/polska/

Edycja przyszłościowa

Attached: RealDoll.jpg (800x312, 43K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/pL4SEBApGuU?t=14m20s
twitter.com/SFWRedditGifs

seks cipa ruchanie

Attached: 1554012731111.jpg (1500x1500, 293K)

>odkryje ale jak ci 3 letnie dziecko zacznie się ocierać kroczem o róg krzesła w przedszkolu to wypada wytłumaczyć dlaczego tak nie powinno robić
dlaczego ma tak nie robić
i dlaczego ma się mu zabraniać

6 milionów partnerów seksualnych
HIV
gwałcenie dzieci
o kim mówię?

o księżach katolickich?

twoja stara?

jan paweł drugi

jesteś tym typem który w szkole na lekcji walił sobie konia przez dziurę w kieszeni?

siema janusz, jak tam w partii?

Imadżyn ol de pipol

procesor jakoś dziwnie zaczął się zachowywać

Attached: 1548934475115.jpg (344x395, 53K)

janie krzemianie tranzystorze pierdolony

nk paste o polanach proszę zuchy

skoro 6 milionów to pewnie żydzi

czemu tak nagle zdeh, pobudzenie intelektualne ustąpiło?

nie przywołuj polityczkarza z wykopu

ale mam bekę z tej kurwy która się nie dostała do liceum bo wolała się ruchać z murzyna z Erazmusa zamiast się uczyć i jej matka poszła do Onetu poskarżyć się że to przez PiS

zapostujcie swoje kutaski

szybko

miej seks

PiS ma obniżyć podatki i Jarosław ma kończyć z polityką

PiS ma wprowadzić byczek+

Zagłosuję na pis jeśli wprowadzą latynoske+ albo murzynke+

będą podwyżki podatków ale za to będzie więcej 500 plusa dla polek więc to pozytywna zmiana

Attached: 1552421692628.png (431x343, 103K)

*500 partnerów rocznie
HIV
gwałcenie dzieci

poproszę spółgłoskę "pedały" za 500

na pewno jakas murzynke znajdzies nawet bez programu murzynka plus, bo zaden szanujacy sie mezczyzna murzynek nie lubi

o kurde ale jesteś bystry

seba: czemu chcecie krzywdzić nasze dzieci?
też seba: pobija 14latka prawie na śmierć bo ma kolorowe włosy

ktoś z PO powiedział że zginęli ludzie

bo to obryzdliwe

ale żeby ją znaleźć to musiałbym wyjechać, a jakby wprowadzili murzynke+ to sami by ją dla mnie ściągnęli

>14 latki
>dzieci
iszygydygydygy

bo to był lewak a nie "nasze" dziecko
my dobrzy
nie my źli

niech ktoś zapostuje zdjęcie tej 14 latki co sobie na grobie leżała z tą tęczową torbą

załóż tindera, zmień se geolokację na afrykę, i jedziesz
mam nadzieję dla ciebie że masz niebieskie oczy albo blond włosy

mam i mam zamiar spuścić moje keny w kiblu

Uff ale tęsknię za Ameryką Południową chyba niedługo znowu się tam wybiorę

sram

Attached: 1544420740525.png (1438x2147, 3.03M)

no to powodzenia, będziesz pośmiewiskiem każdego normalnego faceta, bo ruchanie murzynki jest na równi z ruchaniem wieloryba 200kg, ale jeśli cię to czyni szczęśliwym to proszę

Uncanny valley mocno

murzynki z haiti to w sumie polki, nie?

Attached: 1544110364982.jpg (480x540, 77K)

jak jedna osoba z grupy której nie lubię robi coś złego to znaczy że cała grupa to popiera
jak jedna osoba z grupy którą lubię robi coś złego to pojedynczy przypadek i nic nie znaczy

pierdolisz

nie interesuje mnie opinia innych ludzi, tym bardziej, że jestem pariasem na którego wszyscy mają wyjebane, pozdrawiam

jak ktoś atakuje 14 latka za bycie pojebem to nazwę nastolatka dzieckiem
jak 14 latek zrobi coś co mi się nie podoba to nazwę go nastolatkiem albo młodym mężczyzną

jak tam wrażenia po nowej płytce taco
d-_-b

Attached: Taco-Hemingway-niespodziewanie-opublikowal-plyte-Pocztowka-z-WWA-Lato-19_article.jpg (750x500, 194K)

ja to bym się porzygał gdybym zobaczył nagą czarną kobietę

>pobija 14latka prawie na śmierć bo ma kolorowe włosy
baza
bić zoomerów
seba mógł jeszcze zatańczyć flossa jak już mu wpierdolił

według ciebie powinno sie bić grupowo 14 latków za to że mają kolorowe włosy tylko dlatego że nie są "dziećmi"?

