/polska/

edycja niedługo wybory

Attached: 1566977736841.png (460x789, 477K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Lz3VBaitR0o
youtube.com/watch?v=Soa3gO7tL-c
youtube.com/watch?v=CgjsVny5wBw
youtube.com/watch?v=Vc_0oO-uIKs
twitter.com/NSFWRedditGif

dobra edycja

zwalem konia umyje sie i pojde spac

Jakaś dziewczyna na forume internetowym białoruskim odpowiedziała na moje pytanie o Karty Polaka o czym tam pyta w konsulacie konsul.

>Хoдилa вчepa. Пpинимaлa oднa пaни. Oчeнь пoзитивнo нacтpoeннaя. Haчинaлa y вceх cпpaшивaть пo oднoй cхeмe - "paccкaжитe o ceбe", тaк чтo хopoшo пoдгoтoвьтe этoт paccкaз. A пoтoм мoглa cпpocить y кaждoгo cвoe нa пo мeлoчи: - гocyдapcтвeнныe пpaздники, - дeнь нeзaвиcимocти, - кaкaя дaтa былa 17.09 (80 лeт нaпaдeния CCCP нa Пoльшy. нa этoй дaтe oднa дeвyшкa пpoвaлилacь вpoдe), + кaкиe тpaдиции вы пoддepживaeтe в ceмьe. Taк чтo oбязaтeльнo хopoшo знaйтe ближaйшиe дaты.
>Зaпycкaют вpoдe в 11.30. Paньшe зaйдeшь - paньшe выйдeшь.
>He вoлнyйтecь и yдaчи вaм!

W jej przypadku przyjmowała tylko jedna pani konsul.

***Na ile znam jeśli pracuje dwie panie to trzeba wziąć numer i parzysty cyfry (2,4,6,8,0) chodzą do jednej pani a nieparzysty (1,3,5,7,9) do drugiej***

Na początku pani końcul poprosiła opowiedzieć coś o sobie.

Potem pytała o świętach narodowych, o dnie Niepodległości i o tym co się stało 17 września. I potem jeszcze spytała w końcu jakie święty jest obchodzone w twojej rodzinie.

Proszę panowie odpowiedzieć na wszyscie te pytanie z punktu widzenia zwyklego Polaka.

Z mojego punktu widzenia mogę odpowiedzieć że w Polsce jest obchodzony religijny i Narodowy święty. Większość świąt religijnych jest ruchomy to znaczy że nie ma dokładniej daty kiedy oni jest obchodzony i co wszyscy łatę świętujemy w różne daty. Do święt religijnych na przykład można odnieść Wielkanoc, Wigilii, Święto Bożego Narodzenia.

Wszyscy święty narodowy jest nieruchomy i obchodzony w dokładną datą. Z mojego punktu widzenia najważniejszy Narodowy święty naszego kraju to jest: 11 Listopada Dzień Niepodległości, 2 Maja dzień flaga i dzień Polonii i polaków za granicą, 3 Maja dzień Konstytucji, 1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 1 sierpnia dzień pamięci Powstania Warszawskiego.

mogłoby być z "paczula znalazła sposób żeby ochronić swoje książki przed kradzieżą"

Attached: 1555517483826.jpg (2000x2000, 387K)

W konsulacie w którym było, nie było garderoby. Ale to miejsce jak każde, po co miel by mieć problem z parasolem i kurtką?

PS. Jest weekendowa noc, bawicie się na różnych imprezach, biesiadujecie w domach.Zobaczcie jak fajnie...
ZADBAJCIE O TO BY NAJBLIŻSZYCH WYBORÓW NIE WYGRAŁ PiS.Wygrana tego faszystowskiego ugrupowania ze skazanym przestępcą Mariuszem Kamińskim, bezkarnym i zarozumiałym "marszałkiem" M.Kuchcińskim, zaburzonym Zbigniewem Ziobro i Jarosławem Kaczyńskim, jest gwarancją totalnego rozpadu społecznego i Polski.
Przestrzegam młodych i starszych, Facebooka będą Wam zamykali o 21.00, kto nie będzie katolikiem zostanie wykluczony z życiaspołecznego, a od 01.05.2020 będziecie chodzili w PiS owskich pochodach z flagami na wzór swastyki.

