/polska/

Edycja kaczki

Attached: duck_i_shown_you_my_dick_answer_me.jpg (508x663, 36K)

Other urls found in this thread:

wykop
youtu.be/_S4CPG5artE
youtu.be/_S4CPG5artE?t=1m10s
youtu.be/eqlcuLWW2Uo?t=1m25s
bbc.com/news/world-europe-49339895
2ch.pm/b/src/202083903/15660392656880.webm
twitter.com/NSFWRedditImage

ducc

ku tas ki

>Satori generation (さとり世代) is a Japanese language neologism used to describe young Japanese who have seemingly achieved the Buddhist enlightened state free from material desires but who have in reality given up ambition and hope due to macro-economic trends.[1] The term was coined around 2010.[2] The Satori generation are not interested in earning money, career advancement, and conspicuous consumption, or even travel, hobbies and romantic relationships; their alcohol consumption is far lower than Japanese of earlier generations.[2] They live in a period of Waithood and are NEET, parasite singles, freeters or hikikomori.

>edycja z dużej
ale zajebało telefoniarzem

>Sampo Generation (Korean: 삼포세대; Hanja: 三抛世代; RR: samposedae, "Three giving-up generation") is a neologism in South Korea referring to a generation that gives up courtship, marriage, and having kids. Many of the young generation in South Korea have given up those three things because of social pressures and economical problems such as increasing cost-of-living, tuition payments, and affordable housing scarcity.[1] There is also the opo sedae, or "five giving-up generation", which takes the same three and adds employment and home ownership. The chilpo sedae ("seven giving-up generation") further includes interpersonal relationships and hope, while the gupo sedae ("nine giving-up generation") extends to physical health and appearance. Finally, the sippo sedae ("ten giving-up generation") or wanpo sedae ("total giving-up generation") culminates in giving up life. [2]

nice

>wykop pl/artykul/5091037/zginal-w-wypadku-ktos-wlamal-mu-sie-na-konto-na-facebooku-w-tle-logo-wykopu/
szanujecie karachan?

>tug jesteś szambo generation

siema co robisz w Korei?

seksturyzm

i co, jakieś rezultaty?

kurwa anony jakie to dobre

Attached: file.png (458x458, 107K)

a jak myslisz? on postuje na czanie.

warto się zapytać, może się udało, w końcu niektórzy tu podobno zaruchali

Co polecacie zjeść w Lublinie?

miejskie legendy

garsc tabletek przeciwko zatruciu pokarmowemu

powstałem

Attached: 1556048189284.png (320x320, 10K)

wziąłem dzisiaj nż, opinie?

>pracowanie w sobote
zwierzeta

>pracowanie w tym kraju

Standardowo sobota radno i sąsiadowi zebrało się na mały remoncik

>wejdz na ruskiego chana
>najbardziej aktywny fred to pedonski
jakie macie plany na dzis? ja chyba pojde na spacerek

ja od wczesnego dzieciństwa średnio kilka razy w miesiącu wmawiam sobie wieczorem że kiedy człowiek traci przytomość mózg usuwa jego dusze/świadomość i rano przy obudzeniu tworzy nową z tymi samymi wspomnieniami
i w ten sposób każdy żyje tylko jeden dzień i zaśnięcie jest równe śmierci
leże potem bez ruchu całą noc i tylko walcze ze swoim ciałem żeby na pewno nie zasnąć i jak zbliża się sen to trzepie sie kilka minut żeby sie wybudzić
żeby to zrozumieć trzeba mieć umysł paranoika ale wyobraźcie sobie że za chwile umrzecie i nie możecie zrobić absolutnie nic żeby temu zapobiec

wstałem i dzisiaj będę się zajmował ogrodem

Dzień dobry anony
Dbajcie o siebie dziś

Attached: IMG-20190804-WA0000.jpg (1200x1599, 157K)

co uprawiasz?

czemu ta nitka taka martwa

bo to nitka pełna normików i teraz odsypiają wczorajszą imprezę i leczą kaca

bo anony (normiki jebane) odsypiają wczorajszy clubbing

test

>Dbajcie o siebie dziś
>94kg
nie dzisiaj user

Attached: 1488263570663.jpg (747x754, 71K)

youtu.be/_S4CPG5artE

Na pytanie dlaczego potrzebuje pan Karty Polaka. Nieironiczne odpowiem w konsulacie że brakuje mi Prawa i Sprawiedliwośći w tym kraju. Bo widzę że większość Polaków naprawdę kocha ten rząd.

