Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa Kemal Atatürk

Attached: 1559102460739.jpg (582x787, 53K)

Aynen öyle.

I like him for saving the country, but why did he had to put a law that said "you can't criticize Ataturk"

Attached: 1560614594507.png (608x343, 180K)

This is one of the greatest white mans in the world

Eleştirilecek tonca şey varken derdin atatürk mü yani

What will happen to a foreigner if they insult him in Anıtkabir with a megaphone?

Rape

This is one of the greatest white mans in the world

>Eleştirilecek tonca şey varken derdin atatürk mü yani
bu yüzden insanlar CHPlileri ciddi alamıyorlar, türkiyenin SJW larısınız amk
>omg you can't criticize atatürk, I have to talk about it for the next 4 months now!!!!!!111!!11

Attached: 1556497593584.jpg (640x723, 39K)

Are there SJW in Turkey?

İslamcılar anneni sikip başı açık diye çocuğunu taşladığında tıpkı bu yüz ifadesinde olacağım :D

everyone is
who ever is in power tries to dictate the way people life their life
chp party are the edgy atheists that hide behind the "mu secularism"
I just wish we have our Ron Paul libertarian party that can save turkey

He didn't do that, retard
Adnan Menderes did

best turk

başkaların duyguları sikimde değil, taşlıyor ise oraya polis tutta saldırı olmasın, türkiyenin zencileri işte amk
eğit ve düzgün polis koy, torpil ile kimse girmesin

>Ron Paul libertarian party
yikes

>He didn't do that, retard
>Adnan Menderes did
well fuck him then

Based Greek

what's wrong with that?

akp niggers be like
>turkey is a 99% muslim country country!!!!!
akp niggers also be like
>all chp supporters are atheists!!!!!
Wtf

based jew denme

I'm an atheist you dumb syrian

liberalism is not good for a nation, nationalism is more important than imdividualism

Most turks are Muslims and vote for Erdogan, this is democracy.

T* rkolar hiç bir güzel şeyi haketmiyo Atatürk yunanlılardan ve kafa kesicilerden götünü kurtarır bunlar hala " ataturku niye elestiremiyoruz" orospu evladi televizyonlardaki haci hocalar demedigini birakmiyo zaten.Tayyipi elestirebiliyo musun peki?
Engislh: fuck t*rks

t.hdpkk voter k*rd

>alkolik
>yunanlılardan ve kafa kesicilerden götünü kurtardı
lel

Kemalistim ve Türküm.Sen de akplisin.

Sen nasıl olmasını isterdin? Anlat da bilelim

I want classical liberalism, not open borders.

hdpkkyi savunmuyor musunuz yarram

Chpliyim demedim.en büyük pkk destekçisi akpdir bu arada

koçum burası izmir chpkk gençlik kollari değil git bunları orda anlat burda sadece TAM gerçekler konuşulur.

>" ataturku niye elestiremiyoruz" orospu evladi televizyonlardaki haci hocalar demedigini birakmiyo zaten.Tayyipi elestirebiliyo musun peki?

amk salağı ben dindarlara küfür edebilmenide istiyorum ama konu atatürke gelince "aman peygamberimi eleştirip nefret yayma"

ne boksan hicbir zaman bu ülkede söz sahibi olamayacaksınız zaten kenarda kumda oyna bakalım simdi hadi

Liberaller ve islamcilar el ele ulkenin anasini siktiniz. Elestirin ataturku simdi.

> a Islamist put the law in

kek, how ironic

all forms of liberalism are cringe

Brb gotta grab my megaphone

>ülkede aptal bir muhalefet olursun
>muh ülkeyi siktiniz

Sen nasıl olmasını isterdin ülkenin?Şuan iyi bir durumda mıyiz? İslamcılar tarafından yönetilmek hoşuna gidiyor mu?

>ulkenin anasini siktiniz
ulkenin en buyuk dusmanlari senin gibi dinsiz imansiz orospu cocuklaridir tamam mi ama dedigim gibi hicbir zaman soz hakkiniz olmayacak bu ulkede halk uyandi artik

:D guzel troll. gercekse bilegimi kesicem cunku

kesin konuşma özgürlüğü isterdim amerikanınki gibi, ama hayatta olmaz çünkü ülkede başa geçen
otoriter oluyor. bakma sen konuşma özgürlü dediğine chp'nin, başa geçsinler aynı şeyi yaparlar AMpulcülerin

Ben de konusma ozgurlugu isterdim mesela birisi ataturku elestirdiginde tutuklanmasini falan istemezdim ama su gunun turkiyesinde insanlarin derdinin ataturk ve kemalistler olmasina anlam veremiyorum ulkede siyasal islam tehlikesi var hala birisi cıkıp ataturk fasistti digeri cikip ataturk dinsizdi demesi akil tutulmasindan baska bir sey degil

BLACK BVLL

tek yol dev sol adamlarım
burda otistik gibi atatürk eleştiri hakları tartışma yerine gerçek marksist bilimi kabul edin

salak iki tarafta, baksana sağcı solcu nasıl ayırıyoruz
>müslüman = sağcı
>ateist = solcu

sen git zenci yarrağı yala amk ingilizi

'ataturk' and his followers are the purest form of LARP cringe of last century.

funny how they even managed to outdo the greeks and their 'ancient hellas' LARP despite creating their countries at the same time, now THAT'S quite a feat.

I don't care anymore, I just want my country to have good economy and freedom of speech

kıskançlığın kokusu buraya kadar geliyo

aynen kanka her gün patates yemek ve devletin sikini yalamayı çok seviyorum, inanamazsın seni ne kadar kıskandığıma