/ro/ - Firul Nostru

Ediția Traian Vuia.

Precedent:

Attached: x.jpg (1170x644, 181K)

Other urls found in this thread:

activenews.ro/stiri/Un-text-mai-actual-ca-oricand-care-merita-citit.-Scrisoarea-lui-Caragiale-catre-Vlahuta-o-LECTIE-DE-PATRIOTISM-si-un-elogiu-adus-neamului-romanesc-132314
vocaroo.com/i/s09gLlNiwXaK
imgur.com/a/BD6WY
theapricity.com/forum/showthread.php?294464-East-South-east-Romanian-girls
theapricity.com/forum/showthread.php?294464-East-South-east-Romanian-girls/page2
theapricity.com/forum/showthread.php?294464-East-South-east-Romanian-girls/page3
theapricity.com/forum/showthread.php?294464-East-South-east-Romanian-girls/page4
theapricity.com/forum/showthread.php?294464-East-South-east-Romanian-girls/page6
theapricity.com/forum/showthread.php?296802-Rate-Turkishness-in-2-Romanian-women
theapricity.com/forum/showthread.php?296653-Pass-and-classify-Oana-Zamfir/page2
vocaroo.com/i/s1fTg2pgceNr
theapricity.com/forum/showthread.php?203844-Classify-Hungarian-actor-from-Transylvania
theapricity.com/forum/showthread.php?286861-Classify-Hungarian-football-team/page2
theapricity.com/forum/showthread.php?180210-Classify-hungarian-�bermensch
theapricity.com/forum/showthread.php?154883-classify-Hungarian-boy
theapricity.com/forum/showthread.php?298010-Classify-Uzbeki-Singer
twitter.com/NSFWRedditGif

Attached: x.jpg (1024x768, 168K)

>activenews.ro/stiri/Un-text-mai-actual-ca-oricand-care-merita-citit.-Scrisoarea-lui-Caragiale-catre-Vlahuta-o-LECTIE-DE-PATRIOTISM-si-un-elogiu-adus-neamului-romanesc-132314
Dacă prindea Caragiale internetu?

Mi-ai amintit de volumul lui Caragiale pe care îl am acasă.

NU NU NU NU
DOMNULE CEAUSESCU NE PARE RAU
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Attached: 234qt23q.jpg (793x589, 275K)

Jordan Memerson despre unguri:

vocaroo.com/i/s09gLlNiwXaK

Attached: peterson.jpg (620x330, 21K)

Poza luata de mine in Air and Space Museum din Washington DC.

Attached: vuia_asm.jpg (1118x1118, 852K)

t. rromanian cigány

you have to go back

Attached: hungarians in romania.png (648x521, 359K)

(to india)

You too.

Toti bozgorii trebuie exterminati din tara. Momentul Valea Uzului a fost doar inceputul.

vezi ca esti asiatic ba prostule.

Attached: East-Asian-admixture.gif (800x545, 73K)

Attached: 1516594353716.jpg (540x540, 56K)

esti turc, boule

Attached: Turcia-Romania.jpg (550x305, 15K)

>romanians
>white
haha

Attached: 1-60743685.jpg (320x250, 33K)

turkposter
vezi ca Pekka e nationalist al rasei albe
trebuie sa il convingi ca e turcotigan asiatic

Nu hrăni neghiobul.

asta e nicolae titulescu, de ce arata asa?

Attached: nicolae titulescu.jpg (189x300, 4K)

>tfw ea este plecată în vacanță cu ai ei și n-ai văzut-o de două săptămâni
>tfw îți e dor
Cred că mă bag la loc în pat.

Attached: 1559733059652.jpg (619x453, 28K)

ai aceeasi culoare ca rahatul meu care e evacuat prin toaleta, asa ca opinia ta e DISCARDED!
stii unde merge opinia ta da? direct la

GUNOI

tigane turc din sholdova.

aratati mecla ta intunecoasa.

Attached: gypsy1.jpg (535x300, 40K)

BAZAT
pentru ca e turc
vreau sa vad ce se inampla cand o forta de neoprit intalneste un obiect ce nu poate fi miscat

>pentru ca e turc
nup

nu scrie pe nicaieri.

asiaticule

Attached: 002romanian.png (958x597, 86K)

vezi-ti de haplogrupul tau H, tigane.

