/polska/

hehe ktura godzina

Attached: file.png (500x450, 66K)

Other urls found in this thread:

euro.com.pl/konsole-xbox-one/microsoft-xbox-one-s-1tb-all-digital-edition-minecraft-sea-of-thieves-forza-horizon-3-fifa-20-2-pady.bhtml
youtu.be/jU7dZtR29p0
youtube.com/watch?v=N-ph5gmqkMc
x-kom.pl/p/498258-karta-graficzna-nvidia-nvidia-titan-rtx.html
twitter.com/SFWRedditVideos

byłem tu przed zalinkowaniem

Attached: 1549001136511.jpg (900x1200, 167K)

kompro

chujowa edycja zróbcie nową

no a ja ci mówię że to miejsce jest wyjątkowo chujowe nawet w porównaniu ze starą /polską/
/v4/ też się ostatnio wyjątkowo spierdoliło w podobny sposób

Czemu nikt nie wspomina o epidemii uzależnienia od mini biszkoptów?

Attached: andante-mini-biszkopty-120-g-ph11qr.jpg (1000x1000, 93K)

>uzależnienia od mini biszkoptów?
low test

ale xbox staniał

euro.com.pl/konsole-xbox-one/microsoft-xbox-one-s-1tb-all-digital-edition-minecraft-sea-of-thieves-forza-horizon-3-fifa-20-2-pady.bhtml

postuje mniej osób bo dzisiaj łatwiej jest być normikiem. To znaczy nawet jak jesteś zjebany to łatwo jest znaleźć inne zjebane osoby, zakładają sobie grupki na fb itp. chodzą na konwenty anime i inne takie, spierdoństwo się dziwnie unormalnia.

ale kompro
wafelki > jakieś kurwa biszkopty dla dzieciaczków

Attached: 1567480407215.jpg (471x571, 92K)

ale bezguścia, oto przed wami nadprzekąska

Attached: 158925140672.jpg (400x400, 23K)

chrupki curly i solone pestki słonecznika to nadprzekąski

przecież tak było zawsze co ty gadasz
mało który dziwak był naprawdę samotny

youtu.be/jU7dZtR29p0

no nie wiem czy na taką skalę

youtube.com/watch?v=N-ph5gmqkMc
kurwa ale nuta

zabij siem :P

x-kom.pl/p/498258-karta-graficzna-nvidia-nvidia-titan-rtx.html

opinie o takiej karcie graficznej dla anonka?

co tam kwiczysz konfidencie

>kupowanie karty graficznej w 2k19

Przypominam aby na jesieni głosować na bazowane PO.

>BBQ
gównogust

Attached: KUKURYDZA PRAZONA Z CHILI.jpg (1200x900, 292K)

w sam raz do goticzka

ile zł?

Attached: 1479600342831.jpg (314x261, 35K)

dziwna sprawa bo jak jadłem pierwszy raz to się nie przekonałem, ale za drugim już tak i uważam teraz, że 10 razy lepsze od oryginalnych.

lol naprawdę sądzisz że 100 lat temu taki przeciętny spierdon to neetował w domu bez znajomych ani bez nikogo?

nie mówie o 100 latach temu bo sto lat temu to /polski/ nie było. Wtedy to nie miałeś za bardzo wyboru

>wyobraź sobie słuchać rapu
>wyobraź sobie słuchać POLSKIEGO komerycjnego rapu
nie muszę sobie tego wyobrażać, bo widzę ludzi takich jak ty, i wątpię w ten naród

kogo cytujesz naplywie

/polska/ istnieje w obecnym kształcie jakieś sześć lat
nic się nie zmieniło w tym czasie pod względem łączenia się spierdonów

jedną pierdoloną schizofrenię

robię tzw. "myślotok". wiem, że ty o tym nie słyszałeś, ani nigdy tego nie doświadczyłeś, ale inne anony się pośmieją

no nie wiem, sześć lat temu się bardziej śmiano z gierkujących i animiarzy, dzisiaj to znormalizowano. Konwentów w chuj i nawet esport sie rozwinął, myślę że dzisiaj spierdonowi jest łatwiej znaleźć znajomych.

Czy wierzysz w przesąd około piątku 13?

