Kurva bálnátok

kurva bálnátok

Attached: el whalo.jpg (1200x798, 51K)

Other urls found in this thread:

index.hu/belfold/2019/06/20/nem_volt_jegye_megverte_a_kalauzt/
youtube.com/watch?v=KOu1i8G2040
Jow
444.hu/2019/06/20/gulyas-nem-a-fidesz-szorul-segitsegre-hanem-a-neppart
reddit.com/r/starbucks/comments/btnvug/quite_satisfied/
youtube.com/watch?v=Ipu63Z2iRGY
twitter.com/NSFWRedditGif

Hey we call whales balina

Ánon szerint is lenyügözö állatok a bálnák? Olyanok mint valami fantázia világ tengeri szörnyei.

nem
dagadt zabagépek

Egy 30 meteres oriasrol van szo aminek kb 2 meteres fasza van. Meg szep hogy egy zabagep.

lol hogy örjöng a szűz

Attached: u mad whitboi.png (1248x185, 19K)

hogy jut mindenről a fasz eszetekbe

Fogadd el, e*bergyerek, a fehér nők IMÁDJÁK az óriási bálafaszt.

Attached: benis whale.jpg (876x500, 116K)

Ez már a vég.. Nem versenyezhetünk velük..

ánon tudná kezelni?

We call them balene

Az ánon barátnőjének mekkora volt a segge?

Attached: 030BC286-1B42-452D-8CA9-1903CC337314.jpg (1728x2304, 418K)

Attól függ.

Attached: 6D565459-48D0-4BD4-B922-7F9456D511B7.jpg (598x900, 111K)

De a bálnalányok biztosan kinevetnék az ágyban ekkora ostorral

Vallllyyyon a bálnáknak is van incel weboldaljuk?

mert ez nem egy csanád kékbálna fasza... ez valami szűz incel ámbráns cet fasza lehet

hogy lehet ezzel versenyezni??

Nem tudsz. Itt a vég.

>amikor csak 2 méter 30 centis fasza van...

ejtve

Attached: MV5BMTgzNTIzMjg1OV5BMl5BanBnXkFtZTgwODYzNjEzMjE@._V1_UY1200_CR485,0,630,1200_AL_.jpg (630x1200, 44K)

Balena in italian

halott mint a dmknf ánon

ma is együttebéd lesz a kolleginával. második randiig még nem merek nyomulni de szerintem már így is feltűnőek vagyunk. nem tudom mit szeret bennem de ilyen esély nem lesz még egy tesik

volt első randi? megdugtad?

Kb ez. Mióta nincs alma és szűzőrjöngés alig van poszt a fonálban ami azt bizonyítja, hogy az egész /ka/ csak arról szólt, hogy sajnáltassa saját magát és lárpizással csináljon minireddit érzelmi szemetesládát. Ha állandóan IP címet váltasz a routernél megdobod vele a fonalat.

Hány kiló a kolleganő?

Postázz képet

nyáriszünet alatt mondjuk ez szokott lenni

ez a főnököd?

Na várjál. Itt vannak olyan pancserek akik általános meg középiskolában rendszer admin-ok meg bütykölik a gépeket ha baj van velük. Ha valami vidéki gimnazista helyen van egy ilyen szar fizetésű melóval nem is csodálkozom, hogy bolondul meg ott a tini lányok közt. De akkor miért van olyan kevés esze, hogy az államilag tuti megfigyelt vonalról egy ilyen genny oldalra irogasson?

nem

akkor írd le hogy hogy néz ki

Nálunk az osztály alfanősténye folyton szekálta meg hangosan kinevette szegény nyakszakál rendszergazdát. Azon meg látszódott hogy nagyon rosszul érzi magát ilyenkor :(

Ezzel tud versenyezni a Dalma?

Attached: content%3A%2F%2Fmedia%2Fexternal%2Fimages%2Fmedia%2F35411.jpg (818x1319, 407K)

rohadt férgek mondom én

Amikor a gépet bütykölte mindig kilátszott a kövér segge, a lány meg hangosan röhögött, a csávó meg nem értette hogy miért mulat rajta egy ilyen fullos lány és nem merte megkérdezni, hanem így láthatóan összehúzta magát.

Literal orcspeak.

nagyon helyes

Na itt a vég. Meg is fogtuk őkelmét.

eat shit russian pig

Miért posztolgatod a ””feleségem””

Attached: GECVAXS.jpg (1015x605, 33K)

Tpaхни cвoю мaмy.

szerintem meg azóta halott a fonál amióta itt leledzel minden postára hosszan válaszolsz buzi vagy és még cigány is szörnyű nyomorult életed lehet csak is megvetni és gyűlölni tudlak ráadásul még paranoiás is vagy mindjárt írod hogy anyu felengedett a netre? egy szar senki vagy akinek nincs helye seholsem ne válaszolj minek úgy sem leszek már itt bolond majd egy pár nap múlva felnézek ha valamelyik idegösszeomlásod után bannolnak

ez!!!
index.hu/belfold/2019/06/20/nem_volt_jegye_megverte_a_kalauzt/

>Mordor orkjai nem kedvelik a napfényt. Szauron eltakarja a nap arcát, hogy megkönnyítse útjukat a háborúba. Amint a Homály a városhoz ér... megkezdődik.

avé nem mernéd orknak hívni

Hogy őrjöng a szűz.

Attached: 128D231F-B535-4483-B339-68A30CE971B4.jpg (740x740, 100K)

bálnalányok fürödjetek gecymben

Attached: 1559765206386m.jpg (1016x1024, 75K)

És még mindig megy az őrjöngés.

