/ex-yu/

edicija izdanje

Attached: 1519078760255.jpg (640x960, 226K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=J20zNBtY3ac
youtube.com/watch?v=sa282VyQJv8
youtube.com/watch?v=Dpjuu_GY92w
youtube.com/watch?v=TeBu4187QW8
vocaroo.com/i/s1mQcqQA7Kyf
vocaroo.com/i/s1bpTsQhFd7d
vocaroo.com/i/s1494VcN0xWb
vocaroo.com/i/s01hSkLnxFq6
vocaroo.com/i/s0Vw1tZJWAma
vocaroo.com/i/s0StYVtsW5rE
vocaroo.com/i/s0ksoZhRg1DV
vocaroo.com/i/s0lXzK0qqTki
vocaroo.com/i/s0byXkjyczlr
vocaroo.com/i/s13NkqIpLbby
vocaroo.com/i/s0zCVOlOZuSD
vocaroo.com/i/s1K78EZtXAYi
vocaroo.com/i/s0CCZmvxv8RK
vocaroo.com/i/s1C9Sv8zNwHX
vocaroo.com/i/s0ov3GGPm5pc
vocaroo.com/i/s1u9m1zkJJbw
vocaroo.com/i/s0IeED5PtdXx
vocaroo.com/i/s1sW5f1qrFij
vocaroo.com/i/s1kJCfSvjZ0h
vocaroo.com/i/s0UaPYSFRblN
vocaroo.com/i/s0ctKXmEM7ur
vocaroo.com/i/s1KYZOlxVd2H
vocaroo.com/i/s1cJcn8e4AIU
vocaroo.com/i/s1LPVQalsyzB
vocaroo.com/i/s1ppqLYuYpKQ
vocaroo.com/i/s1mIOE0nBhZb
vocaroo.com/i/s1ESL4650777
vocaroo.com/i/s0LRcDYt7Qfd
vocaroo.com/i/s0ocSIiQoOrX
vocaroo.com/i/s0X10MKv9BOe
vocaroo.com/i/s0cPivt2KDtP
vocaroo.com/i/s15jP7d7siqA
s1.desu-usergeneratedcontent.xyz/int/image/1499/09/1499099288568.jpg
myredditnudes.com/
twitter.com/SFWRedditVideos

jebali te i on i ona u cmar pickopacenko

e sad jednu da zarolam

youtube.com/watch?v=J20zNBtY3ac

is that Tech N9ne?

Attached: Tech-N9ne-cr-Dennys-Illic-2016-billboard-1548.jpg (636x421, 32K)

Kralj lsda, gljiva, amaterski recenzent anime animiranih filmova i predsjednik sojageng komiteta reporting in.

Attached: hampti dampti.jpg (2160x3840, 2.16M)

Hello our Jow Forumsernational friend! I see you're interested in discussion about us with us, so I'm gonna give you a headstart of what /ex-yu/ really is.This is a schizophrenic general with schizophrenic characters who complete this /ex-yu/ imaginarium, how it's used to be called.First one is a Dotboi, he is about 40 years old, posts here and on /vg/, /v/ frequently and he loves to throw tantrums at Serbs (he's writing in Serbian Cyrillic, under a Serbian flag, but there are claims that he's Ustasha, at least ideologically). His favorite catchphrase is "Get sick of cancer".Monkeyboy from Montenegro, is Dotboi's ex-love interest, he is in his early 20's, worked in the US as a cashier mostly through Work And Travel program, and he's animefag.NoFearBoi is a 30+ year old schizo from Belgrade, he unironically shills reality shows, ruling party and president of Serbia. His name literally means a boi who doesnt fear, but in reality he suffers from agoraphobia and he's scared to go out therefore he posts on /ex-yu/ all the time. People claim he has at least 20 different personas posting here.Shitboi is a Serbian guy who baits people with unpopular opinions, pretending to be a hungarian, croat, muslim, even gypsy. People claim he is in so called Shitgang, together with Dotboi, Monkeyboi and Dominique.Dominique Magnifique is a Croatian teenage autist. He has many personas but Dominique is his main one, but when he tries to be serious he wears his Domagoy coat. His spams are the most effective because when his schizophrenia kicks in, everybody leaves the thread.Herzest is a 20-something schizo croat from Bosnia and Herzegovina, his name means Herzegovina+incest, because obvious reasons. He is famous for changing personas from minute to minute, for being butthurt towards Serbs but being generous at the same time, and for his samefagging monologues.These are the most famous ones, but not the only ones, welcome to /ex-yu/