Attached: 317682.jpg (1200x901, 72K)

>rap

Attached: 1563062348681.jpg (1440x810, 377K)

Hej ale wiecie że nie każda Polka obciągała lub puszczała się z Murzynem i że to tylko mem stworzony przez inceli z Wykopu

>rolnictwo

*nie sześć lat temu tylko wcześniej, pierwsze osoby na /polsce/ nie miały 6 lat

oj tam przesadzasz
zresztą prawdziwego spierdona i tak konwenty przerastają

moja matka się puszczała więc to oznacza że każda matka w polsce tak robiła

jestem przekonany o tym co mówię, superspierdona może przerastają ale ich jest o wiele mniej więc i mniej ludzi na /polsce/, a starzy odchodzą

dlaczego Radeony są takie tanie jak chuj?

ale spierdoństwo nie oznacza lubienia gierek i anime tylko takie rzeczy jak lęk społeczny i brak znajomych
to że zainteresowania powszechne u spierdonów rozpowszechniły sie u części normictwa to nie znaczy że ci co lubią te rzeczy to spierdony

zamiast discorda był irc itp
konwentów 6 lat temu też było mnóstwo
zresztą co ma mangozjebstwo do spierolenia

my chcemy żyć a nie tylko przeżyć d-.-b

oznacza, że osobie która nie jest całkowicie spierdolona łatwiej hehe "wyjść do ludzi" i osób w takich miejscach jak to jest w efekcie mniej

>zresztą co ma mangozjebstwo do spierolenia
no wychodzi na to że dużo heh, zresztą jedyne mangozjeby które poznałem irl to grube przegrywy.

duża część spierdonów wypierdoliła z czana odkąd zaczeło tu sie panoszyć normictwo i każdy duży portal z wiadomościami ma artykuły wspominające o 4chanie średnio raz na tydzień

>pierwsze osoby na /polsce/ nie miały 6 lat
no nie pierdol
nie wiem o co ci chodzi
mi chodzi tylko o to że nic się nie zmieniło od 2013-go i nie chodzi o to że łatwiej spierdonom się jednoczyć tylko po prostu wszyscy co mieli alternatywy to uciekli po fazach np pedalskiego chatroomu albo codziennego marcelowania

prawdziwy spierdon nie obnosi się ze swoim poziomem mocy

>2013
no o to mi chodzi, jeśli osoba która tu przyszła 6 lat temu mając te przyjmijmy 18 lat to czas na największą socjalizację miała tak bardziej 9 lat temu, uważam że się od tego czasu co nieco zmieniło
ale tu nigdy nie było tylko prawdziwych spierdonów, a my mówimy o liczbie osób ogólnie

chcę sobie rozwiesić pod sufitem lampki świąteczne pod sufitem żeby mi ładnie świeciły wieczorami, dużo to bierze prądu?

pod sufitem?

nie rozumiesz
ja wcale nie mówię że tu siedzą te same osoby od 2013-go

ale ja też nie

Attached: jas.jpg (1015x577, 151K)

cały czas tu nowi przychodza i odchodzą ale nie zostają bo taki tu smród

co jak co ale kiedyś mangozjebstwo było bardziej sikret klubikiem w porównaniu do tego co mamy teraz
ale z jakiegoś powodu prędzej bym się do mojego zjebania przyznał te 5-7 lat temu aniżeli teraz, nie chciałbym się identyfikować z tą zgrają teraz

normiki wszystko obrzydzą

nie wiem o czym piszecie bo jestem zajęty zbieraniem jusów na /tv/

no to też prawda

ale pierdolisz
mówisz jak biedak szkalujący bogatych

'nie'

mam znajomych co oglądają anime, to 2 jest takich rzeczywiście mangozjebów, ale reszta to oglądają tylko jakieś nowe shouneny i highscool dxd i jakieś sezonowe. Jak im poleciłem Evangeliona to pierwsze słowa jednego
>co to za gówno

Azjaci nadal wsciekli na Brada Pitta?

jak widzę pary z córeczkami to też chcę takie

nie każdy ma takim sam gust
mi się nawet nie chciało oglądać eva bo nie lubię takich

wszedłem na /tv/ z ciekawości bo ostatni raz byłem jak jeszcze pół deski to było banepostowanie
od kiedy /tv/ zmieniło sie w Jow Forums lite

