/ex-yu/

Zare i Goci ft.Crni Andjeli edicija

youtube.com/watch?v=blNPPB2Lm-Y

Attached: hqdefault.jpg (1000x750, 36K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/kUfFluDmEv0
srbin.info/2019/05/14/strasan-udar-vlasti-na-spc-vucic-pretio-vladikama-papirima-tajnih-sluzbi/
youtube.com/watch?v=Q_smP8IDAiQ
youtube.com/watch?v=wnA0doOsGDY
youtube.com/watch?v=2KzjmFuke8M
youtube.com/watch?v=BLnsHwK0qug
youtube.com/watch?v=Afz3qxbsskU
youtube.com/watch?v=6hRkLp8NvOk
twitter.com/AnonBabble

UMRO JE OMCO AAAAAAAAAAA REEEEEEEEEEEEEEEE
youtu.be/kUfFluDmEv0

CTPAШAH УДAP BЛACTИ HA CПЦ: Byчић пpeтиo влaдикaмa пaпиpимa тaјних cлyжби?
srbin.info/2019/05/14/strasan-udar-vlasti-na-spc-vucic-pretio-vladikama-papirima-tajnih-sluzbi/

youtube.com/watch?v=Q_smP8IDAiQ
heh

jebo ti omco mater

pa kaze

Attached: 1527314467297.jpg (1600x900, 219K)

oh oh

kako vas ne smori da vrtite jedne te iste meme toliko godina meni nije jasno

frf

youtube.com/watch?v=wnA0doOsGDY
pokidala kraljica eksjua

Attached: queen of ex-yu.jpg (1200x800, 95K)

autizam + skicofrenija

Kako je lepa jebote

OKO MENE EZGENG SVUDA BANDA
youtube.com/watch?v=2KzjmFuke8M
youtube.com/watch?v=2KzjmFuke8M
youtube.com/watch?v=2KzjmFuke8M
KOLA KOLA KOLA

Attached: chica chely.jpg (1080x1080, 54K)

frfara dzej kod amidzija navaren ko yoda

jer vec godinama vrte jednu te istu pricu u krug a to moze samo neko ko uistinu boluje od autizma, i to onog malo izrazenijeg jer se takva bolesna opsesija ne javlja kod normalnih ljudi.
vjerojatno ima mamu ili nekog ko se brine o njemu, mozda radi kakav jednostavan posao gdje zaposljavaju ljude s dusevnim/psihickim teskocama, jer takvi uglavnom nisu sposobni voditi samostalan zivot.

ovo sam downloadovao ukola sad odmah

e vidis nije zbog toga, dublja je to patologija
spamovao je onaj crvat svaki dan iste fotke neke genericne an*me drolje pa mu niko nije srao , a jel znas zasto? zato sto crvati ne udaraju na crvata ovde, samo se okome na srpsku zastavicu kao divlji psi i ovi nase siptarcine se nakace na njih jer to je taj mentalitet, samo rokaj kad si u grupi ..najbolji primer za to je tackasti koji je samo skakao na nase a nikad na njihove
e sad posto im udara u njihovu malu sujetu da sam ih sve ekspouzovao i da sam ih deklasirao, pizde kukaju pozivaju u pomoc dijasporu a ne shvataju da ja ne kuckam ovde da bi impresionirao njih na sta su oni navikli da im tu stoji neki somi veselo majmunce da ih zabavlja

somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi

Bolestan si brate najozbiljnije ti govorim lijeci se idi u doktora da ti da neke tablete

hahaha secam se kad je djocko napisao ovu pastu prvi put

Kako peni crvat sto je nebitan, tj. sto su crvati najnebitniji na ex-yu a i uopste ahhaha bukvalno se gusi od besa i kuca na brzinu da sto pre odgovori. Alo bre, mi vladamo ovde, mi smo najjaci, mi kreiramo meme, mi kreiramo ex-yu stvarnost, mi kreiramo ukuse, mi odlucujemo, mi smo mi jesmo prosto i jednostavno. Pet godina kmecis i jos 10 godina ces kmecati ako ostanes, jer mi ne planiramo da idemo odavde, vec da kidamo sto jace.

Kako su ovi crvati ljubomorni sto je jedan Bogdan Vlajinac jaci na netu od svih crvata koji su toliko neinventivni da ne umeju ni jednog postenog rappera da izbace ahahaha, mada sumnjam da je taj guzobolnik samo jedan crvat koji samefagguje i ponekad mu se Gownarko pridruzi.

sve smo ih unistili brate, i balije i usrase i onog montenegrinskog usrashu i tackastu usrashu sve smo ih deklasirali i thread je nash

Pojedine ovde jako pogadja to sto je najjaci OC i sto su najjace meme proistekle od Azganga, Laganga, rijalitiganga i tako tih ljudi, bukvalno im je krivo sto su ti ljudi kreirali ex-yu realnost pa se trude da ih vredjaju, ponizavaju iz pukog besa i mrznje, pre svega prema Srbima pa tek posle prema sadrzaju koji po njihovom misljenju ne pripada ovde a itekako pripada, ali sto je najjace ti gengovi su ovde ukorenjeni i nema nazad i sto pre se pomire ti smradovi sa cinjenicom da se ovde slusa rap/trap, da se gledaju rijalitiji i da je gang kultura dominantna to ce im biti bolje da se odluce ili da idu odavde gde ce ljudi prihvatiti da igraju po njihovim notama ili da ostanu ovde i da se uklope u ex-yu realnost.

uhhhh mina kostic mrrrrrk
youtube.com/watch?v=BLnsHwK0qug

ex-yu tred upravo sad

Attached: aleksandar-vucic-foto-tanjug-1425049273-620843.jpg (620x413, 59K)

koja ciganshtura mrkacha

Kad ja završim na ovom tredu sa vama jasenovac će izgledati kao dobra šala

Attached: 250px-Svukasin1.jpg (250x394, 28K)

Milica Zavetnica je vd direktora uprave za trezor u ministarstvu finansija.

youtube.com/watch?v=Afz3qxbsskU
>t.

mali je legendica

crvatski "nacionalizam" je krindz do jaja trude se da imitiraju nas ali izgleda groteskno

>hrvatski nacionalizam

Attached: 1501016523301.png (600x580, 360K)

e zurka u zadruzi za par minuta, svi da ste se spremili i nacrtali ispred imaginarijuma

Evo ja sam obukao trenerku drejkovku i na putu sam.

