/tr/

büyük ortadoğu projesi baskısı

masonluk özel edisyonu

Attached: 63225e50aaa04s0g4d49.jpg (630x420, 31K)

Other urls found in this thread:

vm.tiktok.com/dcXuLp/
youtube.com/watch?v=Xl0YYn7eGBA
youtube.com/watch?v=hSb1YM2B4ME
vm.tiktok.com/d3J4W2/
vm.tiktok.com/dcoV2n/
vm.tiktok.com/dcoBJr/
vm.tiktok.com/dcW5LT/
vm.tiktok.com/dcptah/
vm.tiktok.com/dcvyqb/
hepsiburada.com/msi-gl73-8se-085tr-intel-core-i7-8750h-16gb-512gb-ssd-rtx2060-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB00000J3ISK
youtube.com/watch?v=P4xDEaWl0WU&feature=share
twitter.com/fatihtezcan/status/1138793197562400769?s=21
instagram.com/p/BYu82SJjCKE/?igshid=uds8q10nvugb
youtu.be/-z_vUyl_C1g
youtube.com/watch?v=U0gjwpMb-k8
youtube.com/watch?v=7waxboiZceI
youtube.com/watch?v=gtV_G8v89C4
youtu.be/qt3u_W9yUps
youtu.be/qVtlORdiMVo
twitter.com/SFWRedditGifs

akıt breM

uLLLLLa yardum edÜÜÜÜn

bu iş böyle olmayacak
ya helyumu çekecem
ya normileri kesecem

melek gibi be bremin...

vm.tiktok.com/dcXuLp/

Sago dinlemeye 6 yaşında başladım size garip gelebilir ama 6 yaşındayken abim sabahın köründe kaldırırdı beni kalk lan sagopa yeni şarkı çıkarmış diye her sabah televizyondan sagopayı beklerdik abim baytar şarkısını çok severdi hatta bağımlısı diyebilirdim ben 14 yaşındayken askere gitmeden önce bu şarkıyı dinliyodu o gün abim askere gitti yaklaşık 8 ay sonra falan şehit düştüğü haberi geldi yıkılmıştık ağlamaktan hiç bişey hissetmiyodum ve aklıma baytar şarkısı geldi açtım yine o an tekrar eskiye döndüm 6 yaşında beni sabahın köründe kaldırıp sagopa dinlediğimiz günler şuan 17 yaşındayım ve hala baytar şarkısını açtığımda hep abim ve eskiler gelir aklıma o yüzden bu adamın yeri bende çok farklı.

Türkolar neden bu kadar zihinbaz?

Attached: IMG_20190612_143200.jpg (750x875, 97K)

youtube.com/watch?v=Xl0YYn7eGBA
bundan daha çadullah bir insan gösterin

youtube.com/watch?v=hSb1YM2B4ME
tiplere bak işte yeni t*rkiye k*rt afgan suri paki dolu bok çukuru

uLa sıÇan PİÇleri her sabah 6da taze tirad açılacak demedim mi ULAN? illa günlüğünüzden mi keseyim???

REİS kaybederse tc kaybeder kendinizi hazırlayın bu yaz sıCak geçebilir

oRRRusbu anan serinletiyo sıkıntı yoQ

vm.tiktok.com/d3J4W2/

yamyam gibiler amq

yanma kOÇum

tırkolar AFGAN BOĞAlara cilve yapıyolar
vm.tiktok.com/dcoV2n/

biz kardeşiz breM

daha çok götümü yakacak şeyler at ki kaçabileyim bu lanet ülkeden

üslü ve kırmızıhaplı

>ateist tayfa
ulan hiç sarıklı tanımasam inanacam

tırkolar ne delikanlı millet yauww hepsi yiğit
vm.tiktok.com/dcoBJr/

nereye kaçCan

karılar azmış moruQ başımıza taş yağacak
vm.tiktok.com/dcW5LT/

"bu miLLete her şeyi öğrettim fakat BOĞA olmayı öğretemedim"

ulu önder

alfa yauwwww
vm.tiktok.com/dcptah/

hunter kenan mı pimp kenan mı?

anan

Dörd dəfə müvəqqəti sığınacağa qaytarılan "Britaniyanın ən gonbul pişiyinə" sahib tapılıb

Dörd dəfə heyvan sığınacağına qaytarılan kök pişiyə nəhayət daimi sahib tapılıb.