Jesteśmy odpowiedzialni za Polskę.Ona-tak poraniona z podciętym gardłem Konstytucji i Sądownictwa krwawi i wykrwawi się jeżeli nie powstrzymamy tego szaleństwa, kłamstwa i obłudy.

Przestrzegam Was.

I w dodatek.

Tutaj pani konsul może spytać co to jest za żołnierzy taki bo zwykle nikt to święta w konsulacie nie nazywa. Na to odpowiem że:
to jest jedny z najlepszych polskich synów prawdziwy patrioty naszego kraju bohaterowie jakie zawsze po wśród klęczących dumnie szli i w końcu poszli jako Niezłomni na drugu stronu w lepszy świat. Niestety w tej walke Żołnierze Wyklęci nie mieli żadnej nadziei na sukces ale ta wojna była nie tylko kwestiej honoru, to chodzi to raczej o zwykłej ludskiej godności. Ostatnie z członków Narodowego Zjednoczenia wojskowego walczył aż do roku 63 i zginął w walce przeciw komuny jak i przestało na żołnierza partyzanta, z bronią w rękach. Nazywał się Józefom Franczakem jaki pośmiertnie odznaczony komandorskim krzyżem z Orderem Odrodzenia Polski.

A co się stało 1 i 17 września?

Rozpoczęła się II wojna Światowa. 1 września z zachodu napadła na Polsku III Rzesza, a 17 września na pociągu dwóch milionów żołnierzy i bardzo duże czołgów, armat i samolotów napadła Sowiecka Rosja.

>W konsulacie w którym było, nie było garderoby. Ale to miejsce jak każde, po co miel by mieć problem z parasolem i kurtką?

Czy muszę zdejmować kurtkę, kiedy wejdziesz do konsula? W tym razie trzeba trzymać kurtki w rękach?

Smutno mi.

Attached: Taimashi to Akuma-chan - Taimashi to Akuma-chan Vol. 002 Ch.026 - Demon-chan and a sick person - 8.p (1350x1920, 520K)

Ja zdjął bym, głównie aby się nie pocić. Jeśli rozmowa będzie prowadzona w osobnym biurze to być może będzie wieszak. Wyobraź sobie, że idziesz do banku. To mniej więcej to samo.

dobra zostawiłem sobie trochę wołowiny
rano pójdę do auchana i kupie sobie BBQ sos

nowy zrobiony w otchłani

Kłamstwa i kalumnie żydbuk zamykajo o 21:37

No to w banku nigdy nie zdymałem kurteczki. Tutaj są inna sprawa.

Kurwa, no to jak sie zostaje katolem?

youtube.com/watch?v=Lz3VBaitR0o

A tak na serio proszę opowiedzieć jakiś święty świętujecie?

youtube.com/watch?v=Soa3gO7tL-c

Attached: 1541731290578.jpg (354x286, 15K)

jak to jest, że najwięcej do powiedzenia na temat polityki zawsze ma diaspora?

a to akurat z każdego kraju tak jest
>turcy
>ruscy
>itd
każdy najgłośniej na temat swojego kraju krzyczy kiedy mieszkają zagranicą

Attached: 1567036494420.png (800x600, 266K)

emigracja to dawna szlachecka tradycja

Jak nie mieszkasz gdzieś i kasę masz gdzie indziej to patrzysz na sprawy bardziej obiektywnie bo nie ma
>a dają mi pieniądze
>a biorą mi pieniądze
>a co rodzina powie
>a bo w telewizji mi powiedzieli że

JP 100%

youtube.com/watch?v=CgjsVny5wBw

Attached: 14881488.gif (175x205, 169K)

anoni był ktoś kiedyś u tego słynnego barbera? przystrzygłbym sobie zarost żeby jakoś wyglądał ale w sumie nie wiem jak

zajebiste. goreshit rulez

już wiem na kogo zagłosuję

Attached: 1562729535099.jpg (640x638, 102K)