youtube.com/watch?v=sa282VyQJv8

>Hello our Jow Forumsernational friend! I see you're interested in discussion about us with us, so I'm gonna give you a headstart of what /ex-yu/ really is.This is a schizophrenic general with schizophrenic characters who complete this /ex-yu/ imaginarium, how it's used to be called.First one is a Dotboi, he is about 40 years old, posts here and on /vg/, /v/ frequently and he loves to throw tantrums at Serbs (he's writing in Serbian Cyrillic, under a Serbian flag, but there are claims that he's Ustasha, at least ideologically). His favorite catchphrase is "Get sick of cancer".Monkeyboy from Montenegro, is Dotboi's ex-love interest, he is in his early 20's, worked in the US as a cashier mostly through Work And Travel program, and he's animefag.NoFearBoi is a 30+ year old schizo from Belgrade, he unironically shills reality shows, ruling party and president of Serbia. His name literally means a boi who doesnt fear, but in reality he suffers from agoraphobia and he's scared to go out therefore he posts on /ex-yu/ all the time. People claim he has at least 20 different personas posting here.Shitboi is a Serbian guy who baits people with unpopular opinions, pretending to be a hungarian, croat, muslim, even gypsy. People claim he is in so called Shitgang, together with Dotboi, Monkeyboi and Dominique.Dominique Magnifique is a Croatian teenage autist. He has many personas but Dominique is his main one, but when he tries to be serious he wears his Domagoy coat. His spams are the most effective because when his schizophrenia kicks in, everybody leaves the thread.Herzest is a 20-something schizo croat from Bosnia and Herzegovina, his name means Herzegovina+incest, because obvious reasons. He is famous for changing personas from minute to minute, for being butthurt towards Serbs but being generous at the same time, and for his samefagging monologues.These are the most famous ones, but not the only ones, welcome to /ex-yu/

youtube.com/watch?v=Dpjuu_GY92w

Come on lets sing this song guys to mock the faggots that say dudling is still being enforced.
youtube.com/watch?v=TeBu4187QW8
For strangers, dudlanje (doodling) means sucking dick, but in terms of ex-yu thread, dudlanje means replying to non-exyu language speaking poster.
Now I'm gonna give you one brief history of that pointless so called meme.
Once upon a time one irrelevant bosnian poster was posting some shit like always but at the same time the rest of the ex-yu was chatting with stranger in English.
He got really butthurt and he started spamming dudl dudl dudl.
Bunch of cunts back then accepted that silly retarted so called meme, but Djocko appeared and with the strenght of his charisma he prohibited the usage of that word for good. Now you ask yourself who is Djocko? Dude, AZGANG is the alt right movement from Zajecar, Serbia from all I know. They've had stunts in their region against the pro EU government but since our media is blocked there are no articles about them, but I know their gang is growing bigger day by day. One of the leaders is Djocko, he is a guitarist, he is the original oldfag and the creator of first ex-yu thread. He discarded the pointless "dudl" meme so we could reply to all strangers who come to our thread.

now when the fall comes, and it's almost here, and comfy lonely girls in adidas tracksuits without makeup are walking through the city, chaste and in want of some deeper debates like nietzsche and postmedern existentialism with some hot tea while in the background golden leafs are falling on the gray concrete
even though i like to imaginate it while I'm looking at these thots how thots in tight tights and nike hoodies at the city while they stare in their phones and chat about taylor swift makeup

