/ex-yu/

Attached: 1495716475005.jpg (1280x720, 521K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=uthxR5FSEwE
youtube.com/watch?v=Gy7E2Gv4tOQ
youtube.com/watch?v=HxKPJGk99KI
youtube.com/watch?v=ZcTkB-bqRFM
twitter.com/SFWRedditVideos

dobra slika gari

matcho sam sa par vrh picaka na badoo
sta da im posaljem

Ti in čigava vojska?

Attached: image_8791603_0.jpg (746x1024, 100K)

Attached: kako_je_lepa_jebote.jpg (1080x1080, 129K)

ovu sliku

Attached: 1564691384420.jpg (577x769, 49K)

evo me brate

Attached: dumerko.jpg (240x240, 19K)

a je bila malo preblizu sesalca, ji je žnable not potegnilo

youtube.com/watch?v=uthxR5FSEwE

...

dal smo to za tri sata napunili jedan konac, jel se to eksju vraca

Attached: tusam.jpg (498x578, 69K)

youtube.com/watch?v=Gy7E2Gv4tOQ

Telo konana widi se kako ga je isklesalo shtemanje zidova po americhkim zahodima

bez brige ponovo cu ga ubit

najjaci smo nismo krivi

neka eksju vecno zivi

Okupile se prave glave smorio je više ovaj sojageng pa smo preuzeli uzde

veceras cu postat

Attached: 1543929277007.jpg (3264x1836, 1.68M)

ja desno

Attached: malo_nostalgije.jpg (1280x860, 122K)

koe to

sve su ovo 3 coveka i njihove persone

to zato jer postam youtube linkove, to se računa ko 5 posta

idem na casove slikanja kod jednog rusa koji je dosao u Nestin ovde u vojvodini tako sto su ga vodile zvezde ovde, lik je inace jedan carobnjak

Rekao mi je da je dosao ovde zato sto je "svuda oko dunava bezbedno od buduce apokalipse"

SOJAGENG vlada ex-yuom
Ja HSP na zachelju

Attached: images.jpg (178x200, 3K)

postaj slike

necu jako sam los

Attached: 1563625351023.jpg (600x659, 82K)

Kakve slike slikash
Koji stil tj

vrisss

pa jel mozhe on da dovede neke ruskinje ovde za zhenidbu

Pa jasno kad je Bog CPVNH i On vas čuva, a mi jazave crvatine ćemo pomrijeti jer smo zastranili od svetog Srbstva

kako bi joj lizo picku

Mene sad bash zanima brate ajde postaj svi smo domachi ovdje

youtube.com/watch?v=HxKPJGk99KI

pa to moras sam

>b**lkinje

Attached: 1563586448716.jpg (964x1200, 287K)

Ovo sam inache ja ali s chetnichko-ustashkom zhutoridzhom bradom za pichkin sokich

shvatio sam nesto jebote
>za ovog coveka niko ne glasa
>osim shoneta i shonetove persone
>toliko ih ima jebote da je pobedio
hvala sto ste slusali moj ted govor

Attached: Aleksandar-Vucic-u-Obrenovcu-1.jpg (830x553, 133K)

e ovo je dobra pesma

Attached: tenor.gif (278x216, 1.35M)

crni andele crni andele o o
kako je jebena

Tamburicach

Brate owo sam bukwalno ja, dal je moja jedna persona napokon dosegla samostalnost od moje glawne svijesti?

baza

Kida

Attached: 794004.jpg (523x696, 58K)

ovaj mali je legendica

Mala crno zlato k'o da gledam u Arabiju

Ref.

Buba Corelli :
Mala crna kao Trinidad Tobago
Bembara crna kada vozamo se gradom
Duša crna imam ugovor sa vragom
Crne cale , crna jakna
Gledaš davola sa Pradom !

Idemo rijaliti celu noc da oteramo pedercice reditore zube cu im slomiti samo da mi dodju pred oci

Idemo rijaliti chadovi da sjebemo picketine ove reditorske sto dodju petkom kad im se zavrsi skolica, jadan poslic ili sta god serem im se usta

Attached: 65395401_1114533902070190_7687823268920688640_n.jpg (685x480, 47K)

to je realno

Attached: nebojsha.jpg (428x425, 49K)

legendaran jpg

nasli se ja i tackasti

Attached: 1561119288600.jpg (1080x525, 348K)

Znash me znam te

Attached: 1 Z54lMkA5r9_-FFTkxqu3WQ.png (640x463, 128K)

>bukvalno
>dal
pali traktor, milorade

POCINJEMO

OBOŽAVAOCI REŠILI DA RASTURE LJUBAVNU VEZU FINALISTA "ZADRUGE"! Lunu ucenili fanovi: Šutni Marka ili ostaješ bez para!
Ostrašćeni fanovi iz Austrije poručili Đoganijevoj da će prestati da joj šalju 2.000 evra mesečno ako ne ostavi Miljkovića. Oni veruju da je di-džej samo iskorišćava, pa pokušavaju da je pomire sa Slobom Radanovićem

