Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 49K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=K_0W5MIQrT0
444.hu/2019/06/19/dobrev-klara-iszonyatosan-nagy-ambicioim-vannak
youtube.com/watch?v=XRMUYpH7bQk
index.hu/kulfold/ep/2019/06/19/cseh_katalin_lett_a_liberalis_frakcio_alelnoke_az_ep-ben/
twitter.com/SFWRedditGifs

a nap kérdése: user szokott ereszt takarítani?

Aztatt a proliknak osztom ki. A hófogókat felrakták a múlt héten, most jön a polikarbonát a bejárat meg a terasz fölé.

A napi szenvedéshez ajánlott zene:
youtube.com/watch?v=K_0W5MIQrT0

eddig talán kétszer életemben
szüleimnél a legtöbben már mással csináltatják, még az ilyen pöcs dunántúli falvak is dzsentrisednek mint a geci

Tegnap fogtam denevért a lakásban. Ott aludt a csilláron egész nap. Hajnaltájt berepült a nyitott ablakon, aztán megvártam az estét megfogtam és kiengedtem.
Ánonnak milyen háziállata van?

hitler vagyok

Mao Zedong vagyok.
Halott fonál xdddddd

Én vagyok a fosóballerina.

Na ja mert a késforgatásos főincel lárpija a legtöbb hozzászólás. Egy az egyben saját magával beszél és sajnáltatja magát. Amolyan sufninárcizmus.

de már öngyilkos lett nem?

444.hu/2019/06/19/dobrev-klara-iszonyatosan-nagy-ambicioim-vannak

van rá ember, majd ő megcsinálja

szúnyog
hiába a szúnyogháló, a dögök az ajtónál állva besurrannak, amikor kinyitom a szúnyoghálós ajtót

Remélem hogy nem.

miért nem? Hiányzik a kepszlokk féreg?

Nekem is megmondta párszor hogy reméli kifolyik a családom bele meg hogy reméli hogy kibelezik őket a cigányok, de mint ember ettől még nem akarom hogy meghaljon.

Kurva anyatokat normalbuzik.

Nemigen, a nárcisták nem így működnek, hiedelmekkel ellentétben ha egy gyerek túl izolálva van és a világi problémák elkerülik és ugyanakkor a szülei is elhanyagolják érzelmileg, pl csak enni kap akkor azt tanulja, hogy csak hisztivel kapja meg amit akar. Ami a férfiaknál a nárcizmus az a nőknél a hisztrionikus viselkedés. Nincs sikeres nárcista az hollywoodi mese, mind parazita. Mind gyáva, mind összeomlik. Nagyrészük képtelen a párkapcsolatra is. Szar a jövedelmük is.
Az öngyilkossághoz meg bátorság kell, én már kipróbáltam.

nem az őrjöngő de az a helyzet Popeszku hogy meglátom a román zászló postákat és csukom is be a fonalat

En se, pedig tegnap megtett mindent hogy kapjon egy IP bant miutan beleszartam a fonalba a koreai helyeske postammal

Mara tartogattam a "Hova menjunk naszutra, az Azori-szigetekre vagy Uj-Zelandra" szarpostat de meggondoltam magamat

balira vagy ilyen mas azsiai szarlukba

asszony mar volt Indoneziaban es megmondta hogy arrafele akkor se menjunk ha ingyen van a repjegy

Ezt kérlek mondjad el az ügyvédednek vagy a tanítóbácsinak. Már ha egyáltalán vagy 18 felett.

és soha ne hívd asszonynak a feleséged áááááááááá

Szia dorci :3

hideg meggy, a királyok eledele

Mert?

A lányok szokták bikájuknak hívni a barátjukat?

Csak nem, azért hiányozna nekem.

Miért?

miért? Szerintem több ember lárpija alkotta ezt az őrjöngő Ánon karaktert, lehet most is itt van csak most mást játszik

Túlértékelt a tengerpart. Baszást bárhol lehet művelni, cserébe nem kell naphosszat homokot söpörni a seggedből, és nem égsz le úgy, mint egy jóféle párolt homár.
Új-Zélandon legalább meg tudod csillogtatni a Gyűrűk Ura tudásodat.

Itt derül ki, hogy ki is a szűz.

Volt a főlárpiban valami visszafogott elegancia, amikor épp nem allcapsezett. Biztos itt van közöttünk. Nem számít, hogy szerepet játszott-e, hiszen onnan kitartóan játszott, hogy ehhez mindenképp eggyé kellett válnia a szerepével. Mint amikor Heath Ledger a való életben is Jokerré változott.

t. lárpi
mindig tudtuk hogy egy kis tv buzeráns vagy

Ánon látott-e már almafán pókot?

Attached: 6B6835B9-EED1-40E7-9EF4-00A3811CC82C.jpg (740x987, 93K)

Jo otlet user, eszben tartom

És a lárpi na az megyen tovább.

Most megyek a bizonyítvány osztóra. AMA

15 centi és vékony?

és hh nem sikerült?

21 cent volt, de már 18 mert görbül el. Nem túl vékony, de nem is vastag.

lárpi mindig is létezni fog. ha nincs lárpi valaki át fogja venni a szerepét. mint a feanor ház esküje vagy az uchiha klán átkozott vérvonala.

milyen bizonyítvány

enyém olyan

Attached: 1560924353936s.jpg (210x249, 8K)

Írtam 4 sornyi értelmes választ, erre “ban evasion” miközben a héten nem is voltam bannolva. Az őrjöngő dögölj meg incel egy hátbadöfködő Jani lessz aki mindenkit doxxol meg jelentget.

Kalapáld ki.