Freakishly big big toes

>e sad rukave da zarolam

Attached: 1569266348188.jpg (1600x900, 153K)

you come here once in a hundred years and you think we should adore you, blow it ironed pussy, go wear that shirt bajo lol go go brush that butter butter bat? you from before christ? you may be from before hamurabi but you are nobody and nothing here, we who are here on weekdays are real faces, not you who on the weekends and when you all get fucked here to shake your flaky eggs, my you, your picture fades. nobody even recognizes her anymore and even those who know you have already misunderstood you, you betrayed so-called comrades the so-called legend, you sold them for instagram likes from people you used to be, you sold them for a piece of greasy pussy (strong pussy) , you have sold them for dreams that you will never fall short of and you will tell me to sniff, your sniff is my god, from old glory does not live (your glory be strong), one picture does not do spring, or autumn, as you please. because those autumns were sad, picko.

top frf

djocko zove fixxon vice

za exyu spremni poglavnice

Attached: 1566842311256.jpg (1280x720, 111K)

ubij se pickopacenko

ubij se pickopacenko

Rijaliti je edukativan program. Naucio sam da debatujem tako sto sam gledao bezbroj rasprava i naucio sam kako da pobedim u tim debatama. Naucio sam da muvam zenske i kako da se ponasam na zurkama i da igram tako sto sam ispratio sve zurke na bazenu. Naucio sam mnogo toga iz zivota drugih rijaliti igraca, cega da se klonim i ucio sam na njihovim greskama. Naucio sam da treniram jer sam pratio Lakica i Davida Dragojevica kako vezbaju ujutru. Naucio sam da je jutarnja kafica uz casicu razgovora kljucna da bi startovao dan kako treba. Sve ovo nema u animama, sve ovo nema u filmovima i tv serijama, sve ovo nema ni u tzv. stvarnom zivotu jer su svi okrenuti ka sebi, a jedino nam rijaliti pruza stvarnost i uci nas kvalitetnim stvarima.

Rijaliti je edukativan program. Naucio sam da debatujem tako sto sam gledao bezbroj rasprava i naucio sam kako da pobedim u tim debatama. Naucio sam da muvam zenske i kako da se ponasam na zurkama i da igram tako sto sam ispratio sve zurke na bazenu. Naucio sam mnogo toga iz zivota drugih rijaliti igraca, cega da se klonim i ucio sam na njihovim greskama. Naucio sam da treniram jer sam pratio Lakica i Davida Dragojevica kako vezbaju ujutru. Naucio sam da je jutarnja kafica uz casicu razgovora kljucna da bi startovao dan kako treba. Sve ovo nema u animama, sve ovo nema u filmovima i tv serijama, sve ovo nema ni u tzv. stvarnom zivotu jer su svi okrenuti ka sebi, a jedino nam rijaliti pruza stvarnost i uci nas kvalitetnim stvarima.

RijaIiti je edukativan program. Naucio sam da debatujem tako sto sam gledao bezbroj rasprava i naucio sam kako da pobedim u tim debatama. Naucio sam da muvam zenske i kako da se ponasam na zurkama i da igram tako sto sam ispratio sve zurke na bazenu. Naucio sam mnogo toga iz zivota drugih rijaliti igraca, cega da se klonim i ucio sam na njihovim greskama. Naucio sam da treniram jer sam pratio Lakica i Davida Dragojevica kako vezbaju ujutru. Naucio sam da je jutarnja kafica uz casicu razgovora kljucna da bi startovao dan kako treba. Sve ovo nema u animama, sve ovo nema u filmovima i tv serijama, sve ovo nema ni u tzv. stvarnom zivotu jer su svi okrenuti ka sebi, a jedino nam rijaliti pruza stvarnost i uci nas kvalitetnim stvarima.

