/ex-yu/

edicija karina

Attached: Nikola-Kalinic-6.jpg (1200x800, 93K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=A8sFkwwf8Xk
youtube.com/watch?v=226wr5NIPMk
youtube.com/watch?v=uBSPdUo0GYA
youtube.com/watch?v=foon7RdpAf8
youtube.com/watch?v=EcH4aHOjnGo
youtube.com/watch?v=Zo1ZijiZniI
youtube.com/watch?v=QrrFiRQYNk0
youtube.com/watch?v=2HnuBQBjYF8
twitter.com/SFWRedditImages

Prvi, i nastavljam da vam popravljam svima usi:
youtube.com/watch?v=A8sFkwwf8Xk

sad ce izokidani sizofrenko da posta sam u svoj konac sledecih 10 minute pre no sto dodje ovde i pokusa ovaj da zasere

youtube.com/watch?v=226wr5NIPMk

jos 20h hajpara nevidjena brale

Attached: amig_show_184846_photo_e-stock_danijel_milutinovic.jpg (1280x853, 621K)

vrati se u svoj koncentracioni konac

Brisi tog drugosrbijanca

Jedva cekam tresem se brate od iscekivanja
youtube.com/watch?v=uBSPdUo0GYA

Attached: Leposava.jpg (620x349, 55K)

youtube.com/watch?v=foon7RdpAf8

pa ovo nema u los andjelesu jebote

Zbog ovoga crvati, balije i peta kolona serva pizde, jer Zeljko dominira jebote, ovo nema bukvalno nigde na svetu, a crvati i ostali entiteti nikada nece moci ni imati ono sto Srbin ima!

imas ti kurac u dupe

ovo je jebeno jezivo

supickumaterinu

Veceras u 20h svi ovde, tradicionalno se okupljamo na ex-yu na otvaranju, kao i u prethodnih 5-6 godina kada smo sva otvaranja Parova, Zadrugi i Farmi ispratili. To je staropederska tradicija koja se postuje i jedna je od retkih!

Attached: bolid.jpg (696x350, 64K)

cao reddit srbija!

nidje veze

Attached: 1537167745712.gif (800x371, 218K)

Svudje veze. Samo reditori i citaoci Danasa kenajju po bacciranim riyalityima

nidje veze. moras nazad normancugo. ta govna sto spamujes nikada nece biti deo ex-yua. uvek ces biti uljez ovde. moras nazad

i pederi i hrvati mada i to je jedno isto

Attached: zerina anamarija teodora.png (718x408, 751K)

samo se tjesi, rijaliti je stub ex-yu postovanja i mi smo pobedili a vi idite na discord pa kmecite i dalje

Attached: 1567723162280.webm (320x240, 960K)

pobedio si kurac moj, dve nedelje te nema svoju ruznu cigansku facu si sakrio u misju rupu tek si se sad vratio

ne, to je rakcina koja zamalo da ubije ex-yu ali smo se mi pravi ex-yu anoni konsolidovali i napunili vam bulje simikama jace nego ikad pa ste podvijenih repova pobegli

ne razumem

Rijalitipostovanje > vase depresivno kretenpostovanje

Mi smo alfe, chadovi, imamo energije - vi ste kurac od ovde, guzobolni inseli, pacenici.

Veceras u 20h da se nacrtate ovde jasno?

>mir u lokalu

Attached: 69514217_1437560646382263_3187648165004181504_n.jpg (640x777, 51K)

covjek dosao nedavno sa redita gdje se stalno postuje o rijalitijima i sad misli da moze i ovdje tako, stvarno zalosna dijagnoza

>Mi smo alfe, chadovi, imamo energije - vi ste kurac od ovde, guzobolni inseli, pacenici.

objasnio

brate ja sam uvek ovde, za razliku nekih cavulja pobegulja. kad god te zasvrbi bulja, ti me potrazi na staroj adresi

Pa to je realno kjume.