Attached: Haplogrupo_H_(ADN-Y).png (578x419, 40K)

mai stai putin in fir
trebuie sa vina si Pekka inapoi imediat

>mai stai putin in fir
mai stai putin PE fir

agramatule. Inapoi in clasa a V-a jegosule.

Attached: you).jpg (325x360, 17K)

Tudsz jó pizzériát Jászvásáron?

további eredményeket érhet el itt

imgur.com/a/BD6WY

bozgor triggerat

EU SUNT DAC

Attached: 1559308325353.png (291x95, 7K)

Ti-am gasit familia, uite-o.

Attached: centralasianturks.jpg (602x401, 99K)

Cacama-s pe tine, Csaba

romanii au imigrat de la sud de dunare, dupa care s-au contopit cu popoarele turcice (asta dupa ce i-au inlaturat pe maghiarii care traiau deja la nord de dunare linistiti)

de fapt romanii erau deja turcificati cand au imigrat la nord de dunare, fiindca venisera bulgarii (alt popor turanic) si s-au adunat la sud de dunare
formand poporul bulgaro-vlah, care avea in jur de 5%-20% asiatic, apoi o ramura a imigrat la nord contopindu-se cu europoizii maghiar si furandu-le teritoriul in 1200, dar care s-au combinat iarasi cu alte popoare turcice care veneau din imperiul mongol dupa 1248.

ce mai zici acum?

nu esti dac.

Ala esti tu, Csaba, numai ca mai maro. Limba bozgoreasca si limba turca sunt practic aceeasi

poporul roman seamana cu un popor de vest-asiatici nomazi si nu ar fi exotici deloc in asemanari in Turcia sau asia centrala.

Attached: gypsy2.png (1474x571, 128K)

sinucide-te

@109987723
Fantezii bozgoresti

Cara-te cu satra inapoi in India

>Limba bozgoreasca si limba turca sunt practic aceeasi

iar limba romana are 0% substrat dacic, si 100% substrat strain , dintre care:slavic,cuman,turkic,maghiar,frantuzesc

ma mir ca nu vorbiti limba cumana pana cum.

schizofrenu pulii mele daca te prind in bucales iti rup picioarele milogule

@109987801
>bozgorul nu stie ce e aia substrat

Mars afara din tara potaie

Attached: 235535 - Copy.jpg (720x684, 125K)

Attached: 456464m.jpg (465x550, 48K)

@109987801
>ma mir ca nu vorbiti limba cumana pana cum

Mai mira-te, Cygany Csaba, la fel cum te mirai cum de Românii sunt cei mai numeroși și cei mai vechi din Ardeal, și cum de v-au spart curul in 1919 si 1944

limba romana are multe cuvinte de origine non-latina.

practic e limba slava cu gramatica mai ciudata.

da un cuvant cu origine dacica, pro-tip, nu exista
hahaha

si ala vz,zv sunt albaneze de fapt.

Attached: depefir.jpg (555x705, 83K)

Ala e un bozgor nociv. Acum și-a arătat arama de pe fata

tu esti asiaticul aici, ai mai mult est asiatic decat ungurii

>Dragi redditori simt nevoia să vent-uiesc puțin. Am mers aseară la alergat în parc și mi-am parcat mașina frumos, regulamentar lângă parc, în locul din dreapta spate la picioare o pungă roșie de Kaufland cu ceva detergent în ea, sub pungă, băgat frumos borsetuța mea cu toate cele, portofel, chei, 1 x stick USB, țigări, etc.

După cam 40 de minute revin la mașină și ghiciți ce, geamul din spate spart, lipsește borseta. GREAT! Sun la 112, le explic frumos că nu este o urgență și să-mi facă legătura la Poliție, îmi face duduia legătura la Poliție, îi explic frumos la nenea ce și cum și îmi zice că trimite o patrulă. După nici 5 minute ajunge un echipaj, se uită, ridică din umeri și îi cheamă pe cei de la Criminalistică, ajung ăia, fac poze, stânga, dreapta, amprente, ce să mai, ca la CSI. Se uitau oamenii din parc la noi ca la mașini străine. Acum sunt omul fără identitate. Am o hârtie care îmi dovește că posed BI și permis yay! Cât am stat la secție și am dat declarația am aflat că a mai avut loc o spargere la nici 30 de minute după ce am descoperit-o pe a mea.