Od tygodnia słucham dancefloor degrader nonstop. Zajebisty album.
youtube.com/watch?v=Vc_0oO-uIKs

Dobrze jeśli to chodzi o strefie politycznej...
-proszę nazwać prezydenta i premiera ministra Polski
-prezydentem Polski jest Andrzej Duda premierem Mateusz Morawiecki, prezes rządzącej partii Jarosław Kaczyński
-a proszę powiedzieć wszystkich prezydentów Polski
-Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski, Lech Kaczyński, Bronisław Komorowski, Andrzej Duda

czy poprawnie nazwał? Czy to nie chodzi o rządzie na wygnaniu na przykład i to nie chodzi o Drugiej Rzeczpospolitej Polski?


Czy trzeba wiedzieć wszystkich prezydentów od roku 1918?

Naprawdę z tych czasów mogę wspomnieć tylko Narutowicza... kto tam jeszcze rządził?

jaki rząd jest uważany za legitymny w Polscy po roku 1945: czy rząd sowiecki lub rząd na wygnanie w Londynie?

O ty kurwo co w zeszłej nitce o planie napisałeś. Aż z ciekawości sprawdziłem i dwa razy od 8 do 18
kurwo jebana, tak to bym się jeszcze przez tydzień cieszył spokojem a teraz to się już na zapas wkurwiam i stresuję bo za dużo tych zajęć najebali

Standardowo, to jest Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie, Wielkanoc. Na narodowych (wszystkie te Konstytucje 3 maja, Niepodległości i 1 września) nigdy nie byłem, na święto flagi najwyżej flagę wywieszam

jestem studentem i mi ciężko na studiach bo trzeba się uczyć i w ogóle ;_;

no na ciężkich studiach to jest ciężko, zwłaszcza jak się przeciętniaczkiem jest a nie takim geniuszem jak ty, danon

>-prezydentem Polski jest Andrzej Duda premierem Mateusz Morawiecki, prezes rządzącej partii Jarosław Kaczyński
Ja tych ludzi nie uznaję po prostu i tyle

>Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski
Baza
>Lech Kaczyński, Bronisław Komorowski, Andrzej Duda
Kringiel

21 dni do przedłużenia kadencji pisu o kolejne 4 lata

21 dni do swędzenia kukiel przez kolejne 4 lata

Attached: 1460517338774.jpg (4500x4334, 1003K)

trochę mi w to ciężko uwierzyć że oni wciąż prowadzą, ale niby większość ludzi to biedaki, więc kiełbasa wyborcza jak najbardziej na nich działa

A czy pierwszego września jest obchodzony jak święto?

Czy nie jest on uważany jak na przykład krajowy dzień żałoby? Czy jest ten dzień wolny od pracy?

I tak w ogóle jak on jest traktowany powśród społeczeństwa? Co trzeba robić w ten dzień?


Na przykład znam że 1 sierpnia wyją syreny w całym kraju... 1 września takiego brakuje?

Pieprzyć politykę, olbrzymi pająk mi wlazł do pokoju, co robic?

hehe jebaci polityge bonćmy obojentni nich pis dalej nas rucha ;]]]]]]]

od jakiego albumu zacząć z goreshit? znam kilka jego nut i bardzo lubię coś typu "Burn This Moment Into the Retina of My Eye", a lolicore mniej
pic rel czy coś wcześniejszego?

