/ex-yu/ + friends

crni andijeli izdanje

Attached: 63599af.jpg (751x752, 62K)

Other urls found in this thread:

sr.wikipedia.org/sr-el/Миленко_Стојковић#Харем
youtube.com/watch?v=8tahg19lr28
youtube.com/watch?v=rGZzE2-cv5s
youtube.com/watch?v=k8UU1o5gkNs
srbijadanas.com/vesti/drustvo/albanke-potpuno-poludele-za-srbima-moraju-da-se-udaju-ali-nikako-nece-za-kosovske-albance-zele-2019-01-27
boards.fireden.net/vg/search/text/dotty/
twitter.com/SFWRedditGifs

sr.wikipedia.org/sr-el/Миленко_Стојковић#Харем

>ook nikada neces imati harem qt turkinja vracenih u pravoslavlje

Attached: Chedomir na kvadrat.jpg (664x910, 195K)

> DOSIJE HARADINAJ: Monstrum zatirao cele porodice, lično silovao devojčice! Srbima SEKLI uši i terali žrtve da ih jedu!
>... do svirepog mučenja žrtava, među kojima su bile i bebe.
>ispalio dva hica u dvonedeljnu bebu koja je ležala u kolevci, odsekao joj glavu i njenom ocu rekao: "Eto, sad imaš meso za pasulj".
>Većini je na telu i licu urezivano slovo "U" - prvo slovo od UČK. Zabeležen je slučaj majke i ćerke na čijoj odeći je, nakon što su pretučene, silovane i ubijene hicima u glavu, na odeći na albanskom jeziku ispisano "srpske kurve".
Bas vam je zajeban taj momak

Dobra je ova nova cola iako nisam ljubitelj kave.

Attached: 111111.jpg (1024x1820, 201K)

youtube.com/watch?v=8tahg19lr28

was niko /ex-yu/'s favorite gta protagonist?

Attached: Niko_Bellic.jpg (258x387, 12K)

nudes?

>ethnically ambigous balkanite who speaks like a russian and is voiced by an american't that doesn't speak the language
no, Tommy is

he was shit.
t. lotfi bouchnek 1% bosnian and therefore ex-yu

tommy is actually my fav too, but it is a shame they didn't use a real /ex-yu/ for niko's voice. why was that?

youtube.com/watch?v=rGZzE2-cv5s

probably didn't want to offend anybody. The war is a touchy subject still.

DUDL DUDL

lik je srbin pa su lako mogli naci nekog da mu posudi glas, ne vidim zasto bi to bilo uvredljivo pa da umjesto toga govori neki amer. prije bi bilo da su samo htjeli ustediti na parama.

plenkovic je daleko najbolji hrvatski premijer, takve inteligencije i karizme nije bilo jos od franje (pbuh)

plenkovic je beta

nije eksplicitno receno da je srbin. Moguce da je i bosanac ili neki kurac.
Prezime Bellic (belik) prakticki ne postoji u nasoj regiji u tom obliku. Namjerno je izostavljeno.

...

receno je odmah na pocetku da su srbi, kad prica sa onim romanom pa mu ovaj veli jel mogu na engleskom jer je vec pomalo zaboravio srpski

dobro ih je izlozio tim mamcem

Gdje si norvezhanine brate, jebe li se kaj?

Dajana Nejana bulja zaspermana

kak si me prepoznao sunce ti
e nece me jos uvek nazalost, bas sam sinoc bio s nekom sa tindera i cim sam je video zgadila mi se na sta lici

Fedora Frize vore erotska priča

Hrvojsha ovdje nisam se zajebavao kad sam rekao da spisak postoji
>cim sam je video zgadila mi se na sta lici
Prichaj brate, postaj slike isto

Attached: 1457809555938.jpg (718x637, 31K)

>spisak postoji
jezivo dbi
ma nema slika sto je najgore, mislim na slike cele face za sta je ocigledno da zna da joj je to najveci nedostatak, a i womanlet je uz to pa zato su joj i isecene slike gde stoji na zemlji uspravno lolara
uzhas brate

dajana nejana extreme sounding

Pa dobro imaju i malene zhene prednost, mozhesh full nelsona probat i take slichne pizdarije koje nebi mogao sa nekom poshtenom zhenetinom

ma znam imo sam takvu vec prichao sam ovde vishe puta, al ova je i mala i nikakva

isplati li se preselit u grcku ako znam jezik? ima ko iskustva kako se zivi tamo?

sta ches u grchku da se grchish?

krchka se krchka
makedonija je grchka

ma jajara obicna

Attached: 43027_haradinaj-ramus-pretucen-foto-snp-nasi2_f.jpg (770x513, 64K)

pije se latich macchiatich

Postaj nozhice gazilice malena ljepotice

>To Evropa ne zna, i u tome je sva očajna sudba njena, sva mračna tragedija njenih naroda. Ona ništa ne zna osim onog što joj Židovi pruže kao znanje. Ona ništa ne veruje osim onog što joj Židovi zapovede da veruje. Ona ne ume ništa da ceni kao vrednost dok joj Židovi ne postave svoj kantar za meru vrednosti. Njeni najučeniji sinovi su bezbožnici (ateisti), po receptu Židova. Njeni najveći naučnici uče da je priroda glavni bog, i da drugog Boga izvan prirode nema, i Evropa to prima. Njeni političari kao mesečari u zanosu govore o jednakosti svih verovanja i neverovanja. Sva moderna gesla evropska sastavili su Židi, koji su Hrista raspeli: i demokratiju, i štrajkove, i socijalizam, i ateizam, i toleranciju svih vera, i pacifizam, i sveopštu revoluciju, i kaptalizam, i komunizam. Sve su to izumi Židova, odnosno oca njihova đavola. Za čuđenje je da su se Evropejci, potpuno predali Židovima, tako da židovskom glavom misle, židovske programe primaju, židovsko hristoborstvo usvajaju, židovske laži kao istine primaju, židovska gesla kao svoja primaju, po židovskom putu hode i židovskim ciljevima služe.

