/polska/

Edycja poniedziałkowa

Attached: i_am_out.gif (200x150, 1.56M)

Other urls found in this thread:

youtube.com/channel/UCcWY07yQIawh0mcOEiMz5HA/videos?disable_polymer=1
youtube.com/watch?v=iLWzpzjQJdw
twitter.com/polskalogiczna/status/1175850174767349760?s=19
twitter.com/SFWRedditVideos

cos czuje, ze dzisiejszy dzien bedzie wyjatkowo chujowy

Attached: woj.jpg (480x480, 46K)

czuje cie bracie

elo wstałem

Attached: b.png (422x544, 133K)

ale się wcześnie pobudziłem

Idę spać. Dobranoc danoni.

Jakie spać do roboty

nie chce mi się tak bardzo, że to jest chuj

>Status paczki
>Paczka przekazana do doręczenia
elo wstałem

Attached: IMG_20190923_065347.jpg (1024x1365, 126K)

właśnie sprawdziłem maila, DHL się cały czas wije i rzuca.
widać po piątkowej rozmowie do nich nie dotarło, spierdoliny mi przypomnienia przysyłają, bo pewnie takie procedury XD im powiedziałem, ogarniajcie sobie sami, a jak nie to spierdalać, nie będę wam płacił za robienie waszej roboty lmao kurwa pojebao.

>idź do restauracji
>zamów
>no bardzo proszę, tylko pan sobie musi iść i ugotować XD
>aha i jeszcze rachunek tu dla pana LOL 1500 za frytki i surówkę no bo chuj na bogato
>zapraszamy ponownie :):):):):)

jebać tą firmę nigdy więcej, lokalnie zapomnij, a jak będę coś zza granicy brał i będzie opcja, że dhl to w komentarzu z paragrafem, że mogą nawet kurwa przykuć tą paczkę do jakiegoś ciapaka i go wysłać przez cały świat z nią, niech to idzie nawet kurwa pół roku. grosza tym kurwą niemieckim nie dam, bo mają spierdoloną politykę firmową, niech zdychają.

chuj mnie to zjebie

cześć Anoni

Attached: 1545984244653.jpg (578x818, 305K)

>XD
z takimi tu

Attached: 1559177804701.png (1334x750, 1.55M)

wstawać

Attached: 1556020184018.png (840x641, 356K)

ale wstałem tylko nie bardzo mam co pisać

Attached: 1545418777602.png (1000x1390, 779K)

nom to

coś wymyślisz

Attached: 1560423247006.jpg (480x480, 51K)

s
r
a
m

Attached: 1548013301152.png (1438x2147, 3.03M)

wstalem zaraz jade do megakorpo w warszawie

eh kurwa źle się podtarlem i mnie dupsko swędzi

uprasza się o postowanie

Attached: 1561101800193.jpg (900x1046, 408K)

nie ma mnie w domu to nie mogę obrazkować, a bez anime to aż szkoda pisać

opisuj słownie obrazki które byś normalnie zapostował i będzie dobrze

Attached: 1566305278149.png (1280x720, 960K)

ok dobrze
>loli wygięta w dwuznacznej pozie

zapostujcie swoje kutasy

Na Konfederacje oczywiście

Attached: 1548231735076.jpg (720x1012, 125K)

ja zapostuję później bo trochę się wstydzę

zapostuj teraz

h-hot

Attached: 1561493703052.jpg (657x657, 151K)

postujcie kutaski

>on jest polakiem
>urodził się w polsce
>dlatego zarabia 1/4, czasami 1/3 tego, co zarabia najbiedniejszy niemiec, francuz, włoch, hiszpan, anglik, szwed, norweg....
>jest dumny z polski

Jakie to uczucie być brudnym, jebanym polaczkiem którego wszyscy traktują jak śmiecia? Tak z ciekawości się pytam.

z takimi chcą, żeby człowiek się pierdolił to jest larp ich zachowania jak je odbieram.
kurwa człowiek im płaci, a oni jeszcze chcą, żeby za nich zapierdalać. a chuj mnie ich procedury? mają jakieś kurwa firmowe wymogi na kiju to niech sobie ogarniają, ja mam wyjebane, szczególnie jak robią w moim imieniu.

w moim imieniu? ja bym zrobił tak:
sprzedawca wysyła paczkę, na paczce są dane, do paczki jest dołączona faktura, na fakturze są dane no to CHUJ leci paczka do odprawy celnej.
celnicy mają problem jakikolwiek z czymkolwiek? kontaktują się i mówią o co dokładnie chodzi, udzielam im informacji, dziękuje do widzenia.
a nie że mnie mnie kurwa nękają jakieś skurwysyny smsami, mailami, żeby dostarczać to i to, bo oni tak chcą, bo w firmie protokoły.