Attached: qr86ea.jpg (500x500, 83K)

a potem pewnie kolejne cztery
tak długo aż każdy komu się powodzi nie zacznie się rozliczać za granicą, wszystkie firmy które płacą podatki uczciwie nie jebną i nagle się okaże że nie ma z czego dawać plebsowi chleba, bo wszystkie źródełka dochodu wyschły

>trochę mi w to ciężko uwierzyć że oni wciąż prowadzą
no mam nadzieje że nie, ale jest w ogóle jakaś opozycja która by się liczyła?

gdzie się 1 września obchodzi
>no mam nadzieje że nie
no to mam złe wiadomości

daj fote a potem jebnij go klapkiem

zapierdol z lacza

Attached: 1569113304377.jpg (1440x900, 239K)

początek roku szkolnego jest ludzie raczej nie mają czasu
jak są jakieś obchody to powiązane właśnie z rozpoczęciem

rozbierz się i połóż brzuchem na podłodze, to długo nie potrwa

No jak i zawsze "Trzymajcie się w tej Anglii".

Attached: c8fb803a52dea6ee7005e60fa45706ce.jpg (760x1024, 252K)

>pis - komuniści
>koalicja europejska - komuniści europejscy
>konfederacja - moskiewskie pachołki
>lewica razem - komuniści
nom, wybór po chuju, idź pan w chuj z takim wyborem

>znowu z tym że muh ludzie to biedaki
po prostu spójrz sobie na program opozycji i zobaczysz że ludzie którzy mają znaczenie w wyborach (ci którzy nie mają ulubionej partii ale głosują na innych kandydatów w każdych wyborach) po prostu nie mają na co głosować

program opozycji to
>muh pis zły
i jak nie jesteś zagorzałym fanem platformy albo nienawidzisz pis to za mało żeby zagłosować na koalicję

w ogóle ta kandydatka na premier z koalicji, dosłownie kurwa zero konkretów oprócz jakiś mem
>walczymy o spójność!
>trzeba stać razem!
obejrzałem już chyba z godzinę jak gada i ani razu żadnego konkretu na jej wizję państwa nie powiedziała

i to niby ma być konkurencja dla PiS który mimo że program nie jest wysokich lotów to jakiś jest
takie gadanie że muh rozdają kasę to tylko kontrola obrażeń ludzi którzy nie mają programu

no ja pusty głos oddaję, żeby dać do zrozumienia że jest próżnia polityczna którą ktoś mógłby wypełnić

panowie, ja się boję pająkòw

Attached: 20190922_223203.jpg (5312x2988, 1.49M)

nom to
narodowy agraryzm jedna droga dla kraju

nk kurwa wskrzesi Piłsudskiego błagam

ale ciota

A co tak w ogóle można powiedzieć na temat bohaterów Westerplatte?

Żeby z jednej strony to nie było zbyt długo...
Ale z drugiej strony pokazać że znam że to jest na prawdzie żołnierze jakie walczyli aż do końca jaki nie chcieli poddawać się.

na przykład można wyobrazić że panie konsulu spytać coś podobnym stylu:
W większości polskich dużych miast istnienie ulicy Bohaterów Westerplatte co możecie powiedzieć o tych ludziach?


(Ile czasu oni dokładnie trzymali się? 3 dni?)

>program musi być
a nie można tak zaufać jakimś politykom że chcą zrobić dobrą robotę a nie kupczyć głosów?

ja też, dlatego je zabijam
no po prostu mu jebnij (albo się połóż na brzuchu)

ja też. jebnij go tym klapkiem. jak się cykasz to owiń sobie rękę bluzą najpierw

>i to niby ma być konkurencja dla PiS który mimo że program nie jest wysokich lotów to jakiś jest
Trochę nie smaczne to

na jakiej podstawie im niby ufać jak nie wiadomo co chcą zrobić

zagłosujcie na mnie, a zrobię z polski cesarstwo

ale prawdziwe, może i rozpierdalają polskę, ale mówią ludziom konkrety, a co gorsza (w tym wypadku) dotrzymują słowa (częściowo)

tutaj na Białorusi nie przyjęto zabiwać pajaków... istnieje przesada co jeśli zabiesz to będziesz mieć problemy

