/polska/

Edycja że tak powiem estetyczna

Attached: 1556934116121.jpg (2000x1014, 2.25M)

Pamiętajcie chłopcy, że jesteście przyszłością narodu polskiego.

Attached: mufti.jpg (900x515, 45K)

Polak to znaczy pośmiewisko całego świata

fajny obrazek, zapisałem se

Attached: cyberpunk_1.jpg (1066x750, 113K)

cud
smrut

w takim razie ten narod nie ma przyslosci

Attached: 1524759247561.jpg (2000x2500, 409K)

wkurwia mnie że 5 nie jest odwrocone tam na zegarku

patrzcie ale wierzga

>mówie że mam 180cm
>tak naprawde mam 174cm
ZAMKNIJCIE MNIE

Attached: Joker-nareszcie-zadebiutowal-w-serialu-Gotham-.-Zobaczcie-nowego-ksiecia-zbrodni_article.jpg (1180x722, 83K)

Musiałeś do nowego to ciągnąć. Nie zauwarzyłeś że jestem imieniociotą. Zdarza się, nie musisz tyle kontrolować obrażeń.

cieszę się

Attached: 1545766049008.png (2500x1486, 1.72M)

>on nadal w to brnie
o nie nie nie
znajdź sobie zajęcie bo się cały obsrasz

Tak, tak, tylko udawałeś że nie widzisz że nie jestem anonem. Chory żart, jestem pod wrażeniem.

no idź już sobie bo mi od rozmowy z takim łykaczem iq spada, sio

ten też

Attached: 1558280190448.jpg (1200x1898, 414K)

po prostu przyznaj sie do bledu

Sam przytargałeś rozmowę do tej nitki, a ja przyznałem ci rację że to super żart był.

czemu to dziecko pali papierosa

>ta kontrola obrażeń
sio

To nawet nie byłem ja. Nie pogrążaj się.

oczy widzą, uszy słyszą, usta milczą

wszyscy jesteście zdrowo popierdoleni

Ja jestem niezdrowo popierdolony.

>on nadal
widzę, że pasik jest, dobra ale idź bo z tą kontrolą nic nie wskórasz, naprawdę mi imponuje że tak się starasz, a teraz zmiataj już

Zawsze mam w chuj nabrzmiałe żyły na rękach i nie wiem kurwa czemu
Pic rel

Attached: 20190602_013433.jpg (576x391, 189K)

jak zaczac cwiczyc jak sie jest absolutnym zerem fizycznie i kondycyjnie

szkielet tryb tu

podnieś ręce do góry

no może trochę jestem

Attached: 1558213994132.jpg (792x792, 135K)

PRZECZYTAJ JEBANĄ NAKLEJKĘ

nie zmienia to niczego

Spoko danon, widzisz przecież że na dwa urządzenia piszę żeby 'wygrać' dyskusję liczebnie ( i ), także dawno powinieneś dać sobie spokuj z takim idiotą który nie dość że super chorych żartów nie rozumie to jeszcze samociotuje. I po co było do nowego generała przytargiwć kłótnię? Tylko głupi nie umie odpuścić, bonaparcki.

czytalem, te zestawy cwiczen co sa opisane to za duzo jak dla mnie. bylem na silce i nie dalem rady nawet tymi prawie najlzejszymi obciaznikami machac a i tak pewnie zla forme czy jak to sie mowi mialem je wykonujac

ech aż mi się smutno zrobiło bo nie raz też mi się zdarzyło że nikt nie robił nitki nikt nie robił a potem nagle dwie trzy osoby zrobiły na raz i za każdym razem inni byli szybsi ode mnie

>powiedział ten co nie odpuszcza
bakes

>spokuj
o nie nie nie, spocony jak ty sie teraz pozbierasz

a potrzymaj chwilę w górze

sanatorium

to tylko deska na henie co za roznica lol

Toż ja jestem głupi () ale czy ty chcesz mi dorównywać w spierdoleniu to tylko twój wybór.
Jak ja kiedykolwiek odzyskam.