Pošto stalno kakimo što su nam u trendingu na YT gluposti, zanima me koju su po vama kvalitetni kanali sa Balkana (i zašto)? Nebitno za koju dob ili spol.

Ovo su neki po mom mišljenju:

AutoAnaliza (testiranje automobila, vlogovi) - Nemanja mi dijeluje kao super lik, nije bahat i kur*evit. Kada testira automobil uvijek kaže sve njegove mane i vrline, sviđalo se to ili ne vlasniku/proizviđaču.

AutoMarket (autoemisija) - testovi šebalja su zanimljivi i zabavni. Također kaže i koju manu na automobilu a ne samo vrline kao ostali. +Voditeljica je zgodna i simpa.

Cile ST (uglavnom tech i vlogovi) - zanimljiv, pristojan i normalan lik.

**Croatia Infiltration (**istraživanje starih, napuštenih zgrada) - zanimjiv i poučan kanal

PETROVICPETAR (glazba) - Štulićev kanal sa njegovim obradama poznatih pjesama. Ekstra

Testosteeron (automobili, vlogovi) - lik mi se baš ne sviđa, ali su mu snimke ekstra.

Vesić (vlog, elektronika...) - isto zanimljiv i pristojan lik. Koga zanima elektronika i popravljanje raznih uređaja na pravom je mjestu.

E-kako portal je isto bio zanimljiv i poučan šteta što više ne snimaju. Serbian lesson guy je bio urnebesan prije 7-8g dok sam išo u srednju....

Cile je najveci mudonja

Poklanjam vam vrlo retkog Apua, dobro ga cuvajte

Attached: 1569261871085.jpg (640x480, 34K)

hvala mimo

Attached: 1568783824488.jpg (369x387, 35K)

vocaroo.com/i/s1mQcqQA7Kyf

ne razumem ali u svakom slucaju baza

Attached: 1565742057076.png (778x472, 423K)

Evo ti jos jedan zabac, brate

Attached: 1567922000636.png (736x616, 21K)

ko je kurva?

tvojata mamatata

Bozhe MRZIM shwabe

e decki kako ste

vocaroo.com/i/s1bpTsQhFd7d

Balada o Taxisti
>vocaroo.com/i/s1494VcN0xWb
Bozic Je
>vocaroo.com/i/s01hSkLnxFq6
Crni Andjele Summer Hit
>vocaroo.com/i/s0Vw1tZJWAma
Crni Andjele Bambucha
>vocaroo.com/i/s0StYVtsW5rE
DMR RMC
>vocaroo.com/i/s0ksoZhRg1DV
Fredi Pentologija 1 (Sta Ce Fredi Na /ex-yu/)
>vocaroo.com/i/s0lXzK0qqTki
Fredi Pentologija 2 (Svi Putevi Vode u Zagreb)
>vocaroo.com/i/s0byXkjyczlr
Fredi Pentologija 3 (Pish Pish)
>vocaroo.com/i/s13NkqIpLbby
Fredi Pentologija 4 (We Don't Need No Fredi)
>vocaroo.com/i/s0zCVOlOZuSD
Fredi Pentologija 5 (Hej Fredi Ne Radi Si To)
>vocaroo.com/i/s1K78EZtXAYi
Jazavac Mafija Upucuje Pretnje Taksisti
>vocaroo.com/i/s0CCZmvxv8RK
Kresimir Friz Daj Mi Taj Liz
>vocaroo.com/i/s1C9Sv8zNwHX
Kroasanko
>vocaroo.com/i/s0ov3GGPm5pc
Crni Andjele
>vocaroo.com/i/s1u9m1zkJJbw
Fredi Maybe We'll meet again
>vocaroo.com/i/s0IeED5PtdXx
I Wanna Know What Love Is
>vocaroo.com/i/s1sW5f1qrFij
Idem Preko Zemlje Hrvatske
>vocaroo.com/i/s1kJCfSvjZ0h
Majmunko Se Titogradom Seta
>vocaroo.com/i/s0UaPYSFRblN
Moj Profe$$ore
>vocaroo.com/i/s0ctKXmEM7ur
Odakle Si Fedora
>vocaroo.com/i/s1KYZOlxVd2H
Ja Stalno Plakem
>vocaroo.com/i/s1cJcn8e4AIU
Jazavac Mafija Rep
>vocaroo.com/i/s1LPVQalsyzB
Pitaju Me Pitaju
>vocaroo.com/i/s1ppqLYuYpKQ
Rasiri Ruke Fedoro Mlada
>vocaroo.com/i/s1mIOE0nBhZb
Shadilay
>vocaroo.com/i/s1ESL4650777
Skuvaj Mi Kaficu Pa Ajde Na Spavanje
>vocaroo.com/i/s0LRcDYt7Qfd
Nova /ex-yu/ Godina
>vocaroo.com/i/s0ocSIiQoOrX
Pogodi Tko
>vocaroo.com/i/s0X10MKv9BOe
Sevdah o /ex-yu/
>vocaroo.com/i/s0cPivt2KDtP
Sude mi
>vocaroo.com/i/s15jP7d7siqA

