/tr/

Kayseri edişın

Attached: kayseri.jpg (1080x1306, 96K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=p-x_uBB-KIE
youtube.com/watch?v=ZcUnM5XxITI
youtu.be/ZGnVkhmU5NM
youtube.com/watch?v=xJ463y3pMcc
youtube.com/watch?v=VpQ2OAozrms
youtube.com/watch?v=ocnzwpNjGTw
youtube.com/watch?v=ERCbQWmh4fM
youtube.com/watch?v=9jlv6zc8L2o
twitter.com/AnonBabble

edisyon daha mı iyi ne

Tercih meselesi

Attached: yılkı atları.jpg (1080x1350, 94K)

Iyi günler efendiler

>iyi
>günler

Gunaydin kardesim. Nasilsiniz hoxam

Günaydın çocuklar

Ben de sizi merak ediyordum Ingiliz user! Fena değilim diyeyim, sizler nasılsınız?

>seviyeli tirad
yeah no.
YARRAK ZORT PIRT SIÇMIK SÜMÜK ÇİŞŞŞŞŞŞ

BaBaNı SiKeYiM

Hey there Hollandali user

bende iyiyim, sizinde iyi oldugunuza sevindim. Teyzelerim ziyarette geliyor, annem bize guzel kahvalti hazirladi. O yuzdende mutluyum

TEYZENE SIÇAM KAHVALTINA OSURAM

PIRTTTTTT

Hayatimda hic Kayseriye gitmedim ama bircok Kayserili gördüm. Acaba Kayseri gercek bir yer mi yoksa hayal ürünü mü?

Attached: 8.jpg (400x400, 20K)

terlemiş türk kızı AMCIĞI, GÖTÜ ve AYAĞI koklamak istiyorum moruqQQ

Terlelis am > terlemis ayak

seks yapın istemsiz bakirler

Bahar'in gelmesiyle iştah acildi tabiki

Attached: 26.jpg (480x360, 24K)

Afiyet olsun anoonnnnn farded shiddrddd

Kayseri tamamen hayal ürünü bir yer user, Heaven's Gate üyeleri ölünce oraya gidiyor. Tanıdıkların da ne yazık ki tarikat üyesi.

>tarikat üyesi

unironik bir sekilde hemen hemen herkezen bir tarikat üyesi oldugunundan süpheleniyorum zaten.

Attached: 24.jpg (400x318, 31K)

hapını çok geciktirme diş macunu user.

Ben adamlarla seks yasadim hoxam. Bir gun bir bayanla yasamayi isterim :(

Baban sayılmıyor tb.h

:O

>ohk asla gerçek bir ladyboi bulamayacaksın

Aaah ah imkansız idealler peşinden koşmak yoruyor anonlar. Nerede tatlı bir trap var desem dar kalçası, keskin omuzları, kürek gibi elleri var.
Taylandda folloş olmuş boipussylere muhtaç kalıp en sonunda k*dınlarla yetinmek istemiyorum ;_;

Attached: 1459319533150.png (277x595, 164K)

>bok kokusu koklamak istiyorum

/ölü/

youtube.com/watch?v=p-x_uBB-KIE

çocuklar nasıl bir türk gf alırım

Sup Cem
It's me Cem

de ayrı al*Vi ORUSBU ENİĞİ

zengin ol

youtube.com/watch?v=ZcUnM5XxITI

Ill bear that in mind for next time s*nni user

First for Dirilis

youtu.be/ZGnVkhmU5NM

türk insanının yapısı sıkıntılı. çabuk sinirlenir, aynı görüşteki iki kişi kavga eder. laf sokma şeklinde konuşmalar geçer. kıskançtır, ezik ve ezicidir.

örnek: yabancı adama sinirli bağır küfür et, bunun derdi ne ya. neyse beni ilgilendirmez der gider.
türkün birine bağır gider dedesinin silahını almaya koşa koşa

ciddi ayrışma vardır. adamın birini görünce hemen nerelisin derler. aynı ilden biri bile çıksa ilçesini hatta köyüne kadar inerler. alttan girer üstten çıkar dışlayacak bir yönü bulup karşıdaki dışlanır.ekonomik sebeplerden dolayı menfaatçi ve ikiyüzlü sayısı da oldukça artmıştır.

al. bi atarlı genç daha.
cümlemde hiç büyük harf yok.
büyük küçük harf geçişi zor oluyor.
o kadar dikkat edemiyorum kardeşim.
yoksa başka kastım yok.
kastım olsa küçük harfle yazarak da biyere varamam zaten.