baza

kogo cytujesz? po prostu nie nazywaj osoby które od kilku lat już dojrzewają "dziećmi" bo to brzmi gorzej
manipulujesz definicją dziecka bo tak ci jest na korzyść

nie pierdol incelu/babo, normalny facet rzuci okiem na jej pupę i kiwnie głową z uznaniem

ale z was będą chujowi rodzice

dupy właśnie mają najbardziej obrzydliwe
chociaż nie, ich mordy są w sumie gorsze

>seba mógł jeszcze zatańczyć flossa jak już mu wpierdolił
to desu

hehe 14 latek to nie dziecko ;)
ale jak ktoś wyrucha 14 latke to inaczej śpiewacie

>Pomimo 500 plus liczba nowonarodzonych dzieci spada. Ostatnie dane to wręcz tąpnięcie – czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".
>"DGP" przytacza wstępne dane GUS, według których w pierwszym półroczu przyszło na świat ok. 182 tys. dzieci. To o 5,9 proc. (o ponad 11 tys.) mniej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.
No to zajebiście, nie mogę się doczekać aż Hindusi/murzyni będą większością w tym kraju

to nie ja go tak nazwałem ale według definicji prawnej dziecko oznacza osobę poniżej 18 roku życia pozdrawiam cieplutko

Tak, ale lepsze.
>tug żonka z Haiti nigdy nie zrobi Ci pierogów z błotem i nie rzuci klątwy wudu na sąsiada

murzyneczki najlepsze c'nie??

Attached: xzktb9xzsla31.jpg (2048x2048, 350K)

14 latek to nie dziecko

wypierdalaj

według twojej definicji prawnej to 17 latek też jest dzieckiem, czyli definicję prawną możesz sobie wsadzić do dupy
sprawdź co mówią na ten tema biolodzy

Baza
Świadoma hipokryzja i podwójne standardy to najwyższa czerwona piguła

ci znowu z murzyństwem startują
przypominacz że przeciętna murzynka jest szpetna

Attached: 1560532858106.jpg (960x960, 169K)

kurwa ja na 18 latków w gierkach mówię dzieci

>ma wytrysk
>owłosienie na ciele
>jest już po mutacji
>interesuje się ruchaniem
ale to dziecko ludzie ten 14 latek to dziecko!!!

nie zesraj się 24-latku

czemu te zwierzęta na każdym kroku muszą udowadniać że są jeszcze bardziej upośledzeni niż myślałeś?

>ten no yyyy wszystkie murzynki wyglondajom tak samo

youtu.be/pL4SEBApGuU?t=14m20s

Troszeczkę posłuchałem żeby nauczyć się języka polskiego i tak mi się smutne stało naprawdę. Dlaczego kościół święty katolicki nie chce bronić Macieszku Polsku, jedyny kraj wszystkich Polaków?

Attached: 1558280376655-int.jpg (908x666, 54K)

W r. 2018 urodziło się 388 000 dzieci ( PIS) - było 500+

W r. 2008 - nie było 500+ ----( PO) urodziło się 414 499 dzieci,
zas w r. 2009 urodziło się 417 589 dzieci.

500+ nie ma wiec znaczenia. To łapówka wyborcza PIS dla części elektoratu , za która płacą wszyscy drożyzną. A ta dopiero się zaczyna.... PIS-POLIN po prostu drenuje Polskę. Oni nas nienawidzą.

Ale wy wiecie że piękno jest subiektywne?

maryja robi mi loda a potem sram jej na ryj
wypierdalaj

nie, ale wszystkie murzynki wyglądają jak gówno

CHUJ MNIE TO ZAMKNIJ RYJ IDŹ SOBIE NA WYKOP O TYM PIERDOLIĆ LACHOCIĄGU MOŻE TAM TO KOGOŚ KURWA OBCHODZI

a wiesz że woda jest mokra a niebo niebieskie?

nawet jak ci się murzyni podobają to weź pod uwagę że będziesz mieć el goblina za dziecko