Sper din to sufletul că hoțul a luat banii din portofel, cam 150 RON, și a aruncat borseta undeva, cineva o va găsi și o va duce la Poliție.

Și da, evident că am blocat singurul card bancar ce-l port la mine tot timpul. Ăla de bonuri nu l-am blocat pentru că am pe el ~ 100 RON și poate maimuța e proastă și încearcă să plătească la ceva magazin, fiind și contact less.

Morala? Nu lăsați chestii la vedere și bineințeles inb4 nU tReBuiA sĂ LaȘI nImIC lA vEdErE îN mAȘinĂ!

Attached: 129.png (398x376, 267K)

@109987890
>practic e limba slava

Da, de-asta ii e mai usor romanului să învețe spaniola sau italiana decât rusa și polona

Marș în Rajasthan cacatule maro, vorbitor de o limba spurcată turco-mongoloida

>limba spurcată turco-mongoloida
limba maghiara e mai apropiata limbei finlandeze, care e limba european, plebule

si vezi ca ai mai mult asiatic decat bozgorii nimanui nu-i pasa tigane. tl;dr

uhhhhh dulceață te rog, eu sunt daco-roman
uite o poză cu mine

Attached: 1497850101351.jpg (2738x1825, 2.94M)

de ce imi dai mie (You) cacatule
eu ti-am zis doar sa nu dea dracu sa vii prin bucuresti si sa aflu ca te indoi

>și-a arătat arama de pe fata
??
nu era, si-a dat arama pe fatza? tigane turc.

>sa vii prin bucuresti
de unde nu stii ca sunt deja aici?
sa fiu sincer, e plin de tigani turci, la fel ca tine de altfel.

uite asa arati, uite-ti stramosul in poza alaturata.

Attached: tengiz cagman.jpg (480x640, 32K)

BBBBBBBBBRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPP snnnnniiiiiiffffffffffff ... oh da draga mea ... sssnnnnnnnnnnnniiiiiiiiffffffff .... destul de înțepător într-adevăr ... este asta ... îndrăznesc să spun .... sssssssnniff ... ouă miros? ... sniff sniff .... hmmm ... da ... destul de draga mea ... sniff .... ouă destul de înțepătoare da foarte mult așa ..... ssssssssssssssnnnnnnnnnnnnnnniiiiiffffff .... ah da ... și de asemenea .... un indiciu de ... adulmec .... brânză ..... destul de umed draga mea ... adulmec ... dar oh da ... asta va face bine .... adulmecare ..... te rog draga mea ... alta daca te rog .... frumos un mare acum ...

BBBBBBRRRRRRRAAAAAAAPPPPPPPFFFFFFFFLLLLLLLLLPPPPPPPPPFFFFFF
O, da ... foarte bine! .... foarte năprasnic și umed draga mea ... hmmmmm ... este o picătură de pepene pe care o văd pe margine? ... hmmmm ..... lasă-mă. .... lasă-mă să am un pic de gust înainte de adulmecat dragul meu ....... hmmmmm .... hmm..yes .... asta este un pic delicat de ciocolată draga mea ... ah da .... lasa-ma sa ghicesc ... curry la cina? .... oh destul de bine sunt .... nu-i asa? .... ok .... timpul pentru adulmecare ..... sssssnnnnnniiiiiiiiffffffff ..... hmmm ... hhhmmmmm văd ... da ... da, într-adevăr, la fel de curry ...... hmmm .... acel parfum este destul de vizibil .... da ... ..
BBBBBBRRRRRRRRPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFTTTTTTTTTTT
O, nu mă așteptam la asta… rafala aceea mică, draga mea…. M-ai prins de gardă… da… atât de blândă a fost totuși… hmmmm… lasă-mă să gust acest micuț… doar o mică adulmecă… ..sniff… ah….ssssssnnnnniiiiiffffffffffff … Și totuși… atât de puternic… da… mirosul… .sniff sniff… hmmm… .Esta… .sniff… .hmmm… .Pot aproape să-l gust draga mea…… ochi… .just… adulmecat ... mai mult dacă vă rog ... ..ssssssnnnnniiiiiffffffffff ... ah da am acum ... ... destul de ... Hhhhmmmm ... delectabil dragul meu ... ... destul de rafinat da ..... Îndrăznesc să spun ... adulmecat ... cel mai înțepător încă dragul meu ... .ssssnnnnniiiiffffffffffffffff...

