/ex-yu/

novopederi lurkujte malo vise edicija

Attached: ex-yu op5.png (1200x630, 737K)

Other urls found in this thread:

skopje.scientologymissions.org/
twitter.com/NSFWRedditVideo

anime

ex-yu - klaonica an*mepedera

kafica skuvana otvoren prozor da ceo blok oseti miris mamu im jebem

Nemam kavu no pijem čaj na balkonu i puštam glazbu

Da li pijes hladan ili topao caj?

a sad jedna kafica pa na spavanje

Attached: frog17.png (713x611, 26K)

Pa naravno da topao. Treba nešto da mi ugrije srce.

What's his fucking problem

Attached: 8204226765aa29abeb4158955134591_v4big.jpg (640x556, 39K)

He's just a crazy man. Straight wild bro.

Too pure.
Bullshit, he was an exceptional man, but he trusted the american.

Attached: Veliki srpski drzavnici 40.jpg (1024x517, 320K)

It's a crazy situation where Croats are blaming Serbs for dissolution of Yugoslavia but at the same time they hated Yugoslavia and wanted out and even started a civil war.

Pravi NEET sati

ovaj zivot je bas neko sranje braco

nas dva brata oba dudlujemo

nece piratovan minecraft da mi proradi ubicu se

podsetnik da hercegovina i vojvodina bukvalno znace jedno te isto, samo sto je prvi naziv germanski a drugi slovenski, takodje podsetnik da su oba naziva retardirana i ko se naziva ponosnim hercegovcem ili vojvodjaninom je takodje retardiran do maksimuma. zamislite drzavu koja se zove kraljevina, ne kraljevina pa naziv drzave, nego samo kraljevina i da se neko ponosi sto je kraljevinac, zalosno.

zamisli da zivite u drzavi koja se zove sumadija i ponosni ste sto ste sumadinac i zivite u sumi
zamislite da zivite u drzavi koja se zove crna gora i da ste ponosni sto ste stanovnik gore koja je crne boje

nije isto nazvati se po geografskom pojmu (suma, gora, reka (bosna)) i nazvati se po tituli nekog svapskog vojvode hercoga

naravno da nije neko je iz sume brda i rijeke a neko iz kraljevskog dvora

a to nisu sigurno stanovnici tzv hercegovine nego neki odnekle sto im je dosao soliti pamet

>mi smo ponosni sto poticemo iz zemlje hercegovine gde je nekada jedan hercog prekrstio nasu paganiju
>paganija ionako zvuci bljak hercogovina zvuci kul jer je sa zapada ime

Attached: DSC_1539.jpg (1200x795, 1019K)

Dobre tike ima ova levo.

bazirani Hercegovac milomir maric truje smrde sa rijaliti programima dok bazirani hercegovac vojislav seselj pravi skandale i bruka srbiju dok bazirani bosanac aleksandar vucic vodi smrde u eu i nato

Ja sam tropoljac

Zanimljivo kako su boje koze i boje zemlje iste. Nemas plavu boju koze i nemas plavi tip zemlje. To je zato sto smo od zemlje nastali.

malo si fulio debilko paganija je bila na moru a hercegovina je bila zahumlje i travunija

Hercegovina Svetog Save Dedovina

Yeah man. Fuck those Croats! Let's be epic and bomb some hospitals!!!!! >:DDDD

koji kurac pricate na engleskom jebem vam mater u picku

kuham kafu

jadan je onaj narod koji uce da pravi drzavu sa narodom koji mu je poklao preko milijun ljudi, protjerao milijun i pol i srusio tri drzave, i jos taj isti narod navija za njega na sportskim dogadjajima i zove ga bratom

Attached: maks.jpg (528x800, 94K)

Poor us croats, we dindu nothin, we only defended and never attacked first, never made child labor camps and never made a genocide against million people mostly Serbs.

Klao bi sad hrvate al necu da se spustam na njihov primitivni nivo.

nemojte ljudi svi smo mi srbi

Cecnuh jako

skopje.scientologymissions.org/
dodjite upoznajte se nemate sta izgubiti ovo je centar za zapadni balkan