/ex-yu/

Attached: osj.jpg (670x1024, 135K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=mypMcbLJU5U
youtube.com/watch?v=K5rN4OV6DTA
twitter.com/NSFWRedditVideo

Orksechanka na aparaturi

jaz bi jo

fiksondjockoazgangparovirijalitivucicbazzavukmobmarijazezeljmudjajankojana

svi bi ju
neironicno najljepsa zena na citavom internetu je

Nogice maco pusa ljubim puno

aee ca je ca ti uginija spanjulet u ciribimbilu eeee ka san ja galebari po paribeleci kano kakariga papagalo o lerota benavog

onaj ook kad no dajana nejana gf

Izvoli brate

Attached: 20190818_221541.jpg (3264x1840, 1.54M)

Imash dlachicu na glavichu

Ovo sve navedeno je esencija ex-yu, dusa ex-yu i toga su staropederi svesni.

eh, kolike sam sate proveo gledajuci njezine slike...

Eve zashto trebamo komunizam

youtube.com/watch?v=mypMcbLJU5U

t. gimnazija josip broz tito bitola

A PRIJE A PRIJE SMO OVAJ DZOKO I OVAJ PRIJE JE BOLJE ONAJ FIXOOON PAROVI AUUUUUUUUU HAHAHAHAHAHAHA

Attached: 1565975753441.jpg (225x225, 4K)

enrike iglesias ili riki martin?

riki logichno

sve navedeno je rak

t. staropeder

hulio iglesias

neoj se zajebavat

youtube.com/watch?v=K5rN4OV6DTA

>rak je ono sto ja i moja dva drugara sa ex-yu reddit diskorda mislimo da je rak

Attached: 1549510869647.jpg (228x257, 28K)

Svrsim vam u ekran dbi

HAHAHAHAAHAHAHAHAA TOP KEEEEEEEKK FRENDE MOJ

Attached: 46268754_1909697709151621_6333601215401847697_n.jpg (640x800, 64K)

sizofrenik prestao da pije lijekove i odma se u koncu nakotilo 4-5 podrzavaca rijalitija, kakva samo slucajnost

daj odjebi umobolnice doslovno si najveca rakcina koju je /ex-yu/ iokad imao i ponosis se time jer ti je to sve sto si postigao u zivotu.

KEEESEEEE EETIKEETEEEEE

Attached: 1254378673454344.jpg (354x286, 15K)

Lolara ovo

netacno. svi ovde dobro znaju sta je rak, to je jednoglasno prihvaceno. a ti si taj koji sa svojim diskord drugarom organizuje akcije spamovanja rakom

Attached: 1555285378196.jpg (1080x1339, 1019K)

dechko je prosto teshka dijabola. ne izlazi iz kuche, ceo dan se raspada pred kompom, pitaj boga kad je poslednji put recimo oprao zube. i sta che muchenik, ovaj konac mu je sve u zhivotu. a ima neke fiks ideje kako ex-yu treba da izgleda, naravno tu zamisao deli samo njegov topli brat. i onda tako dva bolida zajedno spamuju do besvesti govna koja svi drugi ovde preziru, chim neko napishe post koji nije po njihovim nakaznim merilima. teshka dijagnoza.

sto mu vise govoris takve stvari to ce vise njegov bolesni 'mozgic' uzivat u tome, teska dijagnoza

Idi bre u kurac krasni!

>ono sto ja ne gledam ne sme da gleda niko bre

Attached: 1559010956570.png (489x960, 164K)

ubij se gownarko taksistinu pastu si nasao preinacit u tu kancerogenu i forsiranu reditsku ch memu

kolko je lepa jebote
zenio bi je odma

22
jebo
smrcem bijelo i spid
imam vozacku
glavni hobiji:pravim pare

Attached: ja.jpg (300x250, 16K)

>zasto domari ne uklone rijalitichada iz ex-yu prijavio sam mu svaki post reeeee

Attached: 1556130901118.jpg (252x200, 10K)

>drogira se najgorim drogama
hahahaha pa uzmi brate i malo kristalnog meta ahahahah

Attached: 1562162841933.png (396x385, 138K)

bola dijabola na aparatima

Attached: 1475436216271.png (1024x1024, 561K)

zajebo sam, nisam je imao na kompu pa sam samo uzeo prvu koju sam vidio iz arhiva bez citanja a tek sad vidim da je neki debil izmjenio slova

sizofrenik otkrio soja memu, bravo majstore, 3 mjeseca nakon svih ostalih, taman kad je nama dosadila ti ju sad mozes izforsovat u tlo i dalje kao i sve ostalo

>neeee hibrid deki steki sone tuzlak mimo stevo pero i joshko su zakon novopeder kancer neeee
Baccirani diskordashi pederashi

@110063734
narkomanko redditorko izjebem te u treche oko

Jednoglasno nam vas dvojica srcete karine reditorske pickice.