Nadal to samo

Attached: 20190602_014246.jpg (2880x2160, 1.8M)

no bo wszyscy czekają na nitkę a potem pięciu userów robi naraz i wszyscy się cieszą i myślą że to w ich nitce ludzie będą postować ale lipa

próbuje cie grzecznie stąd wyprosić żebyś więcej się na głupoty nie nabierał, ale widać się wiercić przestać nie możesz

emocjonalne przywiazanie do zbioru zer i jedynek na mongolskim kurwidolku to bardzo niezdrowa postawa

Tylko cnoty nie sygnalizuj, chcesz się kłócić tak jak i ja, inaczej już dawno przestałbyś odpowiadać, w końcu przyznałem ci rację już parę postów temu.

widać trzeba ostrzej, wypierdalaj

Smutne musi być twoje życie. Po prostu pozwól temu odejść, jak się tego nie nauczysz to ciągła frustracja w końcu cię zniszczy.

Trochę smutno mi się zrobiło

>

why

Co się ci stało anonku słodziczku.

Bo próbuję rzucić picie ale oczywiście mi się nie powodzi

Ech user, ciekawe jak długo będziesz odpowiadał. Teraz to już na 80% jestem pewien że jesteś tym bonaparckim.

kurwa, nie wiem

o mi tez, pjona cumplu. pobawmy sie w aa. co tam lubisz popijac?

no dawaj dalej odpowiedziami syp, widać że nie możesz przeboleć, dlatego zmieniłeś temat

Już dawno się pogodziłem że to był super żart udawać że imięciota jest anonem. Pisałem o tym już chyba trzy razy. Starcza demencja, bonaparcki?

kto to jest bonaparcki

przeważnie piwo ale od czasu do czasu znajdzie się też jakiś bardziej wysokoprocentowy alkohol
ty to pewnie ten user od tej żołądkowej za 4 pln?

po pierwsze ja nie wiem jakie wy tam sobie persony wymyślacie, po drugie gdybyś się pogodził to byś nie pisał. Zróbmy tak, już nie odpiszesz, okej?

ej, co jest bardziej żałosne - jak twój stary usiłuje założyć konto na 4szą czy jak polacy nieogarniają koncepcji anonimowiści i usiłują zwracać się do sb po imieniu?

nie, alternuje miedzy seagramsem a grantsem. czystej nie lubie, a piwo to nie alkohol, musialbym po 12 pic zeby sens byl.

ktory dzien ciagu? u mnie bedzie z miesiac z drobnymi przerwami. juz doslownie jak pare godzin nie popije to lataja mi rece i chodze wkurwiony.

Taki co całą noc pierdolił o jakimś obrazku i jak to ten mem jest złym memem. Gość z którym się kłócił poszedł spać a ten wciąż o tym pisał, nie mógł przeboleć.

>sb
oof

Odpisuję bo do mnie piszesz. Po co do mnie piszesz jak się już zgodziłem że twoje żarty są najlepsze na blokowisku to nie wiem.

wam serio wszystkim powinni pozakładać konta na phpbb by przemo bo tyle jesteście warci z tym swoim imieniociotowaniem

ja tak piję 8-9 piw żeby się porządnie opić, czasem więcej, jeśli zaczynam koło południa to może być i z 12
>ktory dzien ciagu? u mnie bedzie z miesiac z drobnymi przerwami. juz doslownie jak pare godzin nie popije to lataja mi rece i chodze wkurwiony.
grubo. u mnie dopiero drugi. zwykle robię sobie dzień albo dwa przerwy, ale jak mam te dni przerwowe to jestem naburmuszony i tylko myślę o tym by sobie gdzieś pójść do sklepu i kupić jakieś piwo.
od ilu lat chlejesz?

no i po co piszesz? Mogłeś zakończyć rozmowę w prosty sposób, ale z jakiegoś powodu nie chcesz, koniec.

dlatego pojawiam się i znikam i przestają mi wymyślać jakieś zjebane ksywki

ty pierwszy bajprzemowy

>koniec
inb4 na ten post też odpiszesz

te browary to jakies najtansze? chyba nie moglbym byc alkoholikiem jakby nie bylo mnie stac na drozsze picie, na sama mysl o 9 zubrach czy perlach mnie dreszcz przechodzi.

dzien dwa przerwy tez mi sie zdarzy ale pamietam z jednego ze spotkan aa że prowadzacy wspominal mniej niz tydzien to nie przerwa.

przez chleje rozumiem masz na mysli ciagowo a nie pierwszy hehe browarek. bedzie z 4 albo 5, juz nie pamietam jak inaczej sie zyje

o jezu anoni. to się dzisiaj naprawdę wydarzyło na finale ligi mistrzów. ale to jest hot o kurwa.

