Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: körte.gif (450x300, 19K)

Other urls found in this thread:

index.hu/gazdasag/2019/08/02/meszaros-csoport_gyakornoki_program/
youtube.com/watch?v=wgVU3dc14nQ
deutschlandfunk.de/in-eigener-sache-warum-wir-nicht-ueber-den-stuttgarter.1939.de.html?drn:news_id=1033981
ripost.hu/cikk-zoldek-gunyolodas-politikus
blikk.hu/sport/hetfon-targyalja-a-botranyos-kupameccset-az-europai-labdarugo-szovetseg/3cjq5gh
twitter.com/SFWRedditImages

Első a rókalányokért

Attached: Kiyoko_Ccups_Clothed.png (1598x2107, 2.28M)

index.hu/gazdasag/2019/08/02/meszaros-csoport_gyakornoki_program/

kurva anyátok

i'd eat that thing

halott szar

Mint a nemzet

Arra gondoltam, hogy mivel úgysem játszok semmivel, installálok ubuntut winfos helyett, amikor középiskolás voltam sokat bohóckodtam vele.
Gondolatok?

Attached: kurvaanyád.jpg (371x104, 7K)

cica :3

Attached: 1559495511998.jpg (750x750, 43K)

archot használok egyébként

nem tudom mi az

hát akkor dögölj meg

dögölj meg TE

autista

Minden férfi asszony nélkül félember csupán!

>Most 1,49 a születési ráta hazánkban, ami jobb, mint pár évvel ezelőtt volt, de még mindig alacsony. Ezen belül a nem cigány emberek mutatója átlagosan 1,3, míg 2,3 a másik adat. Ha azt is figyelembe vesszük, hogy a cigány nők átlagosan fiatalabb korban szülnek, akkor látszik, jelentős demográfiai változásokra számíthatunk. De az, hogy egy megszülető gyermeknek milyen színű a bőre, nem fontos. Az számít, milyen minőségű életet fog tudni élni

>átlagosan 1,3, míg 2,3 a másik adat
és ezt mégis honnan a bánatból tudhatják?

becslések
>A Kemény István szociológus által 2003-ban végzett országos cigányfelmérés más módszertannal azt adta, hogy 100 cigány nőre 234 gyermek jut, és arra is rámutatott, hogy az 1990-as évektől kezdődően a cigány nők termékenységi rátája 10-15%-kal csökkent. A KSH és a Népességtudományi Intézet 2000-ben készített közös anyaga abból indult ki, hogy a cigányság körében a termékenységi ráta 3,1-es volt (100 nőre 310 gyermek jut), ami akkor az országos átlag több mint kétszerese volt.

na meglestem Abella Dangert (lol már rángattam egy videójára ezelőtt is) és nem tudom mi a fasz bajotok van a fejével, szép nő és az a test geci, kivertem rá és össze vossza spricceltem szóval jó hoki volt

Nem múlhat el nap nélküle.

Attached: 1432458340142.jpg (800x600, 104K)

>szép nő és az a test geci
>szép nő
>és az a test geci
XDDDDDDDDD

youtube.com/watch?v=wgVU3dc14nQ

Lol, amikor a régmúlt fiatalságodat keresed....megsavanyodtál vén geci, az az igazság. Menj, moss fogat, majd kapcsolj valami sorozatcsatornára és nézd a nyuggeradást!

Egy gyerek csupa móka és kacagás. Két gyerek már elég húzós tud lenni, nem csak nevelésileg, de logisztikailag is, a mosógép csapágyasra járatásától az oviba-iskolába szállításig és összeszedésig. Három gyerek? Ahhoz már nagyszülőket kell deportálni az ország távoli pontjairól, hogy besegítsenek, plusz állandóan a szomszédokat pingelni, nem akar-e egészen véletlenül az ő gyereke játszani a mieinkkel, náluk. Szóval már szinte élsport.
Csak hát ugye: minek? Ugyanúgy nem zöld, mint a villanyautók támogatása, hiszen egy gyerek is telekakkant másfél tonna pelenkát, mire szobatiszta lesz, három gyerek meg négyet-öt tonnányit. Ha hinni lehet a szakértőknek, 50-100 ezer család veszi igénybe a hétüléses kedvezményt, akkor az mondjuk 75 ezer család szorozva három gyerekkel, az 225 ezer tonna veszélyes hulladék, nagyon szűken számolva. Mert a kakis pelenka bizony veszélyes hulladék, bele egyenest a kommunális szemétbe.
Aztán a 225 ezer gyerek nagyon sok szívószállal szürcsöl fel nagyon sok mekis shake-et, és rengeteg ruhát hord, hiszen a harmadik világ csak úgy fossa magából az olcsó gyerekruhát. Ami csak nálunk olcsó, mert globális szinten kemény árat fizetünk érte. És a végén mindegyik gyereknek lesz valami jó környezetszennyező hobbija, még ha nem is feltétlenül olyan durva, mint nekem a motorozás. Mondjuk fapadossal járnak hétvégézni, mert olcsóbb, mint taxival a reptérre.

Attached: winkler-ratyi-robert—indexponthu.jpg (344x350, 32K)

eddig nem ismertem a kés forgását magamban, te viszont egy féreg vagy dögölj meg

Jó étvágyat!

Attached: 7KDMYEyBJnO4UyHQs.jpg (1920x1080, 653K)

az a börger honnan van?