Attached: 1563198939059.png (750x648, 814K)

Ajmo sad malo o Zadruzi i Parovima.

Kad krece nova sezona, ko ulazi itd itd itd.

treba mu to uvek bez izuzetka ponavljati jer ga to okida jako. na kraju ce ga strefiti aneurizma mozga pa cemo se otarasiti bede jednom za svagda

>d-droge su lose! tako su nam rekli u skoli!

Attached: 1560794082295.png (753x960, 29K)

>neeee hibrid deki steki sone tuzlak mimo stevo pero i joshko
AUUUUUUUUUU KAD JE TO SEBE BILO EEEEE KAD SE SETIM ONI SVI DODJU PA ONDA HMMMMM NISTA I ONDA TAKO HMMMM I DALJE NISTA I ONDA ODEM DA SPAVAM EEEE TO JE VREME BILO JEBOTE A NE OVO DANAS

ne znam brate, ali cuo sam da blagoj georgiev ulazi u zadrugu lolara

Ovo

ovakve slike ga najvise ljute

Attached: bolestan covjek.jpg (656x338, 30K)

To bre samo kidaj ove reditorske picketine koje kmece i dobijaju napade panike svaki put kad se potegne prava diskusija na nasem eksju. Rijaliti do smrti a i posle!

Okej, biću iskren, da mi ponudi da ga jebem u njegov tijesni čmar, ne bih odbio

koje karine psihopato, ti da imas bar 5 cm kurca ne bi se ponasao tako umobolno i lecio frustracije ovde. ne mogu ni da zamislim kakav si invalid irl

Attached: sizofrenik.jpg (680x347, 32K)

To onaj fudbaler sto je igrao za Zvezdu? Gde su njega nasli jebote, sigurno je zesci ludak.

opsednuti crvatko i gownarko crvodudlerski umiru od bolowa
STRONGMIND ALFARIJALITICHAD KIDA

Attached: 1563201375348.png (1080x1207, 1.13M)

opsednuti crvatko i gownarko crvodudlerski umiru od bolowa
STRONGMIND ALFARIJALITICHAD KIDA

Attached: 1564088031435.jpg (720x960, 57K)

Smrdis na redit pederko, vrati se nazad mamu ti jebem usranu.

Attached: maja.png (542x558, 268K)

>o-ovi koji su me shvatili da sam sa redita su reditori!

Oni dani kad je svaki drugi post napravio imepeder eeeee to je bio belaj ludnica brale ne ovo sad neki skicofenici r-redditorci haha

Imaj seks inselu.

brate kad ce shooting, smaraju vise ovi redditori i normani

>dijasporko novopeder misli da su oni bili imepederi
zaista zalosno, hvala bogu nema ih po danu jer brisu guzice starcima od 80god

>ko ulazi
ulazi moj nabrekli kurac u tvoju staru
>a ko ispada?
ispada nakon 9 mjeseci propali abortus koji danonocno spamuje emisije za retarde na anonimnoj slikodasci jer mu je mater bila nafiksana klosarka

ovo je najjachi png u eksju imaginarijumu

hehara 222 potvrdile, sizofrenik na aparatima

Attached: sojko kancerogeni.gif (800x371, 218K)

Shta mislish ti narkiman, ne se shtetan drogata

zamisli brate koliko su ga maltretirali u skoli, sta su mu sve radili auuuuu pakao nije mu ga lako. ma nije ni cudo sto ovde divlja tako umobolan i gadan pun prezira prema svetu koji ga je karao godinama jer je slina mala posrana

pa realno mi ga je zao, mozda su ga tjerali u skoli da gleda rijalitije pa sada lijeci komplekse ovdje tako da on kao nas tjera da ih gledamo? tako je to mozda u njegovom skicofrenom mozgu

Miksi se ofarbala u plavo i nasla decka (skicofrenog Bojana Tomovica)

Po meni izgleda jebozovnije 100x sa plavom kosom a i realno bice najjaci tandem u Z3 (samo staropederi ce znati sta znaci Z3)
Naravno da je sa Reddit-a. Zamisli samo tamo banuju kad se krene diskusija o Rijalitiju. To je taj mindset koji hvala Bogu ovde na ex-yu ne tolerisemo.