Attached: Screenshot_2019-08-17-12-43-04.png (1440x2560, 1.21M)

Zaparz sobie dobrą herbatę user

ty jebany debilu sowiecki kurwo brudna pis to komuniści, kiedy to w końcu dotrze do twojego obsranego łba?

>większość Polaków naprawdę kocha ten rząd.
dobrze to o nich nie świadczy btw

każda partia polityczna w tym kraju to jebani debile którzy nie potrafią rządzić

politycy w Polsce nie mają pojęcia na podstawowe tematy ale rządzą bo machali kiełbasą albo HIV przed oczami wyborców i dlatego są wybrani
jak trafisz na kogoś normalnego w konsulacie to ci każą spierdalać jak zaczniesz bawić się w polityczke

youtu.be/_S4CPG5artE?t=1m10s

Ale ten najstarszy Pan powiedział że ten rząd który w tej chwili rządzi w kraju trochę stara się o Polakach. Biorąc pod uwagę jego wiek to chyba jest mądrzejszy...

nie debile, tylko wszystko było ugadane w magdalence, oni dobrze wiedzą, że prowadzą ten kraj do ruiny, ale tak się dogadali i konsekwentnie to robią

>było ugadane w magdalence
tl;dr

>stara się
bo daje mu pieniądze, które szybko się kończą

nom to stary dziad jest mondy bo rzond daje mu pieniondze, ale tego że żeby mu dać musi mu najpierw zabrać więcej to już nie wie

>stara się o Polakach
bo ten Pan to debil i myśli że jak rząd zabiera mu 2zł ale daje w zamian 1zł to się o niego troszczy

czekajcie czekajcie

a więc Maryja powiedziała Józefowi że jest dziewicą?

Attached: 1541757425137.png (240x221, 77K)

przypomnienie że kobiety to kurwy

ja jebe wstałem 2 godziny temu i już jestem zmęczony, zaraz chyba wrócę do wyra i prześpię cały dzień

Attached: 1555768389715.jpg (750x409, 16K)

koszenie zielska

>m-m-moja żona była dziewicom
>skąd wiesz?
>bo mi powiedziała

Attached: 1527095899126.png (258x544, 105K)

Ale wy wiecie, że są zabiegi rekonstrukcji błony dziewiczej i nawet jak uprawiacie ten słynny seks i zakrwawi wam chuja, to nie macie 100% pewności, że serio była dziewicą?

dupnij se monsterka albo pic related
u mnie się w lodóweczce chłodzi i zaraz będę testował jak smakuje

Attached: comment_fSscbnat772OFLTgiLrIXtWwb7LJ3iIE.jpg (1368x1824, 701K)

>comment_

Attached: 1555665864097.jpg (301x304, 11K)

>kobiety kłamią że są dziewicą
>faceci kłamią że nie są prawiczkami
sprawia że myślę

>są zabiegi rekonstrukcji błony dziewiczej
na pewno można poznać po czymś czy błona to fejk
np. sztuczne cyce widać na kilometr

nom, po prostu włóż jej lunete do cipy i sprawdź loool

tak ale prawiczka poznasz na kilometr a przeruchane lochy potrafią robić dobry kamuflaż

szukałem zdjęcia tego energetyka debilu obsrany i grafice był to pierwszy link

jak dziewczyna jest dziewicą to dobrze
jak facet jest prawiczkiem to źle
nk mi wyjaśni dlaczego tak jest

wiem wiem po prostu mi chodzi o to że widać jak ewolucja nas ukształtowała

kobiety instynktownie zaniżają liczbę partnerów żeby wyglądać jak dobra kandydatka do ruchania a faceci często zawyżają żeby sprawić że wyglądają jak alfa samce

>wymaganie od pojemnika na spermę bycia dziewicą
od programisty też wymagacie braku znajomości kodowania, a od zawodowego prawnika żeby w życiu aktu prawnego nie widział?

Attached: 1483535898978.png (748x710, 96K)

>ewolucja nas ukształtowała
spoko szatan

Randomizuj fajelnejmy bo na te szmaty przypierdalaczy szkoda czasu.

poproszę szczupłe dziewczę chujem nieskalane

Attached: 1519282340235.jpg (849x1200, 62K)

>>stara się o Polakach
>bo ten Pan to debil i myśli że jak rząd zabiera mu 2zł ale daje w zamian 1zł to się o niego troszczy
Ale chciałbym powiedzieć szanownemu Panu i wszyscemu Państwu w ogóle znaczy się to akcja mogłabyś spokojnie taka jaka jest w tej chwili na Białorusi: to kiedy białoruski Rząd daje mu 2 zł a w zamian nic nie daje w ogóle. Proszę zobaczyć jak typowa białorusinką kopa po śmietnikach:
youtu.be/eqlcuLWW2Uo?t=1m25s

Takiego w Polsce chyba nie nie będzie po kiedy będzie rządzić PiS i będzie dawał Polakowi -1 zł zamiast -2 zł.

