Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.jpg (250x238, 4K)

Other urls found in this thread:

nepszava.hu/3048385_bloomberg-csapast-mer-az-europai-populistakra-az-olasz-kormanyvaltas
nemkutya.com/lista/16-kepregeny-amely-a-tudomanyos-felfedezeseket-finom-humorral-talalja/2/
m.origo.hu/nagyvilag/20190830-tobb-mint-20-autot-rongalt-meg-egy-gambiai-migrans-nemetorszagban.html
youtu.be/t5a1gYvMZzQ
mandiner.hu/cikk/20190831_parkanyi_eszter_interju
mandiner.hu/cikk/20190830_bayer_zsolt_majd_a_piac
youtube.com/watch?v=QPEixE7MJ_8
youtu.be/Q7yYsk8A0xc
twitter.com/NSFWRedditGif

Itt a hajnal, itt a reggel
Ébredjen fel minden ember
Soká éljen Tarlós István

hitler vagyok

A nap kérdése: Ki mikor szekszezett utoljára, kivel és hogyan?

Attached: 1506264703292.png (2000x1385, 37K)

Attached: 4.jpg (720x720, 37K)

halott szar

O1G!

Attached: A32A4D60-4D81-4619-AE6B-589FEB9A1665.jpg (675x675, 612K)

nepszava.hu/3048385_bloomberg-csapast-mer-az-europai-populistakra-az-olasz-kormanyvaltas

Újabb két embert hallgattak ki VV Fanni ügyében: születésnapi ajándék volt eltűnése napján a fiatal lány.

Attached: 895C5497-8A53-45D6-AB73-BD26B168FA89.jpg (922x1023, 464K)

nemkutya.com/lista/16-kepregeny-amely-a-tudomanyos-felfedezeseket-finom-humorral-talalja/2/

ide szivárog át a reddit, a trollfoci, a 888/pestis rácok/444, és a velvet,hű is, nagyszerű

Ezt honnan veszed

m.origo.hu/nagyvilag/20190830-tobb-mint-20-autot-rongalt-meg-egy-gambiai-migrans-nemetorszagban.html

Az öregek olyan szánalmasak, nem akarok megöregedni és szánalmas lenni.

a faszt, a nyuggerok bázisoltak

youtu.be/t5a1gYvMZzQ

Attached: A519079D-4D72-4082-9EFA-4516C29EF2B3.jpg (718x404, 56K)

AKKOR MÉÉÉG OLYAN VOOOLT NEKEM MINT BÁRKI MÁÁÁÁS

>Farhát

Attached: fidesz.jpg (1594x800, 211K)

Körülölel a fény és a zaj,
Nem is bánom, ha mást nem akar.
Mert olyan jó, hogy vagy te nekem,
Minden rendben, mert védesz engem.

Attached: 1554744964561.jpg (1074x698, 131K)

te fiatalon is az vagy

lol KAF

INTERJÚ ESZTIVEL
>mandiner.hu/cikk/20190831_parkanyi_eszter_interju

Attached: 327547_parkanyi_eszter.png (800x400, 346K)

pfej de ronda mongol feje van

Vagy te!

>jajj annyira kéne egy rizshelyeske béen
>fúj mi ez a mongol
Döntsd már el mit akarsz te fogyatékos

>mandiner.hu/cikk/20190830_bayer_zsolt_majd_a_piac
>Mi pedig, sok-sok rossz tanuló csak álltunk, és áhítattal tekintettünk a magasba. Őfelsége a piac és a rossz tanuló társadalom között az úgynevezett SZDSZ, vagyis – Karinthynál maradva – a Steinmann volt a közvetítő.
Ajvé

az SZDSZ túl jó volt ennek az országnak hől

ömm

youtube.com/watch?v=QPEixE7MJ_8

>mucsaiteszt

Lenn voltam vidéken a rokonoknál és kimentem megnézni a 15 éves unokatesóm meccsét. Egy ilyen sportközpontban van a pálya és HIHETETLEN ami ott megy. Egész falka rostosok nyüzsögnek a sportcentrum körül de nem sportolnak. Ott lézengenek bandákban, szar zenét hallgatnak és a focis csanádokat csekkolgatják meg szólogatnak utánuk. Meg folyamatosan arról locsognak hogy melyik Csanád a leghelyesebb, legrendibb stb. Rendesen szexuálisan zaklatják az ott sportolni vágyó csanádokat. Unokatesóm csak focizni akar és azt mondja hogy "szekálják" közben a lányok de igazából flörtölnek vele és más mini csanádokkal. Hatalmas fekete pirula.
Vége van számunkra és igazából soha el se kezdődött.

jó blog

mondtam már múltkor hogy a vonaton mellettem tárgyalta ki a szekszuális életét egy 16-17 éves rostosfalka, nagyon gondolkodtam rajta hogy a következő megállónál leszállok és befekszek a vonat elé

a xorg.conf rendberakása helyett választhattál volna magadnak valami sportot mondjuk, és akkor most lehet kinéznél valahogy

>gyúrás mém
Lol

Attached: 1545450699746.jpg (1024x599, 45K)

Mindig utolsónak választottak a sulis csapatsportokban ;_;

ki beszélt gyúrásról, te megaszűz?

focitól nem fogsz """jobban""" kinézni te balfasz

kurva anyád, már középiskolában is ilyen alapon ment a kiközösítés
kidobósoztunk és a nyomorék köpcös dagadék tornatanár azt mondta "2 csapat lesz, aki volt már nővel az jöjjön ide"
5 v 12 a meccs volt és ezt nem csak kitalálom

dögölj meg libsi patkány

>aki volt már nővel az jöjjön ide
Miért nem mentél oda?

