/ex-yu/

Ja lijevo izdanje

Attached: 64276354_385130149014515_4930814958402376195_n.jpg (800x786, 181K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=HQdZ2fz9jg8
desuarchive.org/_/search/boards/int.desu.meta/text/fef/
desuarchive.org/int/thread/92770255/#92773259
desuarchive.org/int/thread/33624543/#33634027
youtube.com/watch?v=LRA-01fFSYU
youtube.com/watch?v=f4tk33Fc1no
instagram.com/p/Bz0NWwNnnXH/
twitter.com/SFWRedditGifs

Jesi ti retardiran

2

which south slav country worth visiting the most?

vredi posetiti svaku brate

...

6

youtube.com/watch?v=HQdZ2fz9jg8

Attached: x194185400435588303_2.jpg (640x398, 37K)

ubi se retardu

bazzirani janez
skokni s osmog kata mrale

Attached: ZZ06zrq.jpg (500x732, 93K)

Ja skroz desno, bazza izdanje

...

ja treći slijeva

Hahahahahahah fef

Ovo sad krstujem kao ex-yu konac.
Nema nika, da ruši bratstvo i jedinstvo ovog konca.
More postova je bilo obajavljenih da smo došli do ovog konca i mi nečemo nikome dozvolavati da ruši ovo.

Attached: ex-yu4channelint3.png (1200x600, 24K)

ja ovaj s najtamnijom kapicom u pozadini

Postajte qt pie girl next door Hercegovke.

Attached: andrea10000.jpg (1080x1350, 136K)

lepa je ko ikona

Attached: hqdefault.jpg (480x360, 40K)

Attached: djavo-kazan.jpg (750x1140, 404K)

Attached: eks ju kraljica.jpg (887x499, 43K)

Mimo >>>>

идeш y кypвaтcкy и кaжeш дa cи пpaвocлaвaц

Attached: 1924aecee6c0b8b37bcffc761a6c3c54.jpg (500x711, 44K)

dobra fotografija 10/10

sve crvati i ćifuti

>implicira da tito nije pička zlovenska

Primjecena je nova mema: fef

Iako je ova mema najvjerojatnije zapocela kao korupcija, tocnije pogreska pri pisanju meme 'frf', u zadnje vrijeme se sve vise i vise koristi, kao sto je vidljivo u arhivi:
desuarchive.org/_/search/boards/int.desu.meta/text/fef/

Zanimljiva cinjenica je da se mema "fef" prvi puta pojavljuje u exyu arhivama prije meme 'frf', i to za 4 godine.

Mema frf prvi put je upotrebljena onda kad je i oficijalno stvorena, godine 2018 u sljedecem postu: desuarchive.org/int/thread/92770255/#92773259
Mema fef se prvi puta pojavljuje godine 2014 u postu: desuarchive.org/int/thread/33624543/#33634027

Unatoc tome, Konzulat vjeruje da je meme fef nedavno dobila novi zivot kroz memu frf.

Ovom obznanom mema 'fef' se legitimizira za koristenje u cijelom eksju koncu kao oficijalna mema.


Lijep Pozdrav, Konzulat za Meme.

fef

fef

tito je bio spijun poljak pa to vec svi znaju

meni se licno ne svidja al dobro sta je tu je

Mi smo more krvi prolili za bratstvo i jedinstvo naših naroda. E nečemo nikome dozvoliti da nam dira ili da nam ruje iznutra, da se ruši to bratstvo i jedinstvo.

Attached: gettyimages-56205934-1024x1024.jpg (1024x820, 411K)

Prijatelji moji eksju
Napokon sam skupio muda i poslao poruku bivsoj nakon 7 mjeseci od kad nismo pricali
ostavio sam na bacanje novcica pa na koju stranu padne saljem il ne saljem i palo je na stranu da saljem
Sad sam se sav unervozio ko picka i zeludac me boli, moze malo potpore za vaseg eksju brata?

Sviđa li se vama?

