/tr/

Kanserfu edişın

Attached: nesli.jpg (1200x1200, 183K)

Other urls found in this thread:

desuarchive.org/fit/thread/48825152/#48827128
desuarchive.org/r9k/thread/49379404/#49386007
instagram.com/neslicantay/?hl=tr
ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5609829/#R57
twitter.com/NSFWRedditVideo

Turk women belong to Korean yangban bvlls

akmıyo

>yangban
what?

ZORT

pipi emmek

Attached: twinkii.jpg (2643x1982, 822K)

Hairy nipple

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Attached: coomer.png (1545x869, 193K)

o tüyleri temizlemen lazım moruQ

Attached: 1567095125510.webm (640x480, 545K)

>4 saatte 9 reply

İlintili görsel.

Bu gacıyın Instagram bilen var mi aranizda /tr/avestiler?

Attached: 1494527616279.jpg (750x750, 268K)

Kılsız Türk nasil olabilirsin, traş mı yaptın?

Attached: c49e815.jpg (1080x623, 62K)

>ONE MORE TIME. AAAAAAAAAAAAAAH

gerçek türkler zaten kılsız değil mi?

koçum prostatın şenlik etsin istiyorsan adresini ver

Ə hərfi

Gerçek Türkler deyince aklinda Kazaklar mi geliyor mesala? Bizim gibi Hitit +Türkmen kombinasyonu oldunu onlarda Mongol + Kıpçak değil mı?

Evde bunaldım diye sokağa çıkayım diyorum, sokaklar da ayrı bir yarrak. Siz canınız sıkılınca nerelere kaçıyorsunuz, /ölü/?

Anana

bunun tokmakçısı KESİN KÜRDDÜR moruQ

nerdesiniz normi piçleri pazar gezmesine mi çıktınız

orta asyalılardan bahsediyorum user

Tfw no turkish girlfriend ;(

akmıyo

ara sıra açıp burada yazılanları okuyorum. ne kadar ruh hastası, psikolojik tedavi alması şart, aciz, ezik, zavallı insan olduğunu görüp halime şükretmemi ve ne kadar düzgün bir hayatım olduğunu farketmemi sağlıyor.

Balkona

bHen dHe...

Merhaba arkadaşlar nasılsınız keyifler nasıl?

Attached: IMG_20190922_123825.jpg (400x400, 20K)

Spain also has whorez

telegram ne akıyo be vıjjjjjttt

KUMA

Attached: 1559619950814.jpg (670x573, 90K)

oqlim akıT

Bu miim beni rahatsız ediyor tb.h
Bilmiyorum neden ama biraz ürkütücü geliyor.

üniversitede son dönemim, 2 tane üç bin kelimelik essaydan sonra sonsuza dek kurtuluyorum bu şerefsiz aldatmaca kurumdan

Bölüm ne hojam?

Uluslararası ilişkiler, odağım askeri analiz. umudum burda biraz çalışıp tecrübe kazanmak, ondan sonra türkçemi geliştirip memlekete geri dönmek. bu ülkenin geleceğini sikim

haçan bu user proksidir haa

Buraya dönsen daha düşük maaşla çalışacan amk.

Yarram orta doğu ülkesine gelip napçan biz burada ülkeden kaçalım diye uğraşıyoz sen gelmeye çalışıyon amk hasta mısın

amacı o zaten
desuarchive.org/fit/thread/48825152/#48827128

desuarchive.org/r9k/thread/49379404/#49386007

pic related
amaç para değil qnq, hemde ailemin durumu iyi, burdan gönderirler. asıl amaç hayatımı haftada 5 gün, 9dan 5e wageslave olarak boşa harcamaktan kurtarmak. sizin ülkeden kaçma niyetinizi gayet iyi anlıyorum. ülkede malesef pek çok sorun var, ama benim düşünceme göre herkes kaçarsa benzersiz vatanımızı, tarihimizi ve insanımızı kaybederiz. bazılarımızın - hele benim gibi varlık ve kolaylıkta büyüyenlerin - bunun olmaması için gayret ve fedakarlık göstermesi lazım. çabalarımdan önemli birşey çıkmasa bile ’en azından ben denedim’ diye, hayatımı daha büyük bir iyilik için harcadım diye huzur içinde ölürüm

