Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 49K)

Other urls found in this thread:

magyarhang.org/belfold/2019/08/21/ma-az-en-gyerekem-holnap-egy-magyare/
pestisracok.hu/hiaba-kozmalt-oda-botka-laszlo-a-korrupcios-ugyekben-moge-all-az-ellenzek/
24.hu/elet-stilus/2019/08/22/nyilvanos-szex-gruppen-nyugdijas-letartoztatas-swinger/amp/
youtube.com/watch?v=3iv57yoA87g
flagmagazin.hu/jobbegyenes/bayer-zsolt-na
foter.ro/cikk/20190821_romania_meg_van_mentve_gheorghe_funar_is_belep_az_elnokvalasztasi_ringbe
twitter.com/NSFWRedditImage

magyarhang.org/belfold/2019/08/21/ma-az-en-gyerekem-holnap-egy-magyare/

' reggelt

Vagy amikor Strache ibizai cimborája, Gudenus átveszi Orbán teóriáját, miszerint a zsidó Soros György muzulmánokkal akarja elárasztani Európát, akkor a legrosszabb emlékek jönnek fel az emberben. A leghíresebb, egyben a legszörnyűbb példát a szerepek kiforgatására Hitler szolgáltatta, amikor 1939. január 30-án meghirdette a világháborút, egyúttal pedig a holokausztot. Ma mások a dimenziók, de az eszközt továbbra is mindennél jobban szeretik a demokráciaellenes, agresszív politikusok.

Na hát ezért megint kár volt.

Még mindig megy a hasam.

hogyhogy?

Halott szar

TICK TOCK ON THE CLOCK LET ME SEE THE BARBER SHOT
TONIGHT WE'LL GET HIGH TILL WE SEE THE SUN LIGHT BANE SNEED BIG GUY CHUCK NIGGER DICK IN MY FACE
OH OHOHOHO
OHOHOHO

Attached: 69f.jpg (354x286, 15K)

Mi. ÁN tsűz gec8. ?

Attached: 1565455071100.jpg (640x480, 397K)

A cigányok elveszik a szépséges magyar nőinket. :((( Nagyon bosszús vagyok emiatt.

Attached: 85052336-E230-4734-B87B-C0344FBD2C1A.jpg (912x719, 94K)

Az elemi gonoszság, ami a cigány mentalitás velejárója már születésük után megjelenik az arcukon.
Így néz ki a magyar-cigány nászából világraszart gyerek. Az elkövetők a fenti páros. Az magyar kurva meg megérdemelte ezt a gecironda gyereket.

Attached: 02CC8685-A92B-41C7-ACF9-BC36CEA8840F.jpg (585x652, 60K)

Lol hogy őrjöng a szűz

helyeske leült mellém a villamoson

Kurva anyád

Attached: bozgor shithole.png (1007x615, 178K)

pestisracok.hu/hiaba-kozmalt-oda-botka-laszlo-a-korrupcios-ugyekben-moge-all-az-ellenzek/

24.hu/elet-stilus/2019/08/22/nyilvanos-szex-gruppen-nyugdijas-letartoztatas-swinger/amp/

youtube.com/watch?v=3iv57yoA87g

Évek óta látványosan apad a magyar államadósság.

NEEEE! ORBÁN ELLOPJA A PÉNZTET, KISEMMIZI, KIVÉREZTETI AZ ORSZÁGOOOOT!!!
ORBÁN, TAKARODJ! ORBÁN, TAKARODJ!

Attached: 48185367-C4BB-4C76-9BC8-F06A2FDF6AE7.jpg (970x1024, 482K)

Ismét Európa-bajnokok lettünk a gazdasági növekedésben: erről tanúskodnak az Európai Statisztikai Hivatal ma közzétett, legfrissebb adatai.

NE-NE-NEEEEEE! NEEEEEM! ORBÁNGECI, MEGINT MIT CSINÁLTÁL??? HÁT TONKRETESZED AZ ORSZÁGOT, ÁLLAMCSŐD, ÁLLAMCSŐD, ELLOPOD A PÉNZEKET, MÉSZÁROS-TIBORCZ-LŐRINC, MAFIA-ÁLLAM.
ORBÁN, TAKARODJ! ORBNÁ, TAKARODJ!

Attached: 7041C883-4C1B-4907-95DB-496FC4F320DF.jpg (951x1024, 441K)

Ez is mekkora kamu
Nem apad mert folyamat növekszik csak a gdphez mért aránya csökken

Attached: adossag190821ketto-20190821.png (605x378, 9K)

Ma majdnem összejött egy vizes álom az egykori középiskolai szerelmemmel:(

Jöttök Burger-be?

Aha mikor és hol?

Miskolc pláza fél nyolc

Bocsi az túl messze van :/

Akkor merre akarod báttya?

Jájk

Pécs Árkád 15:30?

Fúúj

hitler vagyok

gyertek For Honorozni, most ingyenesen beszerezhető 28-ig

Attached: wardensakura.jpg (1920x1080, 1.46M)

de ott meki van

ostoba vidéki cigány!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

én a legutóbbi ilyen akcióval megszereztem de az irányítás egy segg és nincs türelmem megtanulni
de annyira nem tűnt szarnak

Attached: helyeske.jpg (460x307, 25K)

vegyél egy kontrollert tesi magába a játékba totál megéri beletanulni és időt fektetni főleg ha közelharc autista vagy és merevedést kapsz a vikingek- /lovagok- /szamurájok-tól
én nem bántam meg, 200 órám van benne eddig, 1v1-ezni még mindig nem tudok, egy csomószor most is kijátszanak és megaláznak de valamiért rohadtul élvezem a játékot. a Becsületért tipikus példája a szeretlek-gyűlöllek kapcsolatnak

Megyünk balatonra gólyatáborba
KTA

GECI ANYÁDBA MENJ INNEN BAZDMEG!

az mi?