kurwa płacisz im, a oni i tak na ciebie zrzucają, żebyś ty robił, a jeszcze na to ostatecznie wychodzisz gorzej niż jakbyś zrobił kurwa sam, bo prawda jest taka, że mniej czasu, mniej zawracania dupy, mnie detali i pierdolenia, a na to wszystko jeszcze wysoka szansa, że bym uniknął dodatkowych opłat, bo przesyłka o niskiej wartości, z nimi nie do uniknięcia, bo oni już u siebie przed oddaniem do odprawy naliczają z góry, no kurwa. to wypierdalać z takim pośredniczeniem.

1 sms, 5 maili, 2 telefony, a klient i tak niezadowolony i nie wiadomo co będzie dalej.
polecam się z nimi wpierdolić w przesyłkę po-le-cam

postować kutaski szybko

o ciebie mu chodziło, iksdeciarzu

Nie jestem w stanie kurwa pojąć jak można nitka w nitkę postować te same kretyńskie treści i jeszcze czerpać z tego przyjemność. Macie kurwa alzheimera? Nie pamiętacie co pisaliście dwie godziny temu że musicie się co chwilę powtarzać?

ALE ZIEMNIAKI W NIECMACH 12 ZETA ZA 2 KILO

piecze cwela którego nie wzięli do korpo

zamknij kurwa mordę, jebany homosiu
dzień sznura dla takich jak ty kiedy

zapostuj swojego kutasa błagam

jeszcze dzisiaj nie było, tak więc:
>ale nudy
>sram
>*losowy obrazek z booru*

Attached: 1556067780640.jpg (850x1069, 251K)

>mija 9
>zaczyna sie pedalsko-marcelowo-wypokowe sranie
ja jebie a tak dobrze weekend minal

Attached: 1518711090688.jpg (960x1280, 168K)

plis zapostujcie swoje kutaski

>on myśli że 1 eur = 4 zł
>myśli że dla niemca 4 euro nie jest bezpośrednio w sklepie warte tyle, co dla polaczka 4 ziko
O NIE NIE NIE

nie siedziałem tu pół roku a posty takie same

Niemiec na iphona pracuje niecały tydzień.
Polak na iphona pracuje ponad miesiąc.

to

zapostujcie kutaska

żart na was bo mnie stać na takiego bez pracy jakiejkolwiek

w mojej wypowiedzi nigdzie emotek nie znajdziesz
jedynie jak zielonostrzałuje, a w zielonychstrzałkach ich się używało w konkretnych ekspresyjnych celach od czasu jak kurwa chyba tylko same zielonestrzałki się na szambie pojawiły

pos to wać
ku tas ki

lurkuj wincyj

zapostujcie kutaska swojego

nienawidzę kurwa polski. nienawidzę tego, co ze mną robi ten kraj. tylko dlatego, że urodziłem się akurat tutaj jestem jebanym niewolnikiem. pracuję ciężej w tych samych zawodach do niemiec, i zarabiam tyle, że akurat mi na żywność i czynsz starcza.

srają mnie kurwy wyklęte, sra mnie pedałsudzki z dziewiczym wąsem, straszący mnie z plakatów nowego filmu dla polaczków, sra mnie kaczor, stonoga, tusk, morawiecki, szydło, macier, kurwa wszyscy

polak = 1/4 europejczyka, bo urodził się w polsce i dobrze mu tak

>1 eur
>eur
czekaj co kurwa, wołajcie prof. Miodka niech się wypowie, bo kopuła się zagotowała

czy możecie zapostować swoje kutaski?

beka z polaczka
t. Żyd

lurkujcie więcej
to przecież pasta sprzed kilku miesięcy

kotek ale koszmarek

a tako?

Attached: jacira.jpg (480x640, 88K)

jeden wymiar za dużo

o kutasku iskro bogów

mmm polityka to poważny biznes, jestem poważną kandydatką i moja partia też jest poważna

macie 5 min na zapostowanie swoich kutasków

bazyliszek cian wruć polski youtube bez ciebie to gówno obsrane

Attached: 1568619792825.gif (400x225, 1.52M)

>łapanie się na marcelkoposty
weź zostaw nowocioty, zaraz jeszcze któryś zapostuje skrina z wyboka czy innego fejsbuczka.

swoją drogą piękne cyferki, estetyczne. sprawdzam.

idę do parku bo nudy

Attached: 1550428855126.jpg (916x1173, 229K)

w tym stanie to nie chciałbym
ale fajnie musiała wyglądać jako nastolatka

postujcie kutaski

cześć normiku

ale ulano ło kurwo dawaj to na smalec z samych włosów będzie pewnie z pół kilo

>nowokurwy wyzywaja innych od nowokurew
garncarstwo

>kutaski kutaski
kutaski

to jest ten trans cały?