- Ja sam u grupi žena koja je 24 sata dnevno pratila "Zadrugu 1" i "Zadrugu 2" zbog Lune. Redovno smo joj slale poklone i novac. Mesečno smo trošile na nju i do 2.000 evra! Podržavale smo njenu vezu sa Slobom Radanovićem i vodili rat sa fanovima Kije Kockar. I dalje verujemo da je njena ljubav sa Slobom bila prava, a da je Marko sada samo iskorišćava - priča gospođa iz Beča, koja je insistirala na anonimnosti, i dodaje:

Attached: 267990_img-9943_f.jpg (663x390, 49K)

Znachi plakkem

Veceras ucimo Estonski jezik
youtube.com/watch?v=ZcTkB-bqRFM

Dao bi sve da sam ispod otvorenih usta

a jel?

- Marko je s njom samo zbog popularnosti, para, fanova... Rekle smo joj da nećemo da finansiramo tog ženomrsca, koji ju je maltretirao u rijalitiju! Neke od nas su joj plaćale stan koji je iznajmljivala između dva rijalitija. Slale smo joj gomilu poklona u "Zadrugu", a nastavile smo to da radimo i kad je izašla. Čak smo sakupljale novac za kaznu od 50.000 evra, koliko bi morala da plati Pinku da je stvarno napustila rijaliti kao što je svojevremeno pretila da će uraditi. Dovele smo je do pobede u rijalitiju našim glasova i smatramo da nam duguje barem toliko da se reši onog čoveka koji je ne voli!

- Luni su u "Zadrugu 2" stizali skupi pokloni od žena koje podržavaju Slobu i nju. One su joj slale i pisma u kojima su je terale da ostavi Marka! Nisu glupe kao ona, jasno vide da je on s njom samo iz koristi - kaže Miljana, a s njom je saglasna i Zorica:

- Lepo je što su se udružili i raskrinkali Miljkovića! Slali su joj novac i poklone, pa imaju pravo da postavljaju uslove. On je nju psihički maltretirao i fanovi su to primetili. Pročitali su da je Marko taktičar koji je sve radio zbog plasmana. Da nije sa njom, do sada bi bio zaboravljen!

Attached: 267995_img-9980_iff.jpg (770x1154, 131K)

Tackasti je ubiven, Zorad ga je zakopao u septicku jamu iza njegove misticne tvrdjave.

ne ucimo to beskorisno smece od jezika

Zapalim trenjem shupak tvoje keve kurve dbi

a sta kažu crvići

Boli nas kurac smrdati crvati aj na creddit (crvatski redit) pa tamo jedite govna

"Grudi mi vuku kičmu, koja se od težine iskrivila i konstatovana mi je diskus hernija", kaže ona, i objašnjava: "Imam nesnosnu bol, koja se jedino može srediti operacijom. Iskočio mi je diskus, deo između pršljenova, i sada trpim jake bolove u vratu, ramenima i leđima. Bila sam kod lekara i prvo što ću da uradim jeste da smanjim grudi. Zakazala sam operaciju za početak avgusta, a onda ću videti kako da rešim problem sa kičmom. Pored operacije postoje i inovativne metode injekcijama. Sada sam stalno pod blokadama i lekovima protiv bolova. Nisam ni sanjala da može ovo da me zadesi. Plašim se operacija, još kada pomislim da bi trebalo da idem na dva zahvata pod totalnom anestezijom! Grudi sam već radila, znam kako je, a o kičmi ne smem ni da mislim. Strah me je da li ću se uopšte probuditi iz anestezije, a da ne pričam o tome da imam košmare kako ću se oporaviti, da li ću normalno hodati, koliko će trajati oporavak. Kažu da je to sa kičmom rutinska operacija, ali ja se bojim i molim Boga da preživim."

Attached: 267576_aleksandra-4_iff.jpg (770x1154, 147K)

bas je medena jebote

Aleksandra priznaje da se sada kaje zbog svojih brzopletih postupaka:

- Oduvek sam htela da imam bujno poprsje i kada sam zaradila malo novca u prvom rijalitiju, po svaku cenu sam htela da ugradim silikone. Bila sam nesrećna u vezi s Davidom i spas sam videla u tako nekim glupim odlukama. Otišla sam kod prvog plastičara i tražila što veće grudi. Pošto sam bila debela, nekoliko brojeva veće grudi sam i mogla da iznesem, ali sada kada sam smršala, imam velike probleme na koje me niko nije upozorio - zaključila je Subotićeva.

Kako je savrsena, sad shvatam zasto kmece ovi sto ne gledaju Rijalitije, pederi su ne dize im se itd.

Attached: 267575_aleksandra-3_f.jpg (663x390, 54K)

Dao bi sve da sam u njenoj wc školjci otvorenih usta

ja bi curu koja voli da hoj se njuse stopala.
Moze biti ruzna i debela boli me kurac samo da ima john dobar.