Vallaxi bu gavurlar eğitilmezdir.

Attached: 57388259.jpg (1500x1218, 156K)

Attached: niye-sen-vanpir-misin-gardas_205512.jpg (720x586, 67K)

Kitlesel medya bütün batı ve gelişen ülkelerde kolayca erişilebilir olduğu için böyle hadiselerin oluşumu çok olağan dışı değil. İnsanlar zaten bütün gününü ya popüler medya tüketerek geçiriyor ya da sosyal medyada.

kriz iyice arttı fahiŞelik ne zaman artacak? ucuza amÇık sikmeq istiyom

tcde de t*Rk piÇleri dizilerden isim koyuyor çocuklarına normi her yerde normi

Suriyelilerin neden diğer ülkelere değil de ısrarla Türkiye'ye alındığını bilmek istiyorsanız Bop haritasına bakmanız yeterlidir. Dış güçler çok ciddi efor harcıyor bu konuda. Israrla bunları Türkiye'de kalıcı hale getirmeye çalışıyorlar. Birkaç sebebi var.

- Türkiye'yi Türk-Kürt-Arap karışımlı federal bir ülke yapma derdindeler.
-Kürt sorunu diye etnik problemleri karşıyanların eline yeni bir koz geçmiş olacak. Bir de Arap sorunu ile uğraşacağız.
-Suriye topraklarının boş kalması gerekiyor.
-Avrupa'ya gitmelerini önlemek için Türkiye'yi mülteci çöplüğü olarak kullanıyorlar.

d0ru mu???

youtube.com/watch?v=xJ463y3pMcc

Waifu varken niye 3d sikersin ki?

Attached: 1551429361993.jpg (225x225, 8K)

Attached: __kirima_sharo_gochuumon_wa_usagi_desu_ka_drawn_by_hasekura_chiaki__266959dca68abb347098f8f39c499c7a (627x885, 613K)

/rt/

Attached: truk.gif (560x372, 1022K)

80 IQlu türkoların böyle osuruktan komplo teorileri üretmelerine hastayım.

24 yaşındayım. hiç reel de çalışmadım. hala lize mezunuyum üni gitmedim. son 8 ayda evden 1 kere saç kestirmeye çıktım. sayılır mı ? babama prozac aldırıyorum kafama göre.

KIBRISIM
GÜZELİM

5-10 seneye tüccarın yetiştirdiği suri sjw ve feministleri görücez moruQ

yavaş salla alt yaş

>saç kestirmek
bana bak noRmi piÇi

hocam bu adamların sonu nası oluyor hep merak etmişimdir

yani sonsuza kadar baba parası yemek ha

babalarıda nromal bişeymiş gibi bakmaya devam ediyo yani

hocam böyle insanlar varmı ya çok üzücü gerçekten

yani en iyi ihtimal yıkık bi iş bulup askeri ücrete çalışıyolar döner kesiyolar falan baya üzücü hocvam ben bu mesajları görünce üzülşüyorum

merhaba ilax veya evren her ne s2msen tüm çabana rağmen bugünde delirmedim.

Attached: peper.jpg (243x208, 12K)

Hocam bu tarz hayatlar avrupada bi yasam tarzi

Yani adamin maddi durumu iyi olupta ailesinden ayrilip tek basina sokaklarda yasiyor ciddiyim

Bir cok ulkede bi yasam tarzi olmus bu lakin bizim ülkede malasef acinası bir durum haline gelmis

Psikolojik sorunun yoksa zaten 3 ay evde kalmazsin yani mutlaka cikarsin

Onçün bu arkadasin psikolojik sorublari var malasef ve üzülerek diyorum ki umursuz bir vakaya benziyor