Plymouth şəhərindəki Woodside sığınacağına ilk dəfə gətiriləndə Mitzi-nin çəkisi 7,7 kg olub.

Bu səbəbdən ona "Britaniyanın ən gonbul pişiyi" adı verilib, amma o vaxtdan bəri pişik xüsusi pəhriz hesabına arıqlayıb və çəkisi 5,3 kg olub.

Pişiyin köhnə sahiblərindən birinin ailəsi indi onu daimi olaraq götürmək istəyir.

"Elə şirin pişikdir ki, - sığınacağın meneceri Helen Lecointe deyib. - Biz ümid edirk ki, onun sərgüzəştləri sona çatıb."

İngiltərədə pişik və it balalarını ev heyvanı dükanlarında satışı qadağan olunur
Pişik kafesində vaxtı belə keçirirlər

Attached: pişik.jpg (660x371, 41K)

vm.tiktok.com/dcvyqb/
uLa keşke kenan gibi 1 qnqım olsaydı

lan yemek yiyodum amQQ

Boşuna demiyoruz T*rkler İsveçlilerden daha gavattır diye.

KÜRDÇEyi azericeden daha çok anlıyom

THICC

bu k*Dın PİÇi ne aşağılık 1 şey yauww güç için her şeyi yaparlar amqqqq wallahi sikilen insana güven olmuyor

gününüz nasıl geçiyo

cevabı çok basit, eskisen türkiye çok medeniydi de şimdi bu hale geldi diye bişey yok. anadolu o dönem tüm karanlığıyla orada duruyordu. ama istanbul’a doğru dürüst göç yoktu. şimdi yakup kadri’nin yaban’ındaki karakterlerin torunları istanbul’u ve sermayeyi ele geçirdi. istanbul’un orta sınıfı değişti ve sahilde atletle mangal yapan adam figürü hayatımıza girdi.

haftaya g3 atışı denetlemesi var, varsa /tr/ de eski atıcılardan taktik bekliom

alınır mı?????
hepsiburada.com/msi-gl73-8se-085tr-intel-core-i7-8750h-16gb-512gb-ssd-rtx2060-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB00000J3ISK

bunlar olurken elit istanbulluların eli armut mu topluyodu bRem? korusaymışlar karılarını kızlarını şehirlerini yemeyenin MALINI yerler amqqqq

anana geçenki geçirdiğim gibi geçiyo

nie yandn

youtube.com/watch?v=P4xDEaWl0WU&feature=share
AHAHAHAHA azerbaycanlı oğuzhan uğuru buldum

zeynep bastık’a basmak istiom

ula 1 kelime anlamıyom

Her zamanki gibi. Yani yarrix gibi.

>kadıköy

Axx

PUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA EFSO İŞEMİŞ KÖPEK GERİLLA

twitter.com/fatihtezcan/status/1138793197562400769?s=21

KEEEEEEEEK

instagram.com/p/BYu82SJjCKE/?igshid=uds8q10nvugb

sikiş verin

azericeden daha çok özbekçe anlıyom moruQ tam 1 TÜRKMEN BOĞASIYIM
youtu.be/-z_vUyl_C1g

oy*N oynamıcaksan alma

büyük yanlış yapan kadındır. cahilliğine vermek lazım. recep tayyip erdoğan, türkiye'nin seçilmiş cumhurbaşkanıdır. sevseniz de sevmeseniz de bu iş böyle. hangi cumhurbaşkanına bu hareket yapılırsa yapılsın gerekli işlem yapılır.