Attached: Screenshot_2019-08-17-13-10-42.png (2560x1440, 3.56M)

Kwaśne winogrona

kwaśne te winogrona

pojemnik na spermę musi być tylko czysty a przyszła żonka która ma mi dać dzieci to inna sprawa

>samolot po ukraińsku to litacz w sensie latacz
>samochód maszyna
>pociąg pojizd

Attached: 1541539985511.gif (256x256, 698K)

nom moja ex rozdziewiczana w wieku 15 lat na pewno miała składaną błonę dziewiczą na nowo
to. jak już ma być ten seks to niech przynajmniej będzie czymś więcej niż wkładaniem w laskę leżącą jak kłoda

Bardzo ładny obrazek

debilu po co rząd ma oddawać obywatelom pieniądze, skoro sami im zapłacili żeby coś zostało sfinansowane, dosłownie debilizm

Zdobyłem papier na wózki widłowe. Możecie składać gratulacje tutaj.

Wcale tak nie jest. Rozwiązłość seksualna jest czymś absolutnie obrzydliwym bez względu na to czy dopuszcza się jej mężczyzna czy kobieta

Attached: D-G8bp-XYAY64JU.jpg (1024x512, 70K)

hehe bozia lewaks rozjebiond

no ja to wiem, ale reszta ludzi zdaje się mieć inne zdanie. Jak loszka mówi dla chłopa, że jest dziewicą to wszystko ok, a jak ten sam facet powie tej samej loszce, że jest prawiczkiem, to ona go wyśmieje

bazowany post

Attached: 1493840135050.jpg (4920x4161, 2.5M)

przepraszam, ale wciąż czekam na gratulacje, o tutaj:

>samolot po ukraińsku to litacz w sensie latacz
Litak, verb "litaty" - to fly, so it means flying object and his ability to fly is his only characteristic.
>samochód maszyna
machyna, but also avtomobil', avto, avtivka.
>pociąg pojizd
we also have a synonym word "potiah"

nie ma to jak teorie związków/ruchania w sobotnie południe

Attached: 1541728125225.jpg (2480x3508, 965K)

powodzenia w zapierdalaczu

wiem, chodziło mi o to, że brzmi jak mowa z jakiejś zapadłej dziury w polsce omega

bbc.com/news/world-europe-49339895

Czy słuchałeś coś o tej nowoczesnej super broni Putina?

Attached: bolnoj_luchevoj_boezniyu.jpg (750x494, 133K)

Not sure what you mean but will wish you HIV from ukrainian immigrant gf, just in case.

nie jestem zainteresowany kurwami, pozdrawiam

Gratuluję szanownego Pana od całego serca i życzę wszystkiego najlepszego w pracy.


---
na obrazku napisane: "już robota dzisiaj jest skończona trzeba iść do domu żeby odpocząć"

Attached: 1399658029_263855979.jpg (500x921, 217K)

propnuję założyć w /polsce/ katedrę teorii cipy i ruchania, bo cała masa teoretyków tutaj

ja proponuje założyć katedrę rolnictwa bo same kwaśne winogrona tutaj

ja proponuję 2d żyzną gf dla każdego anona

Attached: 1546778032763.jpg (700x989, 208K)

dziękuję

dziękuję
i sprawdzam parę oczywiście

niech teoretycy mi wymyślą jak włożyć 3D chuja w 2D cipę

gdzie mogę zagłosować na tego anona?

bijesz chuja 3D młotkiem tak długo, aż stanie się chujem 2D

albo idziesz do chomika uff

ja proponuje kutaska dla każdego anona

Attached: 15660377809790-b.webm (640x640, 2.76M)

jak ja go kurwa nienawidze, kiedy w końcu zdechnie od przedawkowania krokodyla

2ch.pm/b/src/202083903/15660392656880.webm

co dzisiaj obejrzałeś ciekawego?

ufff ale byczka tam widziałem, chciałbym żeby mnie tak wyniósł

"Nightclawler", dobry dramat/thriller (z 2014r).