Attached: 1546808695679.jpg (1920x1390, 391K)

taki nieśmieszny post że aż przykro

>nie przeciągną jej końmi po brukowanym placu
w jakich to czasach żyjemy

>bedzie z 4 albo 5
lat, zapomnialem dopisac

to się popłacz ułomku lmao

>te browary to jakies najtansze? chyba nie moglbym byc alkoholikiem jakby nie bylo mnie stac na drozsze picie, na sama mysl o 9 zubrach czy perlach mnie dreszcz przechodzi.
nie, zawsze piwa niby "kraftowe", np. wrężela czy pinty, czasem jakieś importowane gówno z innych krajów. zaczęło się od tego że piłem te piwa wmawiając sobie że tylko jestem smakoszem, że to wcale nie chodzi o opijanie się, ale to oczywiście było okłamywanie samego siebie. w pewnym momencie nie mogłem już przestać.
>dzien dwa przerwy tez mi sie zdarzy ale pamietam z jednego ze spotkan aa że prowadzacy wspominal mniej niz tydzien to nie przerwa.
ech. to może spróbuję teraz zrobić tydzień przerwy. są takie apki dla komórek które mają w tym pomóc, ale mnie jak na razie nic nie dały.
>bedzie z 4 albo 5, juz nie pamietam jak inaczej sie zyje
no to tak jak ja mniej więcej. dla mnie to 6 lat od początku przypogy z hehe piwerkiem.

BOŻE COŚ POLSKĘ

nie przeszkadza ci to w egzystencji? jak krafty to zgaduje ze do jakiejs pracy chodzisz. sam mieszkasz? ja kiedys z kobieta mieszkalem ale meczylo mnie ukrywanie sie z piciem i sie rozeszlismy

ładne ciało ale ryj tragiczny
instagramowa kurwa zrobiła to żeby sobie followersów nabić i wiecie co?
zadziałało, podobno 200k w ciągu godziny jej przybyło

boże jakie to hot

>boże jaki thot

poprawion'd

chodziłem do pracy, jak pracowałem to się opijałem oczywiście w weekendy ale też czasem we wtorek albo w środę. wstawałem wtedy po 4 godzinach "snu" wyglądając jak gówno ale i tak jakoś dawałem rade. teraz tylko neetuję i żyję z oszczędności. tak mieszkam sam. ty masz jakąś pracę? bo te whisky to pewno nie są tanie.

jedno drugiego nie wyklucza

40-50 za butelke to nie wiem czy tak drogo. ci chyba wiecej wychdzi bo krafty chyba po 10 stoja?
pracuje nawet awans niedawno dostalem. mam sprawdzone metody na kaca i orzezwienie sie, rytulal codzienny.
nie jestem raczej osoba ktora moze cos takiego mowic ale ogarnij sie troche. w takim stanie neetowanie to sciezka do bezdomnosci. albo powrotu do rodzicow jesli jest taka opcja ale to i tak juz sciezka w dol. dlaczego pijesz? cos cie na duszy trapi czy czysto fizyczne uzaleznienie?

>krafty chyba po 10 stoja?
większosć to 8-10 zł za butelkę. nie jest to tanie faktycznie
>pracuje nawet awans niedawno dostalem. mam sprawdzone metody na kaca i orzezwienie sie, rytulal codzienny.
gratuluję anonie, cieszę się że dajesz sobie radę w życiu mimo tego zjebanego uzależnienia. ale bez niego byś pewnie więcej miał z karieru.
>ogarnij sie troche
wiem, spróbuję. idę spać tera, dzięki za rozmowę

prosze, trzymaj sie. pamietaj ze jak bys chcial pogadac to ktos zawsze jest.

co to jest liga mistrzów? to coś w siatkówce?

głupi ty, w curlingu

liga legend ale z piłkami

I am speed

Attached: 15726420874.jpg (1137x602, 88K)

ale szybko prasuje

wymyślili fps'a tylko że zamiast strzelania jest piłka?
genialne

toż to rts jest

curling wygląda tak, jakby powstał specjalnie po to żeby zakpić z idei dyscyplin sportowych
nie wiem czy to że ludzie wzięli to na serio jest bardziej przerażające czy śmieszne

curling jest dla hokeju jak dota dla warcrafta

curling ma cos wspolnego z hokejem?

to jest normalny sport nie wiem o co ci chodzi, wymaga precyzji i zwinności

curlingowcy wypierdalać
tylko golf

moim ulubionym sportem jest nieironicznie futbol amerykanski

jakie oni tam taktyczki odkurwiaja. tylko ogladac to dramat jest bo ciagle reklamy przez ustawianie linii