/ro/md/ - Firu nostru cyka blyat

Ediția „azi moldovenii își trag cean”

Attached: agents of central intelligence agency of african-american descent.jpg (474x712, 92K)

Other urls found in this thread:

lynxhub.com/
youtube.com/watch?v=58w1BUIrotk&t=8s
youtube.com/watch?v=LqPD9NfNuGM
twitter.com/SFWRedditGifs

romani cigani

We Patricio eu tre să perecatesc tredu? Credeam că tu te ocupi de asta.

Caroce.
Am creat ieri un fir pe Jow Forums și pațanașii mi-o atras atenția la Lynxchan, care e un engine cu featururi do jopî și cică îi 30x mai rapid decât enginurile pe PHP. Arată cam așa lynxhub.com/ Aparent KC tot îl folosește, dajă skinul lor e disponibil public, deci dacă vreți o să arate ceaunul ca KC.
Azi noaptea n-aveam somn, așa că l-am instalat local și configurat. Parcă tăt normal.
Acum o să instalez local TinyIB și raportez.
O să mai încerc și vichanul și / sau lainchanul după asta.

V-ați mai gândit la nume? Mie-mi place sărăcean dac sincer.
Sau cheekychan, că sună concomitent ca „cheeky cunt” și mema ceea cu țiganii și „Cichicean”

La mine era gata și înainte să îl fac am intrat aici și am văzut că m-ai întrecut cu trei minute.

Attached: monkeputin.jpg (2400x2272, 1.03M)

Eu îs profan în domeniul ăsta. Să fie cu înfățișare plăcută, funcții confortabile și drapele.

Iar tu cu drapelele. Băi, înțelegi, drapelele scot din anonimitate, că te detectează alți posteri după steag, mai ales dacă RARE. De ceva le fac opt-in. Da și steaguri pe /b/ asta-i bred. Treb de avut un Jow Forums ceva, dar asta tot e bred pentru început, c-o să fim 3.5 anoni la început, o să avem până când doar /b/

Dar, măi, drapeluțe, înțelegi? Combinații cromatice, estetică, caravana națiunilor!

>anonimitate
>băieți, hai să ieșim la plimbare

denumeste-l 1chan ca e primu de asa fel la moldova si poh vedem dupa

Mai bine "unceaun" deja, că e mai puțin banal. Un piculeț.

moldova1

Te atacă ăia pe motiv că le folosești numele! Eu ies la o gură de aer.

Puaiii băă, iar am băut de am stîns tot.
Am beut tot și m-am facut cui, am băut și apa de la pui

Am configurat TinyIB, arată cam așa

Attached: Screenshot_1.png (1915x957, 165K)

Attached: 22_iunie_1941.jpg (681x1071, 260K)

of...
ce ar fi putut sa fie...

youtube.com/watch?v=58w1BUIrotk&t=8s

De ce fac moldovencele asta?

Attached: Tyrone Davis.jpg (1643x1643, 187K)

Futute-n gură Păcală că ești bogat

Băi băga-mi-aș, mie îmi place TinyIB, îmi pare c-o să-l bag pe el. E simplu, rapid, fără vâeboane zoomerschie, că alde Lynx e prea Web 2.0, încă ș cu tema lor întunecată de soyboy, asta o să atragă cancer. Da așa, TinyIB e oldschool, no fun allowed, accentul pe discuție serioasă.

>/md/

Attached: 15214320420126.jpg (499x500, 39K)

pachej

Iau băi

blea da la patsani o adresa sa poata creasca cuibu

Da ce mă nu vi bine pă fir?

How do we fix gypsies

E local încă.

Mereu se înneacă și trebuiește recreat. Și deseori nu e în catalog și nime nu-l crează. Alde voi transprutieni sunt tot bineveniți, atâta timp cât vă ocupați de discuție serioasă și nu țiganeală ca pe chanon, c-ap vă dau cu banhammeru peste ebală

Cea mai frumoasă regină ciocolatie de fată pe care am văzut-o acum câteva zile era țigancă......... păcat că îs rasist

dă-ne un link Victoraș.

Și ce intră în categoria țigăneală?

Ești pedo, că toată lumea știe că țigăncile-s frumoase numa pe la 12-13 ani, că la 14 deja au 3 copii și arată ca un butoi.

Femeia perfectă e ca vinu moldovenesc, de 13 ani și închisă în beci

Încă n-am înregistrat domenul, că nu mi-e clar ce nume va fi.