Attached: ey-yu_template_1.png (500x500, 523K)

фeф

Moze, postaj poruku da vidimo prije nego kaj posaljes

Aha vec si poslao? Isto stavi da vidimo

vec sam poslao sad cekam odgovor, ako ikad is stigne, pise da je poslato, preko fba, a onaj samo se nadam da nece bit neko jebanje majke odjebi i te price to bi me bas stjeralo u kurac

screenshotaj poruku ili kopipejstaj

Pa zasto, niste se culi 7 mjeseci

ona sigurno nije autista kao ti nego je progutala 5 kurceva za tih 7 meseci a verovatno ce i veceras opet

i sad ti se ona i njen decko smeju koliko si patetican

jbg bice bolje

Finale Wimbledona 2019: Đoković - Federer.

zasto brate?

Attached: ey-yu_template_2.png (500x500, 197K)

ovo su zlovenski chetnici

Attached: 1344698794979.jpg (437x600, 142K)

gledam ceo dan anime i teorije zavere
ovo je život

youtube.com/watch?v=LRA-01fFSYU

hahahahahahah ovo je nacionalno jelo u sjedinjenim americkim drzavama, i preporucen obrok

Attached: 1532764708427.png (2136x646, 474K)

izbaci sloveniju i makedoniju i bice savrseno

Evo eksju stigla mi pizza kao sto sam i rekao

Attached: IMG_20190712_205115.jpg (2160x3840, 2.55M)

bazirani samotni Vuk
al realno pederčići makedonski postaju u /balk/ a zlovenci su balkanizirani na razne centralno evropske tredove...obe zastave su izdajice

ako ces vec petak da sjebes na picu kod kuce bar uzmi porodicnu pa se useri ko covek

Hej kako si? Dugo se nismo vidjeli, skoro7 mjeseci otkako smo zadnji put razgovarali. Osjećam se kao da su stvari mogle ići bolje između nas, ti si istinski jedna od rijetkih ljudi do kojih mi je stalo. Osjećam se kao da je 2018. bila prilično teška godina za tebe, i bila je to dosta teška za mene. Nadam se da ti je bolje i da su stvari dobrot
Koledž je dobar, samo još nekoliko testova u rujnu i dobio sam posao s punom radnom odnosu. plaćano je dobro, tako da sam stvarno sretan zbog toga.
Ummm tako, poslao sam ti poruku da se oprostimo tjedan ili dva nakon što smo razgovarali, osjećao sam se kao da se nosis sa dosta stvari posljednjeg puta kad smo razgovarali i da bi trebao da te ostavim na miru neko vrijeme da se nosiš sa stvarima, ali poruka se jednostavno nije dostavila, nisam siguran zašto. Mislio sam da ćeš pozdraviti natrag i da ćemo možda htjeti završiti stvari ako moramo, na lijepoj noti. Ali nedostajala si mi ovih posljednjih gotovo 7 mjeseci, i nekako sam zbunjen o puno stvari i nisam siguran što se točno dogodilo, ali samo odlučio da je bolje da to ostavim na miru. I tako samo pišem sada da samo pitam želis li porazgovarati nekad, ako ne onda to je ok ja postujem tvoje osjećaje i mišljenja. Ne moram ti reći da te volim, to već znaš, rekao sam ti da te volim zauvijek i iznenadio sam sebe koliko je ta izjava bila istinita, jer mi je doista stalo do tebe i želio sam te imati kao dio mog života. Mislilo sam da si stvarno posebna, da smo napravili neku vezu i da brinemo jedni o drugima. Tako da, nadam se da ćes ovo dobiti i nadati se da ću čuti od tebe

>pederčići makedonski postaju u /balk/ a zlovenci su balkanizirani na razne centralno evropske tredove...obe zastave su izdajice
ovo...

uf dobra mrale, i ja upravo porucujem
je l imas koka kolu uz to?

ma kakvi, voda se pije

sto vam je to? jumbo?