Már Budapestet ostromolja a homoszexuális lobbi, esélyt se adnak, hogy kikerüld. ;__;

Attached: 04E93252-C8F9-46AC-B44E-FED3E868A6AB.jpg (1228x1051, 198K)

tesik a mai volt a legrosszabb estém valaha
>aug. 02. Budapest
>hazavisz egy helyeske
>levetkõzünk
>smárolunk
>orálisan kielégítem
>kis szünetet tartunk
>nem tudom felállítani
>rosszul leszek
>belehányok az ágyába
>10 percet a retyón töltök, aztán továbbpróbálkozunk
>mégegyszer kinyalom
>kicsit még smárolunk
>kidob

Ne szaporodjunk! Legyen kevesebb magyar gyerek, mert sokat kakálnak! – követeli az agyhalott liberális celeb.

Attached: A3AD9B43-87B5-47A0-AED4-CEB0034B1815.jpg (1024x926, 158K)

proci gyilkos user megölte már magát? xDD

megettem egy fél görögdinnyét, hajnalban biztos fel kell kelni majd pisilni

Attached: 1543753345283.png (800x600, 725K)

Nem, kiderült a probléma forrása és nincsenek elgörbülve a pinek szóval elvileg jónak kell lennie
Holnap kiderül

ági bn jár nekem!

pedig nem is sárga

ölöktesik

Neked bazdmeg Vadai jár, Ágit meg igazi magyarként viszem én, te idegenszívű korcs!

A németeknek annyi, még 2-3 év és menekülni fognak a saját hazájukból úgy, mint most a franciák.

Attached: 2DBA5168-7D53-4FDD-9394-A384F66324C6.jpg (1117x946, 197K)

ez mejik weboldal?

>a kazakh bevándorló mostmár német
szarparasztok abszolút állapota

Bamba Marha Burger Bár

Anyád weboldal.

pestis rácok

nem csak a sárga lányokat szeretem

kurva anyád >:[

van ott elég német hõl

lól
és mit állít a német állami rádió, miért nem számoltak be az esetről?

kynkyn

Attached: 190802_03.jpg (2880x1920, 528K)

dokidoki

Attached: BE86AD69388E469B8EE2827877446441.jpg (1536x2048, 605K)

na mindegy megkerestem:

einzelne Fälle ezért nincs relevanciája
az elkövető nemzetisége se számít
meg amúgy is menjetek fel facebookra ott olvashattok róla parasztok
deutschlandfunk.de/in-eigener-sache-warum-wir-nicht-ueber-den-stuttgarter.1939.de.html?drn:news_id=1033981

éljenek a fejlett demokráciák

fúj

kurva anyád
köszi tesi

és ez jó amúgy?

(Te)

nem tetszik, tényleg mint egy tízéves gyerek

kurvával is lehet olyan jó mint egy helyeskével?

nem tudom egyiket se próbáltam

Persze, a hivatásos kurvától is ugyanúgy elkaphatod a faszrákot, mint az amatőr kurvától, akit te csak helyeskének hívsz, pedig benne is több fasz járt, mint ahány pinában a te pöcörőd.

Zajlik az élet a németeknél.

Attached: 716D17F4-681B-47A8-87E5-8EC1DD75937B.jpg (1200x849, 164K)

A német Zöldek nevű párt politikusa a héten megölt 8 éves kisfiú esetével gúnyolódott.

Faszszopó köcsög, az ilyennek még a feje is vonza az ember öklét, csak rá kell nézni a fogyatékos fejére, tipikus tetves liberális köcsög.

ripost.hu/cikk-zoldek-gunyolodas-politikus

Attached: 3FA520C7-3149-4161-B3B3-756B13B0C790.jpg (784x874, 88K)

Miért politizál ez a nyomorult fonál? Először a saját nyomorult életetekkel kezdjetek valamit

Mint ismeretes, a magyar csapat megóvta a botrányos körülmények között véget érő mérkőzést, ahol a román szurkolók többek között hanggránáttal dobták meg Arnold Hunter játékvezetőt, a kényszerszünet alatt zajló egyeztetések során pedig a rendőrség jelezte, ha félbeszakítják a meccset, nem tudja garantálni a honvédosok és a bírók biztonságát.
>a rendőrség jelezte, ha félbeszakítják a meccset, nem tudja garantálni a honvédosok és a bírók biztonságát.
XDDD

A szőröstalpú román rendőrség, vagyis csendőrség egy rakás szart sem ér ,olyanok, mint Románia, kalap szar. XDDDD És uniós tagország, Románia bazdmeg, ahol a rendőrség még egy csicska meccset sem képes biztosítani.

blikk.hu/sport/hetfon-targyalja-a-botranyos-kupameccset-az-europai-labdarugo-szovetseg/3cjq5gh

Attached: 6EFB95DA-67E6-410E-BF5F-3CC9FB31DA5F.jpg (331x331, 26K)

Attached: szűzxit2.jpg (480x480, 182K)

több Petra jobb lenne de legalább mióta user spammeli ezeket a buzizsidó eltakarodott mert rájött hogy ez nem az ő homokozója

Ki az a Petra? Képet a csöcseiről, MOST!

Az sajnos nincs neki

gyerekek kurva gyorsan kéne egy jóéjt popsi

Tesik, már vagy 3 napja nem vertem ki D:

Petrát nem a csöcseiért szeretjük

Attached: 1527850261318.webm (640x360, 1.87M)

legalább segge van?

hol lax

nekem a szülőknél töltött sátoros ünnepek kivételével nincs ilyen

okleveles biológus, NÉGY PERCIG bírja víz alatt, és a seggéről kérdezel?
paraszt

Attached: 13597663_1759188164294908_629269575_n.jpg (1080x1080, 116K)

és vajon a spermámmal a szájában hány percig bírja?

ezt nem értem, miért kéne az ondót percekig a szájában tartania?

Most valahogy nem volt kedvem magamhoz nyúlni. Sebaj majd legközelebb ha kiverem vödröket fogok élvezni legalább

hát mert illedelmesen megkérem rá