@109987890
N-au cum să fie din albaneză ca albanezii au multe cuvinte de origine latina care nu exista in romana, la fel ca limba dalmată. Sunt limbi care au evoluat în părți diferite ale lumii. Nota 2 Csaba

bazat țigan
să mai iasă băieții soia la alergat cu mașina

Attached: 1563002587900.jpg (403x391, 56K)

@109988029
Nu-mi dai tu mie meditatii de romana bozgore tigan

@109988007
Limba bozgoreasca e o limba turceasca, aia cu "finno-ugricii" e o invenție penibila ca să nu va zice lumea tigani ce sunteti

BBBBBBBRRRRRRAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPP snnnnniiiiiiffffffffffff ... oh da draga mea ... sssnnnnnnnnniiiiiiiiffffffff .... destul de înțepător într-adevăr ... este asta ... îndrăznesc să spun .... sssssssnniff ... ouă miros? ... sniff sniff .... hmmm ... da ... destul de draga mea ... sniff .... ouă destul de înțepătoare da foarte mult așa .....sssssssssnnnnnnnniiiiiffffff .... ah da ... și de asemenea .... un indiciu de ... adulmec .... brânză ..... destul de umed draga mea ... adulmec ... dar oh da ... asta va face bine .... adulmecare ..... te rog draga mea ... alta daca te rog .... frumos un mare acum ...
BBBBBBRRRRRRAAAAAAAPPPPPPPFFFFFFFFLLLLLLLLLPPPPPPPPPFFFFFF
O, da ... foarte bine! .... foarte năprasnic și umed draga mea ... hmmmmm ... este o picătură de pepene pe care o văd pe margine? ... hmmmm ..... lasă-mă. .... lasă-mă să am un pic de gust înainte de adulmecat dragul meu ....... hmmmmm .... hmm..yes .... asta este un pic delicat de ciocolată draga mea ... ah da .... lasa-ma sa ghicesc ... curry la cina? .... oh destul de bine sunt .... nu-i asa? .... ok .... timpul pentru adulmecare ..... sssnnnnniiiiiiiiffffffff ..... hmmm ... hhhmmm văd ... da ... da, într-adevăr, la fel de curry ...... hmmm .... acel parfum este destul de vizibil .... da ... ..onion și chutney usturoi îl iau draga mea? ..... hmmmmm .... da destul ...BBBRRRRPPPPPPFFFFFFFFTTTTTTTT Oh, nu mă așteptam la asta… rafala aceea mică, draga mea…. M-ai prins de gardă… da… atât de blândă a fost totuși… hmmmm… lasă-mă să gust acest micuț… doar o mică adulmecă..sniff… a… .ssssssnnniiiiiffffffffffff … Și totuși… atât de puternic… da… mirosul… .sniff sniff… hmmm… .Esta… .sniff… .hmmm… .Pot aproape să-l gust draga mea…… ochi… .just… adulmecat ... mai mult dacă vă rog ... ..ssssssnnnnniiiiiffffffffff ... ah da am acum ... ... destul de ... Hhhhmmmm ... delectabil dragul meu ... ... destul de rafinat da ..... Îndrăznesc să spun...adulmecat ... cel mai înțepător încă .ssssnnnnniiiiffffffffffffffffffffff ...

>ca să nu va zice lumea tigani ce sunteti

nu era, ca sa nu va zica?

ai o problema cu romana
tigane turc.

vocaroo.com/i/s09gLlNiwXaK

ce-i ala? chat-ul tau personal de homosexual cu dildauri ca discord? hahaha

de ce romanii sunt asa de poponari si degenerati? ca asta

>ce-i ala? chat-ul tau personal de homosexual cu dildauri ca discord? hahaha

>de ce romanii sunt asa de poponari si degenerati? ca asta

Attached: t43.png (608x755, 45K)

>migrează în transilvania
>hurr durr no voi ati migrat în transilvania, nu noi!
>migrează din țara de baștină a popoarelor turcice
>hurr durr no voi sunteti turcii, nu noi!