Attached: 70933675.jpg (2048x1536, 390K)

vay mqqqqqq :D hayvan gibi kıskandım valla :D oturum izni bile dğeil pasaportu var piçin :Ddd

Kim bu waifu?

valideniz

Avustralya'nın niye geleceği olmadığını düşünüyorsunuz xocam?

zengin ve 25 milyondan az nüfus olmasına rağmen, buranın sağlık, eğitim, ve ekonomi sektörleri yavaş yavaş batıyor. burda yaşamayanlar sanıyorlarki askeri ücretin saatde 20 dolar olması iyi birşey, fakat yüksek vergi ve yaşam maliyeti onu konu dışı yapıyor (melbourne yada sydneyde ev sahibi olmak imkansız oldu amk). iş bulma mümkünlüğü genede iyi sayılır, ama ’iyi’ işlere gelince (mühendis, doctor, felan) rekabetçilik (? ’competition’) var. bence 10 yıl içinde vergiler artıcak, üniversite artık paralı olucak (şuan paralıda hükümet ödüyor, ve yılda 50bin maaşın olunca o faizsiz borcu yavaşça çekiyorlar), iş bulma dahada zorlaşıcak ve halk sağlığın değeri düşücek. Finansal krizde olabilir, bir çok ekonomist ögle sanıyor. askeri ücrette yaşıyorsan burası türkiyeye göre çok daha iyi, onu tartışmıyorum, ama herşey orda bitmiyor

Türkiye'de de eğitim ve ekonomi çöküyor ki zati.

üniversite nasıl bitiriliyor biri bana motivasyon bulmanın yolunu anlatsın kendimi asıcam yoksa

Attached: 1558357570169.jpg (1080x1186, 74K)

duruma bakınca, burası daha utanç verici. 1950lerden beri avustralya çok zengin bir ülkeydi, ama o parayı akıllıca kullanmadılar ve ülkeyi iyi bir şekilde geliştirmediler. türkiyenin nüfüsu burda olsaydı fakir afrikalı ülkeye benzerdi. adil bir karşılaştırma değil

avusturalyalı beyaz kızlar tırkolara bakıyor mu???

Bitirince nolacak amk yine ilkokul mezunu patronun altında çalışacan :dddDd:dDdd

AÖF dışında bir üniversiteyi çan sıçanının bitirmesi çok zor. projeler sunumlar vs otist birinin yapabileceği iş deyil.

öyle motivasyon değil dur naptın
bizim okulda ne proje sikimi var ne başka bişey lise gibi gezdiriyorlar projem sunumum olsa belki odaklanmaya bahanem olurdu

cevabı biliryorsun qnq, sormana gerek yok :^)

Sanki burada o sorunlar yokmuş gibi konuşuyorsun. Türkiye bu saatten sonra bitti artık. Ne yapsanız etseniz bu ülke düzelmez. İlerde daha neler olacak kim bilir. Hazır iç savaş falan çıkmamışken bi yolunu bulup siktir olup gitmek lazım buradan.

>ama o parayı akıllıca kullanmadılar ve ülkeyi iyi bir şekilde geliştirmediler
Aynı T*rkiye gibi işte.

yav tipik gurbetçi işte amk first worlds problems sıralıyo buraya amına kodum. pokistana gelse tinerciler tarafından bıçaklanıp gidecek

HAHAHAHAHAHAHAH ay altıma işiycem.

Attached: Screenshot_20190922-184611_1.png (709x1088, 356K)

çok etkileyici yorumlar, sizce piçin mumyası şimdi hayatlansaydı nasıl tepki gösterirdi?

bıremın İİÇ SAVAŞ (GERİLLA) çıksada iltica edip göt büyütüp pubg moblie oynayıp para bassak

BULGAR BOĞALAR tırkoları sınırdan geçirmezler moruQ keklik gibi avlarlar amqq

Sen bunlardan mısın qnq?