cumhurbaşkanına hakaret etmekten hakkında dava açılacaktır.

aX uLan uuR seni denize girmeye zorlayan karı belki şuan bir SURİ BOĞAya amını götünü bir ettiriyor ama sen 31 bile çekemion

KURTlar adından belli KÜRT'ün en iyi dostudur, t*Rxın değil (ki t*Rx PİÇinin t*Rxdan başxa dostu yoxdır)

a-annesi uura asansör çekiyomudur

sürekli gidilen bir lokantaya her zamanki gibi lahmacun yemeye gidilir. dükkanın içinde sokakğınızdan tanıdığınız 5 yaşlarında yerinde duramayan haşara bir velet vardır. masaların arasında bir aşağı bir yukarı koştururken sizde çocuğun döte şaplak atma modasında takılıp, "naber lan kerata" gibisinden her geçişinde bir tane hafif bir şaplağı atarsınız. o arada çocuk kaybolur. sonra hızlı adımlarla birisi sizin oradan geçerken tekrar "dur lan şunun döte bir şaplak daha atayım." diyerek elinizi salladığınızda bir bakarsınız mini etek giymiş bir bayanın baldırına doğru eliniz gitmiş bulunur.

son derece sessiz bir iş ortamında, diğer herkes gibi çalışılmaktadır. (sözlük üzerinde)
birden bi arkadaşımın aranması gerekir ve cepten aranır. ne zaman aransa ofisinde fiti fiti çalışan bu eleman, telefonu:

-naber lan yarraaaaaaam, şeklinde avazı çıktığı kadar bağırarak açar ve bütün ofis telefondan yankılanan bu sesle çınlar.

etraftakilerin kıkırdamaları eşliğinde "eeööö, ben seni ariyim birazdan" denir, telefon kapatılır.
rehberden siliyim lan ben bunu, evet evet siliyim, bi daha da aramiyim, diye düşünülür.

ama iyidir be insanın böle çatlak patlak yusyuvarlak arkadaşlarının olması. silinmesin, bi kenarda dursundur.

uLLa 2 hafta duş almadık diye kokmuşuz mq

bu aralar dilime "çikilop" dolandı. çikilop aşağı çikilop yukarı. canım mı sıkılıyor, çikilop diyorum. bişeyin adını mı hatırlamadım, basıyorum çikilop'u. babama bile çikilop dedim. ya her harfiyle bu kadar muazzam bir uyum içersinde olan, bu kadar fonetik bir başka kelime olabilir mi? "çiki" derkenki ağzımızda ezdiğimiz ses bütünü "lop"un salımıyla harika bir rahatlığa kavuşuyor. şu an çoğunuzun sessizce çikilop dediğine eminim.
bu arada garip bir huyum var, çok derin düşünüyorsam kendi kendime konuşuyorum ve bunun farkına ya varmıyorum ya cümlenin sonuna uyanıyorum.

neyse. o gün bindim metroya. gözlerimde 5 numara camlı, kalın kemik çerçeveli "bağlaç olan de'nin yazımına takmış güruhtanım, hepinizi rencide ederim" gözlüklerimle boş bulduğum bir yere oturdum, açtım komünist manifesto'yu alt çize çize okuyorum. kitabın kapağını gören yanımdaki enine kahverengi çizgili emmi üniforması tişörtlü amca, sanırım beden dilinde "seni onaylamıyorum ve sana laflar hazırladım" anlamına gelen "hımfffs hımfffs" diye sesler çıkarıp burnundan nefes vererek yerinde doğruldu. gözlüklerimden aldığım güçle daha çok bastırarak alt çizmeye başladım. bi taraftan da gözü altını çizdiklerimde. amca tam bir yanında gazete okuyana yancı olan bir tip. tam da o sırada "burjuvanın gözünde karısı bir üretim aracından başka bir şey değildir"in altını çizdim. amca yine hımmmfs diye sesler çıkartarak kafasını ya havle anlamında yana çevirerek doğruldu.