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
EVO STIGLA MI PORUKA
DRAGI BOZE POMOZI MI

screenshotaj razgovor nesto mi sumnjivo ovo
ili barem notifikaciju ako ne zelis jos otvorit

preko 50cm

mrale jel ovo stvarno...

kak vam orbiterem ni jasno da chim se razgovarash vishe od 5 riechi nedeljno sa zhenoidem a ne trpash ju bar 3x dnevno da si rogonja? A ak se uopche dopisujesh s njima nisi nich bolji od onih amerikanaca koji kupuju drekvodicu od one bel delfin
ovakve poruchetine ... brt imaj seks

sta te vise privlaci, muskarci il zene kojima ovo pises? bi li isto ovo pisao nekome ko je musko?

shotam notifikaciju ako mi dodje nova poruka evo taman sad razgovarali samo mi rekla e djesi drago mi je da si dobro ja sam malo bolje ali eto, stvarno vas ne zajebavam ovo mi je zapravo jako velik trenutak u zivotu prijatelji

pa to je realno

pa onda otvori razgovor i skrinaj
do tad ne vjeruje nitko

doslovno ovo
ne znam ni zasto mu dajete (you)ove

youtube.com/watch?v=f4tk33Fc1no

Attached: frog17.png (713x611, 26K)

izgleda da je herc ponovo na putu da umace kurac u srpkinje na redovnoj bazi hehe ajde pozz

u stvarnosti ide u podrum po dedinu rakiju, instalira menadzera 07/08, brise sve slike sa bivsom, pljuje kurvu i bezi iz lokala da mu ne pomerimo dupe od zezanja

>"h-haha idem da jebem h-haha p-pozz"

vazi batee

i onda posta o sebi u trecem licu za kraj

kepča: traktori

Attached: top.jpg (576x396, 72K)

ovo se u zadnjih 3-4 dana stalno slusa na repeat uz spartanac, nove suze i cujemo se poslije

OJ JELENA JELENA STO MI BOG NIJE DAO DA BUDEM UZ TEBE RANIJE

instagram.com/p/Bz0NWwNnnXH/

ja se zalazem za jednu zajednicku drzavu, novu jugoslaviju, al umesto podele srba, hrvata, bosanaca, crnih govnaca, imacemo jedan narod, jugosloveni
bice monarhija, i kao sto je i red, prvi car bice crnac
makedonija i slovenija mogu da budu deo, ali samo kao vazali naseg cara

I ja osim monarhije

Šta sve na internetu mogu da nađem o nekom ako imam njegov JMBG? Srpski državljani su u pitanju.

ime oca

koja ustasa mu je jebala mamu

Šta sve na internetu mogu da nađem o nekom ako imam njegov JMBAG? Studenti su u pitanju.

kako je rasta celav a ima dredove

top 10 pitanja na koja znanstvenici jos uvijek ne znaju odgovor

u glavi mi je party jebes tvoj after

poslusaj

ja sam da napravimo dinastiju intelektualaca koji od pocetka zivota zive u prisiljenom siromastvu tako da nauce kako biti covjek i da kada napune 16 godina budu eligibilni za prijestolje

dobra ideja mrale, pretpostavljam da si i ti intelektualac?

ne, ja sam smrdljivi idiot koji nije oprao zube ima jedno tjedan dana

fefara bato

Attached: 1561916770236.png (1080x1920, 703K)

t. shone

pa nemoj take tebra

>smrdljivi idiot
ne ti si crvenotabletiran kalodont sadrži substance koje kalcificiraju treće oko

neironicno cistim zube iskljucivo cackalicama

a daaaaj nemoj ga haha

Hиe хoдимe c Бългapия. Aкo иcкaтe дa ce пpиcъeдинитe към нac, тpябвa дa включитe Бългapия в Югocлaвия.

a fakat si glup ko kurac mrale

Attached: 49380430_327954814480057_3010803311793143808_n.jpg (400x468, 24K)

ne nego si ti dijasporo balava padas na bait

fef