Annesi babasi baki degil bir gun mutlaka ölecek unarim bu arkadasa ev yada arsa falan kalirda onlari satarak hayatini idame ettirir

25 yaşındayım, hiç çıkmıyorum ve birçok insan benden hoşlanmıyor çünkü Osmanlı tarihini inceliyorum. Söylemeye gerek yok, doktora derecemi aldığımda bile işsiz olacağım

Kardeşler marketler yana yana elaman arıyor ve işsizler iş yok diyor bence Türkiye'de işsizlik yok iş beğenmeme var

uLa yıkılıp gitmiş tarihe karışmış işlevsiz 1 dewletin tarihini niye öğreniyon? ne faydası var sana amq aç kalırsın tabi

evet, yeteneğimi boşa harcadığımı biliyorum

ancak her zaman harika bir bilim insanı olmayı hayal ettim

en azından dil bilgisini kullanabileceğimi umuyorum

bu ateştilkisi piÇi gede modunda sapıtıyor
ne yap?

Sırbistanda ne yapıyorsun amk?

bilim insanlığı falan kadınlara karşı hiç şansı olmayan bakir piÇlerinin işi moruQ ziyan etme kendini

ben sırpım

evet. çok geç fark ettim

yeteneğini boşa harcamıyor sayılman için burada ve dünya geneli sıçanlara göre doktor veya mühendis olman lazım. aman ha zinhar başka bir şekilde para kazanmak ayıptır zulümdür.

hocam böyle denceğini biliyordum da bu bi gerçek yani etrafıma bakınca ya millet futobl ila uyuşturuyor kendi ooo beşiktaş gassaray diye bağırıyor ya türk pop müzü dinliyo ya kızlarla kafayı bozmuş yıkınk falan yani abi bu adamlarla ben aynı zeka da değilim benim düşünce yapım çok farklı çok kültürlüyüm yabancı forumlarda falan takılyırou maraştırmatı seviyorum okumayı seviyorum e bu insanların hangi biri bunu ypaıyo ? anca sigara içip kız kaldırmayı marifet gören tipler ha bide bodiciler var he çok kaliteli adam oldun 400 kilo kaldırınca puahhaa
hepsinden zekiyim işte. ama adam akıllı kafa dengi adam bulamıyorum

vaktinde yanında benim gibi 1 qnqın olsaydı seni adam ederdim

yaşım otuz beş. kendimi bildim bileli ve öncesinde bile bu ülkede faşizm vardı. zavallı annem bile sırf kürt kökenli olduğu için turgut özal zamanında f tipi ceza evinde 6 ay işkence gördü :) hala var. sadece kürtlere karşı değil, ama bu ülkede daha çok kürtlere karşı baskı uygulanıyor. bu ülkede hizaya girmemiş biriysen zaten toplumda kimsenin arasına katılamıyorsun. herkes aynı şeyleri ezberlemiş ve onları geveleyip duruyorlar. bir de üzerine hiçbir şey yapmadan böbürleniyorlar. kibirli toplum.

En azindan tarih ögretmeni olursun.

Attached: c.jpg (500x369, 45K)

niye? tek kelime yalan varsa de ki şurası yalan. istinaslar kaideyi bozmaz kardeş. kendinizle yüzleşin, bu topraklarda bi siz mi acı çektiniz lan? 5bin yıllık tarihimiz boyunca görmediğimiz soykırım, görmediğimiz savaş, girmediğimiz mücadele kalmadı 5 bin koca yıl. öldürüldük, katledildik ama ne vatansız ne topraksız kaldık. kan dökdük, kanımız döküldü ama ne vatansız ne topraksız kaldık. kimsenin de ülkesine gidip, parazit gibi yaşayıp her fırsatta ihanet edip, her fırsatta ağlayıp, 3 5 kişi bir araya gelince alikıran başkesenlik yapmadık. doğuda kaçakcılık örgütcülük, batıda çetecilik mafyacılık. çok da kibar anlatışım bu, herkes herşeyin farkında suriyede amerika kullansın, rusya kullansın, türkiyede eziyet görün, ırakda eziyet görün, iranda eziyet görün. kesin ciyak ciyak ağlamayı.