írd le de úgy hogy ki tudjam verni rá

kurva anyád

kettőnk közül mégis te vagy szűz lol

Volt a csapatban egy srác aki szintén 14-15 éves de van vagy 195 centi. Na ő pl már nem is ezekkel a kis rostosokkal kavar és ők nem is mernek vele kezdeni. Minden hétvégén bemegy a városba bulizni és ott a klubokban szed össze picsákat.

nem lehet kiverni rá mert semmi konkrétat nem mondtak, csak ilyen exbarátom stb stb

dögölj meg féreg

ti leadtátok már a jános pozícióra a jelentkezést?

Attached: keka.png (249x97, 2K)

de te nem azért nem vagy mert fociztál te gyökér, hanem mert nem 2/10-es a pofád

nagyon ez, könnyen pofázik a normálféreg 8+/10-os fejjel
emlékeztető hogy minden ilyen teljesítményük csak a kinézetüknek köszönhető ami kizárólag vak szerencse

A focitól nő majd néhány centi csont az államon és visszanő egy kicsit az orrom?

az hogy lehet, hogy akik serdülés előtt sportolni járnak, szinte sose lesznek 2/10-es pofájú vadszüzek?

>visszanő
?

Kutyatámadás

ez egyszerű, aki ronda serdülés előtt az kivan közösítve és nem járhat el sehova
az irritáló normálféreg meg mehet bárhova és sportolhat, de ha nem sportol az sem számít a rostos úgyis bukik rá

Úgy értem hogy visszafele nő. Mert komikusan nagy és egyenes. Ilyen patkányszerű.

mekkora képtelen hülyeség

csak a valóság, de normálféreg ezt nem tudhatja

Túl erős a fekete pirula, fiú?

lúzer vagy tesi

rendes cáfolatot még nem hallottam
nem érv

>ez egyszerű, aki ronda serdülés előtt az kivan közösítve és nem járhat el sehova
ezt csak az nem tudja megcáfolni, aki nem volt alsós

rendes cáfolatot még nem hallottam
nem érv

a gyerekes delúzióidat nem is fogja senki megcáfolni, azokból neked kell kinőnöd

ezek nem delúziók csak tények

Hú baszdmeg de jó volt 10-ig aludni ma.

ha beleszarok a befőttesüvegbe, és ráírom, hogy lekvár. attól még szar marad
feleslegesen akarod erőltetni a hülyeségeidet, csak úgy fogsz tűnni mindenki másnak, mintha egy dühös szűz idióta lennél (ami vagy)

Ez elég bázisolt, hől

lól te unironikusan azt hiszed, hogy aki 10 évesen fozicik, annak máshogy fog fejlődni az arca mint annak aki nem focizik?

youtu.be/Q7yYsk8A0xc

tfw nincs v4 szál ezért most ide kell jöjjek

itt majd felvidulsz

0 darab rendes cáfolat vagy érv, igazam van sajnos és a normálféreg most dühöng mert nem tud megcáfolni lol
dögölj meg féreg

Vagy inkább szarabb lesz a kedve.

>az egész világ egy összeesküvés azért, hogy ÉNÉNÉNÉNÉNÉN szűz maradjak
>CÁFOJJÁ MÖG

nem érv

soros elvette a bnőd, na

te hány nyomit aláztál meg életed során?

irl egész életem alatt 3at
online ahányat csak tudok, mert szerintem a 2/3uk lárp

féreg szennyember vagy akkor és igazoltad az állításomat

nem emlékszem az állításodra hől

te is olyan vagy aki kiközösíti a nyomikat kinézetük alapján most vallottad be
hát akkor miről beszélünk?

de irl az egyik se úgy volt

lol még név nélkül is csak hazudozol
igaz szemét gonosz szarember vagy

ő csak azokatt közösítette ki akik nem fociztak 10 évesen

ti tényleg nem voltatok még nővel?

a normálféreg fel sem fogja mert olyan eredendően gonosz, amikor megalázza és kiközösíti a nyomit az neki csak szórakozás
aztán 10 évvel később meg feljön az internetre ahol a nyomi bújkál és ott is megalázza hogy "azért vagy szűz mert 10 évesen nem fociztál" közben meg a nyomi azért nem focizott mert a normálféreg kiközösítette

alázzuk még tovább a nyomit hogy alátámasszuk az igazát!

nem muszáj focizni, én se szerem, de el lehet menni falmászásra is pl

>falmászásra
Jaj ne itt a falmászós csanád. Akkor elmondom neked is: nem azért nem vagy szűz, mert falat mászol, hanem mert 8+/10-es a mocskos pofád a rostosok fejében.

Hát márpedig valamit mozogni igenis jó.

ronda fejjel nem

de a kibaszott mozgás nem fogja megváltoztatni a dns-ed és átformálni a koponyád

de igen

kuss legyen már te alantas szarember, ronda fejjel az a legjobb ha minél hamarabb meghalsz

a depresszión viszont majdnem biztos, hogy segít

amikor a depresszió oka a rondaság akkor nem fog segíteni

Én nem vagyok ronda

akkor eltakarodhatsz innen késforgató