Ce prosti îs bozgorii

@109988265
Da, chatul meu personal cu Jordan Peterson in care confirmă că bozgorii sunt tigani si trebuie sa se retragă in India.

pai sunteti turcii, d-aia si aratati ca ei, ironic, toata lumea de pe forumul asta va crede mai putin europeni decat maghiarii pe care ii urati, si aratati de parca sunteti din turcia


theapricity.com/forum/showthread.php?294464-East-South-east-Romanian-girls lmao girls look turkish and kazakh central asian , east med phenotype (all of them can pass in turkey" - TA member no.#1)
theapricity.com/forum/showthread.php?294464-East-South-east-Romanian-girls/page2 They look like mix of mediterranean and eurasian traits!
theapricity.com/forum/showthread.php?294464-East-South-east-Romanian-girls/page3 lot of turanid phenotypes
theapricity.com/forum/showthread.php?294464-East-South-east-Romanian-girls/page4 romanian gypsies brag because of their people looking eurasian turkish lmao
theapricity.com/forum/showthread.php?294464-East-South-east-Romanian-girls/page6 romanians look turkish
"As a group they(romanians) don't pass anywhere else in the Balkans imo. Could easily be a set from West Asia." - TA member no. #2

dovada aratandu-se si in gene, de aia romanii au cel putin 1% asiatic peste tot, VOI v-ati contopit cu turcii.

maghiarii nu. Maghiari sunt si detinatorii de drept ai transilvaniei, ei au fost primii, voi sunteti doar turcii care au imigrat de la sud de dunare. haha

>pai sunteti turcii, d-aia si aratati ca ei, ironic, toata lumea de pe forumul asta va crede mai putin europeni decat maghiarii pe care ii urati, si aratati de parca sunteti din turcia

Attached: 5c3.png (205x246, 11K)

theapricity.com/forum/showthread.php?296802-Rate-Turkishness-in-2-Romanian-women dumb sluts look turkish, first one looks turanid and pass in kazakhstan, you dumb retards, ffs.
theapricity.com/forum/showthread.php?296653-Pass-and-classify-Oana-Zamfir/page2 turkish subhuman

de ce au ochii oblici romancele voastre?

>de ce au ochii oblici romancele voastre?

Attached: 36s.png (452x371, 23K)

dovada

Attached: super asiatic romanians.png (1477x660, 138K)

>dovada

Attached: literalmente tu.png (244x206, 29K)

e pe jumatate filipineza (50% non european) si jum. scotianca

scotienii sunt cei mai vestici dpdv. genetic.

iar progenitura asta arata a romanca, te face sa te gandesti ca romanii sunt pe jumatate asiatici atunci.

Attached: notwhite.png (1219x658, 44K)

vocaroo.com/i/s1fTg2pgceNr

Attached: q34tq233t2qom.jpg (474x300, 22K)

>e pe jumatate filipineza (50% non european) si jum. scotianca

>scotienii sunt cei mai vestici dpdv. genetic.

>iar progenitura asta arata a romanca, te face sa te gandesti ca romanii sunt pe jumatate asiatici atunci.

Attached: 367.png (219x248, 61K)

@109988492
@109988426

Si dacă le arăți un bozgor lumea mare zice ca-i tigan

Ma doare in cur ce scriu bozgorii tai pe forumul tau de ratați. Mai important e ce-a zis Peterson

>bozgorii sunt tigani
bozgorii sunt mai europeni decat romani, au sange de celti,germanici, slavi. Spre deosebire de al vostru, care are sange de cuman tigan jegos din asia centrala(ca fondatorul vostru, basarab I) sau turcesc din anatolia ori kavkaz din georgia sau azerbaijan haha.

>ei au fost primii

Da, primii după toți ceilalți (cu excepția nemtilor, poate)

>bozgorii sunt mai europeni decat romani, au sange de celti,germanici, slavi. Spre deosebire de al vostru, care are sange de cuman tigan jegos din asia centrala(ca fondatorul vostru, basarab I) sau turcesc din anatolia ori kavkaz din georgia sau azerbaijan haha.