>ben sırpım

Attached: vomit.gif (450x189, 898K)

bu KÜRD spurdo imajlarının domalanhaberde ne işi var??????

Ben değilim. İşsizim. Bunun da ötesinde, Osmanlıları inceleyen tüm insanlar kasıtlı olarak marjinalleştirilir. Kalan son Osmanlı tarihi profesörü dün üniversiteden atıldı.

>Kalan son Osmanlı tarihi profesörü dün üniversiteden atıldı.
İyi olmuş gavata.

Umarım aranızda s**plara sempati duyan yoktur

Hislerini hissettim user. Ben de 25 yaşında yüksek lisans yapıyorum. Umarım mutlu olursun.

Attached: 1539870116831.jpg (474x321, 114K)

>Kalan son Osmanlı tarihi profesörü dün üniversiteden atıldı.

İşte senin bu noktada yapacağın o adamla iletişime geçip derdini anlatmak. Referans olur, akıl verir vs... Olmazsa hayat aynı hayat. Para kazanılan iş ayrı "hobi" ayrı der devam edersin.

Yüksek lisans için para gerekiyor mu xocam?

s**p milliyetçisi olduğunu sanmıyorum.

Ben devlet üniversitesinde tezli yapıyorum, para almıyorlar. Tezsiz yapmak istersen para veriyorsun, benim üniversitemde 9k lira idi ben başlarken. Şimdi ekonomik krizin etkisiyle artmıştır.

evet. teşekkür ederim kardeşler ve en iyi dileklerimle

Keşke dünyadaki bütün alamancılar ölse.

Attached: IMG_20190419_190947.jpg (992x1368, 111K)

youtube.com/watch?v=VpQ2OAozrms

uLan ne biçim bir dünyada yaşıyoruz. Hayalinin peşinde koşmak "aç kalmak"
Bok gibi para yapmak "Ow yea"
Halbuki ortalama 70-75 yıl yaşayıp siktirolub gidecez şu siktimin dünyasından.

Somonlar bile bizden daha özgür yaşıyor amınüm.
>"ama insan dünyanün hakümü hojum"

;_;

youtube.com/watch?v=ocnzwpNjGTw

En büyük yargıç ne i*lax ne evren
sadece zaman

Attached: sezen.jpg (630x354, 43K)

zort

Boş yapmışsın partiler Suriyelileri hedef göstermiyor biz en baştan beri onların virüs olduğunu biliyorduk ve karşıydık. Biz muhalifler olarak çoğumuz birşeyleri kendimiz yorumlayıp çıkarımlar yapabiliyoruz partilerin birşey demesine gerek yok zaten partilerden bağımsızdır düşüncelerimiz. Son cümlene de katılarak güldüm. Bir biz göremedik o ülkeye fayda sağlayan Suriyelileri. Göklerdeki yerli otomobil gibi birşey sanırım bu olduğu iddia ediliyor ama gören yok :)

Attached: somali-turkey-640x381.jpg (640x381, 47K)

Midesi boş seks yapamamış öfkeli kimseler kendilerine varoluşun sujesi olarak ırkçılığı şiar edinirler.Hitler ne der.Volk.Avrupa volkundur

anan varya oglim

>ovırdoz "anlayana"

youtube.com/watch?v=ERCbQWmh4fM

i*lax ve ra** kavramları arasında fark nedir diyor?
i*lax=para, şan, şöhret, mevkii
ra**="deve"l*tler

Any anons here from north cyprus? when you make a post, which flag will it display on here?

S.A. knklar nasıl yeşil yazıyoz

>when you make a post, which flag will it display on here?
Turkey

okçuluk vakfına üye olmayana yok

ananın amçıkına üyeyim o olurmu ???

gayseriyi sikem talasa sokam

mazbatan yok
yani siktir git 3,14iko puçt

youtube.com/watch?v=9jlv6zc8L2o

"Kendi yarattığı putun kölesi olmuş" bir şarkıda olmaması gereken bir mükemmel söz

Attached: i__lax.jpg (768x1024, 122K)

nerdesiniz t*Rk piÇleri