Attached: Nova Ploca.png (512x737, 94K)

au brate kolko sam imao vocarooa i crkne mi ssd
imo sam gomilu od taksiste i shoneta pa cak i onaj sonetov strim od sat vremena sa jutjuba

pa to care
Pish Pish/10

Ewo mrzim shwabe i molim dragog alaha da ih zamijene bazzirana bracha turci i sirijci

Malo je i seksi taj satanista

djeluje kao da bi imao masnu kurcinu

odl mem spremam ga na flopi disk

>Odakle Si Fedora
>>vocaroo.com/i/s1KYZOlxVd2H
izneverovao sam koliko lep glas

dai kako ste brate na forchanu vocaru

>vocaroo.com/i/s0UaPYSFRblN
>zadrhtalo majmunovsko srce
hahahahha vristulja jevote

jel ima slika osjecankinih sisa

ubi se

s1.desu-usergeneratedcontent.xyz/int/image/1499/09/1499099288568.jpg
volim te Dajana

hvala anone

šedile je naj kjut krinđ kojeg sam vidio

legendarno, mislio sam da su riknuli svi ovi stari vokarui

jankogengujem uz jazavac mafija rep

Attached: 1565143842945.jpg (937x1171, 152K)

O v O

fali onaj prvi njegov vokaru ''tamo gde je forchen interneshenel bord'' i ''che chere reche''

wow, ženska je fakat postala sise, toliko ste ju namučili s godinama da je popustila

debilu ne hrani novopedere

>NEEEEE MOJ TAJNI KLUB NEEEEEEE

Attached: 1527678986486.png (732x772, 34K)

post the OP image without blocking her face

Sad izašao sa sudjenja, super prošlo. Crno se pise gradu. Advokat kaze da moze maks 5 milijuna dolara da izvuce, ali i mali dio toga bi bio više nego dovoljan za mene lol.

TLDR Majmunko kupuje Jow Forums i rangebanuje sve smrde.

Attached: 1482422485659.jpg (944x960, 104K)

nisam u toku, koji grad tuzis

zhenim bojanicu momentalno

Necu da specificiram detalje jer znam da ovdje ima bolesnika koji misle o meni 24/7,uglavnom udario me bus u americi koji je vlasnistvo grada.

frederik hendrik

zagreb

ma tuzhi on svoju kevu kurvu jer ga rodi tako klempavog i shubarastog

ovo nisam ja, one slike dupeta i s halterima sam ja al ovo nije moje
imam malo manje al iste branđe
brijem da je ovo neko sa soca skinuo