Attached: screenshot-twitter.com-2019.09.22-19_02_04.png (589x1720, 240K)

adam pasaportunu attı amk orda doğmuş

Tıpta bile eşeği bağlasan 9 yılda bitiriyor, otur çalış bitsin amk.
Hangi bölüm?

Yav diyoruz işte mesele ülke değil. Bu t*Rrkler çalışmasını, yaşamasını hatta arkadaşlık kurmasını bile bilmeyen aşağılık yaratıklardır.

beni tarif ettin moruQ...

bilgisayar müh zor bölüm değil biliyorum ama ruhumda tembellik aptal gibi yatıp her şeyin içine sıçmaya bayılıyorum

şizo olduğumu nasıl anlarım???

Neden bütün gurbetçiler orospu çocuğu oluyor?

>zor bölüm değil
Zor bölüm user, zor geldiği için tembellik yapıyorsun. Bir sene iki sene uzat amk, çok düşünme eğer ders çalışmak istemiyorsan.
Düşünmen gereken okul bittikten sonra ne yapacağın, yurtdışına zorla, uzmanlaşacağın alanı belirle motivasyon gelir o zaman.
Kaçıncı dönemsin?

Adam doğru söylüyör. Burdaki kötünün iyisi üniversiteden mezun olan Türkolar kendini Harvard'dan mezun olmuş sanıyor aqqqq.

Attached: 1569168277261.png (515x126, 7K)

eyw user 3. senem ama 2. senemin anasını siktiğim için tekrardayım ailemin haberdar olmaması lazım bütün seneyi yok ettiğimden yoksa ağzıma sıçacaklar bu sene götümü sıkmayı bir öğrenip adam gibi bütün derslerimi verirsem bir sonraki senenin sonunda uzattığımı söyliyicem sanırım aileme okul bitirip bir an önce yurtdışına kaçmak için can atıyorum ama çok tembellik yapıyorum umarım bu sene aklım başıma gelmiştir artık

adam iyi yazmış. eğer sıfırdan başlıyorsan, burda hayat kurmak çok saçma birşey, hele ingilizce konuşman super değilse. aklın varsa şansını avrupa denersin, zaten aynı maliyet
ben burda doğup büyümeme rağmen, türkiyeye geri dönmek istediğime rağmen ve vatana inanmayan başıbozuklara tepki göstermeme rağmen gurbetçi orospu çocuğumu oluyorum?

Bu user'a sor: Dediklerin gayet anlaşılabilir fakat burada farklı bir durumla ya da daha iyisiyle karşılaşacağını mı sanıyorsun?
>çabalarımdan önemli birşey çıkmasa bile ’en azından ben denedim’ diye, hayatımı daha büyük bir iyilik için harcadım diye huzur içinde ölürüm
Bana sorarsan saçmadır bu hisler ama herkesin kendi zihni, bir şey diyemem.
> bunun olmaması için gayret ve fedakarlık göstermesi lazım
Kar zarar muhabbeti var burada. Milletini seven bir insan bile istediği yere gelemeyeceğini anlayınca devletine hatta milletine bile sırtını çevirebilir ki kendine saygısı olan bir insan bana sorarsan bok gibi bir yerde vakit kaybetmemeli. ''Savaşın, düzeltin!'' diyorsun fakat bunu daha önce yapmaya çalışanlara ne oldu? Onlar becerdiyse bile senin becerebilecek kapasiten var mı sahiden? Becerebileceksen bile hangi ölçüde bir değişiklik olacak ve gerçekten verdiğin emeklere değecek mi?

Bence gerçekçi olmak lazım, user. AUS hakkında dediklerini anlıyorum ama dediğim gibi kalanı konusunda biraz fazla delusional gibisin.

