Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 49K)

Other urls found in this thread:

index.hu/sport/kezilabda/2019/09/03/zuhano_arajanlatok_kezilabda_sportcsarnok_80_milliard_kevesebb_budapest_europa_bajnoksag_nepliget/
vadhajtasok.hu/2019/09/03/orul-a-dobrev-nevu-hazaarulo-a-neppart-visszaleptette-a-fideszes-hidveghi-balazst-a-bizottsagi-alelnoksegtol/
youtube.com/watch?v=5w3cYtJekpw
youtube.com/watch?v=MwfbbKPUEx0
origo.hu/itthon/20190903-hvg-donath-laszlo.html
m.origo.hu/itthon/20190904-mindket-lanya-28-evesen-halt-meg-evanak.html
nepszava.hu/3048809_a-magyar-tarsadalom-az-egyik-legzartabb-europaban
twitter.com/SFWRedditVideos

Na mivan? Nem megy a spambot meg iskola van akkor haldokik a fonál?

index.hu/sport/kezilabda/2019/09/03/zuhano_arajanlatok_kezilabda_sportcsarnok_80_milliard_kevesebb_budapest_europa_bajnoksag_nepliget/

Attached: 1559812127234.jpg (600x838, 107K)

szaglás a mennyei aroma

elkezdődött az etyetem hogy a sok tanyasi mémnöktanonc elkussolt vagy mivan

*szniff*
*szniff*

Attached: sniff.gif (415x415, 1.77M)

hitler vagyok

Szarnom kell.

Nekem is
csak az a baj hogy nálunk lekapcsolták a vizet ezért az állomáson kell

>tanya

Kurva anyád

Attached: 1567580600395.webm (640x1136, 2.49M)

vadhajtasok.hu/2019/09/03/orul-a-dobrev-nevu-hazaarulo-a-neppart-visszaleptette-a-fideszes-hidveghi-balazst-a-bizottsagi-alelnoksegtol/

>116-80=80
zsidó matek

Áldassék a jóságos Mészáros úr hogy csak 40 milliárddal árazta túl, nem úgy mint a többiek

de ilyen kis buzi lehetsz aki nem tud és akar olvasni
dögölj meg féreg

Tegnap megkérdeztem kisfőnököt hogy mehetek e vissza kicsit több pénzért dolgozni és ő azt mondta hogy megbeszéli és aztán még aznap mindenképp visszahív de nem hívott ;_;

Én 2 hete kaptam emailt hogy megnézik a teszt feladra elkészített kódom, azóta is nézik

ennek mi az értelme?

A feleségemet az utcán, a 7-es buszmegállóban ismertem meg, 17 évesen, sok évvel ezelőtt. Azóta háromgyerekes család vagyunk! Megtetszett, odamentem, bemutatkoztam, beszélgettünk, majd járni kezdtünk… stb…
Szerintem nagyon könnyű utcán ismerkedni, s a nők jobban becsülik azt, ha nem csak bámulják őket, hanem meg is merik szólítani.
Vicces, de egyik haveromnak nagyon tetszett egy leány, de nem mert neki szólni. Odamentem én, leszólítottam, elmondtam miről is van szó…… eltelt pár év, s még mindig együtt vannak.

Nem ördöngős dolog...

savat az arcába

A röhej, hogy apám anyámat 17 évesen vette feleségül. Akkor ő 21 volt. A házasságkötés itt 16 volt a lánynak mindig is.

Fuj de gyűlölöm a pimasz csanádfajt

>lol szószerint csak menj oda tesó
>csak beszélgess tesó ez ilyen egyszerű elmaó

Attached: 1543787031259.jpg (1662x1086, 161K)

user szokott szemezni idegenekkel?

Nem ördöngős dolog pedig...

Nem hát bazmeg de olyan ronda vagyok, az eddigi nők akikkel valaha kapcsolatba kerültem sose néztek rám, sose szólítottak meg maguktól és az összes párbeszédet lezárták a lehető leghamarabb és az első adandó alkalommal elhagyták a közös teret és nem is mondtam hülyeségeket csak éppen releváns dolgokat az adott helyzethez. Magasnak magas vagyok és nem vagyok kövér de kopaszodok 25 évesen és karvaly orrom van

Attached: 0e36d59fe7ef4f7284cc2a21b485c44b.jpg (683x683, 34K)

>tizenegykor megbeszélés (eredetileg tízkor de egy órával eltolva)
>fél egytől vendégeket fogadni
kurva jó ma se haladok semmit a munkámmal
akkor se fogok otthon dolgozni, kapjátok be

Az amerikai rendőrökkel szemben a magyar rendőrök miért néznek ki úgy, mint a kukások vagy a közmunkások? Tiszta gáz az egész felszerelésük, kinézetük.