yol uzun sürdüğü için ben de bayağı daldım gittim. ineceğim durağa yaklaştığımda kitabı kapattım, beynimin yandığını hissettim. offf derken bir anda "lop" kısmını duydum. amaçsızca ağzımdan "çikilop" çıkmıştı. enine kahverengi çizgili dayı dehşetle döndü, suratıma baktı. ben de ona baktım. maviş maviş gözleri vardı.

tiktok ne kadar kanser bir mecra amq

YARRAK olsa da yesek tb.h

bende var brem 18 cm

sonsuz evrenler teorisi deneysel değildir diyenleri tek tek sikiyorum

Gerizekalı taklidi yapa yapa gerçekten gerizekalı oldunuz.

ERKİN BABA ALLAHIMDIR

youtube.com/watch?v=U0gjwpMb-k8

altın gün diye bi grup çıkmış, ne kadar sevdiğim türküyü tüccartüpüne yazsam ilk bunlar çıkıyor amk. proje midirler?

kapıcı seyit iş üstünde

youtube.com/watch?v=7waxboiZceI

normilerin kafasını keseCem moruq

t ü c c a r l a n d ı n ı z

HDP Suri breminleri kendine oy vermeye ikna edebilirse süper olur moruQ.

bu türkünün en çok bu yorumunu seviyorum; çünkü "namazını kıl fadimem" demiyor.

youtube.com/watch?v=gtV_G8v89C4

bugün için çok zor koçum, 10 yıl sonra olabilir. hatta selo başkan o zaman zarfında hapisten çıkarsa kesin olur.

Size burda T*rk lafı geçmeyecek demedim mi ulan?

acaba evlensem eşim beni straponla sikmeye ikna olur mu?

Yarrağımı ye Fadimem.

ULAN SİKİK OLAYIN CİDDİYETİNİ KAVRA LAN

youtu.be/qt3u_W9yUps

balkonuma sıçan kargalar ve mutfaktaki hamamböcekleri dışında dostum yok..

sönmez reyiz hack dersleri

ben varım ya oğlim

>0-1
piZZa söyle
>2-3
tüccarborusunda vakit öldür
>4-5
aniMu soundtrack dinleyip tavanı izle
>6-7
faP çek
>8-9
otizm yürüyüşüne çık
>dubs
uyu
>trips
özket + canlı yayın

>ohk 50 yıl sonra en çok kazanan doktorlar temel bilimciler ve cerrahlar olacak
>ohk tus puanı yüksek olan diğer klinikçiler(dermatolog vs) yapay zeka sayesinde babayı alacak
iyi hissettiriyor adamım.

yuWar

Kanki psikiyatriyi es geçmişsin. Psikiyatristler her koşulda temelcileri siker.

yuvarla

avradını sikim bugün de ölmedim

sınav yaklaştı diye artık hiç akmıyor amq. 16 haziran günü öğleden sonra akmaya başlar.

90lar abiiiii efsâne zamanlardı valla ne güzel şarkılar vardı misket oynardık sokaklarda keşke hep o zamanlarda kalsaydık
(98 doğumluyumdur)

youtu.be/qVtlORdiMVo

oynarım brem de ekran 60hz galiba amqqq sıkıntı olur mu??

Götüm yanıyo moruq. Bu senede kaçırırsam yarrağı yedim

türkiyeli sözü türkleri niye bu kadar yakıyor?

+anesi var

phen dhe...
artıkın noRmilik yapmam LAZIM

Cute Turkish boys are for _________

Attached: image.jpg (855x1007, 145K)

Az önce ttnetteki destek elemanının azına sıçtım çok alfa hissediyorum moruQ bana iss öner

xd bunların hiçbirini yapasım yok moruQ

amk nofap yapıYodum yav

hadi özket

rtx 2060 60hz laptop alsam göt üstü düşer miyim???