>od kiedy /tv/ zmieniło sie w Jow Forums lite
zawsze było napływie

kiedyś było /l/ lite

jak odkryłeś 4chana w 2016 to może dla ciebie tak

Zawsze jak się skupiam to wsuwam wargę między zęby. Teraz tak robiłem przez godzinę a że mam owłosiony ryj to spód mojego języka szorował o zarost i teraz mnie boli ała kurwa

strawpoll.me/18635506

Attached: s7oBo9O.jpg (827x1087, 104K)

Evangelion to jest klasyk anime, jak nie wiem, The Shining dla kina. Czemu ludziom szkoda jest obejrzeć 26 odc. + film (czyli gdzieś z 30odc.) jednego z najbardziej kultowych anime.
Też nie lubię mecha, ale Evangelion jest eteryczny i w nim te mechy są ludzkie, jak ogromne zwierzęta, lub boskie istoty. I całe anime jest bardzo takie "mitologiczne" i eksperymentalne. Wiem, że nie każdego to interesuje i niektórzy oglądają głównie dla eskapizmu, no ale wciąż nie rozumiem jak przez bycie "mangozjebem" kilka lat można ani razu nie obejrzeć Evangeliona, Cowboya Bebopa albo Lain

Attached: 1556154744279.jpg (750x943, 257K)

>Evangelion to jest klasyk anime
ok mów dalej
>jak nie wiem, The Shining dla kina
pic rel

Attached: 1551663506425.png (720x566, 526K)

Bazowi znajomi jak nie oglądałeś one punch mena, boku no hero i mob psycho to jesteś pizda

>Też nie lubię mecha, ale Evangelion jest eteryczny i w nim te mechy są ludzkie
XD nie mów mi że to pasta z wykopu

NOP

no nie chce mi się tracić na to czasu. już prędzej bym zaczął jechać jakieś niszowe cgdct zamiast tego, po prostu one zupełnie do mnie nie trafiają - tzn. może by mi się spodobały, ale po pierwsze to bajek już nie oglądam zbytnio a po drugie najpierw trzeba byłoby się przymusić do obejrzenia
więc ja podziękuję, samo mówienie "muh klasyk" mi bajki nie sprzeda

sam to napisałem

Waszym zdaniem kto jest bardziej gównianą generacją? Polscy millenialsi czy zoomersi?

>wracam z siłowni
>na osiedlu kobieta idzie normalnym korkiem
>odwraca się i widzi mnie
>idzie 2 razy szybciej
TY GŁUPIA KURWO TO NIE MOJA WINA ŻE JESTEM ŁYSY
NIE JESTEM GWAŁCICIELEM KURWA MAĆ

twoja stara

milenialsi bo to jebani niewolnicy, a zoomerzy to ludzie xaosy

usuń to i nie rób sobie wstydu

zaraz dambledor umrze

otwieram piwo

>samo mówienie "muh klasyk" mi bajki nie sprzeda
napisałem, że całe anime jest bardzo "mitologiczne" i eksperymentalne. Jest po prostu inne niż wszystko i w tym dobre, ale też quitnąłem za pierwszym razem gdzieś w połowie. A za drugim razem po roku zbinge'owałem i bardzo mi się spodobało.

>nie rób sobie wstydu Anonymous

z takimi tu siedzimy

w polsce nie ma millenialsów debilu
czemu używacie amerykańskich terminów

>Anonymous
>on nie umie rozróżniać postów po ip
serio to usuń XD
jeszcze sie przyznajesz że musiałeś binge'ować to gówno

>wszyscy muszą mieć tą samą opinie jak ja bo przecież nie ma możliwości żeby myśleli inaczej niż ja
czasami wasz autyzm jest męczący

Xaosy czyli?
Jasne. Tłumacz się dalej. Twoja siostra mogłaby trochę o tobie odpowiedziewieć.

ale dzisiaj smrud na mirko ja pierdole

siema moot

jedyna mądra bajka warta oglądania to texhnolyze, reszta to gówno niemądre

dobra wrocilem
18zl 50gr
0,9kg bananaow
6,06zl
filet sledziowy
6.50
2 paczki chrupkow zielona cebulka 6zl
tyle
w sumie drogi ten filet no trudno
szara myszka kasjerka byla
z 1.60cm wzrostu
szczuplutka dlugie wlosy
naturalna cera

Attached: 1559770778111.png (1280x1172, 768K)

nie mam siostry