...co to ma do rzeczy?! to jest temat dotyczący jakiejś garstki ludzi, zupełny margines....
Wracam właśnie z wesela, na którym spotkałem/rozmawiałem z kuzynkami bliższymi i dalszymi... Raczej na pewno wszytskie heteroseksulane - i mówiły o pracy/karierze, albo o podróżach albo o zabawie i "korzystaniu z życia". Żadna nie ma w planie do 30stki rodzić 3-4 dzieci... a wiadomo że później będzie tylko ciężej...
Kompletnie zmienił się model życia i konsumpcji w porównaniu z latami 70-80 i wyjaśnijcie mi jak zapędzić te dziewczyny do rodzenia dzieci.
A wy bredzicie o jakimś marginesie LGBT, bo co? Bo głośno o tym od tygodnia w telewizji??
Jaki to ma wpływ na 95% heteroseksulaną większość dla której urodzenie więcej niż 1-2 dzieci to niewyobrażalny wysiłek, wyżeczenie i marnowanie życia. BO TAK SIĘ TERAZ MYŚLI.

WY
PIER
DA
LAJ

Czysty Pragmatyzm:
Jeśli Kobieta ( taki morficzny genetyczny spadek po Łowcach przed 400000 lat wstecz) będzie miała czym wykarmić potomstwo - to wierzcie albo nie - nię będzie potrzebowała politycznych listonoszy tylko w Obrót Niebieski Faceta co przyniesie jej PAPU ( głód wyrwał homo erectusa i stworzyl homo sapiens sapiens). Tutaj na Północy - w erze zlodowacenia. Wtedy Ojciec - największy i najsprytniejszy z Samców mógł mieć ze sobą Samice i żadna nie uciekała - bo był tak potężny, że żaden tygrys, niedżwiedż czy wilk nie podchodziły pod siedliska Przodków Polonusów, Ojciec znał technikę rozPALAnia łognia, techniki POLO wania na MaSZCZa, tłuste mamuty, - wiec instynktownie, kobiety tworzyły gromady i chciały mieć potomstwo z Samcem Alfa - gdyż gwarantował przetrwanie i rozwój Im i Potomstwu - stąd macie modlitwę Ojcze Nasz coś był w Nie Bie! Czyli forma dziękczynienia Samcowi, dawcy nasienia, istu i otaczającego ochroną, darzącego jedzeniem. Samiec nie żył z samicami, gdyż był blisko, patrolując swój teren i likwidował zagrozenia - tak jak kibice w Białymstoku - to się zastanówcie - czy PiS jest za życiem czy przeciwko niemu! Proste pytanie?

Ale Wy nadal wolicie być homo erectus i wierzyć że posel Kaczyński Was zapłodni! Na szczęście kobiety są dużo mądrzejsze!.

no ale to moja sprawa, a nie wasza xD jestem spierdonem i prawdopodobieńśtwo poznania przeze mnie kobiety jest równe 0, ale jeśli jakimś cudem ją poznam to chuj to kogo interesuje czy to murzynka, azjatka, latynoska i chuj ich to obchodzi, że moje potencjalne dziecko będzie miesszańcem

natalizm powinien być przestępstwem karanym dożywociem
opinie?

morda lewaku czystość rasowa to wartość nadrzędna nie wybaczamy zdrajcom cześć i chwała bohaterom niech żyje wolna polska

>ktoś wyrucha 14 latke
baza

Attached: 1473886489367.jpg (776x1100, 109K)

Jesteś kurwą a nie masz żadnej polskiej godności. Pozdrawiam.


[spoiler]Proszę nie obrażaj się. Ono napisało się samo.[/spoiler]

Attached: 1555757665457-int.jpg (800x520, 42K)

dziecko jest do 21 roku życia

spierdalaj na wykop

>ale jak ktoś wyrucha 14 latke to inaczej śpiewacie
przecież jak ktoś wyrucha 14 latkę to tym bardziej nie dziecko
widziałeś może jak wyglądają współczesne 14 latki? mają tłustsze dupska niż niektóre 18 latki

Jaki to ma wpływ na 95% heteroseksulaną większość dla której urodzenie więcej niż 1-2 dzieci to niewyobrażalny wysiłek, wyżeczenie i marnowanie życia. BO TAK SIĘ TERAZ MYŚLI.

Are Australians welcome in Poland?

dajcie mnie taką

yeah

morda
ale będzie brzydkie
powinieneś się starać żeby twoje dziecko było ładne
po to jest ładna żona
nie po to żeby ona sama była ładna, tylko ze względu na dzieci

only blacks and arabs are welcome here

Attached: 20190724_120720_RichtoneHDR.jpg (2048x1152, 842K)

zapostujcie swoje kutaski

are you black?