Alde meimeiuri meta-post-ironice, shitposting și alt cancer. În general vor fi numa două reguli:
1) Nu postați CP, nu că aș avea ceva contra, dar nu vreau să vină partyvanul după mine deci o să vă fut pe voi să nu mă fută pe mine
2) Respectați cultura boardurilor. Atențiecurvăritul și alt cancer care încurcă la discuții serioasă îs verbotten. Dacă faceți shitposting cu meimeiuri cu precoale de rys faceți-l cu măsură.

Idea ar fi să fie doar prima regulă, dar am văzut la viața mea cum multe boarduri s-au dus pe pulă din cauza unui influx de neopidari care nu cunoșteau și nici nu vroiau să știe regulile de comportament și au înlocuit etnic autohtonii. Nu e cazul că NO FUN ALLOWED, un pic de ironie și shitposting pe ici pe colo e ok, dar cu măsură. Dau cu banhammeru dacă văd că neopidarii numa de shitposting și post-meta-gypsăreală se ocupă.
Asta un fel de paradoxul lu Popper: o societate tolerantă nu trebuie să tolereze intoleranța, așa și aici, o comunitate care a văst la pulă toate regulile tre să aibă și ea niște reguli, altfel se transformă în grup de Fațobuci gen Autobarza sau ce mai este acuma.

apropo de pidari, cum o sa fie default numele, user, anonim, anonymous, moldanon?

Am râs dă-te-n pula me

anonescu

Anonim cred că, hz. În genere TinyIB e barebone, o să creez un fir cu jalobe și predlojănii, o să puteți acolo requestui featururi care vă trebe, gen stegulețe, nume cu precoale de râs, dar o să pot lucra la cod numa în weekend, că-s wagecuck. Și poate nu fiecare weekend, că-s lenos.

Deci, hai să-i dăm start și vedem ce iese. Spuneți un nume, că dacă nu, va fi moldova1 punct ceva. Hai, пaннoчкa ляглa i пpocить.

Te las să îmi folosești gluma ca să combini o rusoaică

Tu pancovă, lucrezi la kgb și mă momești injinere?

Asta-s numele de ieri

91chan
jinchan
moldova1
Căcăchan
chișchan
stelutsachan
garduldefier
sfeclomicina
bourchan/bouchan/bochan
zimbruchan/zimchan
mulichan
Sărăchan
strugurchan/strugchan/strchan
plahachan
statalitatechan/statalchan
RSSMChan/RMchan
mucegaichan
putred.com
CucuChan/CucChan
VerdeChan/GreenChan
PrimChan
Maligachan
Gugutsa
Cușmăcean
3voinici
DoinaChan
costiujeni.com
Treidoichan
triizmeichanMemechan/Memchan/Mimchan/Măimăichan
Demidulcean/zbârcean/zgârcean
Colhozchan
townrapists.com
branzonautica.be
carbidchan
zinagrechan
GraiChan


Fa un post cu numele ales si daca dubs da-i pizdeala poh

Sunt literalmente cel mai deștept programator care a trăit vreodată. Am intelect divin. KGB țiganii n-au ce-mi face. Eu am un extraterestru spațial. Ei lucesc noapte. Țiganii KGB. Pur și simplu îi calci cu mașina.

Dănuțeni pământ românesc

>Deschid televizorul
>Un moldovean a violat tinere din nou

dodonbidonchan

youtube.com/watch?v=LqPD9NfNuGM

Credeai că town rapist e doar o memă?

Nu, dar a devenit obositor. Numai politica si viol la televizor.

townrapist.md

Vezi lista.

Uăichan

Waychan, follow the way

dupa ce romanii dispar tiganii vor avea nevoie sa invete cum sa administreze tara si se vor civiliza

Ia-mă așa, ia-mă așa
două beri de undeva
Undeva, undeva
din frigider în pula mea

Attached: peluza sud satu mare.jpg (960x720, 82K)

ma duc sa trag si eu o plimbare

De mă dau jos la tine tătătăt mă zdăriu

bump

Vreau să mă domine o moldoveancă asertivă.

doar daca esti gata sa platesti o moldovanca vorgitoare de limba rusa

In rest orice alterare de la valorile barbatesti in Moldova te face in cel mai bun caz un cuc in cel mai rau caz un ghei

>*buuubpbrbbrbrbrbpop*
>shshhhărutămă anooon
what do

Attached: sampon.webm (320x568, 643K)