Dzaba je vama kad ce bolesnik istopederisat satima ali bukvalno satima da stvori neku sliku toga kako vise od jednog covjeka gledaju ta govna, naravno nitko ne pada na to

strasno brate. koji je to nivo bezobrazluka. dosao juce ovde a sad bi da zavodi neki red. e pa nece moci! ima da dobije preko picke kao i svaki put do sada kad je probao da se mangupira

>kad ce bolesnik istopederisat satima ali bukvalno satima da stvori neku sliku toga kako vise od jednog covjeka gledaju ta govna
ovo

Koji njihov red, nije im ovo discord pa da mogu da kontrolisu sta ce da se radi ovde, ovo je rijalitiex-yu kome se ne svidja siroko mu polje bre.

a sad jedna kafica pa na spavanje

mora sutra rano da se isprati prangijanje tamo nekih portorikanaca itd itd itd

Daj da oblazim dalje sa muzikom, malo Magnifica:
youtube.com/watch?v=EcH4aHOjnGo

realiti posteri nazad na pink i hepi

zanimljivo je gledati ga kako se batrga i koprca. zelim da vidim koliko nisko je spreman da padne da bi odrzao tu svoju iluziju. mislim da dno ne postoji! ozbiljan klinicki slucaj, neko bi mogao da napise doktorat o njemu

ima takvih sizofrenicara jako puno na 4chanu, nije on nista specijalno, upali ponekad /x/ pa pogledaj kakvih sve dijagnoza ima, samo je steta sto se ovaj sizofrenicar namamio na exyu

jedan od nas je aca pozgaj

ma izokidane redit pickice koje se okidaju samo na jednu rec a i pedercine su jer ih okidaju slike top ribica koje kacimo

samo ih treba jebati silovito svakodnevno

ovaj smrdin je posebna dijagnoza

>nije im ovo discord pa da mogu da kontrolisu sta ce da se radi ovde
pa zasto ti onda pokusavas kontrolisat i tjerat svih da gledaju ta govna? znamo svi sa si bolestan ali pokusaj barem da se ne ispreplices tako u istom postu, pazi ovo
>nije im ovo discord pa da mogu da kontrolisu
>ovo je rijalitiex-yu
a da se ti vratis na discord polagano

ma kjume umrece od bolova kad krene rijaliti sezona, to ce biti shou program

autisti sta ces

Attached: zm.jpg (685x480, 51K)

a zasto ne pustite covjeka da prica sam sa sobom a vi vodite svoje razgovore?

Attached: 61765398_722299651518947_7963918442610819072_n.jpg (707x539, 40K)

pa jer ga je zabavno okidat i jebat u mozak, kazes mu samo jednu stvar i on ce narednih sat vremena spamirat i istopederisat vezano za to sto si mu rekao, pokusaj nekad bas je urnebesno

najvise volim kad krene da posta i sa kompa i sa telefona
dijabola od coveka

Brao a sad pali

ALo pedercino ustaska to sto si ti umislio da samo ja pratim to je tvoj problem iskompleksirani depresivni majmune.
Ova sad fotka koju sam okacio je kvalitetnija od 300 vasih govnjivih smarackih postova onelinera koje spamujete po ceo dan, zato tisina.

Attached: IMG_9556.jpg (940x627, 76K)

ko zna kad je zadnji put npr opro zube

Klasik:
youtube.com/watch?v=Zo1ZijiZniI

ja nisam jedno tjedan dana i cisti su mi

Pucaju cmarine diskordasa reditasa pederasa, to je sve normalno. Nece studentske pickice ovde da zavode red, nego mi pravi staropederi.

Attached: D609.png (1000x802, 980K)

staropeder samo u Laze Lazarevica

jaoj kako sam depresivan smrkao bi stopala nedrk 20 dana #jasampraviex-yuposter

Attached: miljana_2_1.jpg (685x456, 28K)

Meni ga je zao, zar te nije mama ucila da se bolesnim ljudima ne ruga

frf

mmm dobre tikuljice jebuljice dbi

Izokidanost dezurnih ex-yu pederasha premasuje maksimalnu granicu, a nismo jos ni poceli.

Attached: lepi-mica_foto_srbijadanas_9_0.jpg (685x457, 38K)

ZADRUGA I PAROVI

EKSJU TRED RIJALITI

Okinem ti sekin himen

bolesni ljudi pogotovo ovaj opsednuti hrvoje

Trebala ga je radije uciti da nikad ne debatuje sa idiotima.
Trosak je vremena se svadjati sa ljudima koji te povuku u svoju vlastitu igru, i uvijek pobijede jer samo oni poznaju pravila.
Na kraju su uvijek oni u svojoj glavi upravu.

Amer preporuci neku snajku za zelenu kartu

>dijaspora

sad ti smeta sizofrenko, al kad dodje i postavi tvoje bolesne meme ti ga profesionalno podudlas

u pravu si brate ali zao mi je covjeka stvarno, zar ti nije zao kad vidis nekoga bolesnog na ulici

>Alehandro

Attached: closed-eyes-face-paint-guy-hot-Favim.com-3067029[1].jpg (600x903, 235K)

podsetnik da prijavluete bukvalno svaki rijaliti post kao oftopik

Izokidani majmuni reditorski i dalje pizde lolara a ovaj debilko jos poziva na prijavljivanje postova hahahaha pa mamu vam jebem nije vam ovo reddit bre. Ovde vlada zakon rijalitija.