>obsrane gacie
idealny obraz tej nitki

ładna kurwa
wyruchałbym raz i spławiał przez 2 tyg.

nie, to ta ukrainka co wynosiła content (xD) z kara na youtuba i jakiś karaluch z żółtymi papierami zaczął ją prześladować i obsrała się i przestała nagrywać

ale tam zapiekło kurwa któregoś

tzn? jakąś rare żółtą mordę wyniosła?

na początku, ale w chuj tych pierwszych filmów pousuwane i nigdzie nie ma mirrorów
youtube.com/channel/UCcWY07yQIawh0mcOEiMz5HA/videos?disable_polymer=1

>kara
>content

>ukraincy na karaluchu
nie, no to już kurwa jest po temacie, równie dobrze możemy im obywatelstwa zaraz na granicy wydawać

Attached: 1552293892716.jpg (640x480, 75K)

komputer wydaje taki odgłos ziuuuut jak przy ssaniu
to dysk mi zdycha?

chce ci loda zrobic

Pamiętam jak w gimnazjum nauczycielka polskiego a moja wychowawczyni w naszej klasie zarządziła napisanie referatów o naszych korzeniach i przodkach. Najciekawsze prace miały potem iść do jakiegoś szkolnego konkursu czy coś. Także tłumy "koleżanek" z klasy przedstawiły swoje "szlacheckie korzenie" pokazując zdjęcia swoich przodków na tle stodół czy stajni, a "koledzy" natomiast przedstawiali losy "dziadków obrońców ojczyzny przed złym niemcem" - dziadków w mundurach LWP lub formacji takich jak MO czy ZOMO. Praca każdej osoby z ww. historyjką szła do konkursu.

Ja przedstawiłem losy swojego dziadka. W '39 fani akwareli spalili mu chałupę, a potem spierdolił z tłumu który upychano do pociągu nach Treblinka oder Auschwitz. Uznał, że skoro dokonał niemożliwego a wszystkie jego dokumenty poszły z dymem to na bezczela na własnym nazwisku pracował w różnych czasie wojny. Po niej nadal pracował w swoim zakładzie, który przemianowano na PGR. Potem został jego kierownikiem. Rozwijał swoją malutką mieścinę jako kierownik PGR, przewodniczący koła łowieckiego czy nawet parafianin. Szanowany nawet po śmierci przez lokalsów.

Nauczycielka wyśmiała mnie na łamach klasy, sama rechotała najgłośniej. Uznała "że kto chce słyszeć historyjkę o kimś, kto pracował w ubojni kurczaków i ganiał za szczelbom w lesie i same zdjęcia po wojnie co to za historia". Najlepiej kurwa, wpajać dzieciakom że fajnie jest pisać historię nawet własnej rodziny na nowo i jak to super ginąć w wojnie bo potem będą o tobie pisali w szkole. Jebać tfu

Fajna pasta Mirek

fajnie wykopowy

Co to jest fan akwareli

inaczej Dżepetto

jajebie pobrałem se grę po chińsku i nigdzie nie mogę zmienić na angielski

przyszedł mi chiński mądryfon, czas porzucić Samsunga raz na zawsze

Attached: 1564125651608.jpg (990x1403, 115K)

>są typki co wolą jakieś grube maciory nad ten widok

Attached: 1556244379020.gif (600x338, 1.1M)

przypominam żeby za 20 dni wybrać bazowany pis

ja jak tak mam to zmieniam ten pliczek steam z cracka żeby angielski czytał i śmiga

Attached: scary_jahy.png (1260x1100, 492K)

youtube.com/watch?v=iLWzpzjQJdw

Attached: 1559074794332.jpg (354x286, 15K)

Włoscy majstrowie drewna mieli beef z Żydami w Polsce? Jakto?

ok to jest epickie
twitter.com/polskalogiczna/status/1175850174767349760?s=19

a znacz kogos kto nie mial bifa z zydami

>dziadków w mundurach LWP lub formacji takich jak MO czy ZOMO
no jest się czym chwalić, że się kurwa miało w rodzinie zomowca

>jaranie się hologramem