Attached: 467.png (817x798, 121K)

>Zeus
>Meta-Ethnicity: Hellenic
>Ethnicity: Greek
>Country:

Attached: 1508607610267.png (547x433, 12K)

>Si dacă le arăți un bozgor lumea mare zice ca-i tigan
nu

vezi

theapricity.com/forum/showthread.php?203844-Classify-Hungarian-actor-from-Transylvania

si asta e ungur din transilvania

-----

sau echipa de fotbal a Ungariei

theapricity.com/forum/showthread.php?286861-Classify-Hungarian-football-team/page2

arata mai bine si mai albi spre deosebire de mongoloizi vostri ca pic rel.

Attached: ilie-stan-fb.jpg (860x675, 91K)

@109988639
Ujmagyar Csaba, bozgorii au literalmente sânge de țigan. Si jidan, și român, și slav, și cuman și mongol, și orice alte popoare cu care s-au corcit și pe care i-au forțat să rostească graiul lor spurcat.

Reamintire ca

Maria Theresia, the Empress of the Austro-Hungarian Empire, set an example with her policies of assimilation that influenced many other sovereigns. Striving to make the Roma settle down as "new citizens" or "new farmers", she issued altogether four great decrees during her reign (1740-1780). By means of these decrees the Roma would be forced to give up their ways of life.

The first decree (1758) forced the "gypsies" to sedentarise. They were denied the right to own horses and wagons in order to keep them from "nomadising". Furthermore, the Roma were issued land and seeds and became liable to pay tribute from their crops just like the other subjects of the crown. They were supposed to build houses and had to ask for permission and state an exact purpose if they wanted to leave their villages.

In the next decree (1761) the term "Zigani", which was commonly used for the Roma at that time, was replaced by the terms "new citizen" (Hungarian: "Ujpolgár"), "new farmer" (Hungarian: "Ujparasztok"), "new Hungarian" (Hungarian: "Ujmagyar") or "new settler" (Hungarian: "Ujlakosok" or Latin: "Neocolonus"). They were supposed to give up their old ways of life, together with their old name, in order to accelerate the process of integration. "Gypsy boys" would learn a trade or be recruited for military service at the age of sixteen if they were fit for service.

Dupa atatea generatii, ungurii sunt 50% tigani sau cum imi place mie sa le zic, Ujmagyars

iar turcoaica asta spune ca romanii arata familiar poporului ei turcesc.

Sunteti turci, nu sunteti europeni.

Cireasa de pe tort e sa mai vina pakistanezi aia musulmani si sa va innegreasca si mai si.

>Ujmagyar Csaba, bozgorii au literalmente sânge de țigan. Si jidan, și român, și slav, și cuman și mongol, și orice alte popoare cu care s-au corcit și pe care i-au forțat să rostească graiul lor spurcat.


atunci de ce arata acesti unguri mai albi decat romanii?

theapricity.com/forum/showthread.php?180210-Classify-hungarian-�bermensch

acum compara-i cu alti romani postati pe acel site si ai sa vezi ca unguri sunt mai albi cu 70% mai mult decat tine. ratatule

cherrypicking

Bulă şi Ştrul se întorceau de la Revelion pe la 3 dimineaţa.
Neavând nici un mijloc de transport şi nici bani de taxi s-au hotărât să fure un autobuz dintr-un garaj pe lângă care tocmai treceau.
Bulă intră în garaj, iar Ştrul rămâne afară.
Aşteaptă Ştrul ce aşteaptă, îngheaţă de frig şi la un moment dat se hotărăşte să intre să vadă ce face amicul. Intră şi îl vede pe Bulă învârtindu-se ca nebunul şi înjurând de mama focului.
Ştrul îl intreabă:
– Ce faci mă aici?
– Uite caut de am înebunit un 331 şi nu găsesc niciunul în tot garajul ăsta!
– Băi, dar tu chiar eşti prost, nu glumă! Nu poţi să iei 135-ul ăsta şi să mergem 2 staţii pe jos?!

nu prea cred

cauta pe site-ul ala mai multi unguri si ai sa vezi ca sunt majoritatea mai albi decat cei romani postati pe acel site

theapricity.com/forum/showthread.php?154883-classify-Hungarian-boy

partea proasta e ca nu sunteti mediteraneeni, sunteti med+ turanid, corciti cu mongoli.
Nu semanati cu italieni sau alti latini, nici macar cu greci, 70% dintre voi sunteti asiatici nomazi.