Attached: 4441073D-7019-4B8D-8E83-C866F8F45274.jpg (870x870, 150K)

hát geci unirónikusan befostam amikor fingani akartam
az volt az egyetlen szerencsém hogy még időben megfogtam így az alsóba nem jutott csak a farpofáim között kenődött szét egy kicsit

Az amerikai rendőr bázisolt és agyonlövi a négert
A magyar rendőr egy cigányimádó kakukk

a rendőr mindig azt csinálja amit mondanak neki
a cigó csürhét jól megruházták pl 2006ban

2006 körül még csicskább volt a rendőrség lol rendszeresen láttam akkor olyat hogy egy cigány elkezd üvöltözni a rendőrrel hogy megöli, az meg csendben elsomfordál
De persze a nép ellen szívesen fognak fegyvert

Mert tulajdonképp azok. Csak takarítják a szemetet az utcán.

bárcsak beleköpné az egészet a számba

Cigány

dögölj meg csanád féreg, remélem mindhárom kölködet kibelezik a cigányok

FIZETNI Fogtok buzik, mind fizetni fogtok. ՏԶ

Attached: 996606E1-551D-4157-AB02-FEFE5B90D02D.jpg (319x292, 25K)

>15 centi

Attached: 1567590011695.jpg (1080x797, 150K)

Attached: 1567591991429.jpg (694x567, 102K)

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EZT NEM TEHETIK NEM AKAROK NIGGER TÜNDÉKET ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Nwm tudom hogy kell

youtube.com/watch?v=5w3cYtJekpw

Megint elfelejtetted bekapcsolni a VPNt

dehogyis mindig elnézek gyorsan ha véletlen szemkontaktust létesítek valakivel a metrón

Max whatsappon vagyok azt meg nem lehet fizetőssé tenni anélkül, hogy ne blokkold a fél világ hozzáférését. A faszbúk meg biztos csinál társkeresőt, meg fel akarják dobni egy online piaccal amin az ő kriptovalutájukkal fizetsz. De le is kapcsolhatják komplett, mert politizáló nyuggereken kívűl már szinte senki sem ír rajta.

én azt utálom amikor meg akarom nézni a csöcseiket, combjukat vagy a lábfejüket és nem megy mert abban a pillanatban ahogy ráfókuszálok észreveszi és rám néz a rosti

MINDEN ZSARU FATTYÚ A BELGA SÖR DRÁGA
youtube.com/watch?v=MwfbbKPUEx0

Attached: zene.jpg (354x286, 25K)

én múltkor egy alacsony duci aranyos kis barna turistával a metrón többször is összenéztem
nekem nagyon tetszett a csaj de gondolom őt bosszantotta hogy egy fehér nyomi nézi

semmi személyzet

Attached: DFEE3DB8-5FA3-4118-8B7C-EB081AFCD5B8_v0_h.jpg (520x312, 44K)

ja sajnos a dekoltázst is csak a csanádnak szabad megnézni
ha a nyomi csinálja az nemi erőszak

ez elég bázisolt egyenruha

Baromság csak oda kell menni hozzá és megmondani hogy szép vagy tetszel nekem
Nekem is így lett feleségem és gyerekem

remélem megdöglik a retkes céda és a tetves kis patkányivadék is
dögölj meg rosszindulatú késforgató normálféreg
azért van kurvád meg kispatkányod mert szép vagy

Nálunk - meg Európában még sok helyen - alapvetőnek tartják a rendőrségi egyenruha esetében, hogy messziről megkülönböztethető legyen. Ezért ilyen gyakori a láthatósági mellény (a pilotka valami helyi hülyeség, nekem sokkal jobban bejönne valami normális tányérsapka).

Amerikában pont fordítva van, ott a tradíció mellett inkább azt preferálják ha a rendőr valamennyire elvegyül lásd pl. "undercover" kocsik tömkelege

Attached: daca9d04f3096d72203ed80fbfd7e20f.png (1021x678, 1.04M)

ostobaság

igen, az vagy te normálféreg
meg alantas gonosz és késforgató

Rosszindulatú vagy

:3

Attached: F28549E9-4A16-4E54-A8C6-715B7950586A.jpg (1536x1024, 324K)

nem én jöttem ide kést forgatni

>kolléga élménybeszámolót tart az MIT-s útjáról
>Boston belvárosa, videó protestáns templomról
>kint buzi+travizászlós molinó
>miserend spanyolul
>bent padok kipakolva
>padlón szőnyegek
>egy szem kereszt letakarva
>péntek dél
>AAAAAIAIAAA allahu akbar
bent imádkoztak a kecskebaszók geci
azt hittem ilyen csak a Jow Forumsoskák hagymázas álmaiban van

Hát én se csak mondtam hogy milyen egyszerű lenne...

ja kést forgatni egyszerű te rosszindulatú kis görény

>alapvetőnek tartják a rendőrségi egyenruha esetében, hogy messziről megkülönböztethető legyen. Ezért ilyen gyakori a láthatósági mellény

Aha, csak az a baj, hogy kurvára nem feszül rajtuk, hanem eláll, mint vmi kibaszott vitorla. Beleakad mindenbe, dulakodás közben sem segít, hogy egy tetves jobbra-balra mozgó lepedő van rajta, plusz futásnál is csak hátrány.