Pravoistinski

(FOTO) ZADRUGARKA U BIKINIJU BACILA MUŠKARCE U TRANS! Dragana Mitar u 'Zadruzi' nabacila 20 kilograma, A SAD ŽARI I PALI PO CRNOGORSKOM PRIMORJU!

Attached: 962a0976-1920x2880-830x0.jpg (830x1245, 83K)

>john
Url
Ali ovo zlazhem se potpuno

Vec su pisali i kenjali po njoj neki arapi iz Abu Dabija

alergija na čebele?

SPISAK UČESNIKA TREĆE SEZONE 'ZADRUGE' SVE JE DUŽI I ZANIMLJIVIJI! Jelena, Tamara i Maca u 'Zadruzi 3'!
Jeleni Kostov ulazak u rijaliti je vatreno krštenje, pa je zahtevala ograničen rok boravka. Starleta Tamara Đurić i voditelj Dragan Marinković Maca već su prekaljeni igrači i odmah ih čekaju "tajni zadaci"
Spisak zvezda koje će biti glavni učesnici "Zadruge 3" sve je duži. U pregovore sa produkcijom najgledanijeg rijalitija ušle su i Jelena Kostov, Tamara Đurić i Dragan Marinković Maca... Pevačica, starleta i voditelj tako bi se već od prve emisije, zakazane za 6. septembar, mogli suočiti sa "starim estradnim svađalicama" kao što su Sindi, Dara Bubamara, Kaća Živković, Miljana Kulić...

Alo debili, pisite i pricajte o rijalitiju ili cu da userem tred celu noc i ceo dan. Zadnje upozorenje,

Attached: 87195_bg-19-kostov01-novak-djurovic_f.jpg (663x390, 47K)

puca mi kurac za te tvoje plasticne kurave istetovirane odvratne.
Postaj joj tabane ili odjebi dbi

petek je in mi smo v tej ječi

>u bikiniju
Ko je owde lud bre?

DNEVNI PODSJETNIK DA SU NE-BIJELE ZHENE ALI POGOTOVO CRNKINJE-CRNI ANDJELI OFICIJELNE ZHENE EX-YU DRETVE!

Attached: 1563133497279.jpg (1080x1080, 71K)

Jebi se picko pederska, pedercino raspala nije ti mesto na ex-yu degeneriku odjebi.

opet ova babetina gnoji sa nekim glupostima koje nas ne zanimaju
daj odjebi odavde oblajhana babo idi shtrikaj tange, ovde se okuplaju mladi koje zanimaju muzika, igrice, anime, izlasci, studije, gf i tako to, ne zanima nas, ponvaljam NE ZANIMA NAS jedna od najodvratnijih emisija koje ova zemlja ima koja sluzi da zaglupljuje narod, da poseljacuje narod, za onaj najnizi seljacki talog u ovoj zemlji

fuj brate odi vozi lož ulje u afriku

edine dobre babe v celi niti

Uh kako cu da jebem mame svima vama koji necete da pricate o rijalitiju ili ne daj Boze gledate. Jaoj niste svesni kakav prezir imam prema vama i kako cu da vas jebem ovde tako silno da cete se cimati svaki put kad ukljucite komp.

Možda tebi kockoglavoj bosanchugi sa 2 marke u dzhepu koja ne može pronaći prelijepu balkansku ljepoticu starleticu pa se pališ na doslovna gowna smedja lolara

ploditi in za vedno ljubiti

Majmune odakle si da ti polomim kicmu da te stavim u kolica picka li ti materina nije za tebe komp za tebe su kolica i da te hrane na cevcicu mamu ti jebem. Mrs u picku materinu odavde, picko isfrustrirana, daj You ako imas muda mamu ti jebem smrdljivu reditorsku pedersku degensku.

>nebojsho sine, sta tu radis na toj skalameriji ceo dan? izadji malo, upoznaj se sa nekim, imaj seks
>ne mogu bako, moram da zaserem konac na mongolskom guslackom sajtu

aj odjebi pedercino odvratna, smorio si vec godinu dana postas gluposti, il postaj golotinje tih kurvica il mrs na redit

>babe

Attached: 1551992517802.png (327x316, 165K)

Jebo sam ti majku muslimansku rakpedersku usta, ti ces meni da pricas sta da radim, ja jedini postujem interesantne stvari a vi kanceri mozete da mi ga pusite, jos 10 godina cu da kacim rijalitije tebi u inat picko

nemoj imati nikakve diskusije s njim, prijavis mu postove za spam, ignoriras i to je to. ili filter.

musliman ti otac pedercino balava, veci sam srbin od tebe milion puta makar, postaces ti kurac moj za deset godina, na spisku si retarde

zakaj se kregate, vsi ste isti podljudje čsi

t. babjek

bacca

odi gledaj rijaliti i te svoje rasrafane tuning babe bumerčino