/ro/ - Firul Nostru

Ediția: Filozofia pesimismului


Ediția trecută:

Attached: 87687.png (640x427, 525K)

blea

Retribuție!

Distrugeti kohlchan.net/int. Acum scriu un email catre CNCD si poate mi-l verificati cand e gata.

Inchiziție!

Numa strîng din buci cînd văd că postezi link-ul de la kohlchan..

uuh, au murit potențiale târfe minore și multe altele sunt vândute și forțate să se prostitueze în vest. crezi că le pasă autorităților că se hostează la noi un site cu cp cu copii din alte țări?

Daca CNCDul au scos maneaua aia de pe jewtube atunci poate fac și asta. Merita incercat.

Taiga traieste in R-romania?
Blocu' ala e mai depresiv decat al meu

Test.

Bun, merge, futu-i în tastatură de îngrijitorii de serviciu.
Ce mai citiți?

Attached: 15662148810741217582993.jpg (2560x1440, 978K)

who cares tbH. te deranjează doar pe tine pentru că s-a întors comunitatea împotriva ta când au aflat de la tine că ești român

căcaturi SF gen Metro.

Pe ei!

Si? Ti se pare ție asta normal? Pe un site găzduit pe teritoriul Romaniei? Asta e culmea, sa fii discriminat in propria casa!

Nu uita, Rom*nașe...

Rom*ncele apartin TAVRVLVI TIGANESC.

Attached: fmc.jpg (1280x720, 128K)

Bogdan, te rog...

O sa vezi ca o sa-ti vina și ție rândul. Doar afirma-te ca român, sau promoveaza teoria continuității acolo și ai să pricepi. Sa te ia un bozgor de tine si iti da ban aiurea doar ca l-ai facut pe țigan țigan.

mi s-a întâmplat. și se întâmplă tot timpul. de ce crezi că diaspora preferă să nu dezvăluie nimănui sau să spună că sunt din altă țară est europeană?

Nu mi se pare normal. Dacă un neamt ar fi in Finlanda de exemplu ar fi normal asta? Futu-i in mama lor de cacati. Băgați poliția, CNCDul și SRIul pe ei sa se sature ca doar au serverul in tara noastra, deci in cazul asta putem face ceva.

Bump

Un evreu în slujba lui Hitler
de Benjamin Frucht

Nu e român, e finlandez ce știe română

care casă mă? plătește pentru host bani și e deci treaba lui/lor. legea noastră nu e reglementată ca să sancționeze în mod brutal ilegalitățile de pe internet. libertatea pe net are și ea un cost.

Am citit Metro 2033 şi mi s-a părut destul de ok. Picnic la marginea drumului e mai reușită.
Bazat

*jidancele
Jidanii nu sunt români.

De ce să învețe?

Taci dracu bozgore

>legea noastră nu e reglementată ca să sancționeze în mod brutal ilegalitățile de pe internet.

Vom vedea.

Plătește unui american pedofil (Vincent Canfield) care a fost gonit din Germania.

Retribuție!

Unde pizda ma-tii sunteti? Ca acum 4 luni erați 35 in fir.

Păi era un ratat de liceu care dădea bămp resetând modemul de la Digi și pe urmă a intrat la facultate. Probabil și-a dat seama că stătea într-o mocirlă.
Cam atât e Jow Forums. Copii de 14 și boșorogii de bumări nebuni de 55 ani fără familie.

Să citești ziarele pe news.google.ro ca să te trezești că România nu mai are Poliție.

Bine, si unde-s restul?

Ce fac astia pe kohlchan e ilegal in Romania. Ii dau in judecata.

Chiar că el era “restul”. Vreo 70% din postări.

S-o dai și pe mă-ta că faci confuzie între Cod Penal și cel Civil. De te doare-n pizdeț de opinii nu-i de interesul legii, da’ mai și s-o scriu ce plm-i jurisprudența la ceva schizoid oligofren proxist.
Faci plângere (sesizare pe înțelesu matale) la autoritățiile de aci. Și cam atât. De-i ceva’n neregulă le rezolvă.

Voluntari sau Gaz Metan

Si tu din care categorie faci parte? Ca la ce postare ai facut eu iti dau 12

Share share share
Sa vada toata lumea
Ca asta-i maneau youtuberilor doi din Romania
Dai tare decibelii sa se aud pana la Selly
Hai ca a inceput bine anul sa auda si Vlad Munteanu
Ca Max e la inaltime ca o drona
Da drumul la gta sa facem o misiune noua
Tu si raphahell voi detineti smecheria
Cele mai tari canale de gaming din Romania

Întrebă-l românu care postează pe Jow Forums la seara fiecare zi. Chiar și la ora 4 de dimineață. E penibil în plm.

Attached: 7F6E9390-B0B7-4BA4-BD7C-A3D7215AE334.jpg (1536x1842, 1.14M)

ai de plm. ăsta e cumva liliputanul ăla manelist? Edy Talent sau ceva

Habar n-am de fotbal.

Cand dorm cu nevasta mea
Adorm cu spatele la ea.
Nu-mi mai vine nicio pofta
Pentru ca am amanta bomba

Minunat.

Pfaiiiaiaiii.