Csak menj oda hozzá
Legrosszabb esetben elküld akkor sincs semmi majd megpróbálod egy másikkal

origo.hu/itthon/20190903-hvg-donath-laszlo.html

pusztulj már el innen te gonosz kis fos

Ti is megszállottan filterezitek a tripkód buzikat? Amint meglátok egyet gondolkodás nélkül megy a gyűjtemyénybe, el se olvasom a postát, kurvajó érzés

Ezenkívül messziről simán összetéveszthető a közterület-fenntartó mellénnyel, és ráadásul még szarul is néz ki.
Ha már Amerika, érdekes bazdmeg, hogy ők kurva jól elvannak anélkül, hogy kukásjelmezt adnának a rendőrökre.
Ezért pár fokkal jobban is néznek ki. A magyar rendőrre meg ránézel és elkap a röhögőgöcs, mert úgy áll rajtuk a ruha, mint tehénen a gatya geci.

Attached: A3FC0939-B349-4C83-AEBB-2EA49D6218A7.jpg (960x742, 175K)

futásnál pont előny hogy nem szorul meg rajtad minden nagyobb mozdulatnál
viszont nem mondom, tényleg úgy néz ki mint egy villanyszerelői kezeslábas meg a trikó helyett is minimum legalább egy ing

m.origo.hu/itthon/20190904-mindket-lanya-28-evesen-halt-meg-evanak.html

én inkább a posta elolvasása nélkül odaírom hogy
>tripratyi faszságokat beszél

az nem a rendőr vagy az elképzelés hibája hanem a magyar állam semmit sem képes rendesen kivitelezni megveszi méregdrágán a szarmagyar cégtől az meg odabassza az hogy milyen senkit sem érdekel, oldja meg maga mindenki

Nincs is semmi baj a magyar rendőrök kinézetével... xddd

Attached: szánalmas magyar rendőrök.jpg (585x425, 68K)

Leszarom a kínodat geci ne szólj hozzám nem vagyok rá kíváncsi

mondjuk most hogy belegondolok a legutolsó rendőrök akikkel dolgom volt vászonnadrágot meg világos inget viseltek, pedig tudtommal sima közrendvédelmisek voltak

de a késforgatás az ment
dögöljön meg az egész senpaiíliád kínok között

>futásnál pont előny hogy nem szorul meg rajtad minden nagyobb mozdulatnál

Igen Máté, a futók is azért futnak XXL-es cuccokban, mert előny, hogy nem passzol rájuk a ruha.

>az a lényeg hogy néz ki nem az hogy mit csinál
normáltipikus zümmencseket a dunába, szopd le az ámerikai rendőrjeidet te kis ratyi faszkalap

Igen??? Dögölj meg!!!

a kinézeten kívül nem számít semmi
ezért vagyok 27 éves szűz

Dik, de jól nézek ki, igazi magyar rendőr vagyok. :D

Attached: 05DA3B3D-C2DA-4BF5-AAFF-275984E4F58A.jpg (329x500, 163K)

nepszava.hu/3048809_a-magyar-tarsadalom-az-egyik-legzartabb-europaban
Kösz szarbán

A pólóm nem koszos csak sokat volt mosva. Sajnos nincs másik, mert kell a pénz a stadionokra, szóval addig hordjunk míg le nem szakad rólunk.

A rhode islandi rendőröknek elég bázisolt az egyenruhájuk

Attached: Summerdress.jpg (767x1024, 179K)

> a fajkeverés ross-

Attached: 1567595573449.jpg (1080x810, 113K)

buzuljatok már a rendőrökön valahol máshol

Attached: iicq0y11tvv11.jpg (717x242, 13K)

Képzeld el amikor kergeti a cigány purdéjt.

én inkább azt szeretném elképzelni amikor lopáson kapja és szó nélkül agyonlövi

>Nálunk - meg Európában még sok helyen - alapvetőnek tartják a rendőrségi egyenruha esetében, hogy messziről megkülönböztethető legyen.
Miért? Elmondom. A kedvező statisztikai adatok miatt. Hiszen ha egy bűnöző már 1 kilométerről látja a rendőrt akkor simán van ideje befejezni a bűnözést és jól elrejtőzik. Majd mikor a rendőr elment folytatja tovább.
Eközben a magyar rendőrség meg évente veri a mellet, hogy dehát milyen alacsony nálunk a bűnözés.

>tanyasi okfejtés

DE NEHÉÉÉÉÉÉÉÉZ SÚÚÚÚÚÚÚLLLLLLY SZÍÍÍÍVEMET FOLYTON HÚÚZA NYÚZZA

>Képzeld el amikor kergeti a cigány purdéjt.
Elképzelem, hogy ez fordítva történik, mert közelebb áll a valósághoz.

Love her cam shows. She is the goddess, I still wont tip her though

No te kis raccista.

a keletiben az mi lehetett tegnap hogy valami csávó feküdt eszméletlenül az aszfalton a rendőrök meg négyen gumikesztyűt húztak és úgy vitték el
az hulla volt vagy csak valami drogos?

>befejezni a bűnözést
technika óra van az isiben?

Attached: haha.gif (250x250, 993K)

Bexartam.