Dupa o luna se duce nevasta-sa la parintii lui si se vaita ca no f… te.
Acuma tacsu il cheama la el, da‘ cum sa-i spuna ca ii era rusine si il ia pe ocolite;
– Mai Bula tu nu faci si tu nimic cu nevasta-ta.
– Dar nu stiu cum, zise Bula.
– Vezi si tu cand se duce la wc. pe unde se pise
si dupa ce iese, bagi si tu ce-ai mai lung[na ca omu], pe unde se pise ea .
A doua zi suna Bula pe tacsu la telefon
– Tata vino repede,
am facut cum ai zis tu si nu mai pot sa scot piciorul din wc.

Daca te rezumi doar la un site inseamna ca ai IQ de 2 cifre

strămoșii mei vin din stepă
sângele lui ghenghis khan se scurge prin venele mele

Bula se duce, dupa ore, la invatatoare:
– Doamna invatatoare, va dau zece mii de lei daca va dati jos bluza!
– Vai Bula, cum indraznesti?!
– Doamna invatatoare, zece mii de lei sunt, totusi, bani!
Invatatoarea cedeaza si Bula continua sa ofere cate zece mii de lei pentru fiecare piesa de vestimentatie.
A doua zi la scoala, directorul:
– Doamna invatatoare, v-a dat elevul Bula, ieri, salariu pe luna aceasta?

@109988883

Bozgore nu ne pasa de firurile create de tine pe forumul tău de ratati

>Daca te rezumi doar la un site
nu, reflecta exact populatia din acea tara.

si chiar asa e, pe strada vad foarte multi romani care au trasaturi asiatice.

ungurii sunt in general mai albi decat ei in Erdely.

Ce pula mea sa vezi tu pe strada cand pot sa pun pariu ca nu iesi din casa

Bulă, în prima zi de armată.
Un plutonier trece prin faţa rândului de soldaţi şi intreabă:
-Ce-ai fost în viaţă civilă?
Unul brutar, altul măcelar, altul electrician, fiecare după pregătire.
Ajunge ofiţerul la Bulă:
-Ce-ai fost în viaţa civilă?
-Am fost fericit, să trăiţi!

Oră la facultatea de medicină, disecţie pe cadavru.
Profesorul:
– Prima calitate a unui viitor medic este aceea că nu trebuie să îi fie greaţă. Priviţi! Şi profesorul îşi introduce un deget în anusul cadavrului, după care îl bagă în gură.
– Ei? Cine face ca mine?
Cei mai mulţi încep să facă grimase, dar unul dintre studenţi îsi ia inima-n dinţi, bagă degetul în anusul cadavrului, după care, controlându-şi cu greu greaţa, îl bagă în gură.
Profesorul zice:
– Bun. Acum, a doua calitate a unui viitor medic trebuie să fie spiritul de observaţie: eu am băgat un deget în anusul cadavrului şi altul în gură!

>create de tine
nu sunt de mine create.

Ci chiar de compatriotii tai.
si le place cand li se zice ca romanul sau romanca postata poate sa treaca si ca un nativ amerindian in america latina sau ASia centrala. Asta insemnand c-are sange de mongol.


theapricity.com/forum/showthread.php?298010-Classify-Uzbeki-Singer he looks romanian


mai alex utilizatorul ixulescu ii place sa i se spuna ca romanii arata ca americanii latini sau mexicani ori ca central asiaticii turci.

Du-te vezi.
turanid la maxim.

>firul asta
trebuie sa iau rangeban aici ca sa nu mai postati

Attached: image.png (500x281, 264K)

Examen cu întrebări tip grilă, la care răspunsul este “da” sau “nu”.
Unul dintre studenţi tot aruncă o monedă în sus şi notează rezultatele.
Profesorul se gândeşte: “Săracu’, ce idiot ! Dar cel puţin ăsta va termina primul”.
Se termină examenul, toţi pleacă, în afară de studentul cu moneda, care continuă să o tot arunce în aer, notând de zor.
Profesorul se apropie şi-l întreabă:
– Ei, ai răspuns la întrebări?
– Da.
– Şi ce faci acum?
– Verific răspunsurile.