Attached: Arc.png (720x404, 483K)

>Ovde vlada zakon rijalitija.

Attached: pacijent.png (634x479, 497K)

Jest, ali nikad necu tim ljudima davati novac, nego hljeb.
Ako se on pocne zaliti sto mu novac nisam dao, ne dobija ni hljeb od mene.

ova slika ga najvise okida jer je istinita

U 75 postova se pokazalo da su rijaliti posteri nindze, a anti rijaliti posteri mindze. Pametnom dosta.

dechko je prosto teshka dijabola

pa da ali ga neces prcat i jebat u mozak na slikodaskama, meni je zao sto se ne izlijeci, antipsihoticne tablete postoje

Ova fotka je on-topic braco, jebiga tako je kako je.
pa da vidis kako kmeche ko strine klasichan botovski mentalitet, kao kerici laju u grupi i misle da su opasni

>pa da vidis kako kmeche ko strine

Attached: lolara.jpg (770x621, 82K)

Ponekad ces mu i moc davat svu pomoc na planeti, ali sam je kriv ako je ne zeli primati.
Ima ih previse iz nasih krajeva koji su kao: "Ne treba mi taj otrov, super sam, nikad bolje!" Nema veze koliko utjece na njega, samo odbije jer je previse ponosan da bude "ispod toga".

Tuzno je, ali je istina. Ne mozes svakom pomoci na kraju.

>laju u grupi
Pda brate zato nas ti sam sa svojim tulpama ovde dominishesh

u pravu si brate, nisam te inace gotivio jer si kao dijasporko bosanko itd ali sada u ozbiljnom razgovoru vidim da si dobar covjek

ko ne prijavi dabogda umro

Ko ne prijavljuje rijaliti nije reditorko!

frfff

sta je bilo picko, prpa? divljaj dok jos mozes, uskoro ce biti cao djaci hehe

Kakav bes dezurnih ex-yu pederasha auuuu cista patologija. Preporucujem lekice za smirenje ali na vreme, jer rijalitiji jos nisu ni poceli, plasim se ima da pocupate sva slova od tastature koliko besno i brzo kuckate

>ima da pocupate sva slova od tastature koliko besno i brzo kuckate
Doslovno ti

ne moze sizofrenik ista shvatit

ovo al zalosno

Koji novopederko ja ne mogu da verujem ahaha pa kao prvo, to sto prijavljujes svaki moj post samo pokazuje koliko si okinut i kolika si sisica, ponasanje besnog deteta kada mu nesto ne ide u korist, a drugo vi pickice ste me i pre prijavljivali i bio sam banovan ali bukvalno ne moram ni da ustanem iz kozne fotelje da resetujem ruter i nastavim dalje.
Vi ste obicna bezmudasca i razotkrivam vas svaki put kad dodjem ovde, bezmude sitne jajare i samo prezir imam prema vama. A to sto kacim rijalitije je za moj cef i za cef mojih staropedera, a za vas me iskreno boli kurac dal vam se svidja ili ne, imate izbor da napustite samo jer ja sigurno ne napustam.

Pozelio bih ti srecu onda. Vidio sam ti ja sve natrag u Bosni, i voljan sam da vjerujem da necu ni morati dalje previse vidjati.
Evo taman je pola 2, svejedno sam smoren.

youtube.com/watch?v=QrrFiRQYNk0

Attached: 1520148642172.gif (640x511, 888K)

pocupas sva slova od tastature koliko besno i brzo kuckas

>ali bukvalno ne moram ni da ustanem iz kozne fotelje da resetujem ruter i nastavim dalje.
mogu samo da zamislim kakav si debeli ruzni cigan i kako odvratno zivis u sopstvenom smradu

youtube.com/watch?v=2HnuBQBjYF8

projektujte izokidani pajseri

Attached: sanja-stankovic-71-830x0.jpg (830x553, 72K)

znas i sam da uskoro ide rangeban a onda mozes da resetujes ruter do sutra. to sto radis je protiv pravila ove table, i protiv kulture ovog konca. ali posto sam veliki covek, dacu ti jednu poslednju sansu da se preselis na /tv/ gde ova tvoja normanska govna pripadaju. ali ako nastavis da mi useravas general, napujdacu sve zivo na tebe i ide banovina