Hogy értve?

a kta

cuki

Kérdezzetek tőlem akármit

Húzzál már innen ez nem gémer fórum ostoba paraszt!

ja ok
kikkel?

Újabb tragédia a Hableány katasztrófája után - ezúttal Kismarosnál történt borzalmas baleset.
Kiderült: dél-koreaiak voltak az áldozatai annak a súlyos vasúti balesetnek, amely szerda este történt Kismarosnál. A Hableány hajó katasztrófája után ez rövid időn belül a második baleset, melyben a távol-keleti ország polgárai veszítették életüket Magyarországon.

Gyilkosok vagyunk. :(

Attached: 4D5DD585-AFBC-4157-814F-7B7D17D8CABB.jpg (315x222, 84K)

többi gólyával

hát akkor a kurva anyád

Hát akkor milyen fórum, te gennyes balfasz?

ja

halott szar

vegyél egy kontrollert tesi magába a játékba totál megéri beletanulni és időt fektetni főleg ha közelharc autista vagy és merevedést kapsz a vikingek- /lovagok- /szamurájok-tól
én nem bántam meg, 200 órám van benne eddig, 1v1-ezni még mindig nem tudok, egy csomószor most is kijátszanak és megaláznak de valamiért rohadtul élvezem a játékot. a Becsületért tipikus példája a szeretlek-gyűlöllek kapcsolatnak

Attached: 1543931797516.jpg (400x400, 30K)

flagmagazin.hu/jobbegyenes/bayer-zsolt-na

Oké, ne felejts el bebaszni 2-re!

foter.ro/cikk/20190821_romania_meg_van_mentve_gheorghe_funar_is_belep_az_elnokvalasztasi_ringbe

Kétévnyi kormányzás után, tizenöt esztendővel ezelőtt, 2004. augusztus 25-én mondott le Medgyessy Péter miniszterelnök.

ezt követően Ferencz ősszel a beiktatási beszédében cigányországgá avatta hazánkat, hát igen, ő még egy valódi européer vezető volt, és legitim is

Amikor van nekem az szokott lenni, hogy amint eddig ismeretlen élményhez érne (több mint egy kis petting) végeszakad az álomnak és felébredek
Még szerencse, hogy nekem nincs kékgolyóm, mert akkor testileg is fájna, nem csak lelkileg

hogyhogy

nem értem mit nem értesz

Amúgy olyankor mi van, ha van bn és melletted alszik és neked épp nedves álmod van? Olyankor hogy reagál a bn?

ha nem vagy szobatiszta, akkor alvás előtt ne idd magad seggrészegre

xD

Neki is nedves álma van Csanádról.

Az egészhez

gondolom fölkelsz, odadörgölöd a puncusához és szekszeltek 2,5 percig amíg gyorsan el nem sülsz
de csak tippelek mert szűz vagyok

Mi nem szoktunk szekszelni a bnnel

na de ha már elsültél álmodban akkor hogy sülsz el 2.5 perc múlva is?

szerintem még sosem sültem el álmomban

akkor meg mi a faszért pofázol?

elég gazdag és hatalmas vagyok, hogy megtegyem

akkor ne verd ki 2 hétig és előbb utóbb lesz nedves álmod

és az miért jó te fasz

hónapos nofap mellett se volt

alacsony teszt lol

nem mondtam hogy jobb csak informáltalak hogy hogyan lehet nedves álmod te pondró. amúgy meg a nedves álmok annyira nyakatekerten izgatóak hogy elszoktam rajtuk pirulni hogy hogy a faszba tudok ilyen megálmodni

Magyarok, miért nem térsz haza az Urálba?

nekem az tűnik valószínűbbnek, hogy szűz vagy

hát nem mert az te vagy lol xD

>ő undarázs

Attached: 1455875569.jpg (500x322, 16K)

lóóól hogy őrjőng a szűz XD

ikszdé

ja persze

szinte sohasem emlékszem arra mit álmodtam

én az első nedves álmomra is emlékszem:
azt álmodtam hogy ilyen hentai csápos faszom volt és vmi bögyös csaj bugyijába turkáltam vele tekeregve aztán egy vödörnyit beleélveztem

én archot használok amúgy

az elég szűz álom nem?

Hát mit vársz egy kanos 12 évestől?

ez jó
kicsit bővebben írd le hogy kitudjam verni

ja én azt hittem a nedves álom azaz amikor álló fasszal ébredsz

Breaking - Sokkoló hír: kizárták Kozák Danutáékat a kajak-kenu vb-n, hajójuk könnyebb volt a megengedettnél. Bye-bye Tokilyó!

Így elbaszni, LOL GECI, 4 évnyi munka megy a kukába, ekkora pancsereket. xddd

Attached: 890C4889-3EE2-4294-BC67-AB9CE872D781.jpg (686x1023, 149K)

AHHHHHH MIÉRT ILYEN GECI NEHÉZ BN-T SZEREZNI??? AHHHHHHHHHHHH

Attached: 1565862886252s.jpg (250x250, 6K)

na ez egy szűz posta de kurvára

Attached: 1391626428542.jpg (300x300, 24K)

kurva anyád

Elfogták a gecit

Attached: Screenshot_20190822-135115-01.jpg (1080x1850, 532K)

Beleszartam a nadràgomba! :O:3:)