Attached: 616043_miljana-kulic_ff-660x1197.jpg (660x1197, 73K)

E ovo je dobra chuprica ali na ovo ne smije da odgovori ili ce napisat neki svoju shemu ti si sa redita itd, to je jedino kaj zna

bukvalno ovopa klasicne sisice meni su stizali warninzi na neke postove hahaha zamisli kolko su okinuti da prijavljuju postove koji ne krse nikakva pravila, jebene sisice male

kolko shifracha ima ovde otprilike
evo ja sam shifrach F32.1

pricaj nam kako su te u skoli zakljucali u wc i gurali ti skolski pribor u supak

u pravu si bio hehehara

Spiskach

ja sam vas razresio kao rebus i samo mozete da kukate i da smarate sa istim bajatim zvakama u nedogled

cinjenica je da mi rijalitiposteri idemo dalje, uvek smo u toku, uvek nove price, fotke, fore, ide septembar, jao si ga vama, spremite se za apoteku jer cete biti na aparatima

mi imamo jaku volju, jaku svest !

Nisu te ucili da nije lijepo rugat se bolesnim ljudima?

moja kurchinata u tvoja mamata velikata shtetaka

Imaju vise prednosti nego stetnih svojstava

>Shta mislish ti narkiman, ne se shtetan drogata

Attached: 1562964892576.jpg (471x388, 27K)

Bukvalno ce umirati od bolova kad krenu nove sezone.

To pricaj ti i tvoj dudler gownarko, vi ste ta spika. Ja sam AlfaChad i to se vidi iz mojih postova, intelektualno i fizicki vas jebem i to vas jako boli. Ja ne odustajem i to vas jebe u mozak, nisam sisice ko vi. Ja resio da preuzmem kontrolu nad ex-yu - ja preuzeo kontrolu nad ex-yu. To je taj fazon.

Attached: bTo pricaj ti i tvoj dudler gownarko, vi ste ta spika. Ja sam AlfaChad i to se vidi iz mojih postova (661x370, 142K)

Koje su prednosti
Pitam neironichno

Studiite kazhat neshto drugo

halucinogeni imaju prednosti, najvise psihodelici za pomoc ti vidjet stvari u zivotu iz drugog ugla i donijet neke odluke, makar svi halucigeni su sigurni i ne stvaraju ovisnost
amfetamini/spid mogu bit korisni za motivaciju, energiju itd za radit ili ucit ali moras imat jaku volju da se ne navuces na njih
opoidi kao sto su morfij heroin itd se koriste u bolnicama kao jaki lijekovi protiv bolova
benzodizepini kao xanax se propisuju protiv anksioznosti

ma ti si kurac od ovce, najomrazenije govno na sajtu prepunom govana, vreca za udaranje koju svi zivi sutiraju i pljuju. ubio bih se da sam ti

nisi bas bio cad kad su ti gurali glavu u wc skoljku punu pisaline

Zavisi sta uzimas i pod kojim uslovima.
Ako to radis u samoci mozes bolje sebe da upoznas i svijet oko sebe, a i mozes lijepo da se peovedes sa bliskim ljudima i na raznom slavljima

>vreca za udaranje koju svi zivi sutiraju i pljuju. ubio bih se da sam ti
e to si dobro rekao ali dzaba kad je on u svojem bolesnog mozgu sebe zacrtao kao nekog velikana, pa pogledaj samo kakve slike on stvara npr platio bi 10 eura da vidim kako izgleda u stvarnom zivotu

Koja je po tvom mishljenju naj meme droga

ne znam brate sto ti znaci naj meme droga pitaj me koristeci normalnu rijec umjesto tim Jow Forums diskord redit jezikom

veoma kreativno

Trebate citati prave studii,.ne reddit

Droga koja nema svrhu/nista ne postize

> t. nezna za memu