Ánon melyket vállalná be?

Attached: D1E7418A-DDB9-43A0-A9D4-BF8659636CB9.jpg (878x664, 161K)

Hogy oldjuk meg a román problémát?

szűrő

he?

miskolci ánon jelen

Bükk túloldaláról heil

Jut eszembe, fonál hangulat
youtube.com/watch?v=KOu1i8G2040

Én vagyok a fosóballerina.

Ezeken mindig röhögök

megint megláttam a testemet a tükörben zuhany után és elrontotta a maradék napomat :S

Jow Forums.org/feedback

ide írjatok lécci hogy szedjék le a rangebant a magyar ispkről

dagi user hogy áll a fogyással?

Pediglen csak abba kell hagyni az evést.

Travik kifele.

én feladtam mondjuk te a másikra gondolsz aki blogolgatott

We call them british

ÓMÁJGÁD

Attached: uNAsEKjW.png (512x512, 42K)

444.hu/2019/06/20/gulyas-nem-a-fidesz-szorul-segitsegre-hanem-a-neppart
>ma nem a Fidesz szorul segítségre, hanem az Európai Néppárt
Lol

Azoknak a nagy része max 4 hónapot tart. Tavaly engem a Jow Forums-ról azért banoltak mert elméletileg proxizok, mert a seggfájós magyar janicsár nem tudta elviselni a magyar beszédet a román zászló mögül.
Román zászló + nagyjából nyelvtanilag helyes szöveg = ban sorban kaptafára
Innen tudom, hogy a kispályás libsi újságírók itt verik a nyálukat hobbiból. De amikor láttam, hogy Lauren Southern van a 888-on is meg Milo a 444-en, akkor esett le a tantusz, hogy ezek a majomfaszák a háttérben mindenhova írnak valójában aprópénzért és valaki csak kamuból adja a nevét a cikkhez, hogy ne tűnjön fel.
És még van aki olvassa ezt a fostott júhbukon.

halott mint a nemzet

Nekem jobb kérdésem van. Ki cserélte ki a Merkel parkinzonos bogyóit aszpirinra Ukrajnában?

Attached: 1560865280368.webm (640x360, 2.05M)

ilyen amikor több mint 1 napja nem volt migránsfarok a puncusában

nem, a német himnusz váltotta ki a rohamot nála

Nemigen. Csak kiderült az igazság, hogy a posztok 50%-a dögöljmeganon lárpija és a másik 40% meg belpesti középiskolás taknyos libsi kölykök aki most nyaralnak.

Ez a mindkettő teljesen igaz a parkinzon mellett.

Mit értett ez alatt?

Attached: ribbet.png (1112x782, 160K)

wrong flag

Attached: 411E6EB7-90DE-484D-BD99-A897542DA54D.jpg (1536x120, 64K)

De ami a legjobb, hogy Ausztriában dolgozik és onnan csalizik meg röhög a proli magyar libsi kölykökön.
reddit.com/r/starbucks/comments/btnvug/quite_satisfied/

A mostaninak eléggé kicsi, inkább a melleivel pótolja, de azért így is megvagyunk. Nem a segge miatt fogom elvenni.

A FÉLSZERZETET KERESSÉTEK

Ne félj, majd megnő az később.

Angela Twerkel lmao

Ánonnak melykre hasonlított az anyja?

Attached: 40E606D7-29DF-4FAD-BCDD-913A3CA81A16.png (1268x1617, 1.64M)

apró péniszem van

mennyire? ugye tudod, hogy 12 centi még átlagos

Helyes kis mostohahúgom épp írt messengeren, hogy szívesen tudna mondani pár fasza együttest (korábban beszéltünk kicsit erről, amikor náluk voltam és mondtam, hogy nemnagyon ismerek magyar előadokat)

Mi a faszt válaszoljak erre tesik? Ghostolni nemakarom, de nemtom mi a faszt kéne válaszoljak erre... kurvára nemérdekelnek a fos magyar együttesek...

Attached: 1518952632547.png (646x595, 280K)

hány éves?

Ne legyél már ekkora autista. youtube.com/watch?v=Ipu63Z2iRGY Küldd el ezt vagy egy hasonló linket és mondd, hogy ilyeneket hallgatsz. Ezután csak nem fog basztatni Roaddal vagy faszom Zámbó Árpival

dugni akar te fogyatékos, itt az esélyed

mostlett 16 vagy 17 asszem

az a baj hogy hasonló típusú zenéket hallgatunk csak a magyar felhozatal elég fos.

mégha így is lenne, én nemakarok.

>mégha így is lenne, én nemakarok.
hh?

gorid

Akkor kövér volt mint az enyém, mert 16 évesen Kelet Nordid volt, aztán felfújódott Goriddá.

Bárcsak én lennék ez.
t. Sislovesme rajongó

pontosan

bár nemnézki rosszul, de kibaszott kínos lenne utána az összes családi összejövetel etc. főleg ha kiderülne.

másrészt pedig más leányzót szeretek. mégha plátóian is.

Attached: 1527291411071.jpg (1024x752, 153K)

Akkor Jow Forums teóriákról kb ennyit.

Ánon mit csinálna ha fijú létére csak 168 centis lenne?

Attached: 3762A18A-CEEC-4E39-9026-B99A17236ADD.jpg (1080x809, 149K)

alsó sor balról a második jó csöcsös jöhetne