Attached: drejkovka.png (308x485, 328K)

frf kakav kepec

baziran

ma ja sam shvatio kakve ste vi sise i ustve jos onomad kad smo gledali onaj vaterpolo, ja vam napravio shou program ovde u koncu a vi se napravili ludi i uskratili mi (You)-ove iako od tada redovno reciklirate moje fore i fazone. e zato sam odlucio jos tada da vas prcam u mozak sve od reda dok mi ne dosadi i jos uvek mi nije dosadilo, niti ce

veca krindzara od onog malog ustashe dbi

Pa ti si realno legenda

i dalje ste guzobolni jer jedini u evropi imam drejkovku i sto kupujem sorceve od 75 dolara (pic related)

Attached: 1528208544186.jpg (3072x1728, 1.56M)

Sad si ih matirao bakero

>75 dolara

nema sta ja sam oficijalno btfovan

dragan murar je novi ex-yu meme

Attached: murar.jpg (400x400, 25K)

Jesu ovo kopipaste taksiste? Realno se ne sjecam vise

prihvaceno aklamacijom

Attached: miskovic murar.jpg (770x1027, 116K)

Attached: murar-dragan-696x669.jpg (696x669, 38K)

Attached: dvcch-.jpg (640x480, 36K)

ona je
ubila moje sne

JA POPIO JESAM..

zaljubih se u devojku iz hevi metala

makedonka sa 10/10 prdarom opet u zadrugi

Top picka ova zadruga je top sto se tice picaka.

naravno, uzivanje za nas heteroseksualce i za sve nas ovde kojima se dize i koji nismo reditori maloletnici

ex-yu tred kad su zurka nightovi

neka crkne od muke onaj kome ovo smeta

Attached: oliver-mandic-aca-lukas-zeljko-mitrovic-620x350.jpg (620x350, 14K)

Baza

Attached: miljana-kulic-1-830x0.jpg (830x491, 46K)

braap

realno samo najjace glave su sad na ex-yu dbi

>impliciraju da je ne bi jebali

Attached: jk.jpg (660x1143, 144K)

izvini ali ko to implicira?
ja bi je jebo dok mi ne otpadne kurac!

ti bi je jebo ali ona ne bi tebe dbi

zeljko bazzovic doveo milicu pavlovic u 3 ujutru da peva zadrugarima

bazza!

o Boze kako je lepa

Attached: makedonka.png (681x432, 562K)

rasna vardarska srpkinja

Jashta je

Attached: makedonka2.png (597x378, 461K)

rak ti jeo kosti botardo

patetican post

došli su sati za prave crnje
tko je još budan

Attached: 1556121590224.png (409x337, 184K)

pisham po glavama keve i caleta, pisham po platorogonjama

tu smo svi!

stef kari baza

bogdanvlajinac

evo me

Sad jedan burek sa sirom i jogurt, pa da se prelista Informer a na tv jutarnji program sa Maricem jer sam srbenda kakve nema.

youtube.com/watch?v=6hRkLp8NvOk

>ook sam ovo i ja radio
>ook ovo gleda 100 hiljada ljudi

Mislim da je vreme da snimam svoje autisticne igrice koje sam igrao sam sa sobom

get /extraflags/

Attached: ().png (720x930, 255K)

e vidis recimo ovo je bazirano

hvala na podeli linka

To se tako radi bakero. Evo sad Vojvoda Seselj prica o laznom spustanju na Mesec.

Attached: bi vi ou dzi.png (330x565, 392K)

Lijeci se

Sanjao sam da sam u Srbiji sa onim vašim klosharima iz blokova, prepoznao sam jedino mikri mausa, i jeli smo čips sa krastavcima onako smo uzeli list čipsa i jedan kiseli krastavac stavili na njega pa jeli. Prije toga smo ja i neki smrdin ukrali smart i ubili vlasnika i vozili se onda do skrovišta u blokovima di smo jeli taj čips sa krastavcima

Nije to bio san brate nego potisnuto sjecanje

Ochesh rechi da sam srbin? oWo

Bojana Laban fan club dbi

vidi brate

Upvote

kriste izbavi. uopće nije lijepa, samo je privlačna jer je prosječna. kao, "mogo bi to zbarit/odvesst na kavu iako sam ružan" lijepa. jebeni inceli

Malena je prava slatkica patkica djevica ja ne znam kaj ti trabunjaš

Attached: jh2k3shdf8.jpg (382x287, 19K)

Attached: 978dsh32ih.jpg (400x533, 40K)

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Attached: h7ad8suj2nre.jpg (500x395, 91K)

Attached: TPOfjyOegKl4ZkqXl8DYA__Q2IW57kvIszdvOAnJyCM.jpg (1024x683, 103K)

Attached: SyfIGc4Ntz.jpg (500x333, 28K)

Attached: SkWzatV4tz.png (169x300, 79K)

Attached: SkgY1qNVYM.jpg (1080x1232, 135K)

bazirani herc ulece da spasi konac od propasti

Attached: SyllQqVNKG.jpg (1280x960, 287K)

Attached: T0YWd0e.png (550x358, 206K)