Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 49K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/rHh6qI-S_Ww
youtu.be/FSooS_JR5WY
youtu.be/4o9HxnJmJD4
youtube.com/watch?v=0IBcxm8-Ubg
m.youtube.com/watch?v=3mPazYL5Nks
youtube.com/watch?v=eIQp4KMwqwk
youtube.com/watch?v=0BpzmWO12KY
youtube.com/watch?v=jSakX8_uXD0
twitter.com/SFWRedditImages

N word

Ma is narutót fogok nézni egész nap

A nap kérdése: Ánon hogyan ünnepli 4/20at?

Videójáccás

Inkább mennél bn-t szerezni.

korcs

Minek? Akkor kevesebb idő jut a jáccásra

de én a fiúkat szeretem

Attached: 1544918809172.jpg (653x523, 124K)

dögölj meg késforgató normálféreg

Akkor azt.
És akkor kivel élsz?

Utt vinnyogsz dehiszen egész nap, hogy nincsen bn

legalább egy napra kussolnál be te késforgató normálféreg

Összekeversz valakivel

A fehér fiúcska nem tud ilyet

Attached: 1555683418737.gif (400x225, 2.28M)

hitler vagyok

Én csak jót akarok neked, ébredj fel és menj társaságba.

kurva anyád elizakorcs

dögölj már meg késforgató

Mert? Miért nem mozdulsz ki?

boldog szülit!
youtu.be/rHh6qI-S_Ww

te is késforgató vagy

pom pom poropom prom

közöd?

zsidót irtok

már megint őrjöngés?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

igen

Attached: berserkers.jpg (210x215, 21K)

youtu.be/FSooS_JR5WY

Ez mi?
Tevepata gátló?

Attached: Screenshot_20190420-094704-01.jpg (1080x1400, 248K)

fel kéne kelni

hétfőn trónok közt E02

Attached: 1555701065231.png (800x750, 106K)

Ja de én is szoktam használni

dorka?

csak kövesd a videóban szereplő tanácsokat és rögtön elkezd majd javulni az életszínvoalad:
youtu.be/4o9HxnJmJD4

anyádat kövesd a sírba

Árpi

youtube.com/watch?v=0IBcxm8-Ubg
ki volt a rosszban itt?

Unokanővérem hozta ezt a csomagot Münchenből :3

Attached: IMG_20190420_104058.jpg (1728x2188, 1.2M)

Jó bőr?

Nem

Zizek letarolta Peterkakukkot

Hh?

Ez fel fog valahova kerülni rendes minőségben?

Dagatt szénégető lotyó sajnos

ne dőljetek be a barátnőzsidónak, azt hiszitek jó lesz, a valóság viszont, hogy örökké a nyakatokon fog lógni és nyávog, ha egy kis időt is a saját kedvteléseitekre akartok fordítani
a női szolipszizmusnak nincs határa, el sem bírják képzelni, hogy nem vele akartok foglalkozni 24/7-ben

Fekete bikája van?

Hát nekem nincsenek úgyse barátaim szóval ez nem okozna akkora problémát

biztos beleverte a kanja a nagy túrós fekete faszát

de olvasni, filmezni, képtáblázni vagy játszani csak szoktál, ne ezek mind veszélybe kerülnek, ha úgy ítéli meg, hogy nem foglalkozol eleget vele

Majd együtt fogunk filmezni meg videójátékozni :3

gagyi sorozatokat meg asscreedet

Gyűrűk urát és Tomb raidert inkább

ratyi és szója

üdv sziasztok jóreggelt

Attached: DSC_31823.png (822x800, 1.09M)

ebbe am mi a vicc?

stears vagyok

Hogyhogy

Mindkettőjük fanbázisa fiatal mileniálisokból és zümmencsekből áll
Szóval vlószínűleg igen

Ez unironikusan kurva jó:
m.youtube.com/watch?v=3mPazYL5Nks

reddit

Nem tudom, de úgy néz ki, mint egy ifjú temetkezési vállalkozó xd

elmegyek szarni

engem ez a gondolat vigasztal abban hogy nincs bn

Nagyon krindzs
Ez mondjuk nem rossz
youtube.com/watch?v=eIQp4KMwqwk

ömm

Peterson, amiért egy bigott, szexista, az incelmozgalmat saját náci céljaira felhasználó FEHÉR FÉRFI

>t. 35-ös fehér dagadt rosti angol kolléganőm, aki minden nap sír valamiért a facebookon

Attached: Névtelen.png (489x475, 40K)

takaroggy már innen a zsidó irányított ellenzékeddel nagyító

kényszeríts rá

Attached: Névtelen.png (488x569, 50K)

>kihúzni a neveket

Miért van az hogy halál zagyvaságok mindig az álmok, még azok a részei is amik normálisnak tűnnek az alvó agyadnak?