Attached: b81fda969b954e588788f384bc3c3eaa.jpg (900x654, 106K)

jak doszedł pis do władzy z większością to pomyślałem że może chociaż cośtam zrobią, bo przynajmniej nie będzie cały czas blokowania siebie nawzajem i kłócenia, no i w sumie skutecznie wyruchali polske

toooooooo
dobrze>źle

ozjasz mógłby wejść to przynajmniej było by śmiesznie

masz mój głos

tutaj też niektórzy tak mówią, ale starsi ludzie tylko, reszta ma wyjebane

ja wierzę w reinkarnację oraz w to że każda żywa istota i roślina to ta sama "osoba". Czyli ja przeżyłem, lub przeżywam, lub przeżyję wszystkie wasze życia, zarówno jak życia wszystkich innych istot i roślin na świecie.
W takich sytuacjach po prostu zabijam teog pająka jednym hitem jakąś książką albo coś, żeby nie cierpiał i mógł odrodzić się jako inna świadomość

nieironicznie zagłosowałbym na konfe, ale ten debil braun i pedały bosak z winnickim tam siedzą, to bym też pośrednio na nich zagłosował

to

mi mama mówiła jak byłem mały, żebym nie zabijał pająków bo będzie padał deszcz. a raz z kolegą zabiliśmy, bo zapomniałem o tej przestrodze i się go bałem i naprawdę padał

zarys ideologiczny i ekonomiczny każda partia ma
reszta to próby kupowania głosów
popatrz jak się program wszystkich partii zmienił przez to jakie zmiany wprowadził PiS

Attached: 1545686015210.jpg (400x533, 43K)

kurwa, coraz lepiej mówisz po naszemu Kartoszka

>zagłosujcie na mnie, a zrobię z polski cesarstwo
cesarstwo może być dość różne...
Proszę ogłosić 3 najważniejszych punkty z twojej programy.

Attached: e5b45afa8d26dfb6f356ce2885e4a352.jpg (600x868, 207K)

1. podbijamy niemcy
2. podbijamy rosję
3. podbijamy chiny

a był tam taki paweł?

koleś ukradł moje postulaty
kutas obsrany

kek

Mi mama też mówiła żebym nie zabijał pająków. I nie zabiłem bo ten spierdolił za kaloryfer i już go nie widzę.

zagłosuje na kandydatkę która ma najładniejsze stópki
czemu nie załączają zdjęć stópek na plakatach wyborczych

w nocy ci do buzi wejdzie jak będziesz spał i pajęczynę zrobi

No dobrzy life hack. Możesz kierować pogodą.

Attached: halloween.jpg (512x270, 17K)

Dobrze nie będziesz miał much w domu

rip grecki

>podatek od cukru
xD

Attached: 1554025885682.jpg (1920x904, 176K)

no gdzie on kurwa jest

Attached: 20190922_225335.jpg (5312x2988, 3.7M)

mam moskitiery, więc zabijam każdego pająka jaki wejdzie na mój teren bo ich nie lubię. Jak jestem poza domem to ich nie ruszam bo nie mój rewir, ale z mojej jaskini niech wypierdalają

o kurwa ale syf, posprzątałbyś tam czasem

>dobrobyt nas zabija
no hehe za dobrze się tym polaczom żyje, czas ich dojebać

Dobra rozwalę cały kaloryfer żeby posprzątać, landlord się ucieszy

Attached: z18563102MS,Zbigniew-Stonoga-na-Facebook-Mentions.jpg (650x366, 27K)

>on nie wie jak polacy mieszkają za granicą
chlew jest czystszy niż komora dysaporaka

kto mieszkał w skłocie z bandą rumunów w uk ten w cyrku się nie śmieje

Żadnego powodu dla śmiecha nie widzę bo to na Białorusi mamy podatek na bezrobotnych...

A podatek na cukier to zwykła rzecz to jak na przykład podatek na CD-R/RW i DVD-R/RW my mamy.

Attached: 1567964983885-int.png (400x551, 259K)

skoro pisuary chcą powrotu prlu to dlaczego tak się pierdolą w tańcu zamiast po prostu zamknąć granicę i znowu wprowadzić kartki na żarcie? przecież mają dosłownie 100% władzy, a polaczki i tak by się nie zbuntowali, bo większość nieironicznie tęskni za prlem