diğer sosyoekonomik çevrelerine göre takriben farklı olduğu doğrudur, fakat bu etkenin benim davranış bozukluğumun cevabı olduğunu düşünmüyorum.

nasılsınız GEYler

davranış bozukluğun yok işte onlar fazla yumuşak

Karakterin böyleymiş gibi geliyor bana yani bir sıkıntı yok, çevrendekilerin beklentisi yüksek ya da seni tanıyamamışlar gibi duruyor. Ben de böyleydim hatta duymadığım laf kalmadı ama zamanla kendimi açıp tam bir cyborg oldum ve her türlü insanla illa oturup ayak üstü sohbet edecek kıvama getirdim kendimi. Demiyorum çok kültürlüyüm her muhabbeti yaparım ama uyum sağlama range'im geniş diyebilirim. Bence seninle alakalı bir sıkıntı yok Branon, ama sen kendini daha iyi tanırsın, istersen bu insanlara uyum sağlamak için kendini zorlayabilirsin ama ne kadar değer ya da sen bunu ister misin bilmiyorum.

O hâlde bu konuda ufkunu genişletmeye çalış user, alakalı kitaplar oku istersen ya da en azından şimdilik günlük rutinini daha sağlıklı bir şekilde değiştir. Eğer kaliteli bir terapist bulursan bir şans ver, ben terapistim ile çok iyi vakit geçiriyordum ve sadece belirli bir düzenle görüşmek, kaliteli bir insanla vakit geçirmek bile beni bayağı toparladı.

Eğer imkanım olsaydı hiç kimseyle iletişim içerisinde olmazdım desu ama insan sosyal iletişim olmadan kendini idare edemiyor be hocam, bir kaç ay kimseyle konuşmadan yaşayabilirim ama bir süre sonra kafayı yerim. İnsanlarla konuşmak, iletişimde olmak beni iyi hissettiriyor ve onlarla iletişimde kalmak için onlara ayak uydurmaya çalışabilirim.

tüccarsepetine girmeyi = p*Lavcıdan joker gelmesini = 70 k*MALlık nohutlu tavuklu p*Lav söylemeyi = 45 beton ödemeyi = evin yanındaki bakkaldan 2.5 lt cola PİÇi almayı = 3 gün boyunca pilav yemeyi seviyorum moruQ

Jokerden alanlara düşük gramajlı yolluyolar moruQ.

joker gelmediği zaman da söylediğim restorandan söylemeyi = adamların çakallık yapmamasını seviyorum moruQ

youtube.com/watch?v=U5_TLULXnhI

youtube.com/watch?v=YsVBQTUlvUA

türadımızda 3'ten(dengesiz "insanımsı bokçuvalı" obez, depresif, atipik otist) fazla kürşat üstad olunca ben

Attached: images (2).jpg (225x225, 5K)

KeS LaN t*Rk PİÇi

+ depresif olmak çözülebilir
+ atipik otizm hayata adapte olabilir
-amaaaa :D:D:D:D:d dengesiz bokçuvalı
resim çuvalla ilintili :DD::D:D

Attached: 607a8a104fc6420b6be203108e5801e7.gif (500x700, 1018K)

youtube.com/watch?v=l_wZ5mFlBDU
AHAHAHHAHAHHAHAHHA bu hollandalı özgür ne taşak geçmiş bu adamla sjsjsj

ironik kullanım bile olsa r*Ndom gülme beni tetikliyor

/günlük

sipariş verdikten sonra daha iyi bir restorandan joker gelmesinden = NEFRET ediyorum moruQ

GTA vaysitide karıyı arabaya atıp canımı 125e çıkarırken dinleyebileceğim şarkıları atın

TIHIHAHAHAHAHAHAH ayh ölüzem yav *llax kürşat başgandan razı olsun yav. stres ilacı mübarek.
bizim bokçuvalı anca gereksiz negatiflik yaratsın amk.

youtube.com/watch?v=qchPLaiKocI

youtube.com/watch?v=T8TAZcNkTCM

vaysiti oynarken buhardalgası dinlenir
youtube.com/watch?v=gjjZhvPYa7U
dakika 2den başlat

youtube.com/watch?v=Pf_si60K9nM

youtube.com/watch?v=-cVHgfANvAc

tüm bu kaval güçlendirme tekniğinin kaynağının bu b tipi holivut yapımı olması ise
apayrı bir olay. "filmde olüyorsa neden olmasın" :D:D:D

bu da burada dursun :D
youtube.com/watch?v=PSNjjBafyNQ