Ej ljudi, već dugo razmišljam o poboljšanju svojeg iskustva masiranja porostate kod samozadovoljavanja. Do sada sam koristio obično flomastere ili markere sa zaobljenim rubom (dobri su sharpie-ji, zato ih ljudi koriste), i hrenovku u prezervativu jednom (ali je bila pre mekana), ali nije to bilo to. Htio bih nešta šta je lijepo ergonomski oblikovano, i obavi posao. Također, mislio sam da bi bilo fora nositi buttplug u javnosti, npr na razgovoru za posao ili na faxu kod odgovaranja, tako da imam neki osjećaj, ne nužno superiornosti, nego kao da znam neku tajnu, a oni ne, pa mi to daje osjećaj samopouzdanja. Ili u tramvaju gledati djevojke, pa se malo namještati na stolcu :P

Imate li vi kakvog iskustva ili savjeta?

Hvala!

Attached: 1486756711670.jpg (496x496, 19K)

ma ti si

ljubice kada chesh mi dati tu chast da te odvedem na vecheru?

HEEEEJ FRE DI

NE RADI SI TO!

>slike dupeta i s halterima sam ja
Koje slike? Zadnje sam te vidio tu negdje... 2015-16 ak se ne varam

Ajde postaj svoje da ex-yu komitet odluči jel istina

super kako ti je sestra molim te odgovori mi

STA TIII ZNAS
da su vece mozd bi ih i postala negdje jer me boli kurac al ne postoji fotka mojih sisa na netu, ima guzice

UBICE TE UBITI GUZZZOBOOOL

>imam malo manje al iste branđe
koliko su dlakave?

nisam pocupala dlake oko bradavica i neda mi se ssd

>dlake oko bradavica
POSTAJ ODMA

odgovori molim te ovo bi mogli biti mi

Attached: jebach.png (647x816, 1.07M)

ti nisi ocek dokazhi

hej fredi deki

vi ste pishalina

ono par dlaka al su duge i crne nekad ih frcem pod prstima kad narastu preduge

el te ostavio na aparate brate

jebes sve sto se desava na ovom thredu, nista mi ne bi bilo drago kao da mi neko nadje onu pastu sa fredijem nichanom i pisanjem u gepeku auta na putu za bec

Attached: shone.jpg (747x1028, 94K)

>ook nikad vise neces imat curu koja ih ne cupa jer ste sve pobenavile

Jel itko zna kada je zadnje viđen FCF?

...

sad da mi osjecanka nije rekla ne bih nikada ni saznao

Koje pivo prvo da sločem kad se trajno vratim u lijepu našu?
A rakiju?
Da sam bar ranije dobio otkaz da sam se vratio za Vinkovačke jeseni. Auuuuu bi dernek odvalio.
Prase na šipku odmah.

>ook

Attached: 1569190888465.png (1154x947, 3.15M)

BYKOBAP
OCEK
KHNH
PEKA

kako tolko puno jebote

Ajmo sad malo o Zadruzi i Parovima.

AAAAAAAAAAAAAAAAAA OCEC DLAKAVE BRADAVICE OH NEEEEEEEEEEEEE OSJECAM DA CU OPET SVRSTITI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Attached: 1569187560326.png (1044x869, 185K)

murica
puno je samo ako se vrati tu kod nas

sedni mi na facu

Attached: guz.jpg (800x600, 46K)

Iva je super, nisam imao pojma da je thotara iz zg koliko sakriva svoj vlastiti jezik da se uvuče srbima. Odlično sakriva svoju vestigijalnu inteligenciju, nevinost, šarm i dobronamjernost dok hvata bogatunčiće okolo po rijalitijima i šire.

e nemoj vozac da najebe, ili mu uleti neke pare ako postanes milioner (jebiga u tom slucaju gde bi bio bez njega)

>e daj pare liku koji te zamalo ubio
ovo samo srbijanac moze da kaze

mi balkanci smo svi u duši braća, u krvi nam je da se međusobno čuvamo kad bude sranja. tamo se preko bare kolju za bilo šta i to ufino. Kod nas kad nekog stjeraš u pizdu materinu i dalje bi mu pomogao da se šta lošeg desi.