Attached: tumblr_nsheiaUHQ71uwjjv0o1_1280.jpg (1280x1127, 283K)

GÜRBETÇI BOĞA ananı mı sikti yoksa?

selanikosa laf ettin ya ona bozulmuş

>Savaşın, düzeltin!
Bunu da hep yurtdışında yaşayanlar söylüyor zaten amk.

Laz people are master race

Ondan demediğimi biyorsun amcık

Madem sevgi kazanacak, neden beni kazanmadı?

>hooknosed, tribal and VERY conservative "people"
>masterrace
Lmao.

Götü sikilen adam zaten kaçma derdinde olur, düzeltecek mecali kalmaz ki amına koyayım. Dediğim gibi: Milletini seven bir insan böyle şartlar altında milletine küfür etmeye de yönelebilir. Bu tarz bir durumda yetersizlikler içinden yükselmeye çalışan ve belirli bir taraftan olmadığı sürece destek göremeyen insanların gelipte ''Dur şu ülkeye şekil vereyim.'' tarzında fikirlerde olması çok zor. Ya arkasında sağlam bir destekçi topluluk oluşturacak ya da bir gücü olacak.

Sevgi niye kazansın ki, user? Bu işlerde hep baskın olan taraf kazanır. Umudunu kırmak için demiyorum fakat durum ne yazık ki bu.

pic.

Attached: 90e.jpg (600x486, 34K)

Ben size savaşın düzeltin demiyorum, bunu sırf kendimden bekliyorum. Senin saçma çağırdığın hisler benim motevasyonum, çünkü şimdiden biliyorumki maddi zenginlik beni ilgilendirmiyor. Benim verdiğim emek boşa gidebilir, kimse umursamayabilir, ama ben kedimden mutlu olmuş olurum. Benim için en önemli şey o.
Ciddi olarak laf etmedim qnq rahat ol

>kimse umursamayabilir, ama ben kedimden mutlu olmuş olurum
Buna karşı çıkmadım ve zaten seni aşağılama gibi bir niyetim yoktu, user. Herkesin motivasyonu ve inancı kendinedir ve kimse zarar görmediği sürece buyursun inansın. Umarım kendin ile tatmin olursun ve son nefesini verirken pişmanlıkların olabildiğince az olur. Gönülden başarılar diliyorum sana. Kendine iyi bak. Post moar.

Hot damn, who is this beautiful semen demon?

>who is this
was

she died of cancer :(

A famous youtuber here. She had cancer and died a couple of days ago
instagram.com/neslicantay/?hl=tr

nabıyonuz la fakir piçler

hayırdır, mekdanıldstaki mesainden erken çıkmışşın. bahşiş yok muydu?

yok :(
NY SoHo'dayım lan bir isteğiniz var mı

bi oturma izni rica edeceğim pls.

onu bilmem ama aneni kazandi bRRReemmmm

hemenCecik gömselerde mezarına gidip ishalli poKumu yapsam

Harici disk almam lazım ama siktiğimin fiyatları uçmuş gitmiş amk.
Önereceğiniz var mı anonlar? 2tb almayı planlıyorum.

knk sen niye sürekli ishalsin yauw

KANSER (geriLLam) ne göt yaktı beeee bütün noRmi piçleri yusuf yusuf ediyo amqqq

tıRko yemekleri adamı bozaiii moruQ

Hayır obez götverenin biri olduğundan dolayı hojam.

ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5609829/#R57
>The prevalence of diarrhea in obese people is higher compared with normal-weight controls.
>The higher prevalence of diarrhea could be attributed to several potential mechanisms associated with obesity: changes in bile acids resulting in bile acid diarrhea,62 accelerated colonic transit,63 increased mucosal permeability, 64,65 or intestinal inflammation as evidenced by increased levels of fecal calprotectin.66 These interesting studies require replication. Medications used by obese individuals, such as metformin for type 2 diabetes mellitus or polycystic ovary syndrome, also may cause diarrhea.67