Most ébredtem és volt hogy két napja ugyanazokról a valóság torzító szörnyetegekről álmodtam amiket G.E.O. nak hívtunk rövidítetten, ami a Geoanomalous Paranormal Disturbances rövidítése volt, mert helyileg lokalizált rémekről volt szó, de ha összeadod a kezdőbetűit akkor nem is G.E.O. az anagrammja hanem G.P.D.

mert autista vagy

youtube.com/watch?v=0BpzmWO12KY
Lol

ahhoz elég nagy szójának kell lenni hogy a lábszakáll ismerőseid zsidókönyvön kiborítsanak

boldog születésnapot kedvenc történelmi személyemnek, Hitler gyilkosának!

hol borultam ki? csak simán undorodom a baszatlan, dagadt rostosoktól, és szórakoztatónak találom, hogy maguk helyett most is másban keresik a hibákat

>Maďari sú nešťastie Európy.

Attached: smuganimegf.jpg (471x580, 189K)

Jászvásáron jó pizzát tudsz?

Én megint arról álmodtam, hogy van egy humanoid faj, ami kvázi szénszálas bőrt növeszt magának, és minden tekintetben felettünk áll, és egyszerre próbálja meg tudását átadni az embereknek és elpusztítani őket.

én azt álmodtam hogy aoe2 multiztam csapatban és egész játék alatt csak a többieket néztem és elfelejtettem építkezni ezért kiszopattak
szar álom volt

A zsidók?

én nem szoktam álmodni mert nem egy 8 éves kis szójaratykó vagyok

mindenki szokott álmodni csak akkora egy agyatlan cigány vagy hogy nem emlékszel rájuk

én azt álmodtam, hogy két kedvenc zenekarom egymást követő napokon bejelentik, hogy ugyanazon a napon fognak fellépni budapesten, és amennyire örültem az első bejelentés után, annyira kétségbe estem a másodikat követően

szója álom

Dögölj meg késforgató normálféreg

mik a kedvenc zenekarjaid?

Nagyon iligy
Próbáld ki, hogy nem valami kijelzőt bámulsz lefekvés elött egy ideig. Nekem így visszajöttek az álmaim.
Vagy igyál egy liter tejet és egyél egy fej nyers hagymát lefekvés elött, akkor aztán jó magy faszságokat fogsz álmodni

mewithoutyou, brand new, the national, mono, father john misty, the mountain goats, sufjan stevens, mount eerie, modest mouse, andrew jackson jihad, foals, bright eyes, vampire weekend

Edda és majka + curtis

>egy liter tejet és egyél egy fej nyers hagymát lefekvés elött
mi a faszért csinálna bárki is ilyet

Ratyi

Én azt hallottam, hogy a tej vagy a nyers hagyma fura álmokat okoz, de lehet hogy faszság

de unironikusan mi a faszomért érdekelne hogy miket álmodok
reggelente szoktam rá egy rövid ideig emlékezni de ha nem azzal kezdem a napomat hogy "na mit is álmodtam" akkor elfelejtem az egészet
viszont mivel nem egy szaréletű szűz vagyok akivel csak álmában történhet bármi jó dolog nem szoktam velük foglalkozni

>mewithoutyou, brand new, the national, mono, father john misty, the mountain goats, sufjan stevens, mount eerie, modest mouse, andrew jackson jihad, foals, bright eyes, vampire weekend

Attached: depositphotos_132222990-stock-photo-the-scared-cat-has-pressed[1].jpg (1494x1700, 175K)

bozgori...

ratyi

Nekem a bn a múltkor azt mondta, hogy azt álmodta, hogy én meghaltam és hagytam rá ékszereket, de utána az egyik haverom kellett gondját viselje. Na most abba nem ment bele, hogy egész pontosan ez mit jelent, de elég aggasztó hől.
Dobjam szerintetek, vagy azért nem kéne ilyen sokat belegondolni? Mert azért őszintén szólva nekem már korábban id feltűnt, hogy próbál flörtölgetni a bn amikor találkoznak.

szerintem szervezz össze nekik egy kúrósestét és nézd végig a szoba sarkából ahogy a haverod telekrémespitézi a puncusát aztán ha nem izgultál fel a dologra szakíts vele, ez az egyetlen tisztességes út

youtube.com/watch?v=jSakX8_uXD0