Attached: 11-20-09-Nikolaj-Velimirović.jpg (400x533, 101K)

imaj seks s jevrejkom, popisha

Regionalni Patrijarhomonarhizam sa primjesama Sveslovenskog Opštenarodnog Dobra

shiitska islamska republika dbi dbi

Attached: Screenshot (51).png (201x471, 157K)

Dobar dan momci!

Srbe na vrbe.

>Sve su to izumi Židova, odnosno oca njihova đavola. Za čuđenje je da su se Evropejci, potpuno predali Židovima, tako da židovskom glavom misle, židovske programe primaju, židovsko hristoborstvo usvajaju, židovske laži kao istine primaju, židovska gesla kao svoja primaju, po židovskom putu hode i židovskim ciljevima služe.
Koja bazica jebote

sanjo sam da ulazi u zadrugu 3

Attached: 5_27_2019_001_00029.png (848x570, 712K)

youtube.com/watch?v=k8UU1o5gkNs

>izadjem van pit s dvije djevojke
>sve vrijeme samo prichaju o seksu i momcima
one su zakon

sta kazu

Detaljno zelenotekstuj i postaj njihove slike

ovo

nešto priča došla na to kao gdje ste imali seks, jeste li imali seks, da li smo ikad bez kondoma (jesu) u dupe (jesu) sa dvojicom istovremeno (jesu) u istoj sobi s trećom osobom koja spava (jedna jeste) itd
mislio sam muvat ovu drugu al brate život mi se zgadio poslije toga
a obje debele i kad sam spomenuo kako u ovom jednom kafiću samo baš mršave djevojke budu obje pozelenile i rekle "da to su sve lezbe haha"

ma one su ZAKON

te debele su najludje

gde nalazish takve shljunkare ili je to proshechna devojka??

mmmmmmm prave thicculjice jebuljice dgms postaj slike

ovo je čak ispod prosjeka brate, nisu ni upola našminkane i našljukane ko prosječna

porazhavajuce jebote!

KOLJACH

shta cemo zheniti braco

Albanku prelepu ilirsku devicu

chistokrvnu boshnjakinju pravoslavku

mislish prevedenu u prawoslavlje

i onda saznash da je bila ovakva

mislim djevojche koje se ne smatra smrdkinjom kurwom nego boshnjakinjom pravoslavkom

pa gde to ima samo u incelskim snovima

Bukvalno znam ljude koji su kupovali zhene inselu

t. polupana smrdkinja splavarusha

t. pederko liberalko feminist

onda doteraj jedan kamion poshtenih u lokal da se ne zajebemo ko 90% muchenika

Kako kupiti Albanku devicu tutorijal

pitaj labančugu

ft. Bojana Laban

kaficachko srkachko

ala sere ova bosanchuga

momki cisto da vas apdejtujem da sam.ja kriv za ono sinoc

Attached: IMG_20190726_132320.png (839x196, 64K)

Albanke POTPUNO POLUDELE za Srbima! MORAJU da se UDAJU, ali NIKAKO NEĆE za kosovske Albance - žele PRAVOG DOMAĆINA
srbijadanas.com/vesti/drustvo/albanke-potpuno-poludele-za-srbima-moraju-da-se-udaju-ali-nikako-nece-za-kosovske-albance-zele-2019-01-27

neznam sta pricas, neka sluzhba proveri

bojana laban ball crushing asmr

Kako sad imadesh smrdijansku zastavu?

pa kosovo je srbija degenu

>p-pa ja sam beli srbin p-pravi, šta je ova moldovska zastava

alo bice boksa alo bre

Attached: mili3.png (700x660, 728K)

moldavke mrale

crnu srbijanku pravoslavnu djevicu

jedan gric na besedin pa na posao

a dje to ima

nosim cvike kad izlazim da ljudi ne vide kako placem kad ugledam sretan par sa djecom

bila jedna takva u mom razredu, sanjao sam je danonocno kako bih ulasio izmedju njezine crne nozice

trenutno pustam Jelena Karleuša - Tihi Ubica i slushacu je najmanje pola sata jer tako sam u mogucnosti

hehe kako pizdi za chadom pa to je za pishanje

>pravoslavnu djevicu
Ne privlace me te ispod 12 godina

crne rupe su u glavi s bensedinima

mama mi ne prestaje srat po srbima, doslovno trazi svaku priliku da raspali po njima

digo mise
snimi je na vocaroo molim te ali ozbiljno

cutaru vidjam i u cirilici i u narod pita mmmm

Attached: cutara.png (1344x2240, 2.1M)

ma treba njoj jedan vsk

da znate danas u toku dana cu traziti vilenjakinje pa cu postati ako hocete a i ako ima da lurkuju neke kamenjarke nek obrate paznju kako zensko treba da izgleda i cemu da tezi

Savrsena zena, prati politiku i rijaliti.

brate urniso bi je psihofizichki lechila bi se posle mene godinama

znaci kucas dotty u arhivi /vg/ daske i places od smeha

ma nabijem ja glavu na kurac

Brate lijen sam ki crna zemlja, daj linkuj pretragu po arhivi

upishem tachkasti na google, kad ono eksu reality drhead

boards.fireden.net/vg/search/text/dotty/