őrjöngő user > bárki közületek szaros kriptonormik közül

jólvan kussoljál el megint árpika, te selejt szar

Emlékeztető hogy MAGyarország jövője (és multja) a csillagok közt van miután lejár a trianon.
youtube.com/watch?v=XRMUYpH7bQk

index.hu/kulfold/ep/2019/06/19/cseh_katalin_lett_a_liberalis_frakcio_alelnoke_az_ep-ben/

Attached: 28292771_28e3569ae4295a944198abce78922c4f_x.jpg (1300x867, 317K)

örülj neki, az enyém csak 14

Normális, ééén? Te vagy a normális!

ez benne lesz a Mesterszakács gyűjteményben?
nekem a haverom mutatta a Reachet, abban tényleg egy magyar kolónia volt

Szóval az egész EU parlament csak egy majomparádé, mert úgy is a Komisszió dönt.

2 éve alakult párt, kicsivel előbb a mozgalom és máris egy EP pozíció (oké, alelnöki) egy olyan pártnak aki 2(!) széket vitt a parlamentben?

biztos azt gondolták ez majd eposzian debel a nácikra

Kedves Naplóm!

Szombaton azaz tegnap összeszámoltam, hogy eddig már 28.700 forintot költöttem a laptopom javítására és a söröket nem is számoltam, amiket Péter elfogyasztott szerelgetés közben. Arra jutottam, hogy időiglenesen nem kinlódom tovább és ha mégegyszer felmondja a szolgálatot, akkor bizony kidobom. Azaz odahelyezem a szelektív szeméttároló mellé, mert ez már nem állapot, hogy legalább ötször kell elindítani a programot, mig beindul a komjuter, és ez a hosszantartó melegedés sem szerencsés. Még a végén jól felrobban itt nekem. Egyszer Tunyogmatolcson is felrobban egy TV, még Ancika néném mesélte és a tévénéző személynek a fél arcát leborotválta a készülék.

Attached: FB_IMG_1559400321673.jpg (500x798, 67K)

ebből látszik, milyen rátermettek

>patreon
>paypal
>csomagok
Na, ő is elkurvult.

Attached: EZ.jpg (1937x1080, 116K)

És akkor még sokan röhögtek, amikor azt állítottuk, hogy erős nyugati libsi háttér és lobbi áll mögöttük.

MI

triplák megerősítik

Itt a vég.

Ez
A Jow Forums helyett ideposztoltam véletlenül, kaptam válaszokat és most a belpesti gimis libsi kölök sznárkizik mint a redditen.

Első duplás választ berakom tinder bioba (#úgysemolvassasenki)

Baszok fűvel, fával, és a bokorral is.

Ha a partner nem emlékszik rá, akkor nincs nemi erőszak.

dehát bizonyítható

honnan a geciből tudjuk hogy újak-e
még a helyet se adtad meg te ökör

prolik hívják úgy

varázslat

Június 19dike van

Attached: cseh-katalin-ne-kisvasutra-hanem-korhazakra-koltsek-az-unios-penzeket_image_085b03ba0e411a8519eb91ab (877x985, 1.24M)

de mérges a tanyasi a cigány

Ha Csanádos képet rakol iróniának veszik majd a ringyók és elöntenek majd randi ajánlatokkal. Ez már lassan egy 7 éves fleksz a misc-ről.

napi emlékeztető hogy 12 cm azt átlagos péniszméret

>Egyszer Tunyogmatolcson is felrobban egy TV

Attached: D97E18D7-50BA-474E-8934-84CF1EC57795.jpg (377x264, 25K)

Ez így van. Nekem 13 centi és vékony.

gyerekeknél lehet, hogy az

bár úgy lenne

>A nemek közötti egyenlőségre törekednek az Európai Bizottság, az Európai Tanács, a Központi Bank és a Külügyi Szolgálat vezetőinek kinevezésénél.

Attached: 1555326144768.jpg (592x570, 62K)

akkor a Fidesz búcsút inthet a külügynek

A model gyártási évéből. Van amit 3 évig is nyomnak ki, van amiből csak egy széria készült.

>a nők egyenlő jogot akarnak
Nemigen, csak privilégiumokat és semmi felelősséget, a szekszben meg élvezik ha gyalázod őket. Nagyrészt.

punci vagyok ezt kiírni

Az milyen lol

Vaskos rizs bn

Attached: 6458534F-632F-4CF5-AC8F-FB882F2BF248.jpg (2500x2500, 538K)

Nincs válogatás, mostmár vagy kiteszed vagy buzis vagy.

Az olyan mint az izé.

Figyel minket a reddit

Attached: ribbit.png (818x798, 178K)

Attached: 1559919312850.jpg (769x854, 170K)

Szarok a röhögéstől ki s befele. Ezt csinálják ezek a nyalik lassan 5 éve minden sub-on.
>Llllyyyuullyy mijentett tanáltam. Na lássátok mikféle eleveteműltetek ezek.
>Na én ilyen nem vagyok és ezért vagyok jó ember.
>Mondjátok, hogy igazam van kakkit.

ezt figyeld redit

Attached: Hand-Making-OK-Gesture[1].jpg (615x923, 42K)

Ejsze reddit miért nem halásszátok elő a zabigyerekemet is? Azon is llllyyyyóóó csámcsongni biza.

jól van popi nem kell azért idegeskedni

kaptam csokoládét a kolléganőtől

Ez az egy mondjuk tényleg jó volt a romántól

Attached: Screenshot_20190616-171328.png (2048x1484, 1.34M)

Te raktad fel te lidl kasszamester. Lolcow oltár nem lesszen még mellé?

nem járok reditre és sért a feltételezés
kérj bocsánatot